ماجرای درخواست تحقیق درباره تاثیر جوش‌شیرین
۱۰۳۳۷۳۰
۱۵ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۱
۱۴۹۷
یکی از اساتید طب سنتی با تأکید بر اینکه بخور جوش‌شیرین برای افرادی که خواهان پیشگیری یا درمان کرونا هستند، بسیار مفید و کارساز است، از وزیر بهداشت خواستار انجام تحقیقات درباره تاثیرات "بخور جوش‌شیرین در درمان و پیشگیری از کرونا" شد.

خبرگزاری تسنیم: دکتر حسین روازاده با ارسال نامه‌ای خطاب به وزیر بهداشت خواستار انجام تحقیقات درباره تاثیرات "بخور جوش‌شیرین در درمان و پیشگیری از کرونا شد.

متن این نامه به این شرح است:

وزیر محترم بهداشت، درمان و آموزش پزشکی؛ جناب آقای دکتر نمکی

سلام علیکم

در ایام ماه محرم و صفر و در زمان عزاداری شیعیان و آزادیخواهان جهان و ماهی که دلها از اشک ریختن برای خاندان اهل بیت (ع) سبک و برای یکسال روح آدمی بیمه می‌شود، دل را به دریا زدم تا هر آنچه بر بنده حجت و وظیفه است با اهل سیاست و اهل طب به زبان رانم؛ به امید آنکه گوشی برای شنیدن باشد.

خدا را گواه می‌گیرم، مشاهده زجرها و خستگیهای کادرهای درمان و پزشکی کشور و جان باختن عزیزان هموطنم، طاقت را بر من سنگ آورد تا با شما چندکلامی به سخن از ماحصل ماهها تحقیق و تجربه بگویم.

جناب آقای دکتر نمکی! جنابعالی به حق و به درستی در زمان شیوع ویروس منحوس کرونا (وبای مدرن)، از تمامی فعالان حوزه پزشکی همچنین طب سنتی درخواست کردید تا به میدان بیایند و در این بزنگاه کمک‌رسان‌تان باشند؛ ما همواره در این وادی بوده و هستیم و دست‌هایمان همیشه به سوی وزرای بهداشت برای همکاری و همیاری دراز بوده است ولی هیچ کس در ساختار نظام بهداشت و درمان، از روی محبت دست ما را نگرفت.

آنچه به یاد دارم، تهدید و ارعاب و قشون‌کشی برای تعطیل کردن مطب و باطل کردن مجوزها بوده است؛ با این وجود پا پس نکشیده و در سایه محبت پروردگار و نظام مقدس جمهوری اسلامی، تلاشها را صدچندان کرده و خوشبختانه مراجعات برای درمان و اصلاح سبک زندگی و تغذیه هزاران برابر شده است.

حال این وظیفه دینی و ملی ماست تا در تمامی بزنگاه‌های نظام و کشور، جانانه پا در رکاب خدمت بگذاریم و هرآنچه نیز داریم ثمره و برکات نظام مقدس جمهوری اسلامی و انقلاب جهانی اسلامی است.

آنچه در این مرقومه بیان می‌شود، بر حسب وظیفه و تعهد بنده به نظام و انقلاب و پزشکان و پرستاران جان بر کف است تا شاید گره کوچکی از مشکلات باز شود.

اینجانب از زمانیکه بیماری منحوس ویروس کرونا در ایران شیوع پیدا کرد، تحقیقات گسترده‌ای را برای پیشگیری و سپس درمان آن آغاز کردم؛ با فراگیر شدن ویروس، محافظه‌کاری و احتیاط که در پاره‌ای از موارد نیز به درستی ضرورت داشت، پیش گرفته شد، با این وجود بنده به اتفاق همکاران متخصص از بخش‌های مختلف پزشکی و آزمایشگاهی، در نهایت به روش ترکیبی در پیشگیری و درمان کرونا دست یافتیم.

با توجه به تجربیات چند دهه‌ای خود در حوزه طب سنتی و پزشکی نوین، با انواع بیماریهای ویروسی و آنفولانزا درگیر بوده‌ام و هستم، این تجربیات کمک کرد تا راه حل‌هایی را برای کرونا به کار گیرم؛ از همان زمان شیوع ویروس کرونا، مراجعات به بنده بسیار زیاد شد؛ واقعیت آن بود که ترس از کرونا و نام آن، بسیاری را از همان ابتدا زمین‌گیر کرد! تلاش کردم تا این ترس را تبدیل به توکل و روحیه برای مبارزه با بیماری کنم.

روش پیشگیرانه و درمانی که اینجانب برای مقابله با ویروس کرونا به کار بردم، روش بخور جوش‌شیرین در کنار، درمانهای تقویت‌کننده سیستم ایمنی بدن آدمی است؛ بخور جوش‌شیرین با روشی کاملا علمی و تخصصی صورت می‌گیرد؛ این روش برای افرادی که خواهان پیشگیری و چه برای کسانی که درگیر ویروس شده‌اند، بسیار مفید و کارساز است.

در این روش با استفاده از ماده خوراکی جوش شیرین که در کشورمان به مقدار وفور در دسترس است، کسانی که درگیر بیماری هستند تا یک هفته روزی 3-2 بار و کسانی که خواهان پیشگیری هستند، هفته‌ای یکبار بخور می‌دهند؛ تاکنون دهها بیمار که به‌صورت مستقیم و صدها نفر که به‌صورت غیرمستقیم به بنده رجوع کرده یا در ارتباط بوده‌اند، با این روش و تجویز درمانهای تقویتی و کاملا رایگان، شفا گرفته و به زندگی روزمره خود بازگشته‌اند؛ نتایج قطعی به دست آمده در مکتوبات و پروند­ه­های پزشکی آنها موجود است.

ما در ابتدای امر از کسانی که درخواست درمان داشتند، آزمایشات اولیه مربوط به مثبت بودن کرونا در مراکز آزمایشگاهی کشور، گرفته و پس از محرز بودن بیماری، این دسته از بیماران را با روش بخور جوش شیرین و تقویت سیستم ایمنی درمان کرده‌ایم.

در این روش می‌توان از دستگاه نبولایزر نیز استفاده کرد که این دستگاه در دسترس عمومی قرار ندارد؛ با این وجود روش پیشنهادی ما، استفاده از کتری برقی و دو کتری معمولی است تا مراحل جوش آب و بخور جوش شیرین یا همان بی کربنات سدیم، در قالب بخار وارد مجاری تنفسی شده و پس از چند مرحله استفاده منظم و طبق دستور، بهبودی حاصل شده است.

در پی این موفقیت معجزه‌آسا، به ناگاه متوجه شدیم که متاسفانه سیستم پاسخگویی وزارت بهداشت (تلفن 4030) در پاسخ به سؤال مردم در مورد بخور جوش شیرین، بدون ارائه هیچ گونه مدرک علمی و تحقیقات تخصصی، شایع می‌کنند که این درمان باعث سوختن ریه‌ها می شود! و جالبتر اینکه پس از مدت کوتاهی مقاله علمی ارائه شده از سوی چند محقق آمریکایی، در بررسی‌های خود درمان کرونا توسط بخور جوش شیرین را کامل و صد در صد دانست.

همانگونه که مستحضرید، جوش شیرین همان نهکولیت است که این ماده توسط استعمار(کمپانی هند شرقی) در زمان قاجار از ایران گرفته شد و پس از مدتی به کلی از فرهنگ پزشکی خودمان حذف شد؛ نیاکان و بزرگان پزشکی ایران زمین از این ماده در درمان بسیاری از بیماریها و پییشگری از ویروسها نیز استفاده می‌کردند.

به هر روی، درخواست اینجانب از جنابعالی، موافقت با تحقیقات علمی وزارتخانه بهداشت، درمان و آموزش پزشکی یا هر نهاد دیگری که پیشنهاد دارید، پیرامون اثرات بخور جوش شیرین بر روی پیشگیری و درمان ویروس کرونا، سل ریوی، گاز کلر، سیستیک فیبروزیس، قارچ‌های ریوی، سینوزیت و ... است؛ آزمایشات و تحقیقات بنده ثابت کرده که می‌توان این بیماری‌ها را درمان کرد همچنین دهها مقاله علمی و پژوهشی خارجی نیز منبع چنین تحقیقاتی بوده که در دسترس است و به پیوست ارائه می­‌شود.

در پایان عارض هستم که در بازه زمانی طی شده از زمان شیوع ویروس کرونا و پس از درخواست جنابعالی برای ورود اطبا و حکمای طب سنتی برای مقابله با ویروس کرونا، بنده دست یاری و همکاری خود را دراز کردم اما پاسخی دریافت نشد! همچنان این بنده کوچک جامعه پزشکی و طب سنتی و از خادمان نظام مقدس جمهوری اسلامی و انقلاب آسمانی امام خمینی (ره) و از مریدان امام خامنه­‌ای، آمادگی دارم تا برای درمان و پیشگیری از بیماری ویروس کرونا، جان و مال خود را در این راستا وقف کنم.

پیشاپیش از حسن نظر جنابعالی کمال تشکر را دارم.

رونوشت:

- دفتر محترم مقام معظم رهبری

- دبیرخانه محترم شورای نگهبان

- حجت الاسلام دکتر حسن روحانی، رئیس جمهور محترم جمهوری اسلامی ایران

- جناب آقای دکتر محمدباقر قالیباف؛ رئیس محترم مجلس شورای اسلامی

- سردار حسین سلامی، فرمانده محترم سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

- سردار محمدرضا نقدی؛ معاون محترم هماهنگ کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

- سردار غلامرضا سلیمانی؛ رئیس محترم سازمان بسیج مستضعفین

- جناب آقای دکتر علی عسگری؛ رئیس محترم سازمان صدا و سیما

- نمایندگان محترم مجلس یازدهم شورای اسلامی

- حجت الاسلام محمدجواد حاج علی اکبری؛ رئیس محترم شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور

- آیت الله علیرضا اعرافی؛ مدیر محترم مرکز مدیریت حوزه های علمیه کشور

برچسب ها:
انتشار یافته: 29
در انتظار بررسی:7
Iran, Islamic Republic of
14:57 - 1399/06/15
چقد سفسطه ومغلطه کردی آقا دوکلام مینوشتی بس بود د.و صفحه چه خبره
Iran, Islamic Republic of
15:18 - 1399/06/15
چی شده !!!؟؟؟ تجار جوش شیرین آماده واردات این ماده سمی شده اند و بعنوان داروی ضد کرونا ارز نیمایی دریافت کنند!!!!؟؟؟؟؟ . از رونوشت نامه ات پیداست که قصد و غرض تو درمان مردم نیست بلکه ...........
Iran, Islamic Republic of
15:19 - 1399/06/15
یه رونوشت هم میزدی به شوهر آهو خانم
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۴۱ - ۱۳۹۹/۰۶/۱۵
چرا فقط مسخره میکنید شخصیت داشته باشید . از کجا معلوم خوب نباشه . طب سنتی بارها بارها عالی کار کرده . البته نزد دکتر طب سنتی نه عطار
حسن اسفید واجانی
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۴۲ - ۱۳۹۹/۰۶/۱۵
سلام. بنده به طبابت ایشان اعتقاد دارم ،وافرادی که متلک می اندازنند ، کاسبان کرونا هستند.
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۰۷ - ۱۳۹۹/۰۶/۱۵
مگه قضیه اعتقادی هست که اعتقاد داری؟ شاید منظورت اعتماد بوده
Iran, Islamic Republic of
15:22 - 1399/06/15
یه کلوچه به این آقا بدین
Iran, Islamic Republic of
15:24 - 1399/06/15
یا علی ... اینهمه رونوشت نامه واقعا لازم بود!!
آنهم برای جوش شیرین نه یک کشفیات یا یک اختراع جدید
Iran, Islamic Republic of
15:31 - 1399/06/15
خدابفریاد برسه الآن وزیرووزراوکیل ووکلا ومدیران کشور وتجار گیوه بپا وکفش بپا همه وهمه جوش شیرین انبار میگنند تا ۱ حرف این دکتر بیچاره عملی نشود ۲ سازمان پزشکی کشور همین جوش شیرین رابارنگ ولاعاب دیگری باقیمت خدا تومان وبایک اسم خارجی به خورد مردم میدهد
Iran, Islamic Republic of
15:40 - 1399/06/15
سلام. نسبت به طبابت ایشان اعتقاد راسخ دارم.افرادی که متلک می اندازند ،کاسب کرونا هستند.
پاسخ ها
م. ح
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۲۹ - ۱۳۹۹/۰۶/۱۵
کاملا درسته
Poland
15:44 - 1399/06/15
خواسته اش بجا بود گفت امتحان کنید
Iran, Islamic Republic of
15:45 - 1399/06/15
داستان سهراب ورستم نوشتی
Iran, Islamic Republic of
15:46 - 1399/06/15
چرا پیامهای منفی را ثبت میکنید ولی پیامهای مثبت را نه، نکند شما هم کاسبان کرونا هستید.
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۳۴ - ۱۳۹۹/۰۶/۱۵
دقیقا
Iran, Islamic Republic of
16:24 - 1399/06/15
دکتر قلابی دوباره پیداش شد. همان روغن بنفشه کفایت میکند. جوش شیرین اضافه است.
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۲۹ - ۱۳۹۹/۰۶/۱۵
این بنده خداگفته تحقیق کنید من به مریضام دادم خوب شدند چرا اینقدر برخوردزشتی داریم تحمل یکدیگر را نداریم نامبرده انسان محقق و متعهده
Iran, Islamic Republic of
16:28 - 1399/06/15
حالا به یه بآر انتحانش میارزه آدم که نمیمیره ولی جوش شیرین خیلی خاصیتها داره
Iran, Islamic Republic of
16:38 - 1399/06/15
این همه قرص های رنگارنگ و بی خاصیت که هر بار خود اقایان به بی اثر بودن ان اذعان دارند ،خوب تحقیق کنید و برسی کنید وبیمارانی که به این روش خوب شده اند را مورد آزمایش و برسی قرار دهید به نظر من کمپانی های دارو سازی و...کاسبان کرونا هستند و پزشکان و پرستاران و مردم عادی قربانی
Iran, Islamic Republic of
16:58 - 1399/06/15
خوب تواین وضعیت بحرانی تحقیق کنید چی میشه؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
17:01 - 1399/06/15
به نظر بنده اگه یه تحقیقی بشه بد نیست؛ ضرری هم نداره
شاید با همین روش ساده بتونیم کرونا رو درمان کنیم
Iran, Islamic Republic of
17:26 - 1399/06/15
رونوشت به سازمان جهانی بهداشت؛
مسئله کروناحل شد، نیازبه واکسن نیست
اول روغن بنفشه، اگرافاقه نکرد، نارنج بکنید، اگرنشد نمک بجوید، بازاگرنشد پیازراباپوست قورت بدهید، اگرهمه اینهادرد رادرمان نکرد جوش شیرین واگرسرآخرنشد شمادنبال واکسن باشید ماهم خودکشی می‌کنیم، ...
Iran, Islamic Republic of
17:36 - 1399/06/15
...دکترروازاده احتیاج به تایید وتکذیب کسی نداره.
Iran, Islamic Republic of
18:30 - 1399/06/15
چرا هیچکی حواسش نیست که ایشون یک پزشک متخصص هستن نه عطار سر کوچه!
United Arab Emirates
19:42 - 1399/06/15
یه‌نون بر نجی کرمانشاه و یه بیسکویت ساقه طلایی بخوره مردک برا همیشه خفه بشه
Iran, Islamic Republic of
19:42 - 1399/06/15
من پیجشو دنبال میکنیم
خیلی ها رو درمان کرده
Iran, Islamic Republic of
20:06 - 1399/06/15
انقدر ایراد نگیرید
من انجام دادم عالیه
نفس تنگیم برطرف شد
شما هم امتحان کنید بی ضرر هست
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج