ترافیک سنگین در جاده چالوس
۱۰۲۴۲۲۸
۱۷ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۳۱
۲۷۸۷
مدیر مرکز مدیریت راه های کشور از بار ترافیکی سنگین در محور چالوس (مسیر جنوب به شمال) محدوده های بیلقان، سرودار، وینه و حد فاصل حسنکدر تا نساء خبر داد و گفت: بر اساس اطلاع پلیس راه قرار بود امروز و فردا جاده چالوس و آزادراه تهران – شمال از جنوب به شمال مسدود شده و از ساعت ۱۵ تا ۲ بامداد از شمال به جنوب یکطرفه شود اما امروز به دلیل بار ترافیکی سنگین از جنوب به شمال این محدودیت ترافیکی اجرایی نشد و فردا این اتفاق می افتد.

ایسنا: مدیر مرکز مدیریت راه های کشور از بار ترافیکی سنگین در محور چالوس (مسیر جنوب به شمال) محدوده های بیلقان، سرودار، وینه و حد فاصل حسنکدر تا نساء خبر داد و گفت: بر اساس اطلاع پلیس راه قرار بود امروز و فردا جاده چالوس و آزادراه تهران – شمال از جنوب به شمال مسدود شده و از ساعت ۱۵ تا ۲ بامداد از شمال به جنوب یکطرفه شود اما امروز به دلیل بار ترافیکی سنگین از جنوب به شمال این محدودیت ترافیکی اجرایی نشد و فردا این اتفاق می افتد.

علی اکبر آشوری اظهار کرد: در حال حاضر ترافیک سنگین در محور چالوس (مسیر جنوب به شمال) در محدوده های بیلقان، سرودار، وینه و حد فاصل حسنکدر تا نساء وجود دارد، همچنین شاهد ترافیک نیمه سنگین در محور فیروزکوه (در مسیر جنوب به شمال) در محدوده گیلاوند هستیم اما در محور هراز آزادراه تهران – شمال و آزادراه قزوین – رشت (در مسیر رفت و برگشت) تردد روان برقرار است. ضمنا محورهای شمالی فاقد هر گونه مداخلات جوی هستند.

وی افزود: شب گذشته از ساعت ۱۸:۱۵ جاده چالوس و آزادراه تهران - شمال (در مسیر شمال به جنوب) مسدود شد و قرار بود تا ساعت ۲ بامداد این محدودیت ترافیکی برای یکطرفه شدن این محور (در مسیر جنوب به شمال) اجرایی شود که البته ساعت ۲۳:۳۰ شب گذشته محور چالوس و آزادراه تهران شمال باز و تردد به صورت دو طرفه برقرار شد.

مدیر مرکز مدیریت راه های کشور ادامه داد: قرار بود امروز و فردا جاده چالوس و آزادراه تهران شمال از ساعت ۱۲ ظهر مسدود و در مسیر شمال به جنوب یکطرفه شود، به گونه ای که از ساعت ۱۵ تا ساعت ۲ بامداد تردد به صورت یکطرفه برقرار شود اما امروز به دلیل حجم بار ترافیکی سنگین از جنوب به شمال و بار ترافیکی کم از شمال به جنوب این محدودیت تردد اجرایی نشد اما از فردا به دلیل پیک تردد ناشی از بازگشت مردم از استان های شمالی این محدودیت ترافیکی اجرایی می شود و از ۱۵ کیلومتری مرزن آباد به سمت کرج جاده چالوس در مسیر شمال به جنوب از ساعت ۱۵ فردا تا ۲ بامداد یکطرفه خواهد شد.

آشوری اضافه کرد: همچنین در محور هراز با توجه به بار ترافیکی سنگین پیش بینی شده امروز و فردا از ساعت ۱۵ از رودهن به سمت شمال محور بسته می شود و از ساعت ۱۷ از آب اسک به سمت رودهن وتهران تا ۲ بامداد یکطرفه می شود و فردا نیز در همین ساعت محدودیت ترافیکی اجرایی خواهد شد. همچنین بارش پراکنده باران و مه گرفتگی در محورهای شمالی پیش بینی می شود که البته در حال حاضر باران قطع شده است اما به نظر می رسد به ویژه در جاده چالوس و حوالی تونل کندوان شاهد مه گرفتگی و بارش باران پراکنده در ساعات و روز آینده باشیم.

برچسب ها:
انتشار یافته: 2
در انتظار بررسی:13
Iran, Islamic Republic of
22:48 - 1399/05/17
پزشکان ما نصف جمعیت رو قانع کردن که تو خونه بمونن!
حالا دیگه نوبت دامپزشک هاست که نصف دیگه رو قانع کنن
Iran, Islamic Republic of
23:05 - 1399/05/17
همین هایی که به سفر میرن افزایش کرونا را فقط از حرم امام رضا می دونن و یا هنوز محرم نیومده حرف می زنن که آی محرم باعث افزایش میشه کارهای خودشون را نمی بینن .البته من با عزاداریهای شلوغ و بدون رعایت کردن موارد بهداشتی مخالفم .
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج