۶۰درصد تیم ملی در اختیار لژیونر‌ها
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
لایکو_1
کتاب لند_1
سمپاشی امحا_1
اپیلاسیون نانا 1
لایکو_3
سمپاشی امحا_3
اپیلاسیون نانا 3
کتاب لند_3
کتاب لند_4
لایکو_4
سمپاشی امحا_4
اپیلاسیون نانا 4
اپیلاسیون نانا 2
لایکو_2
سمپاشی امحا_2
کتاب لند_2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۱۰۱۰۹۴۹
۱۰ تير ۱۳۹۹ - ۰۷:۴۰
۳۱۴۰
در این گزارش می‌خواهیم لژیونر‌هایی را بررسی کنیم که شانس بیشتری برای حضور در اردوی آینده تیم ملی خواهند داشت.

خبر ورزشی: در این گزارش می‌خواهیم لژیونر‌هایی را بررسی کنیم که شانس بیشتری برای حضور در اردوی آینده تیم ملی خواهند داشت.

بعد از انتخاب دراگان اسکوچیچ به عنوان سرمربی تیم ملی به جای ویلموتس، این مربی در اولین کنفرانس خبری‌اش گفت «در‌های تیم ملی به روی همه باز است، ولی افرادی به تیم ملی دعوت می‌شوند که آماده باشند.» باید قبول کنیم مثل قبل نماینده زیادی در لیگ‌های معتبر اروپایی نداریم و در لیگ‌های مطرح دنیا مثل ایتالیا، آلمان، اسپانیا، انگلیس و فرانسه فقط یک بازیکن یعنی علیرضا جهانبخش را داریم.

خیلی‌ها معتقدند اسکوچیچ در حد تیم ملی فوتبال ایران نیست، ولی اگر بتواند به حرفش عمل کند و ناآماده‌ها را با وجود لژیونر بودن به تیم ملی دعوت نکند قطعاً امتیاز مثبتی برای این مربی کروات به حساب می‌آید. در این گزارش می‌خواهیم لژیونر‌هایی را بررسی کنیم که شانس بیشتری برای حضور در اردوی آینده تیم ملی خواهند داشت. بازیکنانی که مهره تأثیرگذاری برای تیم‌هایشان هستند و جدا از کیفیت فنی، بازیکن فیکس تیمشان هستند.

۱- سردار آزمون؛ ستاره ایرانی زنیت که زننده اولین گل لیگ قهرمانان اروپا در فصل جاری است یکی از بهترین‌های تیمش به حساب می‌آید و در کنار آرتیم زیوبا بهترین زوج هجومی در لیگ روسیه را تشکیل دادند. آزمون در این فصل لیگ روسیه ۱۰ گل به ثمر رسانده و قطعاً امید اول گلزنی تیم ملی برای صعود به جام جهانی هم خواهد بود و اسکوچیچ هم حساب ویژه‌ای روی آزمون باز می‌کند.

۲- مهدی طارمی؛ مهاجم بوشهری که اولین فصل حضورش را در فوتبال اروپا می‌گذراند عملکرد بسیار خوبی در لیگ پرتغال داشته به طوری که از همین حالا تیم‌های مطرح این کشور مثل پورتو، بنفیکا و اسپورتینگ را خواهان خود می‌بیند. طارمی که از اول فصل گفته بود می‌خواهد حداقل ۱۵ گل در لیگ پرتغال بزند تا اینجا ۱۱ گل برای ریوآوه به ثمر رسانده و می‌تواند تا پایان فصل به قولش عمل کند. بدون شک طارمی اگر همین فرم خوب خودش را حفظ کند می‌تواند کمک زیادی به تیم ملی و اسکوچیچ کند.

۳- مهرداد محمدی؛ ستاره فصل گذشته سپاهان هم یکی از بازیکنانی است که امسال اولین فصل حضور خود را در فوتبال اروپا سپری می‌کند. با وجود این که تیم آوس که مهرداد در آن حضور دارد کیفیت پایینی دارد و قعرنشین لیگ پرتغال است، اما مهاجم سرعتی تیم ملی بدون شک بهترین بازیکن تیمش بوده و در این فصل آمار ۷ گل و ۵ پاس گل را به ثبت رسانده است. مهرداد که در زمان ویلموتس برای تیم ملی بازی کرد می‌تواند در تیم اسکوچیچ هم حضور داشته باشد و به تیم ملی در راه جام جهانی کمک کند.

۴- امیر عابدزاده؛ پسر عقاب آسیا که از سن کم بازی در خارج از ایران را تجربه کرده در حال حاضر گلر ماریتیمو پرتغال است و با وجود این که تیمش در لیگ ۱۸ تیمی پرتغال شانزدهم است، ولی عابدزاده عملکرد بدی نداشته و در اکثر بازی‌های تیمش به صورت فیکس به میدان رفت. هر چند امیر برای تیم ملی رقبای سرسختی مثل بیرانوند، نیازمند و مظاهری دارد، ولی امیدوار است با حضور اسکوچیچ دوباره فرصت حضور در تیم ملی را به دست بیاورد.

۵- میلاد محمدی؛ بعد از حضور نسبتاً خوب در فوتبال روسیه، میلاد محمدی راهی بلژیک و باشگاه خنت شد. میلاد که تیمش در این فصل یکی از مدعیان قهرمانی به حساب می‌آمد ۱۸ بار برای خنت به میدان رفت و قطعاً یکی از گزینه‌های اصلی برای سمت چپ تیم ملی خواهد بود، مگر این که اسکوچیچ بخواهد گزینه دیگری برای این پست رو کند.

۶- امید ابراهیمی؛ هافبک قلدر و جنگنده سابق استقلال که در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه یکی از بهترین‌های تیم ملی بود بعد از حضور در فوتبال قطر به صورت قرضی راهی یوپن بلژیک شد. امید با این که مهره فیکس تیمش به حساب می‌آمد، ولی به دلیل پایین بودن کیفیت یوپن خیلی دیده نشد و شاید با توجه به سن و سالش دیگر فرصت بازی در فوتبال اروپا نصیبش نشود. با این حال ابراهیمی به طور حتم یکی از گزینه‌های اصلی حضور در تیم ملی خواهد بود.

۷- سعید عزت‌اللهی؛ یکی از بازیکنانی که امید زیادی داشتیم تا در فوتبال اروپا بدرخشد و او را در تیم‌های مطرح ببینیم سعید عزت‌اللهی بود. سعید بعد از یک دوره حضور در فوتبال روسیه و انگلیس، در ابتدای فصل راهی یوپن بلژیک شد، ولی اصلاً نتوانست در این تیم بازی کند. عزت‌اللهی در اکثر زمان‌های این فصل مصدوم بود و به همین دلیل فعلاً شانس کمی برای دعوت به تیم ملی دارد.

۸- علی قلی‌زاده؛ وینگر تکنیکی فوتبال ایران بعد از پشت سر گذاشتن یک مصدومیت طولانی به ترکیب شارلوا برگشت و جزو بهترین‌های تیمش بود. قلی‌زاده که به دلیل مصدومیت در فهرست اصلی تیم ملی در جام جهانی قرار نداشت خیلی امیدوار است با توجه به سنی که دارد در جام جهانی قطر برای ایران به میدان برود. اگر قلی‌زاده دوباره مصدوم نشود می‌تواند عصای دست اسکوچیچ در بازی‌های سخت مقدماتی جام جهانی باشد.

۹- کاوه رضایی؛ بدون شک یکی از بهترین‌های ما در این فصل فوتبال اروپا کاوه رضایی بود. کاوه که در کلوب بروژ خیلی خوب نبود در بازگشتش به شارلوا فوق‌العاده کار کرد و با ۱۲ گل بهترین گلزن تیمش بود. قطعاً کاوه اگر کیفیت خوبش را حفظ کند می‌تواند مهره مثمر ثمری برای تیم ملی باشد و اگر اتفاق خاصی نیفتد با شروع اردوی تیم ملی شاهد حضور رضایی خواهیم بود.

۱۰- سامان قدوس؛ با وجود مصدومیت و محرومیتی که در این فصل برای قدوس به وجود آمد نمی‌توان عملکرد او را در تیم آمیان ضعیف قلمداد کرد. هر چند آمیان با توجه به نیمه کاره ماندن لیگ فرانسه به دسته پایین‌تر سقوط کرد، ولی قدوس جزو بهترین‌های تیمش بود. خیلی‌ها معتقدند قدوس بیشتر می‌توانست برای تیم ملی بازی کند، ولی اکثراً در تیم کی‌روش ذخیره بود. حالا با آمدن اسکوچیچ سامان می‌تواند فیکس تیم ملی باشد و به اسکوچیچ کمک کند.

۱۱- علیرضا جهانبخش؛ بعد از آقای گلی در لیگ هلند با یک مبلغ بالا راهی برایتون و لیگ جزیره شد، ولی اوضاع بر وفق مراد علیرضا پیش نرفت. در این فصل خیلی‌ها از جدایی او خبر دادند، ولی جهانبخش ماند و نیمکت‌نشینی و سکونشینی‌های پی‌درپی را به جان خرید. حتی سوپرگل علیرضا به چلسی قبل از کرونا هم نتوانست علیرضا را به مهره فیکس برایتون تبدیل کند و قطعاً اگر همین وضعیت ادامه پیدا کند و علیرضا فرصت بازی به دست نیاورد به طور حتم تیم ملی را هم از دست می‌دهد.

۱۲- رامین رضاییان؛ رامین بعد از حضور ناموفق در بلژیک به یک تیم سطح پایین در قطر آمد و با وجود این که شماره ۱۰ و ستاره تیمش به حساب می‌آید، ولی فرصتی برای جام گرفتن و یا حضور در لیگ قهرمانان آسیا با الشحانیه ندارد. رامین در همه این سال‌ها بازیکن فیکس تیم ملی بود و اگر اتفاقات خارج از فوتبال و مسائل حاشیه‌ای رضاییان را از تیم ملی دور نکند، رامین باز هم مهره فیکس تیم ملی خواهد بود.

۱۳- مرتضی پورعلی‌گنجی؛ بدون شک با ثبات‌ترین مدافع تیم ملی در چند سال اخیر مرتضی پورعلی‌گنجی بوده است. مدافع مازنی که توسط کی‌روش برای اولین بار به تیم ملی دعوت شد یک جام جهانی و دو جام ملت‌های آسیا را تجربه کرد و اگر اتفاقی نیفتد و تیم ملی به جام جهانی صعود کند دومین جام جهانی خود را هم تجربه می‌کند. طی یکی، دو فصل گذشته شایعاتی مبنی بر جدایی مرتضی از الاهلی به گوش می‌رسید، ولی پورعلی‌گنجی در این تیم ماندگار شد و مهره ثابت تیمش به حساب می‌آید. به نظر می‌رسد اسکوچیچ هم مثل کی‌روش و ویلموتس روی مرتضی حساب ویژه‌ای باز کند.

۱۴- کریم انصاری‌فرد؛ یکی از با سابقه‌ترین بازیکنان فعلی تیم ملی کریم انصاری‌فرد است. کریم که در یونان دوران خوبی داشت و در کورس آقای گلی بود در قطر و تیم ضعیف السیلیه نتوانست عملکرد خوبی داشته باشد به طوری که هر روز رسانه‌های قطری از جدایی کریم خبر می‌دهند. به نظر می‌رسد با ادامه این روند انصاری‌فرد تیم ملی را هم از دست بدهد مگر این که اتفاق خاصی رخ بدهد.

نکته: به غیر از این بازیکنان نفراتی مثل اللهیار صیادمنش، یونس دلفی، مهدی شریفی و شهاب زاهدی هم در فوتبال اروپا حضور دارند، ولی با توجه به عملکردشان شانس بسیار کمی برای حضور در تیم ملی خواهند داشت.

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 4
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
08:07 - 1399/04/10
صادق محرمی همش فیکسه چرا اسمی ازش نبردین.
Iran, Islamic Republic of
08:17 - 1399/04/10
چرا کسی از بهنام محمودیان نامی نمیبره؟
پاسخ ها
مملی
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۰۷ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۴
چون اون پیش خداداد عزیزیان هست !
..
..دوست عزیز مجید جان بهنام محمودی والیبالیست سابق بود نه فوتبالیست الان!!
Iran, Islamic Republic of
15:27 - 1399/04/11
بهنام محمودیان کو؟
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
استخدام_1
شیرآلات زمانی_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
بهمن پور_داخلی1
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
استخدام_3
شیرآلات زمانی_3
بهمن پور_داخلی3
استخدام_4
شیرآلات زمانی_4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
بهمن پور_داخلی4
بهمن پور_داخلی2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
استخدام_2
شیرآلات زمانی_2
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
دکتر عارفی - موبایل فوتر
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
ایرانیان- فوتر موبایل222
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
موسسه خیریه زهرا_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
کیان برنا_فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222
رستوران پارسیان_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
پارسیس_فوتر ساختمان
آیلین_فوتر کاشت ابرو
فنی آتل_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
شفا_فوتر