۹۷۸۳۷۷ ۱ نظر
۵۰۰۰

فال روزانه ۱۷/ ۰۱/ ۱۳۹۹

همراهان عزیز، محتوای منتشر شده در قالب فال روزانه برترین‌ها صرفا جنبه سرگرمی دارد.

فال روزانه ۱۷/ ۰۱/ ۱۳۹۹

فال روزانه ۹۹.۰۱.۱۷

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که امروز به دنیا آمده‌اید، تولدتان مبارک. در سالی که با تولدتان آغاز کرده‌اید روی کمک دوستان و اطرافیان حساب باز کنید. در تیر ماه امسال با مشکلی برخورد خواهید کرد و دوستان نزدیک شما فرصتی پیدا می‌کنند تا رفاقت خود را در حق‌تان تمام کنند. مهر ماه سالی که با تولدتان آغاز کرده‌اید، زمان عاشقی شما است و در این ماه عشقی سوزان به جان شما می‌افتد. در دی ماه امسال زحمت‌های شما به بار می‌نشیند و در این ماه مزد تلاش‌های شبانه‌روزی‌تان را دریافت خواهید کرد.

فال روزانه ۱۷/ ۰۱/ ۱۳۹۹

روز را با نشاط و انرژی آغاز کرده‌اید و مشکلی در سر راه خود نمی‌بینید. روز خوبی را برای افزایش درآمد در پیش دارید به شرط اینکه به فکر شکار لحظه‌های پرمنفعت باشید. احترام بیشتری در رفتار و گفتار با اطرافیان داشته باشید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز از شما درخواستی دارد که از عهده انجام آن ناتوان هستید. امروز زمان مناسبی است تا خودتان را تحویل بگیرید و با خرید چند دست لباس شیک و زیبا، حسابی خوش‌تیپ کنید.

فال روزانه ۱۷/ ۰۱/ ۱۳۹۹

آرامش خود را حفظ کنید و روز را بدون نگرانی و استرس به پایان برسانید. برای سرمایه‌گذاری با افرادی که تجربه بیشتری نسبت به شما دارند مشورت کنید و پول‌تان را برای کاری سرمایه‌گذاری کنید که ضرری به دنبال نداشته باشد. یکی از آشنایان امروز با تقدیم هدیه‌ای به شما ثابت می‌کند که همیشه به فکرتان است. اجازه هرگونه دخالت در کارهای شخصی‌تان را ندهید. آهنگ سفر کرده‌اید، اما خطرهای زیادی در این سفر شما را تهدید می‌کند و بهتر است که سفر خود را به آینده موکول نمایید.

فال روزانه ۱۷/ ۰۱/ ۱۳۹۹

با حضور در کنار اعضای خانواده به آرامش برسید. موقعیتی چشمگیر برای افزایش درآمد انتظار شما را می‌کشد. قبل از اتخاذ هرگونه تصمیمی، جوانب کار را حسابی بررسی نمایید. شرایط را برای اجرای ایده خلاقانه‌ای که به ذهن‌تان رسیده مهیا کنید. خبر خوشحال‌کننده‌ای امروز به دست‌تان می‌رسد و زمینه شادی شما و همسر یا عشق‌زندگی‌تان را فراهم می‌کند. زندگی را جدی بگیرید و با دیدگاهی مثبت به آینده نگاه کنید.

فال روزانه ۱۷/ ۰۱/ ۱۳۹۹

با انجام کارهای آرامش‌بخش، فشارهای زندگی را کاهش دهید. امروز از شر مشکلات مالی خلاص می‌شوید و پولی که انتظارش را نداشتید، روانه حساب‌های بانکی‌تان می‌شود. یکی از آشنایان واقعیتی را از شما پنهان کرده و این وضعیت شما را دلخور و ناراحت خواهد کرد. یکی از اطرافیان عشقی پنهانی در سینه دارد، امروز به این فرد کمک کنید تا به دلدارش برسد. عازم سفری هستید و از این سفر دست‌خالی باز نخواهید گشت. فرصتی پیدا می‌کنید تا با همسر یا عشق‌زندگی‌تان گل بگویید و گل بشنوید.

فال روزانه ۱۷/ ۰۱/ ۱۳۹۹

یکی از دوستان برای بهبود سلامتی‌تان به شما کمک خواهد کرد. سود چشمگیری را در معامله‌ها و کسب‌و‌کار شاهد خواهید بود. از دوستانی که مدتی است خبری از آنها ندارید خبر بگیرید. غم اشتباه‌های گذشته را نخورید و از این اشتباهات درس بگیرید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان برنامه‌های خاصی برای شما ترتیب داده و قصد دارد حسابی شگفت‌زده‌تان کند. ممکن است میان شما و فردی امروز مشاجره‌ای در بگیرد. سفره دل‌تان را پیش اعضای خانواده باز کنید و بار غصه‌های‌ خود را زمین بگذارید.

فال روزانه ۱۷/ ۰۱/ ۱۳۹۹

روز خوبی را آغاز نکرده‌اید و با مشکلی روبرو می‌شوید. کارهای زیادی روی سرتان آوار می‌شود و فرصتی برای استراحت پیدا نخواهید کرد. امروز اگر حواس‌تان را حسابی جمع نکنید، احتمال زیادی وجود دارد که با خرید کالاهای غیرضروری، حسابی ولخرجی کنید و ثبات مالی‌تان به خطر بیافتد. کارهای مهم را با اعضای خانواده درمیان بگذارید و با مشورت با آنها به اعتماد‌به‌نفس بیشتری برای انجام کارهای مهم دست پیدا کنید. تا می‌توانید به اطرافیان عشق بورزید. وقت خود را با فکر به چیزهای پیش‌پاافتاده و کم‌اهمیت، تلف نکنید.

فال روزانه ۱۷/ ۰۱/ ۱۳۹۹

تسلط بیشتری بر رفتار خود داشته باشید و احساساتی نشوید. فردی از میان اعضای خانواده به کمک مالی شما نیاز دارد. مهمانی از راه خواهد رسید و از آنجایی که حوصله مهمان‌ را ندارید، ممکن است با این مهمان بدرفتاری کنید. دلتنگ و بی‌حوصله هستید و می‌خواهید فرصت بیشتری را در کنار عشق‌زندگی‌تان سپری کنید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز بیمار است و به پرستاری شما نیاز دارد. خجالت و کم‌حرفی را کنار بگذارید و حضور بیشتری در جمع داشته باشید.

فال روزانه ۱۷/ ۰۱/ ۱۳۹۹

به خاطر داشته باشید که پرخوری و مصرف خوراکی‌های ناسالم سلامت شما را به خطر خواهد انداخت. امروز به مشکلی مالی برخورد خواهید کرد و مجبور می‌شوید قسمتی از اندوخته خود را برای حل این مشکل خرج کنید. سریع از کوره در نروید و بر اعصاب خود مسلط باشید. ایده‌ای تازه و پرمنفعت‌ به ذهن‌تان خطور می‌کند. به دلیل کار پسندیده‌ای که در گذشته انجام داده‌اید امروز مورد توجه دوستان و آشنایان قرار می‌گیرید. شرایطی مهیا می‌شود تا در کنار اعضای خانواده حسابی خوش بگذرانید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز چشم از شما بر نمی‌دارد و بیشتر از همیشه هوای‌تان را دارد. به جای وقت‌کشی و هدردادن زمان، وقت با ارزش خود را به فراگیری مهارت‌های جدید اختصاص دهید.

فال روزانه ۱۷/ ۰۱/ ۱۳۹۹

نگرانی‌های بیش از حد را کنار بگذارید و به خاطر داشته باشید که سخت می‌گردد جهان بر مردمان سخت‌کوش. امروز حساب وقت و زمان از دست‌تان در می‌رود و تا چشم به هر بزنید روز بدون دستاورد مهمی به پایان خواهد رسید. به مهمانی یا مراسم مهمی دعوت هستید و در این مراسم زمینه آشنایی شما با فرد سرشناسی مهیا می‌شود. برای همسر یا عشق‌زندگی‌تان بدون هیچ دلیل و بهانه‌ای هدیه بخرید و محبت خود را به وی ثابت نمایید. به سینه فردی که نیازمند کمک شما است، دست رد نزنید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز به شما ثابت می‌کند که از همیشه بیشتر عاشق شما است و روزی سرشار از محبت را در کنار عشق‌زندگی‌تان تجربه خواهید کرد.

فال روزانه ۱۷/ ۰۱/ ۱۳۹۹

اجازه ندهید اتفاق‌های منفی و ناراحت‌کننده روزتان را خراب کند. به خاطر داشته باشید که انسان‌های موفق اعتماد‌به‌نفس سرشاری دارند. فرصتی که برای افزایش درآمد با آن روبرو می‌شوید را از دست ندهید. به اعضای خانواده ثابت کنید که بیشتر از همیشه به فکر آن‌ها هستید. اجازه ندهید که همسر یا عشق‌‌زندگی‌تان احساس کند که مانند سابق به وی توجه نمی‌کنید.

فال روزانه ۱۷/ ۰۱/ ۱۳۹۹

بیماری که به آن گرفتار هستید رو به بهبود خواهد گذاشت. با سرمایه‌گذاری‌های بلند مدت راهی برای افزایش درآمد خود پیدا کنید. حرف و نظر خود را تغییر ندهید و به اطرافیان ثابت کنید که حرف مرد یکی است. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز نیازمند مهر و محبت شما است. شرایطی مهیا می‌شود تا کار خلاقانه‌ای که مدت‌ها است به فکر انجام آن هستید را آغاز نمایید. فکرهای نگران‌کننده‌ای امروز به ذهن‌تان خطور می‌کند، اما اجازه ندهید این افکار روزتان را خراب کند. اختلاف‌نظرهای زیادی میان شما و اطرافیان ایجاد خواهد شد.

فال روزانه ۱۷/ ۰۱/ ۱۳۹۹

کارهای زیادی در پیش دارید اما جایی برای نگرانی وجود ندارد و انرژی لازم را پیدا خواهید کرد. اهمیت زیادی به سلامت خود می‌دهید و مواظب جسم و جان خود هستید، این روحیه را ادامه دهید و به خطر داشته باشید که سلامتی سلطنت ناپیدا است. امروز سرمایه‌‌ای که برای انجام کاری نیاز دارید از جایی که فکرش را نمی‌کردید مهیا می‌شود. فرصتی برای انجام کارهای عقب‌افتاده پیدا خواهید کرد. بیشتر از همیشه مواظب گفتار خود باشید و چیزی نگویید که زمینه دلخوری همسر یا عشق‌زندگی‌تان را فراهم کند. قلب‌تان برای اطرافیان می‌تپد، به خاطر داشته باشید که این روحیه بی‌نتیجه نمی‌ماند و اطرافیان در مشکلات دست شما را خواهند گرفت.

فال روزانه ۱۷/ ۰۱/ ۱۳۹۹

محتوای حمایت شده

گوناگون

سایر رسانه‌ها

  نظر کاربران

  ارسال نظر

  لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

  از ارسال دیدگاه های نامرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.

  لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.

  در غیر این صورت، «برترین ها» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.

  بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج