هاشمی‌طبا: مقابل رفتارهای احمدی‌نژاد نجابت شد
۱۰۲۲۷۵۳
۱۳ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۵
۸۹۷
یک فعال سیاسی بیان کرد: جریانی که علیه دولت احمدی‌نژاد بود، نجیب‌تر بود و نجابتش باعث می‌شد خیلی جسارت به خرج ندهند. در واقع اصلاح‌طلبان مقابل احمدی‌نژاد خیلی نجابت به خرج دادند.

خبرگزاری برنا: یک فعال سیاسی بیان کرد: جریانی که علیه دولت احمدی‌نژاد بود، نجیب‌تر بود و نجابتش باعث می‌شد خیلی جسارت به خرج ندهند. در واقع اصلاح‌طلبان مقابل احمدی‌نژاد خیلی نجابت به خرج دادند.

مصطفی هاشمی‌طبا، کاندیدای ریاست جمهوری در سال ۹۶، در مورد سال آخر دولت دوازدهم با سال آخر دولت دهم گفت: در حال حاضر هجمه به دولت بسیار زیاد است و مسائلی که در حال حاضر دولت با آن طرف است، قابل مقایسه با آن موقع نیست حتی مساله کرونا، همه جامعه را چه از نظر اجتماعی و اقتصادی تحت تاثیر قرار داده است.

معاون سازمان تربیت بدنی در دولت سازندگی افزود: اگر مسئله کرونا را کنار بگذاریم در دولت قبلی چنین مواردی مطرح نبود، به‌عنوان مثال هجومی که از طرف برخی مخالفان به دولت می‌شود قابل مقایسه با دولت قبل نیست و از این نظر، آرامشی در دولت حاکم بود.

هاشمی‌طبا با اشاره به نقش مجلس در افزایش هجمه‌ها علیه دولت تصریح کرد: مجلس به جای اینکه فکر درستی داشته باشد و کاری انجام دهد حالا بهانه‌ای، برای کار نکردن پیدا کرده است و می‌خواهند با نفی دولت، خود را اثبات کنند. البته مجلس نمی‌تواند کاری کند، برای اینکه در مورد سیاست‌های آینده کشور و اینکه چگونه باشد، منسجم نیست. بنابراین کاری غیر از نفی دولت نمی‌توانند انجام دهند چراکه اندیشه درستی هم برای آینده و سیاست‌گذاری در کشور ندارند و در مصوبات اخیر این حقیقت کاملا روشن است.

هاشمی‌طبا در پاسخ به اینکه تا این اندازه سنگ‌اندازی در راه دولت در تاریخ سابقه دارد؟ اظهار کرد: هجمه‌های بی‌جهتی به دولت وارد می‌شود به عبارت دیگر اگر انتقادهای سازنده باشد، خوب است اما انتقادات سازنده، نمی‌کنند و هجمه‌های ناجوانمردانه‌ای علیه دولت می‌سازند. کاش مقداری انتقادات اصولی بود و راه حل‌ها خوب بود. باید به این توجه کنیم که دولت غیر از این کار دیگری نمی‌توانست انجام دهد این نکته‌ای است که منتقدین هم می‌دانند منتهی تجاهل می‌کنند.

این چهره اصلاح‌طلب در رابطه به هجه‌های وارده به دولت احمدی‌نژاد یادآور شد: جریانی که علیه دولت احمدی‌نژاد بود، نجیب‌تر بود و نجابتش باعث می‌شد خیلی جسارت به خرج ندهند. در واقع اصلاح‌طلبان مقابل احمدی‌نژاد خیلی نجابت به خرج دادند.

برچسب ها:
انتشار یافته: 14
در انتظار بررسی:28
Iran, Islamic Republic of
11:09 - 1399/05/13
میگی،هجمه های ناجوانمردانه و زیاد بی جهت به دولت میزنند.چقدر رو دارید به حضرت عباس،آخهپدر ملت رو هم باندی هایت درآورده اند،باز وراجی زیادی میکنی.
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۴۹ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۳
الان تحریف واقعیات هم به کمک تحریم اومده
Iran, Islamic Republic of
11:10 - 1399/05/13
تو پس پرده چه دانی که که خوب است و که زشت
Iran, Islamic Republic of
11:11 - 1399/05/13
برو غازتو بچران توبیسواد دیگه چی می گی
Iran, Islamic Republic of
11:13 - 1399/05/13
دولت از داخل و خارج مورد هجوم ناجوانمردانه قرار داره
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۱۳ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۳
دولت داره کار خودشو میکنه حرف کسیم گوش نمیده.با پنبه داره سر مردم میبره
Iran, Islamic Republic of
11:19 - 1399/05/13
احمدی احمدی خدا نگهدار تو
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۰۲ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۳
آره خدا نگهدارتو که با نفت 120 دلاری و بدون تحریم و کرونا و سیل و زلزله کار میکردی
Iran, Islamic Republic of
11:21 - 1399/05/13
ملتو چی فرض میکنی؟!
...
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۱۴ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۳
ملتی که چهل سال ظلم میبینه وسکوت میکنه معلومه یه غازچرون میاد واظهارنظر میکنه
Iran, Islamic Republic of
12:13 - 1399/05/13
اگردولت جای مثبتی دارد تو بگویش ماکه نمی دانیم
Iran, Islamic Republic of
12:31 - 1399/05/13
در مقابل بی کفایتی شما هم خیلی نجابت شد
Iran, Islamic Republic of
15:28 - 1399/05/13
اولا مقصراینهمه کشته خودروحانیه که بخاطراقتصادش همه چیزو آزاد کرد اگراسفند انتخابات نمیشد وتابعداز13 تعطیل رسمی اعلام ومسافرت ازشهری به شهردیگه ممنوع میشداینهمه بدبخنی نداشنیم حتما دلاروسکه وگرونی های کمرشکن ومشکلات فراوون همه وهمه تقصیراحمدی نژاده؟؟خجالت بکشید مملکتوخراب کردیدوبیچارمون کردید گردن کسان دیگه نندازید.....محمودجووون دووووست داریم منتظرت هستیم درانتخابات روی خیلیاروکم کنی وماهم کنارتیم
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج