۷۹۶۶۵۷
۱۴ نظر
۵۱۵۳
۱۴ نظر
۵۱۵۳

کلکسیون خودرو‌های جذاب سیلوستر استالونه

سیلوستر استالونه را همه می‌شناسیم و به‌خوبی می‌دانیم از آن هنرپیشه‌های خودساخته هالیوودی است که پله‌های ترقی را با فیلم راکی شروع کرد و همانند شخصیت راکی در این فیلم هیچ‌وقت دست از تلاش و دنبال کردن هدف‌هایش برنداشت.

برترین ها - ترجمه از محمد کاملان: سیلوستر استالونه را همه می‌شناسیم و به‌خوبی می‌دانیم از آن هنرپیشه‌های خودساخته هالیوودی است که پله‌های ترقی را با فیلم راکی شروع کرد و همانند شخصیت راکی در این فیلم هیچ‌وقت دست از تلاش و دنبال کردن هدف‌هایش برنداشت.

اولین نسخه از فیلم راکی تنها با بودجه‌ای حدود ۱ میلیون دلار ساخته شد و این فیلم فروشی ۲۱۳ میلیون دلاری داشت تا استالونه جوان را یک شبه به میلیونر و ستاره‌ای پرفروغ در دنیای سلبریتی‌های هالیوود تبدیل کند.

موفقیت‌ فیلم‌های بعدی استالونه نیز در کنار افتخار، ثروت زیادی برای او به دنبال داشت و وی مانند سایر سلبریتی‌ها در ولخرجی و خرید خودروهای گران‌قیمت ید طولایی دارد.

از آنجایی که سیلوستر استالونه سلیقه خوبی در انتخاب فیلم‌ها دارد و بیشتر فیلم‌هایی که در آن‌ها حضور پیدا کرده محبوبیت زیادی پیدا کرده‌اند بدون شک سلیقه خوبی نیز باید در انتخاب خودرو داشته باشد.

با این حساب قصد داریم در ادامه با هم نگاهی به خودروها جذاب سیلوستر استالونه داشته باشیم که بسیاری از هواداران آرزوی این خودروها را دارند.

20. مرسدس‌بنز اس‌ال ۶۵ ای‌ام‌جی سری مشکی

کلکسیون خودرو‌های جذاب سیلوستر استالونه

این خودرو در مدل‌های مختلفی عرضه شده و تمامی آن‌ها در گروه خودروهای لاکچری و لوکس قرار دارند اما انصافاً باید گفت حساب سری مشکی مرسدس‌بنز اس‌ال ۶۵ ای‌ام‌جی فرق می‌کند و با لوکس‌ترین خودروی این سری طرف هستیم که امکانات ویژه‌ و جذابیت زیادی دارد.

این خودرو به لحاظ قدرت نیز راننده‌ای مانند سیلوستر استالونه را کاملاً راضی نگه می‌دارد و یک پیشرانه توربوشارژ از نوع V12 در آن تعبیه شده که میزان ۶۶۱ اسب‌بخار نیرو در اختیار راننده قرار می‌دهد.

بدنه این خودرو نیز از جنس فیبر کربن ساخته شده تا وزن کمتری داشته باشد و از این طریق راننده به مانور بیشتری در خیابان‌ها دست پیدا کند.

۱۹. بک‌درَفت ریسینگ آر‌تی۳ (BackDraft Racing RT۳)

کلکسیون خودرو‌های جذاب سیلوستر استالونه

سلبریتی‌ها همیشه به تمایل تمایز می‌گردند و استالونه نیز برای اینکه علاقه خود به خودروهای کلاسیک را نشان دهد و با سایر سلبریتی‌ها فرق داشته باشد یک خودروی کلاسیک بک‌درفت ریسینگ آر‌تی۳ را انتخاب کرده است.

این خودرو که ظاهر قدیمی و آنتیک آن بدون شک یادآور روزهای خوش گذشته برای سیلوستر استالونه است در کنار ظاهر زیبا از پیشرانه‌ای قدرتمند نیز بهره گرفته است و یک موتور از نوع V۸ را در آن شاهد هستیم که میزان ۵۵۰ اسب‌بخار نیرو در اختیار راننده قرار می‌‌دهد.

18. بوگاتی ویرون

کلکسیون خودرو‌های جذاب سیلوستر استالونه

اگر نگاهی به کلکسیون خودروهای سلبریتی‌ها داشته باشید متوجه خواهید شد که بوگاتی ویرون یک پای ثابت کلکسیون آن‌هاست و استالونه هم برای اینکه از این قافله عقب نماند یک مدل بسیار زیبا از بوگاتی ویرون را در گاراژ خود دارد.

بوگاتی ویرون سیلوستر استالونه از پیشرانه‌ توربوشارژ چهارگانه از نوع W16 بهره می‌گیرد و قدرتی برابر با هزار اسب‌بخار نیرو را در اختیار استالونه قرار می‌دهد تا با نهایت سرعت در خیابان‌ها جولان دهد.

نیروی این موتور قدرتمند به چهار چرخ خودرو منتقل می‌شود و بوگاتی ویرون به گونه‌ای طراحی شده تا این نیروی زیاد را به راحتی مهار کند.

بوگاتی ویرون قیمت گزافی دارد اما پس از خرید نیز تنها افرادی از عهده نگهداری و تعمیرات این خودرو برمی‌آیند که ثروت و مکنت بی‌حسابی داشته باشند.

جالب است بدانید هر کدام از لاستیک‌های بوگاتی ویرون چیزی حدود ۲۵ هزار دلار قیمت دارد. از طرف دیگر تعمیرات این خودرو نیز تنها در فرانسه انجام می‌شود و در سایر کشورها کسی را نمی‌توانید پیدا کنید که تعمیرات بوگاتی ویرون را بلد باشد.

۱۷. فراری ۵۹۹ جی‌تی‌بی فیورانو

کلکسیون خودرو‌های جذاب سیلوستر استالونه

این خودرو یکی از خودروهای پیشتاز فراری در مسابقات از سال‌های ۲۰۰۷ تا ۲۰۱۲ بود و به عنوان یکی از بهترین خودروهای فراری به‌حساب می‌آید و در زمان تولید خود به‌عنوان قدرتمند‌ترین خودرو برای رانندگی در جاده‌های شهری و بیرون شهر شناخته می‌شد.

در فراری ۵۹۹ جی‌تی‌بی فیورانو شاهد حضور یک پیشرانه از نوع V۱۲ هستیم که ۶۱۲ اسب‌بخار نیرو در اختیار راننده قرار می‌دهد.

جالب است بدانید خودروهای فراری از آن دسته خودروهایی نیستند که با‌گذشت سال‌های زیاد از قیمت آن‌ها کاسته شود و به قول قدیمی‌ها همانند قالی کرمان به هر اندازه که عمر این خودروها بیشتر شود به همان اندازه قیمت آن‌ها نیز افزایش پیدا می‌کند.

در نتیجه بدون شک تعمیر و نگهداری فراری ۵۹۹ جی‌تی‌بی فیورانو هزینه زیادی روی دست استالونه باقی می‌گذارد.

16. مرسدس‌بنز جی ۶۳ ای‌ام‌جی

کلکسیون خودرو‌های جذاب سیلوستر استالونه

این شاسی‌بلند مرسدس‌بنز از آن دسته خودروهایی که در گاراژ بسیاری از سلبریتی‌ها به چشم می‌خورد و دلیل آن را می‌توان قدرت و ابهت این خودروی شاسی‌بلند بزرگ دانست.

مرسدس‌بنز برای این خودروی خود یک پیشرانه توربوشارژ دوگانه از نوع V8 تعبیه کرده است، این پیشرانه که ظرفیتی برابر با ۵.۵ لیتر دارد قادر است به راحتی ۵۳۶ اسب‌بخار نیرو را در اختیار راننده قرار دهد.

مرسدس‌بنز جی ۶۳ ای‌ام‌جی به لحاظ امکانات و تجهیزات داخلی نیز چیزی کم و کسر ندارد و به عنوان خودروی شناخته‌ شده و قابل اعتمادی در بازار شناخته می‌شود.

۱۵. رولزرویس فانتوم

کلکسیون خودرو‌های جذاب سیلوستر استالونه

انصافاً باید اعتراف کرد هر زمان که صحبت از خودروهای لوکس و اشرافی مطرح می‌شود یاد برند لاچکری رولزرویس می‌افتیم و در بین تمامی خودروهای رولزرویس، مدل فانتوم این خودرو که ساخت اولین نسخه آن به چیزی حدود یک قرن پیش باز می‌گردد توانسته اصالت خود را همیشه حفظ کند و مدل‌های جدید رولزرویس فانتوم را در گاراژ بیشتر سلبریتی‌ها شاهد هستیم.

رولزرویس فانتومی که استالونه در اختیار دارد مدلی بسیار قدرتمند از این خودرو است و به یک پیشرانه ۶.۷۵ لیتری از نوع V۱۲ مجهز است که قدرتی برابر با ۴۵۳ اسب‌بخار نیرو در اختیار راننده قرار می‌دهد.

قدرت این خودرو به راحتی توسط راننده مهار می‌شود و به لحاظ فنی چیزی کم و کسر ندارد اما این سکه روی دیگری نیز دارد و هزینه‌های تعمیر و نگهداری رولزرویس فانتوم به اندازه‌ای است که تنها سلبریتی‌های تراز اول از عهده خرج‌های این خودروی گران‌قیمت بر می‌آیند.

14. پورشه پانامرا

کلکسیون خودرو‌های جذاب سیلوستر استالونه

طرفداران برند پورشه در سال ۲۰۰۹ از طراحی خودروهای اخیر این برند دل خوشی نداشتند و پورشه خودروی پانامرا را برای بدست آوردن دل هواداران معرفی کرد. این خودرو امکانات خوبی داشت و به عنوان یک پورشه چهار در، گزینه خوبی به‌حساب می‌آمد.

این موارد باعث شد تا سیلوستر استالونه نیز به این خودرو روی خوش نشان دهد و یک دستگاه پورشه پانامرا را به گاراژ خود اضافه کند.

فروش چشمگیر پورشه پانامرا ادامه داشت تا اینکه مراکز تعمیرات این خودرو از هزینه‌های بالای نگهداری آن خبر دادند و کار به‌قدری بالا گرفت که بعضی از فروشنده‌ها از گارانتی کردن پورشه پانامرا به دلیل هزینه‌ بالای قطعات آن صرف‌نظر کردند.

در نتیجه پورشه پانامرا به خودرویی تبدیل شد که تنها سلبریتی‌ها و مولتی‌میلیاردرها از عهده خرید و نگهداری آن برمی‌آیند.

۱۳. مرسدس‌بنز ای‌ ۶۳ ای‌ام‌جی

کلکسیون خودرو‌های جذاب سیلوستر استالونه

این سدان جذاب مرسدس‌بنز سال‌های زیادی است که تولید می‌شود و مدل‌های جدید آن همیشه نسبت به مدل قبلی به لحاظ ابعاد بزرگ‌تر طراحی شده‌اند.

در نتیجه با یکی از بزرگترین سدان‌های مرسدس‌بنز طرف هستیم که به لحاظ قدرت نیز حرف‌های زیادی برای گفتن دارد.

مرسدس‌بنز ای‌ ۶۳ ای‌ام‌جی که سیلوستر استالونه در گاراژ خود نگهداری می‌کند مربوط به سال ۲۰۱۰ است و این خودرو در زمان معرفی به عنوان قوی‌ترین سدان دنیا شناخته میشد.

یک پیشرانه V۸ توربوشارژ دوگانه در این خودرو جا گرفته است و تجهیزات پیشرفته‌ و لوکسی را در داخل این خودرو شاهد هستیم.

12. بنتلی کنتیننتال جی‌تی‌سی

کلکسیون خودرو‌های جذاب سیلوستر استالونه

در این قسمت به یکی از محبوب‌ترین خودروهای سیلوستر استالونه رسیدیم که سوار بر این خودرو به دفعات در خیابان‌های لس‌آنجلس مشاهده شده است.

بنتلی کنتیننتال جی‌تی‌سی ظاهری پرابهت دارد و به لحاظ فنی نیز با خودروی بسیار قدرتمندی طرف هستیم که باب دل استالونه است.

یک پیشرانه ۶.۰ لیتری از نوع W12 در قلب بنتلی کنتیننتال جی‌تی‌سی جای گرفته است و میزان ۵۵۲ اسب‌بخار نیرو را در اختیار راننده قرار می‌دهد.

این خودرو چیزی بیشتر از ۲ تن وزن دارد و همین امر باعث شده تا در بنتلی کنتیننتال جی‌تی‌سی با پیشرانه‌ای قدرتمند طرف باشیم که به راحتی وزن بسیار سنگین این خودرو را تحمل کند.

۱۱. رولزرویس وریث کوپه (ROLLS-ROYCE WRAITH COUPE)

کلکسیون خودرو‌های جذاب سیلوستر استالونه

وقتی صحبت از خودروهای لاچکری به میان می‌آید سلبریتی‌ها خساست به خرج نمی‌دهند و سعی می‌کنند با خرید گران‌ترین خودروها، مال و منال خود را به رخ سایر سلبریتی‌ها و هواداران بکشند.

این امر باعث شد تا سیلوستر استالونه به فکر خرید یک رولزرویس وریث کوپه ۳۵۰ هزار دلاری بیافتد.

این خودرو به لحاظ ابعاد از رولزرویس گوست کوچکتر است اما پیشرانه‌ قدرتمند V۱۲ را در قلب خود جای داده و ۶۲۴ اسب‌بخار نیرو در اختیار راننده قرار می‌دهد.

بیشتر خودروهای رولزرویس اصالت زیادی دارند و ریشه‌های ساخت مدل وریث این خودرو نیز به یک قرن پیش باز می‌گردد.

10. فورد موستانگ جی‌تی شخصی‌سازی شده

کلکسیون خودرو‌های جذاب سیلوستر استالونه

فورد توانست با ساخت موستانگ نام این خودرو را در صنعت خودروسازی جاودانه کند و با یکی از قدرتمند‌ترین و بهترین خودروهای دنیا طرف هستیم که در سرتاسر جهان طرفدار زیادی دارد.

فورد موستانگ ممکن است نسبت به سایر خودروهای این فهرست قیمت گزافی نداشته باشد اما همیشه افزایش قیمت به معنای کیفیت بیشتر نیست و فورد موستانگ جی‌تی چیزی از سایر خودورهای این فهرست کم ندارد.

سیلوستر استالونه پنجمین نسل از فورد موستانگ جی‌تی را در گاراژ خود دارد، این خودرو به یک پیشرانه V8 مجهز است و از آنجایی که شخصی‌سازی شده، قدرت و جذابیت خاصی در حد سلبریتی‌ سرشناسی مانند استالونه دارد.

۹. شورولت کامارو

کلکسیون خودرو‌های جذاب سیلوستر استالونه

شورولت کامارو از آن خودروهایی است که همیشه طرفدار داشته و انصافاً باید گفت هر کدام از مدل‌های این خودرو جذابیت خاص خود را دارند اما کاماروهای جدید ابهت بیشتری دارند و در نگاه فردی مانند استالونه که عاشق قدرت و ابهت است بیشتر جلوه می‌کنند.

شورولت کامارو در آمریکا خودروی بسیار گران قیمت و لاچکری به‌حساب می‌آید و یک کاماروی جدید را می‌توان به قیمت کمتر از ۳۰ هزار دلار خریداری کرد و استالونه نیز که این پول‌ها برای او همانند پول خرد است یک دستگاه شورولت کامارو به گاراژ خود اضافه کرده است تا علاقه خود را به این برند محبوب ثابت کند.

8. کادیلاک سی‌تی اس وی

کلکسیون خودرو‌های جذاب سیلوستر استالونه

در سال ۲۰۰۴ شاهد رونمایی سری سی‌تی‌اس از خودورهای کادیلاک بودیم، این خودرو به لحاظ طراحی ظاهری جذاب و پرابهت دارد و در قسمت‌های داخلی آن نیز تجهیزات لاکچری و بسیار شیکی استفاده شده است.

اولین مدل سی‌تی‌اس وی کادیلاک به لحاظ فنی بهینه‌سازی‌ها را در قسمت موتور شاهد بوده و یک پیشرانه قدرتمند V8 که ۴۰۰ اسب‌بخار نیرو تولید می‌کند در این خودرو جای گرفته است.

این خودرو نیز نسبت به خودروهای سلبریتی‌ها قیمت گزافی ندارد اما ابهت کادیلاک باعث شده تا سیلوستر استالونه نتواند از آن چشم بپوشد و یک مدل کادیلاک سی‌تی اس وی را در گاراژ این چهره سرشناس شاهد باشیم.

۷. مرسدس‌بنز سی‌ال‌کی ۵۵ ای‌ام‌جی

کلکسیون خودرو‌های جذاب سیلوستر استالونه

با اولین نگاه به کلکسیون خودروهای استالونه می‌توان متوجه علاقه وی به برند مرسدس‌بنز شد، این امر باعث شده تا یک بار دیگر در فهرست خودروهای این سلبریتی با مرسدس‌بنزی طرف باشیم که مدل اول آن در اوایل سال ۲۰۰۰ میلادی راهی بازار شد و سرصدای زیادی به پا کرد.

مرسدس‌بنز سی‌ال‌کی ۵۵ ای‌ام‌جی در قسمت داخل خودرویی در حد سلبریتی‌هاست و تجهیزات لوکس زیادی دارد.

این خودرو در فضای بیرون نیز از ظاهر جذابی برخوردار است و پیشرانه‌ای قدرتمند از نوع V۸ دارد که ۳۴۲ اسب‌بخار نیرو را در اختیار سیلوستر استالونه قرار می‌دهد.

همان‌گونه که اشاره شد سال ساخت این مرسدس بنز به گذشته باز می‌گردد و با خودروی خیلی گران‌قیمتی طرف نیستیم اما باز هم عشق استالونه به برند مرسدس‌بنز باعث حضور این خودرو در کلکسیون او شده است.

6. هیبوی هات‌ راد ۱۹۳۲ (1932 HIBOY HOT ROD)

کلکسیون خودرو‌های جذاب سیلوستر استالونه

این خودرو که ظاهر آن قدیمی و کلاسیک به نظر می‌رسد طراحی جالبی دارد و با نگاه اول بزرگی چشمگیر چرخ‌های عقب نسبت به چرخ‌های جلو نظر شما را جلب می‌کند.

جالب است بدانید هیبوی هات راد چندین بار توسط استالونه در خیابان‌های لس‌آنجلس رانده شده است و از آن خودروهایی است که بسیار مورد عنایت او قرار دارد.

این خودرو بر خلاف ظاهری که دارد در گروه خودروهای گران‌قیمت کلکسیون سیلوستر استالونه قرار نمی‌گیرد و قیمت آن چیزی بین ۲۰ تا نهایتاً ۳۰ هزار دلار است.

۵. شورولت کوروت سی ۳ شخصی‌سازی شده

کلکسیون خودرو‌های جذاب سیلوستر استالونه

در میان تمامی شورولت‌های کوروتی که تاکنون ساخته شده‌اند مدل سی ۳ این خودرو آنچنان که باید و شاید نظر علاقه‌مندان به خودرو را جلب نکرد و مشخص نیست استالونه چرا این خودرو را در کلکسیون خود نگهداشته است.

شورولت کوروت سی ۳ به لحاظ ظاهر شاهد توجه علاقه‌مندان را جلب کند اما تجربه رانندگی خوبی ندارد و آنگونه که باید و شاید به لحاظ قدرت راننده را راضی نگه نمی‌دارد.

با این حساب باید گفت عشق و علاقه استالونه به برند کوروت می‌تواند تنها دلیل حضور کوروت سی ۳ در کلکسیون او باشد.

4. تویوتا پریوس

کلکسیون خودرو‌های جذاب سیلوستر استالونه

سلبریتی‌ها از آنجایی به خوبی می‌دانند افراد زیادی سبک زندگی آن‌ها را دنبال می‌کنند گاهی اوقات دست به کارهایی برای ارتقا فرهنگ جامعه می‌زنند.

یکی از این موارد استفاده از خودروهای کم مصرف و الکتریکی است که در میان سلبریتی‌های سرشناس زیاد شاهد آن هستیم.

در این زمینه می‌توان به حضور تویوتا پریوس در کلکسیون استالونه اشاره کرد، این خودرو که یکی از اولین خودروهای الکتریکی و کم مصرف دنیا به‌حساب می‌‌آید توانسته اسم و رسم خوبی برای خود دست و پا کند و شرکت معتبر اوبر نیز ناوگان مجهزی از این خودروها را برای انتقال مسافر در اختیار دارد.

استالونه زیاد سوار بر تویوتا پریوس مشاهده نشده است و واقعاً نمی‌توان گفت این خودرو را برای علاقه شخصی خودش خریده یا اینکه از این طریق قصد داشته فرهنگ استفاده از خودروهای کم مصرف را رواج دهد.

۳. آئودی A۸

کلکسیون خودرو‌های جذاب سیلوستر استالونه

مدل‌های جدید آئودی A۸ در گروه خودروهایی قرار دارند که بیشتر سلبریتی‌ها دست‌کم یک مدل از آن‌ها را خریداری و به کلکسیون خود اضافه کرده‌اند.

سیلوستر استالونه نیز برای اینکه از قافله عقب نماند یک آئودی A۸ را در اختیار دارد. مدل‌های جدید این خودرو قیمت گزافی دارند اما جالب است بدانید مدل‌های قدیمی‌تر آئودی A۸ که انصافاً به لحاظ ظاهر و قدرت چیزی از مدل‌های جدید آن کم ندارند را می‌توان با قیمت‌های مناسبی خریداری کرد.

از طرف دیگر برند آئودی انتخاب‌های مختلفی را برای خریداران به لحاظ قدرت موتور و تجهیزات داخلی عرضه کرده تا تنوع قیمت خوبی را در این خودرو شاهد باشیم.

مشخص نیست استالونه چقدر برای خرید آئودی A۸ هزینه کرده است اما بدون شک بهترین مدل این خودرو را خریده و از امکانات پیشرفته آن لذت می‌برد.

2. فولکس‌واگن فایتون

کلکسیون خودرو‌های جذاب سیلوستر استالونه

گاهی اواقت سلبریتی‌ها هوس خرید محصولی به سرشان می‌زند که با عقل جور در نمی‌آید. در این زمینه می‌توان به فولکس‌واگن فایتونی اشاره کرد که در کلکسیون خودروهای سیلوستر استالونه شاهد آن هستیم.

این خودرو ویژگی‌های زیادی دارد اما در قد و قواره خودروی یک سلبریتی بسیار شناس ظاهر نشده است. فولکس‌واگن فایتون از یک پیشرانه W16 بهره می‌برد و قرار بدون این خودرو به یک سدان شیک و لاچکری تبدیل شود.

در‌واقع هدف اصلی فولکس‌واگن از معرفی فولکس‌واگن فایتون رقابت با آئودی A8 بود. اما این خودرو هزینه‌های تعمیر و نگهداری سنگینی دارد و بعید به نظر می‌رسد جای خود را برای همیشه در کلکسیون خودروهای سیلوستر استالونه حفظ کند.

۱. موتورسیکلت شخصی‌ساز

کلکسیون خودرو‌های جذاب سیلوستر استالونه

سیلوستر استالونه همانند سایر سلبریتی‌های مرد هالیوودی در کنار علاقه به خودرو از سوار شدن بر موتورسیکلت‌های جذاب بدش نمی‌آید و در کنار خودروهایی که در کلکسیون این سلبریتی سرشناس شاهد هستیم یک موتورسیکلت شخصی‌ساز نیز به چشم می‌خورد که هیبت عجیب و غریبی دارد.

این موتورسیلکت که آنرا در فیلم‌های معروف The Expendables نیز شاهد بودیم با‌شخصیت و رفتار سیلوستر استالونه همخوانی خوبی دارد و انصافاً باید گفت برازنده این هنرپیشه تنومند سینمای هالیوود است.

در پایان پیشنهاد می‌کنیم اگز شما هم از طرفداران سیلوستر استالونه هستید و علاقه زیادی به خودرو دارید، در قسمت نظرات ما و سایر کاربران را در جریان نظرهای خود در خصوص خودروهای کلکسیونی سیلوستر استالونه قرار دهید.

محتوای حمایت شده

تبلیغات متنی

گوناگون

سایر رسانه‌ها

  مطالب خواندنی

  نظر کاربران

  ارسال نظر

  لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

  از ارسال دیدگاه های نامرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.

  لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.

  در غیر این صورت، «برترین ها» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.

  بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج