توافق فرهاد با مدیر عامل؛ فعلا صبر کنید
۱۰۰۲۱۲۴
۱۵ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۸
۲۹۴۲ 
فرهاد مجیدی – سرمربی تیم استقلال سال های سال در فضای فوتبال حرفه ای حضور داشته و طبیعی است تصمیماتی که می گیرد مبنی بر قوانین حاکم بر فوتبال حرفه ای باشد.

ورزش سه:چندی پیش احمد سعادتمند – مدیر عامل باشگاه استقلال در نشستی که با فرهاد مجیدی داشت اعلام کرد باشگاه از هم اکنون حاضر است لیست خرید او را برای فصل بعد پیگیری کند. در این کش و قوس بحث لیست فروش استقلالی ها در رسانه ها مطرح شد که به سرعت یکی از اعضای کادر فنی و هم چنین سرپرست تیم این خبر را تکذیب کردند و صراحت اذعان داشتند فرهاد مجیدی هیچ لیستی به باشگاه استقلال نداده است و در این برهه از زمان که 9 هفته به پایان بازی ها باقی مانده است تنظیم لیست فروش عقلانی به نظر نمی رسد و نه تنها استقلال بلکه هیچ تیمی این کار را انجام نخواهد داد.

واقعیت هم همین طور است. فرهاد مجیدی نه تنها لیستی برای فروش به باشگاه نداده است بلکه لیست خرید استقلال در فصل آتی را هم تنظیم نکرده است. بر اساس مذاکرات صورت قرار گرفته قرار شده لیست خرید تیم در پایان فصل از سوی کادر فنی تنظیم و در اختیار باشگاه قرار گیرد. به این خاطر که 9 هفته به پایان بازی ها باقی مانده. ممکن است برخی از بازیکنان در هفته های باقی مانده به قدری خوب کار کنند که نظر کادر فنی را تغییر دهند و از سویی ممکن است در این 9 هفته بازیکنان جدیدی از دیگر تیم ها نظر کادر فنی تیم استقلال را به خود جلب کنند. نظر کادر فنی تیم استقلال بر این است وقتی برای انجام کاری فرصت وجود دارد بهتر است از این فرصت استفاده شود.

پیگیری لیست خرید فرهاد مجیدی از سوی باشگاه استقلال که احمد سعادتمند آنرا مطرح کرده برای از بین بردن دغدغه های کادر فنی تیم بوده و اینکه ثابت کند باشگاه به طور جدی برای رسیدن به اهداف از کادر فنی حمایت می کند و از همه مهمتر اینکه می خواهد در فصل آینده به طور جدی تر قهرمانی در لیگ برتر را دنبال کند. جالب اینکه احمد سعادتمند در مذاکراتی که داشته اصلا اشاره ای به لیست فروش نداشته. مدیر عامل باشگاه استقلال که خود یک فوتبالیست بوده به خوبی می داند در خواست و تنظیم این لیست می تواند حواشی زیادی را برای باشگاه به همراه داشته باشد چرا که 9 هفته به پایان بازی ها باقی مانده است و از سویی این فرهنگ هنوز در فوتبال ایران به خوبی جا نیافتاده که لزوما هر بازیکنی در لیست فروش قرار می گیرد بازیکن بدی نیست و حتی گاهی بازیکنی که در لیست فروش قرار می گیرد برای درآمدزایی است و به دفعات اتفاق افتاده بازیکن خودش خواهان قرار گیری در این لیست می شود چون می خواهد فضای جدیدی را در دوران بازیگری تجربه کند.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج