کرونا و چالش تیم‌هایی که مربی خارجی دارند
۱۰۰۰۹۹۴
۱۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۸:۲۳
۱۲۲۴
دو تیم لیگ برتری که سرمربی خارجی دارند نسبت به سایر تیم‌ها با چالش بیشتری روبه‌رو هستند.

خبرورزشی: تیم‌های لیگ برتری با وجود اعتراضات جسته و گریخته خود به فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ در مورد شروع ادامه رقابت‌های لیگ برتر، تمرینات خود را استارت زده‌اند تا برای از سرگیری ادامه رقابت‌ها از کورس عقب نیفتند. در این میان تیم‌هایی که بازیکن خارجی داشته منتظر ورود آن‌ها به ایران هستند تا با تمام قوا برای حضور در بازی‌ها آماده شوند.

خارجی‌ها پس از انجام تست کرونا رفته رفته به تیم‌ها اضافه می‌شوند، اما دو تیمی که سرمربی خارجی دارند نسبت به سایر تیم‌ها با چالش بیشتری روبه‌رو هستند. شاهین شهرداری بوشهر و ذوب‌آهن اصفهان دو تیمی که از مربی خارجی سود می‌برند در شرایطی تمرینات خود را آغاز کرده‌اند که هنوز سرمربیان آن‌ها به ایران نیامده‌اند. شاهین بوشهر که در جمع فانوس‌به دستان قرار دارد و کارش برای بقا دشوار است بدون میشو تمرینات خود را شروع کرده‌اند و منتظر ورود مربی خود هستند تا با جدیت بیشتری تمرینات را برگزار کنند.

در اصفهان نیز چنین شرایطی حاکم است و ذوبی‌ها که در نیمه پایین جدول خطر سقوط را احساس می‌کنند بدون سرمربی مونته‌نگرویی خود استارت زده‌اند و رادولوویچ هنوز نتوانسته بلیت پرواز به ایران را تهیه کند. به نظر می‌رسد این دو تیم بیش از سایر تیم‌ها از بحث کرونا و تعطیلی تمرینات متضرر شدند و جدا از هزینه‌ای که باید به دلار به این مربیان پرداخت کنند با چالش‌های این‌چنینی هم روبه‌رو هستند.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج