۱۱۷۴۳۵۰
۱۰۵۵۳

محتوای حمایت‌شده

متخصص لثه با لیزر در کرج کیست؟

اگر ساکن کرج هستید و با هرگونه مشکل لثه برخورد کرده‌اید متخصص لثه با لیزر در کرج می‌تواند مشکل شما را بدون درد و خونریزی و با لیزر، درمان کند.

برترین‌ها: اگر در شهر کرج هستید و بیماری لثه دارید و می‌خواهید جراحی لثه انجام دهید، دکتر فراز تیموری متخصص لثه با لیزر در کرج به شما کمک می‌کند تا جراحی‌های لثه را با درد و خونریزی کمتری انجام دهید. لیزر بهترین جایگزین برای جراحی‌های سنتی و تهاجمی است. چه زمانی که بخواهید از بیماری‌های عفونی لثه جلوگیری کنید یا لبخند لثه‌ای خود را بهبود بخشید، جراحی با لیزر یک انتخاب مناسب است. جراحی لثه با لیزر به آرامی صورت می‌گیرد و نیازی به بخیه ندارد و کمترین زمان برای بهبودی را ارائه می‌دهد. اگر به دنبال درمان‌های جایگزین برای نیاز‌های دندانی خود هستید، بهتر است به این متخصص لثه با لیزر در کرج مراجعه کنید.برای دیدن نمونه جراحی‌ها می‌توانید به سایت ایشان مراجعه کنید. 

متخصص لثه با لیزر در کرج کیست؟

متخصص لثه با لیزر در کرج کیست؟

برای مشاوره با دکتر فراز تیموی - متخصص جراحی لثه و ایمپلنت همین حالا تماس بگیرید.

۰۲۶-۳۲۵۵۲۱۲۵

۰۹۱۲۸۰۰۱۸۷۰

مزیت جراحی با لیزر از دیدگاه متخصص لثه با لیزر در کرج

جراحی لثه با لیزر یک شیوه نوین جراحی است که در آن از انرژی نور برای بهبود سلامت دهان و لبخند شما استفاده می‌شود. متخصص لثه با لیزر در کرج از این روش برای از بین بردن باکتری‌ها و تحریک رشد استخوان در اطراف دندان‌های موجود استفاده می‌کند. لیزر حساسیت مفرط، بیماری لثه و پوسیدگی دندان را درمان می‌کند و حتی می‌تواند بافت لثه را برای ترمیم لبخند لثه‌ای تغییر شکل دهد. در ادامه با شرح توضیحات بیشتری شما را با مزایای جرای لثه با لیزر آشنا خواهیم کرد. 

جراحی لثه با لیزر خونریزی را کاهش می‌دهد

متخصص لثه با لیزر در کرج برای بدست آوردن نتایج درمان رضایت بخش و کاهش خونریزی در حین درمان از جراحی لثه با لیزر استفاده می‌کند. جراحی سنتی لثه به ابزار‌هایی از جمله تیغ نیاز دارد که بافت لثه را تکه تکه می‌کنند و زخم‌های دردناکی را باقی می‌گذارند که نیاز به بخیه و زمان زیاد برای بهبودی دارد. از آنجایی که لیزر هرگز در بافت لثه را برش نمی‌دهد، می‌تواند خطر عفونت، حساسیت و خونریزی بعد از عمل را به طور چشمگیری کاهش دهد. همچنین افرادی که التهاب لثه دارند معمولاً از تحلیل استخوان شدید و خونریزی لثه رنج می‌برند. بنابراین، حذف هر گونه باکتری از دندان‌ها و پاکت‌های لثه بسیار مهم است. لیزر‌ها نه تنها برای از بین بردن باکتری‌های روی دندان فوق العاده هستند، بلکه می‌توانند پلاک را در منبع آن نیز از بین ببرند. تمامی این توضیحات یک نکته مهم را گوشزد می کند؛ جراحی لثه با لیزر کمترین خطر و خونریزی و درد را برای بیمار به همراه دارد و عوارض بعد جراحی به حدی کم خواهد شد که دیگر نیاز زیادی به مراجعه مکرر به دندانپزشکی نخواهید داشت.

متخصص لثه با لیزر در کرج کیست؟

جراحی لثه با لیزر زمان بهبودی کوتاهی دارد

یکی از بهترین قسمت‌های جراحی لثه با لیزر این است که زمان بهبودی کوتاهی دارد. در این روش زمان بهبودی شما اساساً به نصف کاهش می‌یابد، به خصوص در مقایسه با زمان بهبودی جراحی‌های معمولی دندان. جراحی‌های سنتی لثه نیازمند هفته‌ها بهبودی است که شامل درد، تورم و رژیم غذایی مایع می‌شود. اما به طور کلی، طول درمان برای جراحی لثه با لیزر ۲۴ ساعت طول می‌کشد و به بیماران کمک می‌کند که سریعتر از همیشه به فعالیت‌های عادی خود باز گردند. عدم استفاده از ابزار‌های سنتی جراحی مانند: چاقوی جراحی، پزشک آسیب بافت کمتری را برمی دارد و باعث درد، خونریزی و التهاب کمتری می‌شود. همچنین درمان لثه با لیزر کمترین صدمه را به دندان، لثه و سایر نواحی دندانی اطراف وارد می‌کند.

متخصص لثه با لیزر در کرج کیست؟

برای مشاهده نمونه‌های بیشتر از اینستاگرام بازدید نمایید.

drfarazteymouri@

جراحی لثه با لیزر کم تهاجمی است

جراحی لثه با لیزر روشی کم تهاجم است. در این روش بدون نیاز به دریل‌های ترسناک و تیغ‌های جراحی، فقط با استفاده از لیزر درمان لثه انجام می‌شود. جراحی لیزر میزان فشاری را که بیماران معمولاً در طول عمل احساس می‌کنند، کاهش می‌دهد. مزیت دیگر این است که در طول درمان لثه به جای اضطراب و ترس، احساس آرامش فوق العاده می‌کنید.

متخصص لثه با لیزر در کرج کیست؟

کمک به درمان التهاب لثه

ژنژیویت یا التهاب لثه در صورت عدم درمان به موقع منجر به بیماری لثه و دندان می‌شود و اگر بیماری لثه هرگز درمان نشود منجر به از دست دادن دندان می‌شود. از نظر متخصص لثه با لیزر در کرج بیماران مبتلا به التهاب لثه پیشرفته، لیزر درمانی می‌توانند دندان‌های طبیعی خود را نجات دهند. در بیماری التهاب لثه شما با باکتری‌های عمیقی مواجه می‌شوید که تمیز کردن منظم دندان نمی‌تواند به بهبود آن کمک کند. اما با استفاده از لیزر می‌توانید تمام باکتری‌های مضر لثه را از بین ببرید.

بهبود در لبخند لثه‌ای

با داشتن دندان‌های سفید صاف در لبخند خود، اعتماد به نفس بیشتری داشته باشید. لثه‌ها نقش مهمی در زیبایی لبخند هالیوودی شما دارند. اگر حس می‌کنید بیشتر در لبخند شما لثه هایتان مشخص می‌شود و نسبت بافت لثه به دندان نامتعادل است، می‌توانید از جراحی لثه با لیزر بهره ببرید. جراحی لثه با لیزر شکل لثه‌های را مشخص می‌کند و بافت اضافی را کوتاه می‌کند و لبخند زیبایی را به شما می‌دهد.

متخصص لثه با لیزر در کرج کیست؟

دقت بالا در جراحی با لیزر توسط متخصص لثه با لیزر در کرج

از دیدگاه متخصص لثه با لیزر در کرج هیچ بافت لثه سالمی در طی جراحی لثه با لیزر آسیب نمی‌بیند. متخصصان از لیزر برای رفع بافت آسیب دیده و تحریک رشد بافت جدید و سالم استفاده می‌کنند. این روش فوق العاده دقیق است. خود لیزر بافت لثه سالم را از بافت لثه مضر متمایز می‌کند. علاوه بر این، روی استخوان‌ها یا دندان‌ها تأثیر نمی‌گذارد.

روش کار متخصص لثه با لیزر در کرج

دکتر فراز تیموری متخصص لثه و ایمپلنت دندان برای رضایت خاطر بیماران و همچنین انجام موفقیت آمیز جراحی‌ها از لیزر استفاده می‌کند. زیرا لیزر بدون آسیب رساندن به بافت سالم لثه، بافت‌های بیمار را هدف قرار می‌دهد؛ بنابراین می‌توان لثه‌های آسیب دیده را بدون خطر از دست دادن بافت سالم لثه یا دندان‌های سالم از بین برد. در این روش، لیزر مقدار مشخصی از بافت‌های آسیب دیده لثه را از بین می‌برد. این روش جراحی به دلیل دقت بالا، درد و خونریزی کمتر بسیار مورد استقبال پزشکان و بیماران قرار گرفته است.

متخصص لثه با لیزر در کرج کیست؟

از نظر متخصص لثه با لیزر در کرج چه کسانی کاندید جراحی با لیزر هستند؟

وقتی صحبت از جراحی لثه با لیزر می‌شود از دید متخصصان افرادی که مبتلا به لثه‌های بیمار یا عفونی هستند، در اولویت برای کاندید شدن جراحی با لیزر هستند. بیماری عفونی لثه یک بیماری شایع دهانی است که بیشتر افراد تا زمانی که بیماری پیشرفت نکند از ابتلا به آن آگاه نیستند. همچنین در صورت عدم درمان، می‌تواند منجر به التهاب شدید لثه، از دست دادن استخوان دائمی و در نهایت از دست دادن دندان می‌شود. لیزر یک جایگزین کم تهاجمی برای جراحی پریودنتال (التهاب لثه) در نظر گرفته می‌شود که نسبت به جراحی سنتی هم درد کمتری دارد و هم زودتر بهبود می‌یابند. متخصصان درمان لثه با لیزر را به جای جراحی معمولی انتخاب می‌کنند.

لیزر‌ها می‌توانند منبع التهاب لثه را بدون آسیب رساندن یا برداشتن بافت نرم سالم مورد هدف قرار دهند. همچنین در این روش درمانی به سرعت بهبودی باز می‌گردد و اغلب حتی از جراحی سنتی نیز موفق‌تر است. علاوه بر بیماری‌های عفونی لثه برخی از افراد برای ترمیم لبخند لثه‌ای می‌توانند کاندید جراحی لثه با لیزر باشند. توصیه می‌شود حتماً قبل از انجام این جراحی به یک متخصص لثه با لیزر در کرج مراجعه کنید تا معاینه کاملی از دهان و دندان‌های شما را انجام دهد و به شما را به بهترین شکل ممکن راهنمایی کنند.

متخصص لثه با لیزر در کرج کیست؟

دندانپزشکی تخصصی با لیزر - دکتر فراز تیموری

 • ایمپلنت با تمام برند‌های معتبر جهانی
 • جراحی لثه
 • درمان بیماری‌های پریودنتالی
 • درمان ریشه
 • کامپوزیت زیبایی
 • کانتوربنگ لثه
 • اصلاح خط لبخند با روکس‌های تمام سرامیک و…
 • تشخیص پوسیدگی و جرم
 • پروتز ثابت و متحرک
 • درمان آفت و تبخال با لیزر
 • بلیچبنگ
 • درمان حساسیت‌های دندانی

متخصص لثه با لیزر در کرج کیست؟

همین حالا تماس بگیرید.

۰۲۶-۳۲۵۵۲۲۲۸

۰۲۶-۳۲۵۵۲۱۲۵

۰۹۱۲۸۰۰۱۸۷۰

متخصص لثه با لیزر در کرج کیست؟

برای مشاهده نمونه‌های بیشتر از اینستاگرام بازدید نمایید.

drfarazteymouri@

متخصص لثه با لیزر در کرج کیست؟

جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت مراجعه کنید.

drfarazteymouri.com

متخصص لثه با لیزر در کرج کیست؟

کرج، عظیمیه، بلوار استقلال، ۴۵ متری کاج (ابتدای بلوار بسیج از سمت عظیمیه)، پلاک ۱۱، طبقه ۵، واحد ۶

محتوای حمایت شده

گوناگون

سایر رسانه‌ها

  ارسال نظر

  لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

  از ارسال دیدگاه های نامرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.

  لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.

  در غیر این صورت، «برترین ها» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.

  بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج