جهانگیری: راهبرد اصلی کشور، مقاومت است
۱۰۱۱۵۵۰
۱۱ تير ۱۳۹۹ - ۲۲:۳۸
۸۴۲۶ 
معاون اول رییس‌جمهور با تاکید بر اینکه یکی از مسائل حیاتی پیش روی کشور برای عبور از چالش‌ها اهتمام به امر گفتگو است، اظهار داشت: ما برای حل مسائل بنیادین پیش روی کشور در همه حوزه‌های سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و حتی بین المللی نیازمند گفتگو هستیم تا مشکلات پیش روی کشور را برطرف کنیم.

خبرگزاری فارس: اسحاق جهانگیری عصر امروز(چهارشنبه) در نشست مدیران ارشد معاونت ریاست جمهوری در امور زنان و خانواده با اشاره به اینکه تحریم های این دوره آمریکا علیه جمهوری اسلامی ایران قابل مقایسه با هیچ دوره ای پس از انقلاب اسلامی نیست،‌گفت: آمریکایی ها با همه ظرفیت به میدان آمده اند تا اقتصاد ایران و بعد از آن نظام جمهوری اسلامی ایران را به فروپاشی بکشانند. آنها فشار مضاعفی را روی حوزه های نفت، بانک و حمل ونقل بوجود آوده اند تا ایران در تامین نیازهای خود مانند دارو وکالاهای اساسی با مشکل مواجه شود.

معاون اول رییس جمهور گفت: راهبرد اصلی جمهوری اسلامی ایران در این مواجهه مقاومت است اما باید این مقاومت از پشتوانه گفتگو در مسائل بین المللی برخوردار باشد تا بهتر بتوانیم به اهداف خود دست پیدا کنیم.

وی با بیان اینکه آنها حتی اجازه جابجایی یک دلار از منابع کشور در کره جنوبی و ژاپن برای خرید دارو و ملزومات اساسی مورد نیاز را نمی دهند، تصریح کرد: در همین حال ما با شرایط کرونا مواجه شده ایم که همه بخش ها به ویژه اقتصاد و سلامت و حتی خانواده را تحت تاثیر قرار داده است به طوری که بسیاری از متفکران دنیا معتقدند مسائل پس از کرونا کاملا متفاوت از مسائل پیش از آن خواهد بود.

جهانگیری با استقبال از راهبرد معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری در برنامه ریزی به منظور تقویت فرصت گفتگوی بین نسلی بین خانواده ها گفت: قطعا شکل گیری موضوع گفتگو در داخل خانواده ها آغاز یک روند مثبت است که باید بیش از پیش پیگیری شود.

معاون اول رییس جمهور با اشاره به وظیفه سنگین این معاونت در توجه به مسائل زنان و جبران عقب ماندگی ها در استیفای حقوق آنان گفت: خوشبختانه دیدگاه های امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری در حوزه نگرش به زنان پس از انقلاب اسلامی افق های خوبی را پیش روی کشور باز کرده است و ضرورت دارد تا معاونت امور زنان به منظور پیشبرد طرح ها و برنامه هایش با تشکیل اتاق فکر از نظر مشاوران و صاحبنظران فرهیخته بهره مند شوند.

وی ادامه داد: این معاونت باید پاسخگوی مطالبات جامعه باشد و مسئولیت سنگین بیان و پیگیری این مطالبات به لحاظ قانونی،‌ رسمی و حقوقی را برعهده دارد. خوشبختانه کارهای مهمی در دولت های یازدهم و دوازدهم انجام شده که باید به سرعت پیگیری شود چرا که مسائل زنان کشور در شرایط خاصی قرار دارد.

جهانگیری با اشاره به اینکه باید نخبگان و محققان در پیش بینی مسائل حوزه زنان بویژه در شرایط کرونا و تحریم ها به منظور رفع چالش ها بیش از پیش تلاش کنند، گفت: خوشبختانه معاونت امور زنان و خانواده بر روی مسائل بنیادی نظیر تقویت خانواده که اصل مهمی در همه جوامع و بویژه کشور ماست به خوبی تمرکز کرده است.

معاون اول رییس جمهور افزود: مسئولیت پیگیری سیاست های کلان مرتبط با خانواده بر عهده این معاونت است،‌ همانطور که بنده در زمینه سیاست افزایش جمعیت به دستگاه های مختلف دستور پیگیری های لازم را داده ام و وظیفه آنها مشخص شده است، عمده کار در حوزه خانواده بر عهده معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری است و باید از دستگاه ها مطالبه جدی داشته باشیم.

وی افزود: لوایح تهیه شده در خصوص ممنوعیت خشونت علیه زنان موضوع مهمی است که در اولین فرصت در کمیسیون لوایح دولت باید بررسی و به هیات دولت ارائه شود.

جهانگیری موضوع زنان سرپرست خانوار را با توجه به تعداد زیاد آن موضوع جدی برشمرد و گفت: این زنان دارای مسائل اقتصادی و اجتماعی متفاوتی هستند و باید برای توانمند سازی زنان سرپرست خانوار تلاش جدی شود و این معاونت می تواند با همکاری وزارت تعاون،‌کار و رفاه اجتماعی که دارای منابع و برنامه لازم در این خصوص است گام های مهمی در این خصوص بردارد.

معاون اول رییس جمهور با اشاره به اختصاص منابع و تسهیلات بانکی برای مواجهه با پیامدهای کرونا در حوزه اقتصاد از معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری خواست تا برنامه ریزی لازم را برای کمک به اشتغال زنان و جلوگیری از آسیب دیدن بنگاه های مرتبط با آنان را پیگیری کند.

جهانگیری: راهبرد اصلی کشور، مقاومت است

وی همچنین با اشاره به تدوین شاخص های عدالت جنسیتی از سوی معاونت امور زنان و خانواده، گفت: تدوین 170 شاخص برای عدالت جنسیتی کار مهمی است که از سوی این معاونت انجام شده اما باید ملاک بررسی ها قضاوت در این خصوص را بر مبنای چند شاخص اصلی و مهم در نظر بگیریم.

جهانگیری افزود: در بخش اقتصادی نیز ملاک اصلی اقتصاد یک کشور بر مبنای چند شاخص مهم نظیر رشد اقتصادی، سرمایه گذاری، تورم و تعدادی شاخص از این دست محاسبه می شود اما اگر بخواهیم شاخص های زیرمجموعه هر یک از مولفه های اقتصادی را نیز در قضاوت های خود بگنجانیم، ممکن است نتایج متفاوتی حاصل شود.

معاون اول رییس جمهور در ادامه با اشاره به تصویب استفاده 30 درصدی از زنان در مشاغل مدیریتی در یکی از جلسات شورای عالی اداری، خاطر نشان کرد: در آن جلسه دو موضوع مهم به تصویب رسید؛ یکی اینکه تا پایان برنامه ششم توسعه، سهم مدیریت زنان در کشور تا 30 درصد افزایش پیدا کند و مصوبه دیگر نیز این بود که سن مدیریتی کشور 8 سال جوانتر شود.

وی افزود: امروز رییس سازمان امور اداری و استخدامی کشور گزارشی در این خصوص ارائه کرد مبنی بر اینکه تا سال 96 میزان بکارگیری زنان در مشاغل مدیریتی 15.3 درصد بوده که این عدد امروز به 23.9 درصد رسیده و با پیگیری هایی که در دست انجام است طی سالهای 99 و 1400 حتما به 30 درصد ارتقاء پیدا خواهد کرد.

جهانگیری با اشاره به انتساب زنان در مشاغلی که تا پیش از این فقط در اختیار مردان بود، خاطر نشان کرد: خوشبختانه امروز زنان کشور در مشاغلی نظیر سفیر، معاون استاندار و معاون وزیر فعالیت دارند که به صورت طبیعی با رزومه و عملکرد موفقی که این زنان در جایگاه معاون وزیر به ثبت خواهند رساند، ارتقاء آنها قطعاً در سالهای آینده انتساب بعنوان وزیر خواهد بود.

معاون اول رییس جمهور بر ضرورت تعامل و ارتباط گسترده تر معاونت امور زنان و خانواده با تشکل ها و انجمن های غیردولتی تاکید کرد و گفت: سمن ها و تشکل های مردم نهاد از قدرت تاثیرگذاری بالایی در جامعه برخوردار هستند که لازم است با تعامل بیشتر، از نظرات و پیشنهادات آنها بیشتر استفاده شود.

وی ادامه داد: این موضوع به دستگاه های اجرایی نیز ابلاغ شده است تا در تصمیم گیری ها و سیاست گذاری های خود حتماً نظرات و دغدغه های بخش های غیردولتی را نیز مدنظر قرار دهند و در جلسات تصمیم گیری حتماً نماینده بخش خصوصی مرتبط را نیز دعوت کنند.

جهانگیری اضافه کرد: لازم است در جلسات کمیسیون ها و شوراها که قرار است درباره موضوعات مرتبط با زنان تصمیم گیری شود، نماینده تشکل های زنان نیز حضور داشته باشد تا تصمیمات اتخاذ شده پخته تر و از پشتوانه سیاسی و اجتماعی بیشتری برخوردار باشد.

معاون اول رییس جمهور با اشاره به توانمندی زنان کشور در حوزه کارآفرینی تصریح کرد: امروز مجموعه های قدرتمندی در حوزه کارآفرینی در کشور شکل گرفته که مدیران تعداد زیادی از این بنگاه های تولیدی، صنعتی و دانش بنیان زنان هستند و به دلیل تراز بالای مدیریتی و حجم کار و فعالیت اقتصادی،‌ توانسته اند در سطح بین المللی نیز فعالیت داشته باشند.

وی بر ضرورت توجه به موضوع بهره وری در کشور و فرهنگ سازی برای ارتقاء این موضوع در خانواده ها تاکید کرد و گفت: اگر به دنبال بالا بردن بهره وری هستیم باید این موضوع را از خانواده ها شروع کنیم تا نه تنها در بخش انرژی بلکه در کل هزینه های خانوار شاهد تحول باشیم و این موضوعی است که معاونت امور زنان و خانواده می تواند نقش موثری در تحقق این فرهنگ سازی ایفا کند.

جهانگیری در بخش دیگری از سخنان خود از تدوین طرح تاب آوری اجتماعی توسط معاونت امور زنان و خانواده قدردانی کرد و گفت: اگر می خواهیم از مشکلاتی نظیر تحریم و شیوع کرونا سربلند بیرون بیاییم باید تاب آوری جامعه را بالا ببریم تا آحاد جامعه بتوانند مهارت های لازم را برای رویارویی با مشکلات کسب کنند.

جهانگیری با اشاره به ضرورت حمایت از زنان شاغل در روستاها، گفت: معاونت توسعه روستایی و مناطق محروم کشور ضمن همکاری با معاونت امور زنان و خانواده از برنامه های این معاونت برای ارائه تسهیلات قرض الحسنه به زنان شاغل در روستاها به ویژه زنان سرپرست خانوار در روستاها حمایت کند.

معاون اول رییس جمهور ادامه داد: تصمیمات دیگری نیز در حوزه تحت پوشش قرار گرفتن روستاییان اتخاذ شده که در اجرای این برنامه قرار است زنان در اولویت باشند که معاونت امور زنان و خانواده می تواند از این فرصت نیز استفاده کند.
وی با تاکید بر اهمیت برنامه های معاونت امور زنان و خانواده خاطر نشان کرد: این معاونت در حقیقت امور نیمی از جامعه را نمایندگی می کند و همه دستگاه های اجرایی نیز علاقه مند هستند که کارهای این معاونت بهتر انجام شود تا زمینه رضایت مندی نیمی از افراد جامعه بیشتر فراهم گردد.

جهانگیری در خصوص لوایح مرتبط با جلوگیری از خشونت علیه زنان و کودکان،‌ گفت: اینکه پدری تصور کند می تواند فرزند خود را که ممکن است مرتکب یک خطایی شده باشد، به قتل برساند و از مجازات مربوط به قتل در امان باشد بسیار درآور است که باید هر چه سریعتر با پیگیری معاونت امور زنان و خانواده لایحه ای در این خصوص به مجلس شورای اسلامی ارسال شود.

معاون اول رییس جمهور ادامه داد: یکی از اقدامات مثبت و سازنده معاونت امور زنان و خانواده در خصوص تابعیت فرزندان زنانی بود که همسران آنها تابعیت ایرانی نداشتند که خوشبختانه با پیگیری هایی که انجام شد این موضوع به تصویب رسید و امروز در حال اجرا است.

در این مراسم معاون رییس جمهور در امور زنان و خانواده نیز با اشاره به تدوین طرح ارتقاء تاب آوری اجتماعی و طرح گفتگوی ملی خانواده از سوی این معاونت گفت: در کنار برنامه های اقتصادی دولت برای حمایت از خانوارها در شرایط کرونایی، معاونت امور زنان و خانواده آمادگی دارد طرح ارتقاء تاب آوری اجتماعی که در برخی مناطق کشور با موفقیت آزمایش شده را در سایر مناطق پرآسیب کشور اجرایی کند.

معصومه ابتکار از 31 مدیرکل امور بانوان استان ها برای همراهی با معاونت امور زنان و خانواده قدردانی کرد و گفت: لازم است از نهادها و تشکل های مدنی فعال در حوزه زنان نیز قدردانی کنم که بدون همکاری آنها امکان اجرای بسیاری از برنامه های این معاونت میسر نبود.

در این مراسم همچنین تعدادی از معاونین و مدیران ارشد معاونت امور زنان و خانواده و نیز نمایندگان دو تشکل مردمی فعال در حوزه زنان،‌ گزارشی از عملکرد و دستاوردهای حوزه مسئولیت خود ارائه کردند و به تشریح برنامه های آتی خود برای بهبود امور زنان و خانواده پرداختند.

برچسب ها:
انتشار یافته: 122
در انتظار بررسی:1
United Arab Emirates
22:45 - 1399/04/11
ایا شما هم مقاومت میکنید یا ما ملت بیچاره دیگر اینقدر مقاومت کردیم دیگه وزجر اور تر اینکه اقازاده ها ووابستگان در ناز ونعمت فقط خدا بین ما وشما حکم کند
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۴:۳۷ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۲
الان دیگه لازم نیست شعار بدید چرخ کارخانه و سانتریفیوژ باید با هم بچرخه؟ مقاومت فقط برای دوره احمدی نژاد بد بود و ما با جهان در افتاده بودیم؟ مقاومت برای دوره روحانی خوبه؟
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۵:۳۱ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۲
پدرمون در اومد زیر مقاومت
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۶:۰۶ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۲
بله همانند چهل سال قبل و اگه حکومتتون باقی بمانه سال های آینده ام همین مقاومت.مقاومت تا ... کامل ایران
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۳۹ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۲
یعنی فقط اینی که منفی داده رو گیر نیارم
ر ی
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۳۶ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۲
این یعنی دقیقا موندن تو گل و هیچ کاری از دستشون جز بخور بخور خودشون برنمیاد
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۵۴ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۴
ما نمیخواهیم مقاومت کنیم ما میخوایم زندگی کنیم
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۵۵ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۴
مقاومت فقط برای مردم نه برای شما
Iran, Islamic Republic of
22:48 - 1399/04/11
البته مقاوت مردم نه مقاومت شما و آقازاده هاتون
پاسخ ها
نوری
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۰۲ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۲
دقیقا . احسنت
بی نام
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۳۷ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۲
والا فردا سلطان فولاد هم در دادگاه می بینیم البته می دونید سلطان فولاد کیه
بدون نام
United States
۰۸:۳۰ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۲
حجالت توباید بقیه عمرت ازمردم ایران خجالت بکشی
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۴۰ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۲
خجالت هم خوب چیزیه
Iran, Islamic Republic of
22:53 - 1399/04/11
مقاومت دیگه حدی داره
شورشو در آوردین
الان بار بی کفایتی و کاسبی مسئولین دیگه افتاده به جون ملت
دلار شده 20600
سکه بالای 9300
مردم دیگه عین یه بمبن
تا کی جرف و شعار؟ آرمانهای ناقص و به درد نخور شما کام زندگی رو برای مردم زهر کرده
Iran, Islamic Republic of
22:54 - 1399/04/11
توصدات ازجای گرم میاد فقط از مردم مایه میزاری
Iran, Islamic Republic of
22:54 - 1399/04/11
مقاومت مردم یا مسئولین و توله هاشون؟
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۱۶ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۲
دمت گرم
Iran, Islamic Republic of
22:57 - 1399/04/11
.... مقاومت تا پیروزی..!!
Iran, Islamic Republic of
22:58 - 1399/04/11
من تا فردا ساعت 17 مقاومت میکنم
Iran, Islamic Republic of
23:00 - 1399/04/11
مرد حسابی الان 41سال هست مردم دارن مقاومت می کنند پس کی تمام میشه چرا ما نباید مثل کشورهای دیگه تو آرامش و صلح زندگی کنیم
پاسخ ها
یک درصدی های غرب گدا
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۵۵ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۲
یه کشور تو خاورمیانه نام ببر که ارامش داشته باشه
بخواتر نفت و گاز همیشه صحنه نبرد شرق و غربه
نوری
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۰۳ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۲
در آرامش با صلح هستیم . باید در آرامش با رفاه باشیم
بی نام
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۳۹ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۲
اون آقای یک99درصدی شرق گرا :عمان هر ریالش دو و نیم برابر دلار آمریکاست، قطر میزبان جام جهانی، امارات که ندیدی، عربستان و بحرین و کویت رو برو ببین جنابعالی فقط اسم عراق و یمن و سوریه شنیدی چون با روس ها قرارداد دارند
بدون نام
-
۰۸:۳۶ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۲
یک درصدی خاموش
اریایی
-
۰۸:۳۸ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۲
یک درصدی خجالت که در شما وجود نداره بمیر دیگه غزه لبنان عراق هم شما رو قبول ندارن
Iran, Islamic Republic of
23:00 - 1399/04/11
من مقاومتم تموم شده بیاید به عنوان مجرم بگیریدم بعدش برم یه گور دیگه پناهنده شم
Iran, Islamic Republic of
23:01 - 1399/04/11
مقاومت نه
بزارمردم ازاین ذلت وبدبختی ابرتورم بیان بیرون مردیم بخداازگرانی ها
Iran, Islamic Republic of
23:02 - 1399/04/11
برادرعزیزم چرابچه بچه حرف میزنی تن فروشی بیدادمیکنه چه فکری میکنی واسه خودت .بله اون بیچاره ها خواهرومادران من وشماست فقط بخاطرفقرونداری
اگرغیرت ایرانی بودن تووجودتون هست حرف درشت بارمون نکن که طاقت نداریم
United Arab Emirates
23:03 - 1399/04/11
آقا شما که ماشین پنج میلیاردی سوار میشی خونه ات
که اصلا قیمت نداره واز وضع و اوضاع مردم خبر نداری
چطور از مردم می خوای مقاومت کنند
Iran, Islamic Republic of
23:03 - 1399/04/11
مردم مقاومت و گرسنگی و خجالت زن و بچه و شما اقایون عشق و صفا.خخخخ
Iran, Islamic Republic of
23:07 - 1399/04/11
آخه تو چ میفهمی مقاومت چیه.خدابزنه...
Iran, Islamic Republic of
23:07 - 1399/04/11
حتما مردم مقاومت کنند!!!!!!!شما و اعیان و انصارتون هم بخور بخور حالا نخور کی بخور دم غنیمت است فقط 11 ماه مونده بچاپین! !!!!!کذاب تاریخ که گفته شده شمایید!!!!! چه شد اون وعده هاتون و فریب دادن مردم حتما به قبر و وجدان و قیامت و نکیر و منکر هم اعتقادی ندارین !!!!!
Iran, Islamic Republic of
23:08 - 1399/04/11
مقاومت را باید مسئولین از خود شروع کنند نه اینکه همه در ناز و نعمت باشند در خانه های چند هزار متری بدون درکی از گرانی و اجاره زندگی کنند و آقازاده ها خارج از کشور تحصیل کنند ، ازدواج سیندرلایی میلیاردی کنند ولی باقی مردم در فقر و بدبختی و فلاکت و گرانی و خفقان مرگ تدریجی داشته باشند، اگر هم کسی برای نان فریادی بکشد چنان انگ های سیاسی و اجتماعی و اغتشاش و معاند به او میبندند که در دم خفه شود و دم بر نیاورد تا حال خوش آقایان تلخ نگردد...
Iran, Islamic Republic of
23:08 - 1399/04/11
تحمل گفتی ومنهم که کردم سالها اما چقدر آخر تحمل بلکه یادت رفته پیمانت
Iran, Islamic Republic of
23:08 - 1399/04/11
فقط مردم مقاومت کنند!!!مسئولین مقاومت نکنند
Iran, Islamic Republic of
23:08 - 1399/04/11
اینا حرفه حرف کش رو هم بکشی کش میاد ولی بالاخره پاره میشه.بس کنید
Iran, Islamic Republic of
23:09 - 1399/04/11
خدایا ما رو از دست مسولین خلاص کن
Germany
23:10 - 1399/04/11
مقاومت مردم ایران یا مقاومت شما بالانشینان جناب جهانگیری ...
خجالت بکش مرد ....
Iran, Islamic Republic of
23:10 - 1399/04/11
شما بفرما خط مقدم، ما هم پشت سرت هستیم.
خودتون که اصلا سختی ها رو حس نمیکنید مرفهین بی درد.
United Arab Emirates
23:11 - 1399/04/11
خودتون که هیچ ملت دهنشون سرویسه
Iran, Islamic Republic of
23:11 - 1399/04/11
ما نخواهیم مقاومت کنیم. و با همسایگان دوست شویم چه کسی را باید ببینیم؟؟؟
United Arab Emirates
23:11 - 1399/04/11
راهبردی جز بیچارگی ملت ندارین برین تا روز حساب خدا ازشما نگذره
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۶:۲۴ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۲
ازحرکت آمریکابایدمقاومت کنیم باشه چشم مقاومت میکنیم ولی چیزی نداریم بخوریم آیاازمقاومت دوام میآریم
Iran, Islamic Republic of
23:14 - 1399/04/11
جناب مسئول . این راهبرد را شماها فقط برای مردم درست کردین و الا خودتون از مقاومت بویی نبردین
Iran, Islamic Republic of
23:14 - 1399/04/11
یادتان هست دلار چند بود،
Iran, Islamic Republic of
23:15 - 1399/04/11
راه حل، جلوگیری از دزدی و اختلاس و رانت و... است آقای جهانگیری! متاسفم که فقط بلدین به اقشار ضعیف فشار بیارین! واقعا بی عقلی و البته پررویی بیداد میکنه!!!
Iran, Islamic Republic of
23:16 - 1399/04/11
برترین ها لطف کن ازاین جوراخبارانذارچون خودمونمیتونم کنترل کنم علیه مسعولین فحش میدم شماواسه من راهکاربدین آیابرنامه تونوحذف کنم؟چیکارکنم
Iran, Islamic Republic of
23:16 - 1399/04/11
راهبرد کشور مقاومت است ولی شما چطور ؟ اختلاس و چپاول اموال بیت المال و کشور
Iran, Islamic Republic of
23:17 - 1399/04/11
۴۱ سال مقاومت نتیجشو دیدیم.....
صبر مردم هم حدی داره اقایون....
Iran, Islamic Republic of
23:17 - 1399/04/11
اینا که 7سال پیش رهبر گفت گوش نکردید حالا فهمیدید واقعآ که
Iran, Islamic Republic of
23:20 - 1399/04/11
آقای جهانگیری ملت بزرگ ایران چهل سال راهبرد مقاومت وظیفه خودش میدونه و شما و آقازادگان عزیز هم عشق وحال کنید
Iran, Islamic Republic of
23:20 - 1399/04/11
شما مقاومت رو فقط از مردم میخواید ... ۲ روز گشنه بمونید ببینم باز دم از مقاومت میزنید یا نه ...
Iran, Islamic Republic of
23:20 - 1399/04/11
اقا ما دیگه نمیخوایم مقاومت کنیم
Iran, Islamic Republic of
23:21 - 1399/04/11
با این حرفها مملکت را به این وضع انداختی ... دولت ناتدبیر و نا امید....
Iran, Islamic Republic of
23:22 - 1399/04/11
اون راهبرد نیست حماقته
Iran, Islamic Republic of
23:22 - 1399/04/11
مقاومت برای مردم مظلوم ولذت برای مسولین و اقازاده ها
United Kingdom
23:22 - 1399/04/11
اقای جهانگیری به این که نمیگن راهبرد
استخوان های مردم خرد شده
مردم هم میخوان زندگی کنند
بابا چه کنیم الان چند ماهه حقوق نگرفتیم چیکار کنیم با این وضع چرا اینقدر مردم رو گرسنه گذاشتید!
Iran, Islamic Republic of
23:23 - 1399/04/11
کی به این گفته از طرف مردم صحبت کنه مردم دارن بدبخت میشن مسکن ماشین وسایل خونه حبوبات تخم مرغ همه چی رفته بالا داره بازم میره بالا مقاومت به بدرد خودت میخوره ک جیبت پره
United Arab Emirates
23:26 - 1399/04/11
زیاد نه، یک ماه شب و روز هیچی توی خونت نباشه بخوری شرمنده زن و بچت بشی، این ملت هیچگاه شماهارو نمی بخشند.
Iran, Islamic Republic of
23:26 - 1399/04/11
از قسط اینجوری حرف میزنه تا بیشتر حرص مردمو دربیاره با این حرفش جیگر آدمو اتیش میرنه خدا لعنت کنه
Iran, Islamic Republic of
23:26 - 1399/04/11
همیشه ما باید مقاومت کنیم تا شما یعنی طبقات بالاتر در رفاه باشند!!!
Iran, Islamic Republic of
23:30 - 1399/04/11
بزرگوار اینطور بگی بهتر؛
از ما دولتمردان فشار ، از شما مردم مقاومت
Iran, Islamic Republic of
23:31 - 1399/04/11
اگر این نگید چه میخواهید بگبد
Germany
23:32 - 1399/04/11
اقای جهانگیری ما دیگه توانی برای مقاومت نداریم توان ما اعتبار ابرو روح و روان مارا به همراه شسرمایه کشور به باد دادید دیگه شعار ندهید بس دیگه گوش ما از این حرفها کر شده نمیشنویم مگر شما درد ملت خبر دارید که میگوید مقاومت کنیم تمام شد سرتون بگیر بالا نگاه کن تا ببینی بسه دیگه
Iran, Islamic Republic of
23:32 - 1399/04/11
بسه دیگه خسته شدیم از این همه حرافی
Iran, Islamic Republic of
23:33 - 1399/04/11
دقیقاً همینطوره راهبرد اصلی کشور مقاومته ، مقاومت در برابر اقدامات خانمان برانداز و ویرانگر دولت تدبیر و امید که ریشه اقتصاد و معیشت و زندگی مردم را به توپ بسته و میخواد نابود کنه، انشالله خداوند به مردم ایران کمک کند بتوانند تا 1400 در برابر برنامه ریزیهای شما دوام بیاورند و مقاومت کنند.
Iran, Islamic Republic of
23:33 - 1399/04/11
اره جات خوبه ک استقامت داری
Iran, Islamic Republic of
23:41 - 1399/04/11
مقاومت اگر همراه با کمک به مردم ایران باشه مردم قبول میکنن اما وقتی بخاطر محور مقاومت از رفاه و آسایش مردم ایران میزنید معلومه مردم شاکی میشن
United States
23:42 - 1399/04/11
عجب وقیحید شما اقای جهانگیری وغیره شما با بیت المال ودزدی غارت ثروت ملی در فوق رفاه زندگی کنید وبقیه ملت با دلار بیست هزارتومانی در فقر مطلق مقاومت یعنی چی چرا شما ها اینقدر بی وجدان دروغگو گستاخ شدید در برابر ملت خجالت خوب چیزبه که شما ندارید
Iran, Islamic Republic of
23:44 - 1399/04/11
بعله شماها حال کنین، ملت بیچاره هم مقاومت
Iran, Islamic Republic of
23:44 - 1399/04/11
راهبرد اصلی دولت هم فقط حرف است
Iran, Islamic Republic of
23:49 - 1399/04/11
بیا حقوق خودت و کارمندانت مثل پرداختی کارگران باشه ...
Iran, Islamic Republic of
23:51 - 1399/04/11
تو برای این یه جمله که گفتی کمش دو میلیون حق الجلسه گرفتی ....
Iran, Islamic Republic of
23:55 - 1399/04/11
چرا فقط مردم بیچاره باید مقاومت کنند .شما و آقا زاده ها هم به صف مقاومت بپیوندید
Iran, Islamic Republic of
00:00 - 1399/04/12
خیلی فکر کردی ای کیو،،،،نمیدونم چرا تو این مملکت متخصصان و باسوادان واقعی هیچکارن و ...
Iran, Islamic Republic of
00:09 - 1399/04/12
مقاومتش مال ملت.
نجومی،اختلاس رانت،امضاطلایی،ویلا،بچه هاوتوخارج،دوتابعیتی و....مال مسئولان خدوم مفتخور
Iran, Islamic Republic of
00:17 - 1399/04/12
با دلارهای 4200تومانی اهدایی شما به مفسدین اقتصادی وضع کشور داغون است
Iran, Islamic Republic of
00:22 - 1399/04/12
مقاومت در مقابل چی دقیقا؟؟؟؟ فقط هم مردم باید مقاومت کنن در مورد گرونی، بدبختی، نداری، مریضی، آوارگی بی کاری،و .....هزار تا درد و مرض دیگه
Iran, Islamic Republic of
00:29 - 1399/04/12
چرا اصل موضوع نمگید توپ تو زمین ملتی میندازید که میتونند مشکلشون حل کنند منتها شماها نمیزارید.
Iran, Islamic Republic of
00:38 - 1399/04/12
این چه مقاومتی هست که مسئولان هر روز پول دار تر میشن
Iran, Islamic Republic of
00:44 - 1399/04/12
مردم عزیز ایران یادتون رفته نرخ دلار لحظه‌ای بالا میرفت، ما چرخ اقتصادو راه انداختیم سرعتش کمه اما بیشترم میشه :))))))))))))
Iran, Islamic Republic of
00:46 - 1399/04/12
ماهی صد میلیون حقوق میگیره اونوقت میخواد ملیی کع ۳ میلیون درآمد ماهانه دلریم رو مقاون کنه
Iran, Islamic Republic of
00:47 - 1399/04/12
یکهفته نون وپنیر نون وسیب زمینی وووووو بخور تا ببینیم حرف از مقا. مت میزنی میزنی به ران بوقلمون وووو....
Iran, Islamic Republic of
00:54 - 1399/04/12
شما به ما بگید ما تا کی باید مقاومت کنیم؟کی دشمنی شما با دنیا تموم میشه؟ چرا شما مثل ما ریاضت نمیکشید؟
Iran, Islamic Republic of
00:57 - 1399/04/12
جنابعالی با هزاران میلیارد سرمایه بایدم مقاومت کنید

قشر ضعیف یارای مقاومت ندارد ، خودتونو به خواب نزنید
Iran, Islamic Republic of
00:59 - 1399/04/12
چند سال؟زمان بده من ۱۸ سالم بود انقلاب شد، رفتم خدمت بعد رفتم جبهه جنگ الان ۶۱سال سن دارم عمرمفیدم تمام شد نه شادی نه تفریح نه یک سفرخارجی نه مسکن نه پس انداز بانکی نه خودروی دلخواه نه ویلای شمال نه امید به فردای بهتر فقط کار کار کارکردم تواین ۴۱سال هیچ وقت از عمر مفیدم لذت نبردم به معنی واقعی نسل سوخته هستم. باز میفرمایید مقاومت، از این جمله چندشم میشه شاید برای شما و امثال شما که در رفاه کامل هستید این جملات قشنگ و زیبا باشد ولی برای خیلیها نه
پاسخ ها
بدون نام
United States
۰۲:۵۱ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۲
چقدر تلخ........ یعنی قراره سر ما هم همین بلا بیاد ؟
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۶:۵۰ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۲
حرف دل خیلیا را گفتی دقیقا حسرت همه چی بدلمون موند
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۳۳ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۲
واقعا باید این جملات را با طلا نوشت و در مراکز عمومی و خصوصی نصب کرد
United States
01:11 - 1399/04/12
شما که بچه هاتون رو فرستادین ممالک غربی مردم هم مقاومت کنن که به شما و بچه هاتون خوش بگذره
Iran, Islamic Republic of
01:33 - 1399/04/12
به خدا دیگه آدم بشید.کاری چند سال دیگه انجام می دهید حالا انجام بدید تسلیم.چون مردم دیگه صبرشون تمام شده.تا بدتر نشده بسم الله
Iran, Islamic Republic of
01:33 - 1399/04/12
آقای جهانگیر خان مگر غیر از مقاومت راهی هم وجود دارد فقط بفرما چند سال دیگر باید در مقابل مشکلات مقاومت ما دیگه مقاومت نداریم مقاومت باید از کجا بیاد خواهشا خودتان خوب میدانید دردمان را بیشتر نکنید
Iran, Islamic Republic of
01:42 - 1399/04/12
من به عنوان یک ایرانی نمیخوام مقاومت کنم باید کیو ببینم؟
Iran, Islamic Republic of
02:29 - 1399/04/12
یکمم شما مقاومت کنین
چند سال شما هم ۴ ماه یه بار حقوق بگیرین اونم ۲۶۰۰
شاید مزه مقاومتو چشیدین
لعنت بر شعار
Iran, Islamic Republic of
03:10 - 1399/04/12
مقاومت و بدبختی مال ماست بی چشم رویی و رفاه مال شما و بستگان!!!!
Iran, Islamic Republic of
03:17 - 1399/04/12
مقاومت ما و گشادی جیب شما حنات که دیگه رنگی نداره برای مردم
Iran, Islamic Republic of
03:34 - 1399/04/12
خدا شاهده من این نظرت رو خوندم خجالت کشیدم شما دیگه چه روی داری بترس از اون روزی که خیلی هم دور نیست باید جواب پس بدی فقط همین
Iran, Islamic Republic of
04:07 - 1399/04/12
باید شماها هم بیاید کنار ما بعد بگو مقاومت مردم نان خشک ندارن ولی شما خرج شامتان میلیونی
Iran, Islamic Republic of
07:09 - 1399/04/12
داریم پاره میشیما. از ما گفتن. دیگه رو ما حساب نکنین.
Iran, Islamic Republic of
07:20 - 1399/04/12
مقاومت یک راهبرد نیست.بلکه عدم وجود راهبرد به مقاومت می انجامد.و آخرش چی؟؟مقاومت تا کِی؟؟برای چی؟
Iran, Islamic Republic of
07:28 - 1399/04/12
مقاومت برای چی؟برای کی؟اخرش که چه شود؟ملت مقاومت کنند مسئولین اختلاس واحتکار،انحصار،امتیاز،تبعیض،بی عدالتی،اقا واقازاده بازی،و.......‌.از این دست کارهای ناجوانمردانه.
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۴۱ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۲
كه اينها بخورنند و بياشامند و در راس كار بمانند
Iran, Islamic Republic of
08:14 - 1399/04/12
شما مملكت و به اين فلاكت انداختيد حالا تنهاه راهش مقاومت مردم است !!!
راهش اصلاح مديريت - تغيير رويه سياسي و اقتصادي و محاكمه مديران دزد است و استفاده از مديران متخصص و پويا ست
Iran, Islamic Republic of
09:12 - 1399/04/12
آقای جهانگیری این مقاومتی که ازش دم میزنی ففط برای این ملت مظلوم است یا برای همه اما جواب بنظر فقط برای ملت است چون دولتمردان ما تنها چیزی که برایشان بی اهمیت است ملت بزرگوار ومظلوم ایران است چون بقای خودتان از همه چیز مهمتر است واقعا خجالت نمیکشید ....
Iran, Islamic Republic of
10:18 - 1399/04/12
ای مدیر از خود راضی شما اگر راست میگی صبحانه ناهار شام دوروز نخور ما یک هفته نمیخوریم
چقدر نادانی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
10:43 - 1399/04/12
خود در برجهاي بالاي شهر چندصد متري زندگي ميكنند
حقوق هاي چندصد ميليوني ميگيرند
اخر هفته به ويلاهاي خود در نقاط خوش اب و هوا جهت رفع خستگي ميروند
راننده شخصي دارند
خودرو دولتي با بنزين مجاني سوار ميشوند

بعد نسخه مقاومت براي مردم ميپيچيند ......!!!!!!!!!
Iran, Islamic Republic of
10:44 - 1399/04/12
شماها ک بیت المال رو کردین بیت الحال چ خبر از مردم دارین
Iran, Islamic Republic of
10:45 - 1399/04/12
ته مقاومت چي گير ملت مياد ؟؟؟؟؟
دقيق بگيد
Iran, Islamic Republic of
10:49 - 1399/04/12
نيم قرن مقاومت كافي نيست ؟
ديگه عمرمون كفاف مقاومت و نميده ؟
اصلا چرا كار به جايي بايد برسه كه مقاومت كنيم؟
كي زندگي كنيم ؟
Iran, Islamic Republic of
10:52 - 1399/04/12
شما هموني كه خودت و كشتي كه به پست و مقام و ثروت و امكانات برسي و در نهايت با هزار ترفند رسيدي
شمايي كه مقاومت و به مردم توصيه ميكني خودت هم در احاد مردم عادي باقي ميماندي و مقاومت پيشه ميكردي ؟
-
11:12 - 1399/04/12
حقوقت را اگر نصف گرفتی مقاومی درو غگو و متطاهر چرا از خودتان مایه نمی گدارید ملت خسته شدند ویرانی حدی داره
Iran, Islamic Republic of
11:15 - 1399/04/12
ملت مقاومت کنن آقاها و آقازاده ها عشق و حال
Iran, Islamic Republic of
12:17 - 1399/04/12
کاش مسئولین واقازاده ها نیز دربرابرسختیها مقاومت وی کردند ولاکچری بازی در نمی اوردند
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج