ثبات قیمت گوشت قرمز در هفته‌های اخیر
۱۰۲۲۴۹۳
۱۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۷
۱۶۴۱ 
در حال حاضر قیمت هر کیلو شقه گوسفندی در خرده فروشی های سطح شهر تهران برای مصرف کننده ۱۱۰ تا ۱۱۵ هزارتومان است و با وجود اینکه قیمت گوشت گوسفند بنابرگفته رئیس اتحادیه گوشت گوسفندی در هفته های اخیر تغییر نکرده و بازار ثبات داشته است اما مصرف کنندگان معتقدند قیمت گوشت قرمز همچنان بالا ست؛ به طوری که از سبد غذایی برخی از خانواده ها حذف شده است.

خبرگزاری ایسنا: در حال حاضر قیمت هر کیلو شقه گوسفندی در خرده فروشی های سطح شهر تهران برای مصرف کننده ۱۱۰ تا ۱۱۵ هزارتومان است و با وجود اینکه قیمت گوشت گوسفند بنابرگفته رئیس اتحادیه گوشت گوسفندی در هفته های اخیر تغییر نکرده و بازار ثبات داشته است اما مصرف کنندگان معتقدند قیمت گوشت قرمز همچنان بالا ست؛ به طوری که از سبد غذایی برخی از خانواده ها حذف شده است.

علی اصغر ملکی با بیان اینکه قیمت گوشت گوسفندی نسبت به هفته گذشته تغییر نکرده و بازار از ثبات خوبی برخوردار است، اظهار کرد: قیمت شقه بدون دنبه گوسفندی کشتار روز ۱۱۰ تا ۱۱۵ هزارتومان است و هیچ افزایش قیمتی در حال حاضر وجود ندارد.

وی همچنین به قیمت آلایش گوسفندی نیز اشاره کرد و گفت: قیمت خام کله پاچه و جگرخالص نیز به ترتیب ۱۰۰ تا ۱۱۰ هزار و ۱۲۰ هزارتومان است.

رئیساتحادیه گوشت گوسفندی اضافه کرد:عید قربان امسال نسبت به سال های گذشته هیچ مشکلی در جهت تامین گوشت و دام زنده نداشتیم. مردم اکثرا نذورات خود را از طریق قصابی ها تامین کردند و کشتار در سطح شهر کم بود و توانستیم از انتشار آلودگی در سطح شهر جلوگیری کنیم.

 براساس مشاهدات میدانی در حال حاضر شقه گوسفندی با قیمت هرکیلو ۱۱۰ تا ۱۱۵ هزارتومان و گوشت گوساله نیز با قیمت هر کیلو ۹۸ تا ۱۰۰ هزارتومان در خرده فروشی های سطح شهر تهران به فروش می رسد. این در حالیست که قیمت گوشت گوسفندی در ابتدای تیرماه حدود ۱۰۰هزارتومان بود.

برچسب ها:
انتشار یافته: 6
در انتظار بررسی:8
Iran, Islamic Republic of
16:30 - 1399/05/12
عالیه . گوشت 110 تومانی از گوشت 180 تومانی خیلی بهتره . دست دولت درد نکنه
Iran, Islamic Republic of
16:30 - 1399/05/12
خوب الحمد الله ثبات خوب حاکمه بخصوص درمورد دستمزد کارگر وکارمند.
Iran, Islamic Republic of
17:22 - 1399/05/12
دامدار هستم گوساله های من را کیلویی بیست وپنج هزار تومان با چک یک ماهه خریدن ولی گوشت را به مردم گران میدهند گوشت گوساله باید خرده فروشی هفتاد هزار تومان باشه
Iran, Islamic Republic of
17:55 - 1399/05/12
امروز از رادیو اقتصاد شنیدم که گوسفند و گوساله را هرکیلو حدود ۳۰ تومن از دامدار میخرن چرا باید چهاربرابر به مردم بفروشند ، درحالیکه خیلی از هموطنان ما گوشت نخوردن ، خدا لعنتتون کنه زن و بچه این ملت گناه دارن
Iran, Islamic Republic of
02:49 - 1399/05/13
مگردرخواب ببینیم گوشت گوسفندی.بیچاره بچه های ما باتغذیه نادرست دجارکمخونی وضعف جسمانی نشن شانس اوردن.
Iran, Islamic Republic of
13:42 - 1399/05/13
تو کشورای دیگه ده بیست سال چیزی گرون نمیشه تازه قمپز در نمیکنن که چیزی گرون نشده ولی تو کشور ما فقط در حد بیست روز اجناس ثابت باشه جشن میگیریم که ثبات داریم؟؟؟؟؟
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج