اعتراض غیرحرفه‎‌ای فولادی‌ها به پنالتی نساجی
۱۰۲۰۵۰۳
۰۶ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۳:۴۸
۱۲۰۱
جواد نکونام به نشانه اعتراض به پنالتی اعلام شده توسط داور برای نساجی شاگردان خود را از زمین بازی بیرون کشید.

خبرگزاری ایلنا: شاگردان جواد نکونام در حالی تا دقیقه 80 از نساجی با نتیجه 2 بر صفر پیش بودند که با اخراج وحید حیدریه در دقیقه 65 همه پیز تغییر کرد. در دقیقه 80 بازی حامد شیری موفق شد گل اول نساجی را وارد دروازه فولاد کند تا امیدهای شاگردان محمود فکری زنده شود.

در دقیقه 84 این دیدار صالح حردانی در محوطه جریمه فولاد روی روح‌الله باقری مرتکب خطا شد و در ادامه نیز برخوردی بین عارف آقاسی و مهاجم نساجی به وجود آمد تا حسن اکرمی اعلام پنالتی کند. به دنبال این پنالتی جواد نکونام به نظر می‌رسید نسبت به اعلام پنالتی اعتراض دارد و بازیکنان این تیم را از زمین بازی بیرون کشید. اما در ادامه به نظر رسید فولادی‌ها نسبت حضور برخی از تماشاگرا روی بام خانه‌های اعتراض دارند.

احسان مرادیان بعد از 5 دقیقه معطلی با دستور داور درون دروازه قرار گرفت. تا حامد شیری بار دیگر موفق شود دروازه فولاد را باز کند و بازی را به تساوی بکشاند. در ادامه این اعتراضات محمد آبشک به کمک داور این دیدار اعتراض داشت که در دقایق پایانی نیمه دوم با کارت قرمز توسط حسن اکرمی از زمین بازی اخراج شد تا شیرازه این تیم از هم بپاچد و در دقیقه 96 مجتبی ممشلی گل سوم را به فولاد بزند تا شاگردان نکونام بازی برده را در دقایق پایانی ببازند.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج