لیفت پیشانی و ابرو، اینگونه جوان و زیبا شوید
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
اپیلاسیون نانا 1
کتاب لند_1
لایکو_1
سمپاشی امحا_1
کتاب لند_3
اپیلاسیون نانا 3
لایکو_3
سمپاشی امحا_3
لایکو_4
اپیلاسیون نانا 4
سمپاشی امحا_4
کتاب لند_4
سمپاشی امحا_2
کتاب لند_2
اپیلاسیون نانا 2
لایکو_2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۱۰۰۳۵۳۱
۱۲ آبان ۱۳۹۹ - ۱۷:۴۹
۵۷۴۱
لیفت پیشانی و ابرو، درواقع روشی برای جوانسازی قسمت بالایی چشم است که به شادابی پوست نیز کمک می‌کند. با برداشتن قسمت اضافی و افتاده‌ی بالای پلک، چشم‌های شما باز‌تر و درشت‌تر به نظر می‌رسند. لیفت ابرو می‌تواند ابرو‌های افتاده را درمان کند و چروک‌های عمیق اطراف ابرو و پلک را برطرف کند. با لیفت ابرو هم‌چنین صاحب صورتی صاف‌تر و جوان‌تر خواهید داشت.

برترین‌ها: آیا وقتی به خودتان در آینه نگاه می‌کنید احساس رضایت کافی از صورت خود دارید؟ چشم‌ها و پیشانی ما معمولا نقش بسیار برجسته‌ای در نشان دادن احساسات درونی‌تان دارند. با بالا رفتن سن و کند شدن تولید کلاژن در پوس، عضلات بدن و صورت دچار افتادگی می‌شوند. اگر ابرو‌های افتاده‌تان، شما را خسته و ناراحت نشان می‌دهد درمان آن لیفت پیشانی و ابرو می‌باشد. درباره لیفت پیشانی و ابرو چقدر می‌دانید؟ آیا تا کنون چیزی درباره آن شنیده‌اید؟ در ادامه مطلب توضیحات کامل‌تری در ارتباط با آن با شما در میان خواهیم گذاشت.

لیفت پیشانی و ابرو

لیفت پیشانی و ابرو چیست؟

لیفت ابرو یا پیشانی، درواقع روشی برای جوانسازی قسمت بالایی چشم است که به شادابی پوست نیز کمک می‌کند. با برداشتن قسمت اضافی و افتاده‌ی بالای پلک، چشم‌های شما باز‌تر و درشت‌تر به نظر می‌رسند. لیفت ابرو می‌تواند ابرو‌های افتاده را درمان کند و چروک‌های عمیق اطراف ابرو و پلک را برطرف کند. با لیفت پیشانی و ابرو هم‌چنین صاحب صورتی صاف‌تر و جوان‌تر خواهید داشت.

چرا باید لیفت پیشانی و ابرو انجام دهیم؟

همانطور که پیش‌تر نیز اشاره کردیم، گذر زمان منجر به افتادگی عضلات صورت و بدن می‌شود. قسمت پیشانی صورت معمولا یکی از اولین قسمت‌هاییست که دچار چین و چروک می‌شود و همین موضوع می‌تواند منجر به افتادگی ابرو‌ها شود. در پی افتاده شدن ابرو‌ها چهره‌ی شما به سمتی می‌رود که بسیاری شما را خسته، نگران و یا حتی عصبانی تلقی می‌کنند. برخی نیز به صورت ژنتیکی ابرو‌های افتاده دارند، که حتی در بهترین حالتشان نیز اخم کرده و عصبانی به نظر می‌رسند.

لیفت پیشانی و ابرو

لیفت پیشانی و ابرو می‌تواند کاملا این مشکلات را رفع کند و به بیماران کمک کند تا چهره‌ای طبیعی‌تر و زیباتر داشته باشند. از دیگر مزایای لیفت پیشانی و ابرو می‌توانیم به موارد زیر اشاره کنینم:

  • مردمی که پیش‌تر شما را عصبی می‌پنداشتند، شما را خوش‌رو و مهربان‌تر می‌یابند.
  • لیفت پیشانی و ابرو باعث دیده شدن بیشتر چشم‌ها و درخشش آن‌ها می‌شود.
  • وقتی چهره‌تان نگران به نظر نرسد، اعتماد به نفستان نیز افزایش خواهد یافت.

لیفت پیشانی و ابرو چگونه انجام می‌شود؟

این جراحی بسته به شرایط شما و انتظاری که از نتیجه آن دارید می‌تواند با بیهوشی کامل یا بی‌حسی موضعی صورت پذیرد. برای انجام قطعی لیفت ابرو جراحی آندوسکوپ بر روی آن صورت می‌گیرد. در این روش جراح شما بخیه‌هایی از پشت خط رویش مو‌های شما می‌زند. سپس با کمک دستگاه‌های مخصوص ماهیچه‌های قسمت ابروی شما را حرکت می‌دهد و با از بین بردن چربی اطراف ابرو فرم دلخواهی به آن می‌دهد. این روش باعث از بین رفتن چین و چروک‌های ناشی از اخم نیز می‌شود.

لیفت پیشانی و ابرو

لیفت پیشانی و ابرو بدون جراحی نیز انجام می‌شود که البته راه‌هایی موقتی به شمار می‌آیند. برخی از لیفت‌های موقتی ابرو عبارتند از:

لیفت پیشانی و ابرو با نخ

در این روش نخ‌هایی بسیار مقاوم از جنس نایلون در ابرو پیوند می‌خورند. لیفت ابرو در این روش با کمک جمع کردن پوست شل شده و تحریک کلاژن‌ها انجام می‌شود. این روش معمولا چهره‌ای طبیعی‌تر به بیمار می‌دهد.

همانطور که گفته شد لیفت ابرو با نخ روشی موقتی است و معمولا بعد از ۱۲ الی ۱۸ ماه تجزیه می‌شود و به همین خاطر باید مجددا یلفت ابرو انجام دهید.

لیفت پیشانی و ابرو با بوتاکس

این روش که ارزان‌ترین و ساده‌ترین روش به حساب می‌آید، با بی‌حسی موضعی انجام می‌شود. در این روش بوتاکس به داخل یا اطراف ماهیچه‌های ابرو و پیشانی تزریق می‌شود و باعث از بین رفتن چین و چروک و افتادگی‌ها می‌شود. این روش هم‌چنین از به وجود آمدن چروک‌های جدید پیشگیری می‌کند. لیفت ابرو با بوتاکس معمولا به مدت ۳ الی ۵ ماه ماندگاری دارند.

لیفت پیشانی و ابرو

مراقبت‌های پس از انجام لیفت پیشانی و ابرو

بیماران پس از انجام لیفت ابرو معمولا درد بسیار کمی را احساس می‌کنند، ولی معمولا در قسمت پیشانی کمی احساس نا آرامی و کشیدگی می‌کنند. کبودی و ورم تا ۱۰ روز بعد از انجام لیفت طبیعی می‌باشد و نهایتا بعد از ۲ هفته از انجام لیفت برطرف می‌شوند.

زمان برگشت شما به حالت عادی و انجام کار‌های روزانه‌تان تصمیمی شخصی به حساب می‌آید و بستگی به احوال خودتان دارد. اگر فقط لیفت ابرو انجام داده باشید معمولا سرعت بهبود شما بیشتر خواهد بود، ولی اگر در کنار لیفت ابرو جراحی زیبایی دیگری انجام داده باشید دوران نقاهت شما طولانی‌تر خواهد بود. در ادامه توصیه‌هایی در ارتباط با دوران نقاهت بعد از انجام لیفت پیشانی و ابرو را می‌خوانید:

  • روز انجام لیفت

پیشنهاد می‌کنیم روز اول در خانه راه بروید.

  • ۱ تا ۲ روز بعد از انجام لیفت پیشانی و ابرو

دوش گرفتن بعد از گذشتن یک تا دو روز مجاز است. پیشنهاد می‌کنیم با قسمتی لیفت انجام شده با ملایمت برخورد کنید.

  • ۱ هفته بعد از لیفت پیشانی و ابرو

می‌توانید به صورت نشسته کار انجام دهید. برخی از افراد بعد از گذشت یک هفته قادر به بازگشتن به شغل خود هستند. پس این موضوع به خودتان بستگی دارد. اگر کبودی‌هایتان صورتتان بعد از یک هفته بهبود نیافت می‌توانید بعد از مشورت با پزشکتان از لوازم آرایشی استفاده کنید.

  • ۱ تا ۲ هفته بعد از لیفت پیشانی و ابرو

می‌توانید رانندگی کنید. البته تا زمانی که تحرک و آمادگی جسمی کامل خود را به دست آورده باشید و این کار منجر به ایجاد درد در وضع نشود.

  • ۲ تا ۴ هفته بعد از لیفت پیشانی و ابرو

می‌توانید به تدریج ورزش کنید. البته پزشک شما باید تایید کند که اجازه‌ی انجام چه فعالیت‌هایی را دارید.

ویدیویی از لیفت اندوسکوپیک پیشانی

لیفت پیشانی و ابرو، اینگونه جوان و زیبا شوید

لیفت پیشانی و ابرو تا چه مدت دوام دارد؟

همانطور که پیش‌تر نیز اشاره کردیم لیفت‌های موقتی نهایت تا ۱۸ ماه ماندگاری دارند. اما انجام جراحی‌های لیفت پیشانی و ابرو، اگر به متخصصان در این زمینه سپرده شوند، می‌توانند تا سال‌ها نیز دوام آورند. البته نمی‌توانیم جلوی بالا رفتن سن و ایجاد چین و چروک روی پوست را بگیریم، اما می‌توانیم با یک سبک زندگی صحیح و سالم تا حد زیادی از آن پیشگیری کنیم. استفاده از کرم ضد آفتاب به صورت روزانه، داشتن رژیم غذایی سالم و پر از ویتامین و پرهیز از کشیدن سیگار می‌تواند تاثیر بسیاری در سلامت پوست و بدن شما داشته باشند.

لیفت پیشانی و ابرو

اگر از نشانه‌های پیری روی صورتتان خسته شده‌اید و اعتماد به نفستان را از دست داده‌اید، پیشنهاد ما به شما این است که چین و چروک و افتادگی‌های پوستی‌تان را به متخصصی در این زمینه بسپارید. لیفت پیشانی و ابرو از آن قبیل جراحی‌های زیبایی است که سریع و ساده انجام می‌شود و دوران نقاهت کمی دارد در عوض تاثیر بسیار زیادی روی جوانسازی چهره شما خوهد داشت.

قیمت لیفت پیشانی و ابرو

بدیهی است که قیمت لیفت پیشانی و ابرو برای فراد مختلف می‌تواند متفاوت باشد. به طور کلی می‌توان گفت که قیمت لیفت پیشانی و ابرو به عواملی از جمله میزان چروک بودن پیشانی و همچنین فرم ابروها بستگی دارد. به همین خاطر نیز نمی‌توانیم قیمت دقیقی از لیفت پیشانی و ابرو به شما دهیم. پزشک متخصص پس از بررسی چروک‌های شما قیمت دقیقی به شما خواهد داد.

منبع: americanboardcosmeticsurgery

انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
Iran (Islamic Republic of)
16:32 - 1399/03/24
اینهایی هست که ابروهاشون شیطونی میشه ،به سقف میزنه ،آدم یاد نامادری سیندرلا و سفید برفی می افته اینا ابروهاشون رو کشیدن دیگه درسته ؟

آدم قیافه اش خسته باشه بهتر نیست تا بدجنس باشه ؟

منم ابروهام خیلی افتاده است ،هی بهم میگن تاتو کن دوست ندارم ، کشیدن ابرو بیشتر دوست دارم چون ابروم نسبتا پره منتها دنباله اش افتاده است دقیقا مثل سرسره .
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
استخدام_1
شیرآلات زمانی_1
بهمن پور_داخلی1
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
استخدام_3
بهمن پور_داخلی3
شیرآلات زمانی_3
بهمن پور_داخلی4
شیرآلات زمانی_4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
استخدام_4
بهمن پور_داخلی2
شیرآلات زمانی_2
استخدام_2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
ایرانیان- فوتر موبایل222
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
تدبیرکالا_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
فنی آتل_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
شفا_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
کیان برنا_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
قالیشویی بانو_فوتر2
قالیشویی نوین_فوتر
فنی آتل_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
ایرانیان-فوتراصلی222
پارسیس_فوتر ساختمان
رستوران پارسیان_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر