درگیری حین برخورد با متخلفان محیط زیست
۱۰۱۵۳۳۰
۲۳ تير ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۵
۵۰۳۱
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری چهارمحال و بختیاری از گروگانگیری و درگیری مسلحانه حین عملیات برخورد با متخلفان قطع و قاچاق درختان بلوط در این استان خبر داد.

خبرگزاری ایلنا: مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری چهارمحال و بختیاری از گروگانگیری و درگیری مسلحانه حین عملیات برخورد با متخلفان قطع و قاچاق درختان بلوط در این استان خبر داد.

علی محمدی‌مقدم از برخورد قاطع و قانونی با متخلفان قطع درختان بلوط و قاچاقچیان چوب و زغال در جنگل‌های استان چهار محال و بختیاری خبر داد و گفت: طی گزارشات واصله مبنی بر قطع شبانه درختان جنگلی بلوط در منطقه کوهستانی کهیان (معروف به برفاب) شهرستان لردگان، مأموران یگان حفاظت با انجام تحقیقات لازم و کمین در منطقه حضور یافتند.

وی افزود: متخلفان با مشاهده مأموران یگان حفاظت، اقدام به استفاده از سلاح گرم و شلیک و تیراندازی به سمت ماموران کردند.

محمدی‌مقدم اضافه کرد: در این درگیری مسلحانه یکی از ماموران یگان حفاظت منابع طبیعی شهرستان لردگان گروگان گرفته و خودروی سواری حامل چوب غیرمجاز متواری شد.

وی ادامه داد: با ورود دادستان و فرمانده انتظامی شهرستان و اعزام نیروهای انتظامی (پاسگاه انتظامی ریگ) مأمور منابع طبیعی از چنگ گروگان‌گیران آزاد و متخلفان از محل متواری شدند.

محمدی‌مقدم تصریح کرد: هم اکنون متخلفان شناسایی شده‌اند و پرونده آن‌ها به جرم قطع غیرمجاز درختان، درگیری مسلحانه و گروگان‌گیری، برای دستگیری متخلفان و توقیف خودروی حامل چوب به مرجع قضایی ارسال شده است.

وی از مردم خواست که هرگونه تخلف در حوزه منابع طبیعی را از طریق شماره ۱۵۰۴ تلفن امداد و نجات جنگل و مرتع به یگان حفاظت منابع طبیعی و آبخیزداری استان اطلاع دهند.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج