رنگ‌های مکمل الهام‌بخش در دکوراسیون؛ طوسی و فیلی
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
مجتمع فنی تهران_Fموبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
لاله زار مال_1
دکتر نداف کرمانی 1
زمردی_داخلی1
ریزخور_1
اپیلاسیون نانا 1
کلاسینو_1
کلاسینو_3
زمردی_داخلی3
اپیلاسیون نانا 3
دکتر نداف کرمانی 3
لاله زار مال_3
ریزخور_3
اپیلاسیون نانا 4
زمردی_داخلی4
کلاسینو_4
لاله زار مال_4
ریزخور_4
دکتر نداف کرمانی 4
ریزخور_2
دکتر نداف کرمانی 2
کلاسینو_2
زمردی_داخلی2
لاله زار مال_2
اپیلاسیون نانا 2
مجتمع فنی تهران_F
۱۰۱۷۸۳۴
۰۱ مهر ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۳
۱۵۲۲۹
در این مطلب همراه شما هستیم تا کمی بیشتر در رابطه با رنگ فیلی و طوسی در دکوراسیون منزل صحبت کنیم.

وب‌سایت چیدانه - طلوع حقیقت: در این مطلب همراه شما هستیم تا کمی بیشتر در رابطه با رنگ فیلی و طوسی در دکوراسیون منزل صحبت کنیم و بگوییم که چگونه می‌توانید رنگی را به عنوان رنگ مکمل و همراه طوسی و فیلی در دکوراسیون منزل خود همراه کنید.

پیش از هر چیز این را بدانید که سلیقه و علاقه شما به انتخاب رنگ مورد نظر حرف اول را می‌زند و شما هیچگاه مجبور نیستید که رنگی را که نمی‌خواهید برای دکوراسیون منزل خود انتخاب نمایید.

انتخاب رنگ طوسی در دکوراسیون منزل

مبل طوسی، با چه رنگ‌هایی ست میشه؟

رنگ طوسی به نوبه خود از میان اصلی‌ترین رنگ‌های خنثی شناخته می‌شود و به همین دلیل هم ست کردن آن در دکوراسیون منزل کار خیلی سختی نخواهد بود. البته در بسیاری از موارد رنگ طوسی بدون داشتن لکه‌های گرمای رنگی می‌تواند روح رنگی سرد را نیز پذیرا باشد و در مقیاس زیاد تبدیل به یک رنگ سرد مطلق شود!

در بسیاری از موارد افراد ترجیح می‌دهند که دکوراسیون منزل خود را صرفا به رنگ طوسی طراحی کنند و رنگ‌های دیگری به جز طیف‌های مختلفی از رنگ طوسی را وارد فضا نکنند. در چنین شرایطی قطعا فضای خانه بیش از چیزی که تصور می‌کنید سرد و بی روح می‌شود و دیگر جذابیت‌های طراحی شما زیر سوال می‌رود. به همین دلیل هم بهتر است که با انتخاب رنگ‌هایی با انرژی و مناسب در کنار رنگ طوسی مبلمان خود، دکوراسیون منزلتان را به تعادل رسانده و جانی دوباره به آن ببخشید.


ترکیب رنگ طوسی و زرد

مبل طوسی، با چه رنگ‌هایی ست میشه؟

یکی از بهترین و محبوب‌ترین ترکیب رنگی‌های موجود برای رنگ طوسی یا فیلی استفاده از رنگ زرد است. هم نشینی رنگ زرد و طوسی می‌تواند به فضا جانی دوباره ببخشد و دکوراسیون منزل شما را شادتر کند. فرقی نمی‌کند که در کنار رنگ زرد خود از طیف تیره و یا روشن رنگ طوسی استفاده کنید، اما همیشه توصیه می‌شود که در کنار یک رنگ روشن، رنگی تیره داشته باشید تا هر کدام بتوانند خود را به خوبی نشان دهند. همان طور که در این تصویر نیز مشاهده می‌کنید شما می‌توانید در کنار مبلمان طوسی و فیلی خود، رنگ زرد را در قالب کوسن‌هایی طرح دار استفاده کنید تا به نوعی رنگ زرد تبدیل به چاشنی فضا شود.


ترکیب رنگ طوسی و کله غازی

مبل طوسی، با چه رنگ‌هایی ست میشه؟

یکی دیگر از ترکیب‌های رنگی مناسب برای طیف طوسی و فیلی، استفاده از رنگ کله غازی است. اگر مبلمان شما طوسی و یا فیلی هستند می‌توانید برای مواردی از جمله رنگ دیوار و کاغذ دیواری، کوسن ها، فرش و... به سراغ رنگ کله غازی بروید. احتمالا بعد از استفاده از این ترکیب رنگی در خواهید یافت که فضا به سمت سردی حرکت خواهد کرد، پس بهتر است برای به تعادل رساندن این ترکیب از یک رنگ چاشنی و یا حتی کمتر و محدودتر از آن در فضا استفاده کنید. توصیه ما این است که مثلا یک گلدان قرمز و یا آجری تهیه کرده و در این ترکیب رنگی جای دهید.


ترکیب رنگی طوسی و نارنجی

مبل طوسی، با چه رنگ‌هایی ست میشه؟

یکی دیگر از ترکیب‌های رنگی طوسی و فیلی، استفاده از رنگ همراه نارنجی است. رنگ نارنجی به نوبه خود می‌تواند محیط خانه را گرم و دنج کند، زمانی هم که بتوانید رنگ فیلی مبلمان خود را در کنار رنگ نارنجی همراه کنید فضایی گرم و دلنشین در دکوراسیون نشیمن خود خواهید داشت. نمونه بارز آن را هم در این تصویر مشاهده می‌کنید.


ترکیب رنگی صورتی و طوسی

مبل طوسی، با چه رنگ‌هایی ست میشه؟

اگر مبلمانتان طوسی یا فیلی است و نمی‌دانید آن را با چه رنگی می‌توانید ست کنید توصیه ما این است که بر روی رنگ صورتی حساب کنید. همان طور که در این تصویر مشاهده می‌کنید نتیجه ترکیب رنگ طوسی و صورتی لطافت بسیاری را به دکوراسیون نشیمن شما می‌بخشد و می‌تواند محیطی آرام و دلپذیر را برایتان فراهم آورد. شما می‌توانید برای این ترکیب رنگی هر کدام از طیف‌های روشن یا تیره طوسی و صورتی را مورد استفاده قرار دهید، چرا که هر کدام از آن‌ها می‌توانند به خوبی با یکدیگر ست شوند.


ترکیب رنگی سبز و طوسی

مبل طوسی، با چه رنگ‌هایی ست میشه؟

شما می‌توانید در کنار مبلمان طوسی و فیلی خود از رنگ سبز نیز استفاده کنید. این ترکیب رنگی بسیار شیک و منحصر به فرد است. برای این کار می‌توانید به سراغ طیف‌های مختلفی از رنگ سبز بروید که از سبز مغز پسته‌ای گرفته تا سبز یشمی را شامل می‌شود. توصیه ما این است که برای استفاده از رنگ سبز به سراغ کوسن‌ها و یا فرش‌های موجود در دکوراسیون منزل بروید و فضا را به تعادل برسانید.


ترکیب رنگی فیلی و قرمز

مبل طوسی، با چه رنگ‌هایی ست میشه؟

یکی دیگر از ترکیب‌های رنگی‌ای که به شما توصیه می‌کنیم هم نشینی رنگ طوسی و قرمز با یکدیگر است. رنگ قرمز نیز مانند رنگ نارنجی فضای گرمی را در خانه ایجاد خواهد کرد، با این تفاوت که محیط خانه را کمی شیطنت بارتر و البته مدرن‌تر می‌سازد. نه تنها فقط رنگ قرمز بلکه حتی برای سایر رنگ‌های همراه رنگ طوسی لازم نیست که به فکر وسایل بسیار بزرگ و پرهزینه باشید. شما می‌توانید مانند این خانهحتی با یک یا چند کوسن و یا فرش خود نیز این ترکیب رنگی را ایجاد نمایید.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
دکتر نائبی_1
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_1
سوییچ ایران_1
شیرآلات زمانی_1
خرید باکس 1
عارفی_1
خرید باکس 3
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_3
عارفی_3
سوییچ ایران_3
دکتر نائبی_3
شیرآلات زمانی_3
دکتر نائبی_4
سوییچ ایران_4
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_4
عارفی_4
خرید باکس 4
شیرآلات زمانی_4
شیرآلات زمانی_2
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_2
عارفی_2
خرید باکس 2
سوییچ ایران_2
دکتر نائبی_2
دارو سازی عبیدی - فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
آیلین_تزریق چربی موبایل
زمردی_فوتر موبایل اصلی
تدبیرکالا_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
شاخه نبات_ فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
فنی آتل_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
تدبیرکالا_فوتر
دارو سازی عبیدی - فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
شاخه نبات_ فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
آیلین_تزریق چربی
قالیشویی ادیب_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
فنی آتل_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
کلینیک النا_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
شفا_فوتر
زمردی_فوتر اصلی
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر