بارسلونا باز هم بند فسخ قرارداد فاتی را بالا می‌برد
۱۰۲۲۸۰۰
۱۳ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۰
۸۶۲
مدیران باشگاه بارسلونا از بیم تکرار سناریویی شبیه آنچه برای نیمار رخ داد، قصد دارند بند فسخ قرارداد ستاره جوان‌شان را به میزان چشمگیری افزایش دهند.

خبرگزاری تسنیم: به نقل از نشریه مارکا، با وجود تمدید شدن قرارداد آنسو فاتی با باشگاه بارسلونا اواخر سال 2019 و افزایش رقم بند فسخ آن به 170 میلیون یورو، باشگاه کاتالان هنوز هم بیم از دست دادن این بازیکن جوان را دارد. فاتی که در فصل اخیر از تیم بارسلونا B به تیم اصلی راه پیدا کرد و نمایش‌های خیره‌کننده و گل‌های تأثیرگذار هم داشت، به یکی از پرطرفدارترین بازیکنان جوان فوتبال اروپا تبدیل شده است. به همین دلیل هم باشگاه بارسلونا قرارداد او را تا سال 2022 تمدید و بند فسخ آن را هم بالا برد.

با این وجود ظاهراً نگرانی مسئولان بارسلونا از بابت از دست دادن بازیکنی که می‌تواند پشتوانه‌ای برای آینده تیم‌شان باشد، ادامه دارد و آنها نگران هستند که در سناریویی شبیه به آنچه که باعث جدایی نیمار و پیوستن او به پاری‌سن‌ژرمن شد (سال 2017 با قراردادی 222 میلیون یورویی که کل مبلغ غرامت فسخ قرارداد او بود)، فاتی نیز در مقطعی به فکر جدایی بیفتد و رقم فعلی فسخ قرارداد او هم آنقدر بالا نیست که تیم‌های متمول اروپایی از عهده پرداخت آن برنیایند.

از این رو برنامه باشگاه بارسلونا این است که به زودی دوباره با فاتی وارد مذاکره شود و علاوه بر بالا بردن غرامت فسخ این بازیکن و رساندن آن به 400 میلیون یورو، حقوق او را نیز همتراز با دیگر ستاره‌های تیم افزایش دهند. در واقع در قرارداد قبلی که بارسلونا با آنسو فاتی در پایان سال گذشته بست، باشگاه احتمال افزایش دوباره بند فسخ این قرارداد را پیش‌بینی کرده و به همین دلیل در آن قید شده بود که به محض تبدیل شدن فاتی به یکی از بازیکنان تیم اصلی باشگاه، قراردادی جدید با حقوق و بند فسخ جدید با او منعقد شود، اتفاقی که انتظار می‌رود با آغاز فصل جدید رخ دهد. به این ترتیب به نظر نمی‌رسد که مشتریان فاتی شانسی برای خارج کردن او از بارسلونا داشته باشند.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج