عابدزاده، مرد اول این روز‌های ماریتیمو
۱۰۱۲۲۲۰
۱۴ تير ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۲
۱۳۳۷ 
امیر عابدزاده حالا تبدیل به ستاره اول تیم ماریتیمو شده است؛ نمایش عالی او در برابر بنفیکا شب گذشته با یک کلین شیت دیگر برابر سانتاکلارا تکمیل شد تا ماریتیمو به دومین برد متوالی اش دست پیدا کند.

ورزش سه: امیر عابدزاده در این فصل هر زمان که درون دروازه ماریتیمو بوده ، عملکرد خوبی داشته است. او از ابتدای فصل بارها به عنوان بهترین بازیکن زمین، بازیکن هفته و ماه انتخاب و حتی نامش در تیم منتخب نیم فصل لیگ پرتغال هم وجود داشت.

امیر اما بعد از سه شکست پیاپی تیم ماریتیمو در هفته های 22، 23 و 24 با وجود عملکرد خوبش در طول فصل روی نیمکت نشست اما در بازی برابر بنفیکا بار دیگر خوزه مانوئل گومز به دروازه بان ایرانی تیمش فرصت داد و عابدزاده هم مثل دفعات قبل از فرصتی که در اختیارش قرار گرفت بهترین استفاده را کرد.

عابدزاده، مرد اول اینروز‌های ماریتیمو

او 7 عملیات نجات در بازی برابر بنفیکا داشت که 6 تا از آن ها موقعیت های خطرناک گل بوده اند. شب گذشته امیرعابدزاده در بازی برابر سانتاکلارا دومین کلین شیت پیاپی اش را در هفته های اخیر پشت سرگذاشت و ماریتیمو هم با یک گل به برتری رسید. امیر یک بار دیگر و در هفته های 14، 15 و 16 موفق به ثبت سه کلین شیت پیاپی شده بود.

او شب گذشته و در بازی برابر سانتاکلارا توانست نمره خوب 7.1 را از سایت هواسکورد بگیرد.

عابدزاده، مرد اول اینروز‌های ماریتیمو

عابدزاده از سال 2016 که به فوتبال پرتغال رفته ، با تلاش و ممارست توانسته روند کاملا مثبت و صعودی را داشته باشد. او از رده های پایین تر شروع کرد و توانست بعد از یک فصل حضور بدون بازی کردن در بارینزه به ماریتیمو پیوست. در فصل 2017 در ماریتیمو در 25 بازی روی نیمکت نشست اما سرانجام فرصت بازی پیدا و تا پایان فصل درون دروازه این تیم ایستاد.

در فصل 2018 در حالی دروازه بان اصلی ماریتمو بود که تیم نتایج بسیار بدی می گرفت و از 14 مسابقه در 9 بازی شکست خورد. او اما به همراه تیم ملی به روسیه رفت و در بازگشت دیگر فرصت بازی پیدا نکرد.

عابدزاده، مرد اول اینروز‌های ماریتیمو

او اما یک بازیکن کاملا پرتلاش و اهل تمرین است و این نیمکت نشینی ها باعث شد که او برای بازگشت به ترکیب اصلی تلاش بیشتری کند. او در این فصل 5 بازی اول را روی نیمکت نشست اما از هفته ششم کار را دوباره گرفت و دروازه بان اول ماریتیمو شد. رسانه های پرتغالی اینروزها از او به عنوان بهترین بازیکن ماریتیمو نام می برند.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج