رضایت فیفا از استارت فوتبال در ایران
۱۰۱۱۱۵۷
۱۰ تير ۱۳۹۹ - ۲۱:۲۵
۱۶۸۱
دبیرکل فدراسیون پس از جلسه ستاد کرونا؛
مهدی محمدنبی دبیرکل فدراسیون فوتبال ایران اعلام کرد که فیفا از استارت مسابقات لیگ برتر در ایران خوشحال است.

ورزش سه: مهدی محمدنبی دبیرکل فدراسیون فوتبال ایران اعلام کرد که فیفا از استارت مسابقات لیگ برتر در ایران خوشحال است.

 نشست اعضای ستاد مبارزه با کرونا در فوتبال با حضور دبیرکل برگزار شد. در این نشست با حضور مسئولین کمیته های مختلف فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ از جمله دبیر و مسئول کمیته برگزاری مسابقات ، کمیته پزشکی ، فناوری اطلاعات ، بین الملل ، جوانان ، آموزش ،بانوان ، حراست ، فوتسال ،تیم های ملی ، ایفمارک ، فرهنگی ، داوران و سایر بخش های مربوطه مباحث مرتبط با برگزارى رقابت های لیگ برتر اردوهای تیم های ملی همچنان مسابقات و فعالیت سایر رده ها با رعایت اصول بهداشتی وپروتکل های مربوطه مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

مهدی محمدنبی دبیرکل فدراسیون فوتبال در این نشست ضمن قدردانی از سازمان لیگ برتر فوتبال ایران ، ایفمارک وکمیته پزشکی فدراسیون همچنین واحدهای حراست ، دپارتمان تیم های ملی و کمیته فوتسال آغاز دوباره مسابقات باشگاهى و اردوهاى تیم هاى ملى را اقدامی بسیار ارزشمند ارزیابی کرد و در این خصوص اظهار داشت: از ابتدا میدانستیم که کار بسیار سختى برای اجرای تمرینات ، اردوها و مسابقات با رعایت پروتکل ها در پیش داریم اما باید بگویم این کار سخت بسیار خوب و در سطح قابل قبولی اجرا شد و از آغاز مسابقات خوشحال هستیم.

نبی اضافه کرد:ظهر امروز جلسه تلفنی با حضور خانم اسدی مسئول کمیته بین الملل با مسئولین فیفا داشتیم که در اولینبخش گفت و گو ها در خصوص برگزاری مسابقات لیگ برتر پرسیدند و وقتی با پاسخ مثبت ما در خصوص برگزاری مسابقات مواجه شدند از این اقدام اظهار رضایت کردند. در واقع برگزاری مسابقات برای فیفا و AFC اهمیت زیادی دارد. در سطح جامعه هم یک شور و نشاط همچنین امیدی به وجود آورده که بسیار ارزشمند است و جا دارد به همین دلیل از همه اعضاى ستاد مبارزه با کرونا در مجموعه فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ تشکر کنم.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 2
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
01:23 - 1399/04/11
غلط کرد فیفا و تو و فدراسیون و برترینها با هم
Iran, Islamic Republic of
08:02 - 1399/04/11
فیفا مهم نیست که. حاجی زنوزی باید راضی باشه که نیست!!!
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج