هاشمی: لغو طرح ترافیک در برابر کرونا موثر نیست
۱۰۲۵۸۷۰
۲۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۳
۸۲۰
رئیس شورای شهر تهران با اشاره به اینکه لغو طرح ترافیک در پایتخت باعث خلوتی حمل و نقل عمومی نشده است، گفت: رویکرد مخالفت با تصمیمات ستاد ملی مقابله با کرونا نداریم.

فارس نوشت: رئیس شورای شهر تهران با اشاره به اینکه لغو طرح ترافیک در پایتخت باعث خلوتی حمل و نقل عمومی نشده است، گفت: رویکرد مخالفت با تصمیمات ستاد ملی مقابله با کرونا نداریم.

محسن هاشمی، رئیس شورای شهر تهران درباره لغو طرح ترافیک در پایتخت اظهار داشت: نظرمان در مورد طرح ترافیک مشخص است و پیشنهادهایی را در جلساتی که برگزار شده مطرح کرده‌ایم.

وی افزود: همچنین شهردار تهران در جلسات ستاد ملی مقابله با کرونا حضور دارد و نظر مدیریت شهری در این زمینه بیان شده است.

رئیس شورای شهر تهران خاطرنشان کرد: در مورد تصمیمات ستاد ملی مقابله با کرونا رویکرد مخالفت نداریم ولی برخی معتقد بودند با لغو طرح حمل و نقل عمومی خلوت شود لذا قرار شد مدتی آزمایشی طرح لغو شود اما در حال حاضر آمارها نشان می‌دهد که لغو طرح باعث کاهش مسافران حمل و نقل عمومی نشده و در مقابله با کرونا موثر نبوده است.

محمد علیخانی، رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران مخالف لغو طرح ترافیک است و درباره این موضوع گفت: به نظرم در شرایط کنونی شیوع کرونا، نه تنها بهتر است طرح ترافیک لغو نشود، بلکه باید محدودیت‌هایی برای پیشگیری از ترددهای غیرضروری پیش بینی کرد.

همچنین شنیده‌ها حکایت از این موضوع دارد که جلسه ویژه شورای عالی ترافیک و برخی مسوولان ستاد ملی مقابله با کرونا امروز تشکیل می‌شود و حسن روحانی نیز تا فردا قرار است تصمیم نهایی در این زمینه را بگیرد.

برچسب ها:
انتشار یافته: 8
در انتظار بررسی:19
Iran, Islamic Republic of
10:42 - 1399/05/22
آی کیو قرار نبود که ترافیک خلوت بشه ، انتظار بود مردم کمتر از وسایل نقلیه عمومی استفاده کنند که فاصله گذاری اجتماعی رعایت بشه . که الحمدالله شده . پس کمتر شعار بدید و اینقدر به فکر جیب تون نباشید . باید مردمی زنده باشند که شما بتونین سر کیسه شون کنید
Iran, Islamic Republic of
10:44 - 1399/05/22
آره . کارا باید اساسی باشه
Iran, Islamic Republic of
10:58 - 1399/05/22
مقدار آلایندگی و مقیاس آن فرضاً با انگلیش در چه سطحی است و چه برنامه ای برای پاکسازی مد نظر است
Iran, Islamic Republic of
10:58 - 1399/05/22
خیلی هم خوب بود بیماری چون باید پیش دکترش میرفت و مجبور بود توی این وضع کرونا با مترو بره با ماشین مسیر رو رفت
Germany
11:55 - 1399/05/22
کرونا نشان داد طرح ترافیک و زوج فرد طرح های غلطی بودند که سالها مردم را آزار دادند و از آن درآمد کسب کردند . آری مسئولین از دیده شدن ناکارآمدی طرح ترافیک نگرانند و کاهش درآمد شهرداری .
Iran, Islamic Republic of
17:13 - 1399/05/22
آقای هاشمی . چند جور حرف میزنی ؟ ۳ هفته پیش که یه چیز دیگه میگفتی . نکنه شما رو هم ............
Iran, Islamic Republic of
19:34 - 1399/05/22
اره فقط پولش بره به جیب تو خوبه
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج