بیل: می‌خواهم بروم، اما اجازه نمی‌دهند
۱۰۳۳۱۸۸
۱۳ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۷
۶۸۶
گرت بیل روز‌های بسیار سختی را در رئال مادرید تجربه می‌کند. او در فصل قبل به کلی از ترکیب رئال مادرید به دور بود و زیدان فرصت زیادی حتی به عنوان بازیکن جایگزین به او نداد.

آی اسپورت: گرت بیل روزهای بسیار سختی را در رئال مادرید تجربه می کند. او در فصل قبل به کلی از ترکیب رئال مادرید به دور بود و زیدان فرصت زیادی حتی به عنوان بازیکن جایگزین به او نداد. بیل که در اردوی تیم ملی ولز به سر می برد، گفت: آنچه که در مادرید درباره من گفته می شود برایم مهم نیست. آنقدر تجربه دارم که این شرایط را تحمل کنم. وقتی به مادرید آمدم انگیزه زیادی برای بازی کردن داشتم. من عاشق فوتبال بودم و هستم.

او درباره آینده اش گفت: این سوال را باید از رئال مادرید بپرسید. من سال قبل تلاش کردم که جدا شوم اما این اجازه را به من ندادند. در آخرین لحظه مانع از جدایی ام شدند و به همین خاطر است که باید از باشگاه درباره آینده من سوال بپرسید. من تنها می خواهم فوتبال بازی کنم. هنوز ۳۱ سال سن دارم و می توانم بازی کنم. وضعیت بدنی ام خوب است. من در اختیار رئال مادرید هستم و آنها شرایط را برای من سخت کرده اند.

بیل درباره بازگشت به لیگ برتر انگلیس گفت: این موضوع از اختیار من خارج است. با رئال مادرید قرارداد دارم و چاره ای جز ماندن ندارم. باید دید که باشگاه چه تصمیمی خواهد گرفت. در زمان نقل و انتقالات هستیم و باید دید که باشگاه چه تصمیمی خواهد گرفت.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج