پروتکل بهداشتی پیشنهادی برای داوران فوتبال
۱۰۰۲۰۰۴
۱۵ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۳:۱۸
۱۵۸۳ 
داور پیشکسوت فوتبال ایران یک پروتکل بهداشتی ویژه را به فدراسیون فوتبال پیشنهاد داده تا داوران در زمان بازی‌ها کمتر در خطر ابتلا به کرونا قرار بگیرند.

ورزش سه: داور پیشکسوت فوتبال ایران یک پروتکل بهداشتی ویژه را به فدراسیون فوتبال پیشنهاد داده تا داوران در زمان بازی‌ها کمتر در خطر ابتلا به کرونا قرار بگیرند.

ستاد مبارزه با کرونا در ورزش چندی پیش پروتکل‌های بهداشتی را برای باشگاه‌های لیگ برتری در زمان تمرینات و مسابقات تعریف کرد که در آن به طور ویژه، برای داوران پروتکل اختصاصی مشخص نشده بود، اما علی خسروی داور قدیمی فوتبال ایران اقدام به انجام این کار کرده است.

خسروی برای نخستین بار پروتکل بهداشتی اختصاصی را برای داوران تهیه کرده که محمد ریاحی، مسؤول و مدیر آکادمی داوران فوتبال ایران نیز آن را به تایید رسانده و برای فدراسیون فوتبال ارسال کرده است.

در مقدمه‌ی پروتکل بهداشتی داوران فوتبال با امضای ریاحی آمده است: «با توجه به اهمیت صحت و سلامت تیم‌های داوری برگزار کننده مسابقات کشور و نبود یک پروتکل بهداشتی مناسب و ایرانی و با صرفه اقتصادی و قابل اجرا، طرح نگارش یک پروتکل بهداشتی قابل اجرا و کامل تخصصی از جانب آقای علی خسروی، رییس محترم کمیته داوران استان همدان وصول گردید که پس از ساعت‌ها کار و تحقیق و استفاده از تخصص‌های بهداشتی درباره کنترل ویروس و همه‌گیری کرونا و جمع‌آوری نظرات جمعی از داوران مطرح در لیگ برتر فوتبال کشور، این پروتکل بهداشتی در نهایت تدوین و با هدف حفظ کامل سلامت داوران محترم کشور و کاهش ریسک انتقال بیماری به کانون خانوادگی داوران محترم شرکت کننده در مسابقات کشور، تقدیم این خانواده بزرگ شده و امیدواریم به‌عنوان یک طرح ایرانی و اجباری و الزام‌آور از جانب کمیته و دپارتمان محترم داوری کشور در صورت صلاحدید اعلام و اجرایی گردد.»

تصاویر این پروتکل‌های بهداشتی برای داوران فوتبال را در زیر می‌بینید:

پروتکل بهداشتی پیشنهادی برای داوران فوتبال

پروتکل بهداشتی پیشنهادی برای داوران فوتبال

پروتکل بهداشتی پیشنهادی برای داوران فوتبال

پروتکل بهداشتی پیشنهادی برای داوران فوتبال

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج