انفجار بزرگی پایتخت لبنان را لرزاند
۱۰۲۳۲۹۹
۱۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۹:۵۳
۱۰۱۷۰
رسانه‌ها از شنیده شدن صدای انفجار در بندر شهر بیروت،پایتخت لبنان خبر دادند.

خبرگزاری فارس: رسانه‌های خبری از شنیده شدن صدای چند انفجار در شهر بیروت، پایتخت لبنان خبر دادند.

در حالی که شبکه «سی‌ان‌ان» آمریکا از انفجار در بندر بیروت خبر داده، شبکه الجزیره قطر گزارش داد که این انفجار در نزدیکی منزل سعد الحریری، نخست‌وزیر سابق لبنان روی داده است.

با این حال شبکه الجزیره دقایقی بعد به نقل از منابع لبنانی گزارش داد که اطلاعات اولیه نشان می دهد انفجار در یکی از انبارهای مواد منفجره و آتش‌زا واقع در بندر بیروت رخ داده است.

تصاویر و ویدیوهای منتشر شده از محل حادثه، حکایت از آن دارد که انفجار شدید بوده و ستونی از دود به ارتفاع زیاد در آسمان دیده می‌شود.

انفجار بزرگی پایتخت لبنان را لرزاند

انفجار بزرگی پایتخت لبنان را لرزاند

شبکه المیادین لبنان نیز با تأیید وقوع انفجار در بندر بیروت، گزارش داد که اطلاعات اولیه نشان می‌دهد، این انفجار تروریستی نیست. شبکه الجزیره خسارت‌های مالی وارد شده به محل انفجار و مناطق اطراف را سنگین دانسته است.

خبرگزاری رسمی لبنان نیز گزارش داد که بر اثر انفجار «ده‌ها» نفر مجروح شده و برای مداوا به بیمارستان‌های بیروت منتقل شده‌اند.

شبکه المیادین لبنان به نقل از خبرنگار اعزامی خود گزارش داد که محل انفجار مخزن بنزین بوده و به دلایل نامعلومی منفجر شده است.

شبکه «ام‌تی‌وی» لبنان نیز از قول خبرنگار خود در اطراف بندر نوشت که شدت انفجار باعث شده بخشی از انبار و سیلوی گندم در بندر بیروت که به محل حادثه نزدیک بوده؛ فرو بریزد.

«حمد حسن»، وزیر بهداشت لبنان گفت که دستور داده همه بیمارستان‌های بیروت برای پذیرش مصدومان این انفجار خود را آماده کرده و اقدامات لازم را سریعاً اتخاذ کنند.

بر اساس گزارش‌های خبری هر لحظه بر تعداد مصدومان انفجار مهیب بیروت افزوده می‌شود. شبکه المیادین تعداد این مصدومان را «صدها» نفر اعلام کرد.

شبکه الجزیره قطر به نقل از منابع امنیتی لبنان نوشت که انفجار بندر بیروت ناشی از منفجر شدن همزمان مقایر زیادی از مواد آتش‌زا مانند ترقه بوده و به گفته شاهدان عینی، ابتداء انفجار کوچک و سپس انفجار شدید رخ داده است.

رسانه‌های لبنان گزارش دادند که تعداد زیادی از نیروهای ارتش و امدادرسانی به محل حادثه اعزام شده‌اند. صلیب سرخ لبنان نیز شمار زیادی خودروی آمبولانس به بندر بیروت گسیل داشته و گفته است زخمی‌ها صدها نفر هستند که برخی سرپایی مداوا شده و آن‌هایی که جراحت عمیقی داشتند، به بیمارستان‌ها منتقل شده‌اند.

خسارت‌های وارد شده به بندر بیروت گسترده گزارش می‌شود. شبکه المیادین گزارش داد که آتش همچنان در محل انفجار مشتعل است.

سعد الحریری، که الجزیره مدعی شده بود، انفجار در نزدیکی منزل او رخ داده، دقایقی پیش برای بازدید و بررسی، به محل انفجار رفته است. تصاویر نشان می‌دهد یک کشتی که در نزدیکی محل حادثه بوده، در حال سوختن است.

شبکه «او‌تی‌وی» لبنان به نقل از منابع نزدیک به حزب‌الله ادعای برخی رسانه‌های لبنانی هم‌سو با صهیونیست‌ها مبنی بر اینکه علت انفجار حمله رژیم صهیونیستی به انبار تسلیحات بوده را رد کرد.

آنچه رسانه‌های لبنان بدان اشاره دارند، سکوت مرموز رسانه‌های رژیم صهیونیستی در باره این انفجار است.

خبرگزاری رویترز به نقل از منابع بیمارستانی و امنیتی گزارش داد که حداقل ده نفر بر اثر انفجار سه‌شنبه بیروت کشته شده‌اند. «مارون عبود» استاندار بیروت نیز رسما شهر بیروت را «ویران‌شده» توصیف کرد. او انفجار امروز بیروت را انفجارهای هسته‌ای هیروشیما و ناکازاکی تشبیه کرده است.

اتصال برق علت احتمالی انفجار

شبکه العالم نیز به نقل از منابع لبنانی گزارش داد که علت انفجار اتصال برق بوده و آتش از کانتینر ترقه‌ها به کانتینر مواد نیترات سرایت کرده است.

سرلشکر «عباس ابراهیم»، مدیر کل اداره امنیت عمومی لبنان در پاسخ به رسانه‌ها گفت که علت انفجار احتمالا به دلیل مواد با قدرت انفجار بالا بوده باشد که پیشتر مصادره شده بود.

شبکه تلویزیونی «ال بی سی» می‌گوید مواد مورد نظر سرلشکر ابراهیم، ماه ها پیش از یک کشتی کشف و ضبط شده و قرار بود نابود شود.

او گفت که تا زمان پایان یافتن تحقیقات باید منتظر ماند و به محض پایان تحقیقات، گزارش آن را به صورت علنی و عمویم منتشر خواهد کرد.

بر اساس گزارش رسانه‌های لبنان، «نزار نجاریان» دبیر کل حزب الکتائب اللبنانیه جزو زخمی‌ شده‌های انفجار بیروت بوده و گفته می‌شود حال او «بسیار وخیم» است و به کما رفته است.

شبکه المیادین لبنان که در حال پخش زنده از محل حادثه است، به نقل از خبرنگار خود می‌گوید، صدها زخمی همچنان بر روی زمین هستند و نیاز سریع به کمک دارند. ارتش لبنان هم کشتی‌های اطفاء حریق را برای خاموش کردن آتش مشتعل در بدر بیروت به محل حادثه ارسال کرده است.

صدای انفجار در قبرس

خبرگزاری فرانسه گزارش داد که شد انفجار در بندر بیروت به‌قدر مهیب بوده است که ساکنان جزیره قبرس آن را شنیده‌اند.

شبکه المیادین به نقل از یک نیروی کادر «دفاع مدنی» گزارش داد مه ده‌ها نفر در انفجار بندر بیروت کشته شده‌اند.

خبرنگار شبکه الجدید لبنان می‌گوید، بیم از انفجار یکی کشتی دیگر در بندر بیروت باعث شده است که به خودروی سعد الحریری اجازه ورود به محل حادثه داده نشود.

عزای عمومی در لبنان

حسان دیاب، نخست‌وزیر لبنان، اعلام کرد که به دلیل انفجار و خسارت و تلفات زیاد آن فردا (چهارشنبه) عزای عمومی خواهد بود. میشل عون، رئیس جمهور لبنان نیز شورای عالی دفاع این کشور را به یک نشست اضطراری در کاخ بعبدا فرا خوانده است.

واکنش کاخ سفید به انفجار

کاخ ریاست جمهوری آمریکا نیز در بیانیه‌ای اعلام کرد که انفجار مهیب در بندر بیروت را به دقت رصد می‌کند. وزارت خارجه این کشور نیز از اتباع خود خواست از محل حادثه دور شوند.

تل‌آویو: کار ما نیست

رسانه‌های رژیم صهیونیستی به نقل از یک منبع سیاسی در فلسطین اشغالی گزارش دادند که «انفجار در بندر بیروت هیچ گونه ارتباطی به اسرائیل ندارد».

رئیس سازمان صلیب سرخ لبنان در پیام توییتری از همه نیروها و کادر این سازمان خواست هرچه سریعتر در مراکز خدمت خود حاضر شوند.

تعداد زیاد مجروحان عث شده است، حرکت و مرور خودرها در سطح شهر بیروت کاهش محسوسی داشته و تا کار امدادرسانی و نقل و انتقال مجروحان با سرعت انجام شود. بیمارستان‌های بیروت فراخوان اهدای خود داده و گفته کسانی که می‌توانند به مراکز دریافت خود مراجعه کنند.

وزیر کشور لبنان نیز علت مهیب بودن انفجار بندر بیروت را وجود مواد منفجره مصادره شده طی سال‌های گذشته دانست و گفت که انفجار این مواد، علت ویرانی بندر و بخش‌هایی از شهر بیروت است.

نزدیکی بندر بیروت به ادارات دولتی از جمله وزارت خارجه لبنان و اداره برق بیروت باعث تخریب بخش‌هایی از این ادارات شده است. گفته می‌شود رئیس اداره برق بیروت در این حادثه شدیداً زخمی شده است. تخریب اداره برق بیروت باعث شده است، برق بخش‌هایی از بیروت قطع شده و به تبع آن، کار امداد و نجات سخت شود.

انفجار 50 تن مواد منفجره

«بدری ضاهر»، مدیر کل اداره کمرگ لبنان نیز تأیید کرد که ۵۰ تن مواد نیترات در بندر بیروت منفجر شده است.

پیام تسلیت ظریف

محمد جواد ظریف، وزیر خارجه ایران نیز در پیامی توییتری کشته و زخمی شدن شمار زیادی شهروندان لبنان بر اثر انفجار را به مردم و دولت لبنان تسلیت گفت.

وی در پیام توئیتری خود به زبان عربی نوشت: «قلب‌های ما در این فاجعه بزرگ با ملت لبنان است. شهدا مورد رحمت قرار بگیرند و صبر و آرامش برای خانوده قربانیان و مجروحان نیز شفا یابند. سلام و درور خدا به این ملت غرورآفرین.

زار نجاریان، دبیرکل حزب «الکتائب اللبنانیه» که جزو منتقل شدگان به بیمارستان بود، بر اثر جراحات وارده فوت کرد.

وزارت خارجه قزاقستان اعلام کرد که سفیر این کشور بر اثر انفجار مهیب بیروت زخمی شده و ساختمان سفارت نیز آسیب دیده است.

بیش از ۷۰ کشته

سازمان صلیب سرخ لبنان در تازه ترین آمار خود اعلام کرد که دست‌کم ۷۰ نفر بر اثر انفجارهای امروز در بیروت کشته شده‌اند.

شدت انفجار به ساختمان و مقر نخست‌وزیری لبنان نیز آسیب جزئی وارد کرده و حسان دیاب با حضور در دفتر خود از نزدیک در جریان خسارت‌ها قرار گرفت.

ظرفیت بیمارستان‌های بیروت رو به اتمام است

وزارت بهداشت لبنان در بیانیه جدید اعلام کرد که ظرفیت بیمارستان‌های شهر بیروت برای پذیرش مجروحان انفجار پر شده و بیمارستان‌های حومه بیروت خود را برای پذیرش مجروحان آماده کنند.

رئیس بیمارستان «رزق» به عنوان مثال اعلام کرده است که این بیمارستان ۴۰۰ مصدوم را پذیرش کرده است.

۲۲۰۰ زخمی

صلیب سرخ لبنان تعداد زخمی‌های را به بیش از ۲۲۰۰ نفر افزایش داد و اعلام کرد که این آمار در حال افزایش است.

پایگاه خبری «المستقبل» (وابسته به جریان المستقبل و سعد الحریری) گزارش داد که ۹۰ درصد انبار داروهای بیماری صعب العلاج در منطقه کانتینرهای بندر بیروت بر اثر انفجار تخریب شده و داروها نیز غیر قابل استفاده‌اند.

کاهش شمار کشته و افزایش شمار زخمی‌ها

وزارت بهداشت لبنان در آمار جدید خود اعلام کرد که تعداد کشته‌ها ۳۰ نفر است. پیشتر صلیب سرخ لبنان گفته بود کشته‌ها ۷۰ نفر است. وزارت بهداشت لبنان می‌گوید ۲۵۰۰ نفر تا این لحظه (لحظه تنظیم خبر) زخمی شده‌اند.

مقامات کشورهای زیادی طی تماس تلفنی با مقامات لبنان ضمن تسلیت به مردم و دولت این کشور، با بازماندگان قربانیان انفجار بیروت ابراز همدردی کرده‌اند.

زلزله ۴.۵ ریشتری

مرکز لرزه‌نگاری اردن می‌گوید در نتیجه انفجارهای امروز در بیروت زمین‌لرزه‌ای به قدرت ۴.۵ ریشتر ثبت کرده است.

دیاب: لبنان با فاجعه ملی مواجه است

حسان دیاب، نخست وزیر لبنان طی سخنرانی خود پس از وقوع حادثه انفجار مهیب بیروت، آن را «فاجعه ملی» دانست که با همه لبنانی‌ها با آن مواجه‌اند. او تاکید کرد که بدون مجازات عاملان این فاجعه از آن نخواهیم گذشت.

وزیر بهداشت لبنان: قربانیان انفجار بیروت به 78 کشته رسید

وزیر بهداشت لبنان اعلام کرد که قربانیان انفجار بیروت به 78 کشته و 4000 مجروح رسیده است. 

پیام تسلیت بشار اسد به رئیس ‌جمهور لبنان

رئیس جمهورسوریه طی پیامی به رئیس جمهور لبنان،‌ حادثه انفجار مهیب عصر روز سه‌شنبه در بیروت را تسلیت گفت.

وقوع انفجار شدید در بندر بیروت لبنان

نمایی دیگر از انفجار در لبنان:

وقوع انفجار شدید در بندر بیروت لبنان

برچسب ها:
انتشار یافته: 107
در انتظار بررسی:20
Iran, Islamic Republic of
20:06 - 1399/05/14
حالا عکس بود یا فیلم
پاسخ ها
mahsa
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۰۴ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۴
!!!نگران نباشن ایران دوباره براشون درست میکنه
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۴۸ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۴
پول شیشه هارو هم حتما ما باید بدیم
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۴۹ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۴
انفجار ایران هم یعنی اینطوری بوده
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۵۳ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۴
ادم های تو ال سی دی کجا اند الان
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۵۳ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۴
کار کی بوده ایول
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۵۳ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۴
خیلی به لبنان کمک کرده بودیم
لعنت بر تروریستها
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۰۸ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۴
میخواستن سعد حریری رو مثل پدرش ترور کنن ولی خدارو شکر به سعد حریری آسیبی نرسید
تروریستها حسرتشون رو بگور خواهند برد
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۳۶ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۴
کاربر ۲۲:۰۴ دقیقا و از پول مردم ایران
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۲۴ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۵
مردم لبنان نگران نباشند‌.در عرض یکسال با پول مردم ایران درست میشه.ولی هنوز زلزله زدگان کرمانشاه بعد سه سال توو چادرن
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۴۵ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۵
شعله‌ی آتیش قرمز بوده. این یعنی ماده محترقه استرانسیم کلرید
بوده و یا نیترات استرانسیم که هیچ‌کدوم کاربرد نظامی ندارن
ما انسانیم
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۰۱ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۵
لعنت بر ظالمی که باعث مرگ 63 بیگناه و مجروح شدن 3000 انسان شد
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۰۲ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۵
رادیم که میتونه برای مصارف نظامی مصرف بشه هم شعله قرمز داره
Iran, Islamic Republic of
20:48 - 1399/05/14
اسراییل زده؟
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۵۸ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۴
شک نکن کار اسراییل بوده
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۱۲ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۴
اسرائیل با ارتش لبنان و دولت لبنان رابطه خوبی داره با حزب الله دشمنه
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۲۷ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۴
خخخخحح امریکا یک بار ایران زد الان روزی ۵ بار امریکا اتیش سوزی میشه
زورشون به ایران نرسید رفتن خر لبنان رو گرفتن
طرف حزب الله هم نرفتن از ترسشون
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۲۷ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۴
بعیده، جمعیت بیروت اکثرا مسیحی هستند
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۴۶ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۵
شعله‌ی آتیش قرمز بوده. این یعنی ماده محترقه استرانسیم کلرید
بوده و یا نیترات استرانسیم که هیچ‌کدوم کاربرد نظامی ندارن. دومی برای ترقه به کار میره
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۴۰ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۵
جرا ما همیشه دنبال مقسر میگردیم.
Iran, Islamic Republic of
20:52 - 1399/05/14
این کار جایگاه بنزین؟
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۱۱ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۵
بلال فروش و جهيزيه دختره هم رفت رو هوا ؟!
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۱۲ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۵
حسيني باي رو اگه خوب شده بفرستين تا واسمون دروغ ببافه ! خخخخ
Iran, Islamic Republic of
20:53 - 1399/05/14
اخر زمانه تو بیروت همه لختی هستن میگن ما مسلمانیم
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۰۴ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۴
برو بابا تو هم از آب گل آلود ماهی نگیر لعنت بر تروریستها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۲۵ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۴
تو نمیدونی بیروت مسیحی نشینه
جنوب لبنان شیعه هستن
هم ولایتی
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۵۸ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۴
تهمت شما به همه هم گناهه معلومه که شما هم از مسلمانی فقط اسمشو یدک میکشی
مجید
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۱۱ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۴
مگه مسلمونی فقط به لباس پوشیدنه؟ تن آدمی شریف است به جان آدمیت ...
Iran, Islamic Republic of
20:53 - 1399/05/14
ترقه بوده !اینا رو چند کیلومتر مردم زخمی شدن بعد رادیا و تلویزان ایران میگه ۱۰ نفر زخمی شدن .بعد شکل انفجارش مثل قارچ سفید رنگ بود
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۵۹ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۴
رادیان و تلویزان رو خوب اومدی
خخخخ
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۱۴ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۴
امریکا خودش دو تا ناو سوخت -کارخانه فولادش سوخت-نیروگاه برقش سوخت-قطارش از ریل خارج شدو سوخت-جنگل کالیفرنیا سوخت
یه کشته اعلام نکرد
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۲۸ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۴
علی جان کمتر کامنت بنویس
۶۰ تا کامنت نوشتی یکیش هم اشتباه میشه
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۲۲ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۴
شبیه کلم بود شایدم پیاز
Iran, Islamic Republic of
21:15 - 1399/05/14
به این میگن سپر انسانی، یعنی ایجاد انبار مهمات در مرکز شهر و محل سکونت شهروندان عادی
لعنت خدا بر ظالمین
پاسخ ها
نق نزن غربگدا
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۵۴ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۴
لبنان مساحت خیلی کمی داره و همه چیز توی هم و فشرده اس.یه کم سوادت رو زیاد کن
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۵۵ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۴
خدا نق نقوهای بی وجودو دوست نداره
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۱۵ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۴
به آدمی که دو ساعت از ماجرا نگذشته، بدون سند و مدرک و صرفا از روی توهماتش حرف میزنه هم میگن احمق!
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۱۵ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۴
اگه هم انبار مهمات بوده باشه مال ارتش لبنانه که رابطه خوبی با اسرائیل داره
اون حزب الله هست که دشمن اسرائیله
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۵۸ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۴
چقدر لبنانی اینجا زیاد داریم!
سعید
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۲۸ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۴
میبینم که یه سری اینجا تعصبی رو لبنان دارن.. اگه یه درصدشو رو ایران داشتن خیلی خوب بود
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۲۸ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۵
عزیزم ما هیچ تعصبی به لبنان نداریم فقط ما دوست دار حزب الله شعیه هستیم
این شما ها هستین که تعصب به امریکا دارین و ایران رو رها کردین
انصاف
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۴۵ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۵
بی‌سواد... شعله‌ی آتیش قرمز بوده. این یعنی ماده محترقه استرانسیم کلرید
بوده و یا نیترات استرانسیم که هیچ‌کدوم کاربرد نظامی ندارن
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۳۶ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۵
هرکس عقل سالمی داشته باشه می فهمه این کار آمریکا و اسرائیل پلیده
Iran, Islamic Republic of
21:22 - 1399/05/14
احتمالا کپسول گاز بوده
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۳۱ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۴
خخخخخخ
ممنون
یوسف
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۱۹ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۴
فردا از سرداراشون میرن یه سری کپسول نشون میدن میگن همانطور که میبینید همین 2 تا کپسول بوده که ترکیده و چون کشور کوچیکه انفجار بزرگ نشون داده میشه :)
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۲۴ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۴
خخخخخخخ خوب که ایران گفت کپسول امریکا که ۲۰ تا جاش ترکید و گفتن سیم برق بوده
Iran, Islamic Republic of
21:28 - 1399/05/14
یه خبرایی هست . بمب هسته ای زدن اینجوری موج برداشت خخخخ
Iran, Islamic Republic of
21:41 - 1399/05/14
خرابکاریه ایرانه
Iran, Islamic Republic of
21:48 - 1399/05/14
پولامون دود شد رفت هوا
Iran, Islamic Republic of
21:57 - 1399/05/14
فکر کنم دلارهای ایرانه که داره میسوزه
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۲۲ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۴
استاد پرفسور ایران با این ها خوب نیست
United States
22:04 - 1399/05/14
ایران میره براشون درست می کنه
United States
22:04 - 1399/05/14
ایران میره براشون درست می کنه
پاسخ ها
Mohammad Zahani
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۲۴ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۴
سیگار سربازها بود احتمالا
Iran, Islamic Republic of
22:37 - 1399/05/14
خدارو شکر که در ایران انقدر ازادی بیان است که مخالفان سیاست های کشور به راحتی در داخل حتی بیشتر از رسانه های انور ابی نظرات خود را می گن .به این می گن ازادی.
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۵:۲۰ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۵
مجبد به این میگی آزادی ؟ آزادی تو زندگیت ندیدی که فکر میکنی اگه کسی نظرش رو بگه خیلی ازاده
Germany
22:39 - 1399/05/14
بدبخت شدیم، حالا دیگه خرج بازسازی و جبران حرابی این انفجارهم توی این گرونی و فقر مردم، باید ایران بده.
فردا ظریف میاد تلوزیون و میگه ما در کنار مردم بیروت هستیم تا بازسازی و جبران کامل خسارت
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۰۶ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۵
کجای کاری؟
همین الان گفته
Iran, Islamic Republic of
22:43 - 1399/05/14
وای
یا خدا
خدایا خودت به داد برس
خدایا ال کن
خدایا بل کن
Iran, Islamic Republic of
22:47 - 1399/05/14
دمش گرم کار هر کی بود
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۰۷ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۵
چرا دمش گرم؟ نتیجه این کار فقط و فقط آسیب به اموال عمومی ایرانه
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۰۹ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۵
داداش پول منوتو میره اونجا خرج میشه
خلیل
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۱۱ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۵
تو حاضر هستید یک امپول بخودی به بزنند مصیبت به این بزرگی اتفاق افداد چرا لذت می یری اینها انسان هستند امقه فاجعه خیلی بزرگه انشالله منضوری نداری
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۲۹ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۵
واقعا برات متاسفم که برای این جنایت ها دمت گرم میگی
اون زنو بچه ها که از سیاست چیزی حالیشون نیست
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۶:۴۰ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۵
حتما از اونایی که اگه تو فرانسه چیزی میشد شمع روشن میکردی
Iran, Islamic Republic of
22:53 - 1399/05/14
ملت سر کیسرو شل کنید
Iran, Islamic Republic of
22:54 - 1399/05/14
چقدر خرج لبنان دادیم دود شد همش
Iran, Islamic Republic of
23:04 - 1399/05/14
تو رو خدا پولای بی زبون ما رو اینجوری دود نکنین
Iran, Islamic Republic of
23:10 - 1399/05/14
اگرکارکسی بوده!دشمن لبنان بوده!
Iran, Islamic Republic of
23:33 - 1399/05/14
شک نکن یا کار اسرائیله یا وهابیای عربستان.
Iran, Islamic Republic of
23:34 - 1399/05/14
کار اسرائیل نیست موشکهای زیرزمینیه خودشونه
Iran, Islamic Republic of
23:34 - 1399/05/14
خسارتشو کی میخاد بدددد؟
Iran, Islamic Republic of
23:47 - 1399/05/14
منتظر بنزین ۶ تومنی باشید
Iran, Islamic Republic of
23:50 - 1399/05/14
خودشان دارن میکن مواد منفجره که چند سال کشف کرده بودن تو انبار نکه داشتند فرار بود این را نابود کنند این کار انجام ندادن تا اینکه بر اثر اتصال برق دچار اتش سوزی شد و در نتیجه ۵۰ تن مواد منفجره انفجار بزرگی شگل گرفت خدا بیامرزه رفتگانرا و خدا به خانواده وملت لبنان صبر بدهد
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۰۳ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۵
تو گفتی و فک کردی ملت هم گوششون دراره
Iran, Islamic Republic of
23:59 - 1399/05/14
واین است آه وناله ایرانیان
Iran, Islamic Republic of
00:00 - 1399/05/15
آه مردم ایران گرفتشون
فقط بعدش باید منتظر بنزین ۵ تومانی باشیم
بالاخره ایران باید بسازه دیگه
Iran, Islamic Republic of
00:23 - 1399/05/15
عزیزان کشور لبنان مال ایران هست و جز کشور ماست
Iran, Islamic Republic of
00:27 - 1399/05/15
الان موقعش دو نفر بفرستن بلال بفروشن اونجا بگن ما صدایی نشنیدیم
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۰۷ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۵
دقیقا خخخخخخ
Iran, Islamic Republic of
00:28 - 1399/05/15
نه بیروت نه لبنان جانم فدای ایران
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۰۷ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۵
فقط جانم فدای ایران
Iran, Islamic Republic of
00:28 - 1399/05/15
هیچی دیگه ته مونده دلارها رفت برای بازسازی لبنان
Iran, Islamic Republic of
00:29 - 1399/05/15
نه غزه نه لبنان جانم فدای ایران
Iran, Islamic Republic of
00:33 - 1399/05/15
اشکال نداره فردا اینجا بنزین میشه 5 تومن که خرج تون در بیاد
Iran, Islamic Republic of
00:39 - 1399/05/15
خدا کنه کار اسرائیل ملعون نباشه و گر نه دوباره جنگ و خونریزی شروع میشه
Iran, Islamic Republic of
00:53 - 1399/05/15
نترسن پولش رو ایران میده دوباره بازسازی میشه همونطورکه تا خرجشون رو میداد
Iran, Islamic Republic of
00:59 - 1399/05/15
فدای سرتون ما گرسنگی هم بکشیم برادران لبنانی را تنها نمی زاریم
Iran, Islamic Republic of
01:00 - 1399/05/15
امیدوارم دولت ایران سریع به فکر جبران باشد
Iran, Islamic Republic of
02:41 - 1399/05/15
مسئولین لبنان هم تعطیل هستند آخه کی کشتی متوقف شده انبار نیترات آمونیوم خطرناک آتش زا را در بندر پایتخت بیروت نگهداری میکند که خطر آفرین است این هم نتیجه اش
Iran, Islamic Republic of
02:44 - 1399/05/15
بیروت لبنان هم نابود شد اینم از دوستان فلک زده ایران تحویل بگیرین بدشانسی پشت بدشانسی
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۳:۵۵ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۵
به یک ماه نرسیده می بینی که حتی از روز اولش هم بهتر شده
Iran, Islamic Republic of
05:08 - 1399/05/15
مردم لبنان نگران نباشن ایران مثل همیشه ار حق مردمش میزنه میده به اونا
Iran, Islamic Republic of
06:56 - 1399/05/15
اصن لازم نیس نگران بشین تو عرض ۳ماه ایران از اول بهتر درستش میکنه براتون تا ۱سالم حقوقم بهتون میده
Iran, Islamic Republic of
07:15 - 1399/05/15
نه غزه نه لبنان
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۱۲ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۵
جانم فدای ایران
Iran, Islamic Republic of
07:15 - 1399/05/15
نه بیروت نه لبنان
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۱۲ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۵
جانم فدای ایران و ایرانی
Iran, Islamic Republic of
07:21 - 1399/05/15
دین اسلام فرموده مسلمان بایدبه دادمسلمان برسدلبنان هم پاره ای ازاسلام است
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۱۴ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۵
اشتباه بهت مثبت دادم
Iran, Islamic Republic of
07:49 - 1399/05/15
اهمال کاری در معدوم کردن ترقه ها و نگهداری 50تن مواد شیمیائی آتشزا در بندر مسکونی پر جمعیت .
Iran, Islamic Republic of
08:32 - 1399/05/15
آخه چه مصیبتی تسلیت ولی ی روزم طعم زندگی ایرانیهارو بچشید بد نیست ایرانی با آینده ای سیاه و دردناک به قول ی جامعه شناس برای ایرانی آینده پروژ بقاست نه پروژه پیشرفت و رشد
Iran, Islamic Republic of
08:39 - 1399/05/15
ای وای بر من این جا که محشر کبراست
Iran, Islamic Republic of
17:04 - 1399/05/15
بدون تعصب میگم کار اسراییله
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج