گل‌های مجازی بازیکنان استقلال درون دروازه رقبا!
۱۰۱۱۶۷۱
۱۲ تير ۱۳۹۹ - ۰۸:۵۰
۱۰۷۲
خیلی از اعضای تیم استقلال با وام گیری از کلید‎واژه «می‌جنگم» که در حرف‌های سرمربی‌شان به کار رفته بود، به بازنشر این جمله در صفحات مجازی‌شان پرداخته و از این طریق حمایت‌شان از سرمربی محبوب تیم‌شان را اعلام کردند.

خبرورزشی: فرهاد مجیدی در مصاحبه‌ای که با سایت استقلال انجام داد، گفت: «اعتقادی به مصاحبه کردن ندارم و در عصری که باید کوتاه و موجز حرف زد، در فضای مجازی حرفم را می‌زنم و اثرگذاری اش هم بیشتر است». او که در همان مصاحبه وعده موفقیت استقلال در ایران، آسیا و بالاتر از آن را داده بود، دیروز در همان فضای مجازی به شدت مورد حمایت بازیکنانش قرار گرفت.

خیلی از اعضای تیم استقلال با وام گیری از کلید‎واژه «می‌جنگم» که در حرف‌های سرمربی‌شان به کار رفته بود، به بازنشر این جمله در صفحات مجازی‌شان پرداخته و از این طریق حمایت‌شان از سرمربی محبوب تیم‌شان را اعلام کردند! این در حالی است که با نگاهی به نیمه دوم بازی سایپا و استقلال می‌توان دریافت که برخی بازیکنان استقلال در زمین راه می‌رفتند و وظایفی که در تمرینات به آن‌ها محول شده بود را درون میدان مسابقه اجرا نمی‌کردند.

ظاهراً آن‌ها هم روش بازی‌شان در قالب تیم استقلال را به سبک مربی‌شان پیوند زده و فوتبال‌شان در لیگ برتر را به فضای مجازی برده‌اند و همان‎جا بازیکنانی عالی برای سرمربی‌شان هستند و جنگیدن‌های‌شان روبه‌روی رقبا و گلزنی را به خوبی در آن فضا انجام می‌دهند ولی در زمین یک گل می‌زنند و بعد راحت گل می‌خورند و توپ را تنها تا پشت محوطه جریمه حریف می‌برند!

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج