جدایی گریزمان از بارسلونا غیرممکن نیست
۱۰۲۱۶۳۵
۱۰ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۲:۳۸
۶۹۵
در صورت داشتن شانس برای خرید نیمار، آنتوان گریزمان می تواند در تابستان امسال راهی پاری سن ژرمن شود.

ورزش سه: تابستان سال گذشته بود که بارسلونا بعد از کش و قوس های فراوان در نهایت موفق به جذب آنتوان گریزمان از اتلتیکومادرید شد، اما اولین فصل حضور ستاره فرانسوی در نوکمپ چندان رضایت بخش پیش نرفته و این بازیکن در 35 بازی تنها موفق به زدن 14 گل شده است. نشریه اسپورت مدعی شد هنوز هم امکان جدایی آنتوان گریزمان از بارسلونا وجود دارد.

جدایی گریزمان از بارسلونا غیرممکن نیست

بارسلونا در دو سال اخیر به شدت برای خرید نیمار از پاری سن ژرمن تلاش کرده و در نهایت ناموفق بوده است. اما اگر باشگاه فرانسوی حاضر به مبادله بازیکن باشد، بارسلونا به سرعت زمینه انتقال آنتوان گریزمان به فرانسه برای خرید نیمار را فراهم می کند. بارسا از لحاط مالی در شرایط خوبی قرار ندارد و تنها در این صورت می تواند نیمار را جذب کند. جوزپ بارتومئو، رئیس باشگاه بارسلونا چندی قبل اعتراف کرد پرداخت مبلغ جذب نیمار در این تابستان غیرممکن است و شیوع ویروس کرونا باعث ضرر 200 میلیون یورویی این باشگاه شده است.

همچنین اگر تیم دیگری نیز پیشنهاد مالی رضایت بخشی برای بارسلونا ارسال کند، آنها مشکل با فروش آنتوان گریزمان در تابستان پیش رو نخواهد داشت. راه حلی که البته با توجه به عملکرد نه چدان خوب گریزمان و البته مشکلات مالی حاصل شده برای تمام تیم ها در ماه های اخیر تقریبا غیرممکن به نظر می رسد.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج