علوی: بازی با استقلال در اهواز، حق فولاد است
۱۰۰۰۷۵۶
۱۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۹
۱۰۹۳
سرپرست تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت:حق خوزستان و باشگاه فولاد است که بازی با استقلال در اهواز برگزار شود.

خبرگزاری فارس: سید محمد علوی در خصوص اینکه برانکو نسبت به یک سری از بازیکنان قدیمی فولاد مثل کاملی‌مفرد، میرزاپور و ... یکسری توجهات ویژه داشته است اظهار داشت: من این موضوع را کاملا رد می‌کنم. برانکو در آن دوره بهترین‌ها را انتخاب می‌کرد. در آن زمان بازیکنان بزرگی مثل رحمان رضایی، علی کریمی،نکونام، دایی و میناوند در تیم ملی حضور داشتند و ما سعی می‌کردیم به تیم ملی برسیم.

وی افزود: برای کسی که بر این باور است که کارنامه برانکو را زیر سوال ببرد متاسف هستم.برانکو کارنامه مشخصی دارد و در این 2-3 سال در پرسپولیس همه دیدند که چه کارهای بزرگی انجام داد. کی روش هم مربی بزرگی بود و همه دیدند که این 2 مربی چه کارهای بزرگی انجام دادند و نباید بی دلیل صحبت و یا حاشیه‌ای برای آنها درست کنیم.

در خصوص آخرین شرایط فولاد و همچنین تست‌های کرونای بازیکنان اظهار داشت: شرایط خوبی داریم، ما 3 تست انجام دادیم، در تست دوم چند بازیکن مشکوک داشتیم ولی در تست سوم همه جواب‌ها منفی بود.خدا را شکر می‌کنم که تمام پروتوکل‌های بهداشتی را رعایت کردیم و در هتل به هر فرد یک اتاق داده‌ایم. اینکه در آینده چه اتفاقی می‌افتد باید منتظر ماند و دید.

سرپرست تیم فولاد تاکید کرد: تا الان فقط برای هزینه‌های تمرین و تست‌ها حدود 200 میلیون خرج کردیم. حدود 500 میلیون تومان برای هتل هزینه شده و اولیوت ما سلامت بازیکنان و... است. برای ما اول سلامتی مهم است بعد فوتبال.

علوی در خصوص اینکه تیم‌های حرفه‌ای نباید بهانه مسائل مالی داشته باشند عنوان کرد: این حرف درست است ولی من گله هم دارم. خداقل ما را به یک جا معرفی کنند تا درست تست بدهیم. ما نمی‌دانیم پاسخ این تست‌ها را از ما قبول می‌کنند یا خیر.خواهش من این است که یک مرجع را برای تست دادن معرفی کنیم و حتی هزینه‌ها را هم پرداخت می‌کنیم. یک جا می‌گوید تست ها مثبت است و یک جای دیگر می‌گوید منفی! خود ما هم مانده‌ایم.

وی تاکید کرد: انتظار ما زیاد نیست، سیاست باشگاه این است که سلامتی بازیکنان و مربیان از همه چیز مهمتر است. ما پاسخ تست‌ها را ارائه می‌کنیم اما اگر یک مرجع برای تست‌ها باشد همه چیز بهتر پیش خواهد رفت.

سرپرست فولاد در خصوص اینکه استقلالی‌ها مدعی هستند وضعیت در اهواز قرمز است و شاید نشود در این شهر بازی برگزار شود تصریح کرد: حق ما است که در اهواز بازی کنیم. ما تمام نکات بهداشتی را در استادیوم رعایت کردیم. وقتی این خرج‌ها را در تهران می‌کنیم در شهر خودمان بهترین امکانات را در اختیار تیم حریف قرار می‌دهیم. حق خوزستان و فولاد است که بازی در اهواز برگزار شود.

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج