پاسخ ایران به ادعا‌های عربستان در شورای حکام
۱۰۰۶۷۷۰
۲۹ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۸
۴۸۳۳
سفیر و نماینده دائم کشورمان نزد سازمان های بین المللی در وین در واکنش به برخی ادعاهای واهی از سوی سفیر عربستان سعودی در نشست شورای حکام، اظهار کرد: گزارش لکه دار و سیاسی دبیرکل، واقعیت های میدانی در این خصوص که وضعیت فعلی منطقه نتیجه مستقیم سیاست های غلط رژیم آمریکا و عربستان سعودی است را تغییر نمی دهد.

خبرگزاری ایسنا: سفیر و نماینده دائم کشورمان نزد سازمان های بین المللی در وین در واکنش به برخی ادعاهای واهی از سوی سفیر عربستان سعودی در نشست شورای حکام، اظهار کرد: گزارش لکه دار و سیاسی دبیرکل، واقعیت های میدانی در این خصوص که وضعیت فعلی منطقه نتیجه مستقیم سیاست های غلط رژیم آمریکا و عربستان سعودی است را تغییر نمی دهد.

کاظم غریب آبادی در مورد موضوعات منطقه ای و به اصطلاح فعالیت های بی ثبات کننده در منطقه، نیازی به داشتن استعداد سیاسی عمیق برای درک آنچه در منطقه ما اتفاق می افتد، نیست. در حقیقت، نیاز به کسب اطلاعات در مورد برخی کلمات کلیدی مانند طالبان، داعش، القاعده، جنگ در یمن، درگیری های گروهی در لیبی و غیره وجود دارد. واضح است که ایراد اتهام به دیگر کشورها، راهبردی است که توسط فدراسیون دو جنگ طلب (ایالات متحده، و پادشاهی عربستان) به عنوان مغز متفکر تمامی موارد فوق برای یافتن یک قربانی جهت سرپوش گذاشتن بر جنایات خود در جاهای دیگر استفاده می شود. این تمسخر آمیز است که عربستان ایران را به خاطر درگیری در منطقه متهم می کند، در حالی که دست آنها آغشته به خون مردم سوریه، لیبی، عراق و یمن می باشد! آیا کشوری در منطقه وجود دارد که پادشاهی سعودی در آن درگیر نباشد؟!

عربستان سعودی از شفافیت در فعالیت های هسته ای ایران شکایت دارد. انگار کار دنیا وارونه شده است! پادشاهی سعودی به عنوان کشوری با برنامه هسته ای بسیار غیر شفاف، شاید بتواند بخاطر شرایط فعلی سکوت را برای خودش بخرد، اما نمی تواند آن را برای همیشه پنهان کند. نیازی به مراجعه به گذشته نیست، فقط گزارش اجرای وضعیت پادمان های آژانس در سال ۲۰۱۹ را بخوانید. سعودی یک عضو ان.پی.تی و دارای موافقتنامه جامع پادمان دو جانبه لازم الاجراء با آژانس است، اما تاسف آور است که با وجود درخواست های مکرر آژانس طی سالیان گذشته، همچنان خود را معاف از پذیرش بازرسان آژانس می داند. متأسفانه هنوز این واقعیت توسط آژانس، حتی در میان تهدیدات آشکار مقامات عربستان برای دستیابی به سلاح های هسته ای، به شورای حکام گزارش نشده است. آژانس و کشورهای عضو آن باید برای عربستان سعودی روشن کنند که جامعه بین المللی هیچگونه انحرافی را از یک برنامه صلح آمیز هسته ای تحمل نخواهد کرد.

در مورد استناد عربستان سعودی به گزارش سازمان ملل متحد در مورد قطعنامه ۲۲۳۱، باید خاطرنشان کنم که متهم کردن کشورها از طریق رویه های سر خود، بدعت خطرناکی است که به اعتبار سازمان ملل آسیب می رساند و نباید مورد قبول جامعه جهانی واقع شود. گزارش لکه دار و سیاسی دبیرکل، واقعیت های میدانی در این خصوص که وضعیت فعلی منطقه نتیجه مستقیم سیاست های غلط رژیم آمریکا و عربستان سعودی است را تغییر نمی دهد. چگونه تیم تحقیقاتی سازمان ملل می تواند میلیاردها دلار فروش اسلحه به رژیم سعودی که علیه مردم بیگناه یمن استفاده می شود را نادیده بگیرد، اما از طرف دیگر، در زباله های اسقاطی عربستان سعودی به جستجوی سرنخی می پردازد تا ادعاهای بی اساس آمریکا را توجیه کند؟

انتشار یافته: 11
در انتظار بررسی:19
Iran, Islamic Republic of
11:43 - 1399/03/29
به کوری سعودی واسراییل ۱۱ ساله انرژی وراکتور هسته ای وبرق هسته ای داریم ونابودی سعودی نزدیک است
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۰۰ - ۱۳۹۹/۰۳/۲۹
اونایی که گفتی بردار به جای نون و اب بوخور
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۳۷ - ۱۳۹۹/۰۳/۲۹
اگه اندازه یه باطری 1.5 ولتی برق از انرژی اتمی داشتیم حسن روحانی نمی اومد نهی طلبکارانه کنه برق کم مصرف کنید چون معلومه وقتی وسایل سرماساز برقی هستند تابستان هم با گرمای هوا قاعدتا مصرف برق بیشتر میشه کشورهای معمولی مثل یونان هم که گاز ندارند پخت وپز رو با اجاق برقی انجام میدن وهوای اونجا هم گرم میشه ولی دولتشون راهکار داره وفقط دم دست ترین گزینه که مصرف نکنیم وافزایش قیمت رو اولین اقدام تلقی نمیکنه
عیار
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۲۱ - ۱۳۹۹/۰۳/۳۰
برادری ک گفتی گزینه مصرف نکنیم دم دستس ترین گزینه است .انگار بدون فکر کردن فقط نوشتی .درست مصرف کردن و کم مصرف کردن اصلی ترین گزینه است.دیگه لطفا برات توضيح ندم.و برادری ک گفتی انرژي هسته ای بجای نون و اب بخور.تو هم انگار سطح سوادت درحد یونجه و اب هست ک زمین خشک بشه نداری بخوری .شما فقط حرف نزن بعدا بهت نون و اب انرژي هسته ای میدن بخوری.مگه وقتی میری کارگری میکنی یا ساختمون میسازی یا وسایل میسازی بهت نون و اب میشه?یا وقتی کشاورزی میکنی بهن نون و اب میده!!!اینجور ک تو گفتی همه باید تمام کارها ول کنن برن کشاورزی کنیم
Iran, Islamic Republic of
11:54 - 1399/03/29
بله نابودی همه دنیا نزدیک است فقط ماخوبیم چقدر حرف مفت
Iran, Islamic Republic of
11:55 - 1399/03/29
۱۱:۴۳ شما حرص نخور شیرت خشک میشه تنها ملتی که ثروت داره و عقب مونده در زندگی عادی ما هستیم
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۳۰ - ۱۳۹۹/۰۳/۲۹
چرا تیم سازمان ملل از عربستان گاوشیرده که کودکان معصوم یمنی را در بیمارستان ها به خاک خون میکشد واز راه ها مختلف به داعشیهای خون خوار وتروریستهای جنایتکار کمک میکند باز خواست نمیکند وحتی ترامپ معلئون که به آنها کمک میکند
Iran, Islamic Republic of
12:10 - 1399/03/29
مرگ برعربستان و امریکا
پاسخ ها
دلا
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۲۴ - ۱۳۹۹/۰۳/۲۹
فعلا مرگ درایران کولاک کرده
Iran, Islamic Republic of
12:38 - 1399/03/29
عربستان پول داره و همه را میخرد
از بازرسان سازمان ملل متحد تا حمایت همه جانبه آمریکا، روسیه، اروپا،هند و چین و اتحادیه آفریقا
مقصر حوادث ۱۱ سپتامبر عربستان است اما غرامتش رو ایران باید پس بدهد
Iran, Islamic Republic of
22:12 - 1399/03/29
واقعا ایران خراب کارترین کشور دنیاست همه دنیارومیخاددرست کنه کشورخودمون ویرانه
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج