نجات معجزه‌آسای راننده پژو پس از تصادف
۱۰۱۱۷۵۲
۱۲ تير ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۶
۶۸۳۶ 
واژگونی خودرو سواری در آزادراه تهران قم خوشبختانه بدون مصدوم به خاتمه رسید.

میزان نوشت: واژگونی خودرو سواری در آزادراه تهران قم خوشبختانه بدون مصدوم به خاتمه رسید.

در ساعت ۰۸:۴۱ دقیقه صبح امروز شهروندان در طی تماس تلفنی با سامانه ۱۲۵ از حادثه واژگونی یک دستگاه خودرو سواری پژو ۴۰۵ در مسیر آزادراه تهران قم مقابل تیر روشنایی ۲۶۷ خبر دادند که ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی تهران بی درنگ آتش نشانان ایستگاه ۵۰ را به محل حادثه اعزام کرد.

محمد حسین توانا معاون فرمانده آتش نشانان اعزامی در گزارش اولیه خود اعلام کرد: یک دستگاه خودرو سواری پژو ۴۰۵ به علت نامشخصی از مسیر اصلی خود خارج شده و پس از برخورد با موانع وسط اتوبان دچار واژگونی گردیده است؛ لذا آتش‌نشانان پس از حضور در محل حادثه اقدام به ایجاد ترافیک مصنوعی کرده و پس از چیدمان علائم راهنمایی در طول مسیر، پس از بازدید و بررسی اولیه و اطمینان از عدم وجود محبوس شده و یا مصدوم، اقدام به قطع جریان برق و رفع نشت سوخت از خودرو کردند.

وی افزود: خوشبختانه با توجه به اینکه این حادثه مصدوم و محبوس شده‌ای نداشته و راننده خودرو قبل از رسیدن آتش نشانان توسط سرنشینان خودروهای عبوری از خودرو خارج گردیده بود، آتش نشانان اقدام به ایمن سازی کامل خودرو کرده و با استفاده از ابزار مخصوص خودرو را به حاشیه امن آزادراه منتقل کردند.
توانا خاطرنشان کرد: آتش نشانان پس از انتقال خودرو به حاشیه امن آزادراه و ایمن‌سازی کامل، خودرو را جهت بررسی علت این حادثه و مراحل قانونی تحویل عوامل پلیس راهور داده و به عملیات خود خاتمه دادند.

برچسب ها:
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:5
Iran, Islamic Republic of
06:47 - 1399/04/13
چقدر با آب وتاب گزارش دادی
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج