سکوت انصاری‌فرد؛ به سود خودش یا پرسپولیس
۱۰۳۸۳۰۸
۲۹ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۷:۰۲
۸۵۱
ماجرای لو رفتن خرید کت و شلوار توسط محمدحسن انصاری‌فرد به حساب باشگاه پرسپولیس، یکی از عجیب‌ترین اخبار طی ماه‌های اخیر پیرامون این باشگاه بود.

خبرورزشی: ماجرای لو رفتن خرید کت و شلوار توسط محمدحسن انصاری‌فرد به حساب باشگاه پرسپولیس، یکی از عجیب‌ترین اخبار طی ماه‌های اخیر پیرامون این باشگاه بود.

اسنادی منتشر شد که مشخص می‌کرد مدیرعامل پیشین پرسپولیس با استفاده از حساب باشگاه، اقدام به خرید کت و شلوار، پیراهن و حتی جوراب با قیمت‌های عجیب می‌کرد، اما فوراً ذیحساب پیشین باشگاه وارد عمل شد و این موضوع را تکذیب کرد.

این فرد به صورت رسمی گفت این رقم که بیش از ۲۰ میلیون تومان عنوان شده بود، از حقوق انصاری‌فرد کسر می‌شد زیرا به صورت تنخواه در اختیار او گذاشته شده بود و هر طور که دوست داشت می‌توانست از آن استفاده کند.

موضوع وقتی عجیب‌تر می‌شود که به یاد بیاوریم طبق ادعای مدیر روابط عمومی پیشین باشگاه پرسپولیس، حقوق انصاری‌فرد تنها ماهی ۱۰ میلیون تومان بود و در این شرایط، چطور ممکن است تنخواه، بیشتر از حقوق باشد و اصلاً چرا باید تنخواه خرج خرید کت و شلوار مدیرعامل شود؟!

به هر حال، بعد از این ماجرا شاهد سکوت انصاری‌فرد بودیم. سکوتی که ماه هاست شروع شده و انگار پایانی ندارد. تلاش زیادی داشتیم تا از هر راهی که شده، با او تماس بگیریم، اما خودش که پاسخگو نبود و اطرافیانش هم می‌گویند به خاطر شرایط خاص پرسپولیس در آسیا، سکوت او بهترین کمک را به سرخپوشان می‌کند.

البته آن‌ها هر کدام توجیحاتی در مورد شرایط خرید کت و شلوار دارند که باور کردن آن بسیار سخت است؛ مثلاً یکی از این افراد به ما گفت: «وقتی انصاری‌فرد حتی فاکتور خرید کت و شلوار را به ذیحساب می‌دهد تا سند شده و از حقوقش کم شود، مشخص است او به دنبال شفاف‌سازی مالی بوده. مثلاً برای مدیرعامل باشگاه خیلی سخت است که به حساب باشگاه برای خودش لباس بخرد و پولش را ندهد؟ اگر او اهل دزدی و کلاهبرداری بود، چرا ۲۰ میلیون تومان از باشگاه آن هم بابت کت و شلوار بگیرد، می‌رفت چند قرارداد می‌بست و بیشتر از این‌ها کاسب می‌شد!»

فرد دیگری هم گفت: «انصاری‌فرد را قربانی کردند. شما بروید و تحقیق کنید چرا دقیقاً در روزی که خبر بسته شدن پنجره نقل و انتقالاتی منتشر شد، این اسناد را لو می‌دهند؟ آدم کور هم می‌فهمد که با لو دادن چنین اسنادی از داخل باشگاه، می‌خواهند اشتباهاتی که مدیریت فعلی در ماجرای پرونده برانکو داشته را پوشش بدهند و ذهن مردم را به سمت دیگری ببرند.

مثلاً باشگاه پرسپولیس گرسنه و تشنه یک دست کت و شلوار ۲۰ میلیون تومانی است؟ مثلاً مردم نمی‌دانند در همین نقل و انتقالات، چطور بازیکن ۵۰۰ میلیون تومانی را با قرارداد ۳ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان جذب کردند؟ نهایتش این است که انصاری‌فرد آن ۲۰ میلیون را به باشگاه برمی‌گرداند، اما قرارداد‌های میلیاردی به سود چه کسی خواهد بود و به جیب چه کسانی می‌رود؟ مردم باید بروند سراغ این مسائل. آقایان در تلویزیون قول می‌دهند پرونده برانکو را حل کنند ولی یک هفته بعد زیر قول‌شان می‌زنند و برای انحراف افکار عمومی می‌گویند انصاری‌فرد برای خودش کت و شلوار خریده است!»

به هر حال این ماجرا هنوز پیچیدگی‌هایی دارد که تا زمان شکستن سکوت انصاری‌فرد حل نمی‌شود. حالا سؤال بزرگ‌تر اینجاست که سکوت فعلی انصاری‌فرد، بیشتر به سود خودش تمام می‌شود یا واقعاً پرسپولیس از آن منتفع خواهد شد؟ و اینکه چه کسی این اسناد را به دست رسانه‌ها سپرده و دلیل واقعی او برای این کار چیست؟

انتشار یافته: 7
در انتظار بررسی:1
Iran, Islamic Republic of
17:24 - 1399/06/29
هدایتی بیت المال خور پیروانی فرش دزد، اینم انصاری فرد کت شلوار!!! دزد چه خبره تو لُنگ؟
United Kingdom
19:22 - 1399/06/29
اقای انصاریفرد هم کم قول نداد
که امروز وفردا طلب اقای برانکو
رو پرداخت میکنیم اخرش هم که
رفت وبدهی موند برای مدیر عامل
جدیدپس الکی اطرافیان انصاریفرد
توپ وبه زمین مدیریت جدید
نندازه
Iran, Islamic Republic of
20:38 - 1399/06/29
فردوسی بود پته همه را روی آب می ریخت این‌شلعم‌ میثاقی نه بویی داره نه خاصیتی!
به قیافه اش بلال فروسی می خوره!
مدیرملعون شبکه سه بره اینم گورش راگم می کنه.
آدم فروش
Iran, Islamic Republic of
21:03 - 1399/06/29
مردم رو چی فرض کردین؟ اصلا میدونی تنخواه چیه!؟ سند داده که بگه طبق اسناد تنخواه خرج شده نه اینکه دنبال شفافیت مالی بوده، تنخواه که خرج شد که دیگه به حساب برنمیگرده.
Iran, Islamic Republic of
21:46 - 1399/06/29
گر امر شود که مست گیرند،،،، در شهر هر آنکه هست، گیرند...
پاسخ ها
بدون نام
United Arab Emirates
۲۲:۰۹ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۹
ایول حرف دل منو زدی دمت گرم
Iran, Islamic Republic of
00:03 - 1399/06/30
اینهمه میگن مدیران فودبالی مدیران فودبالی خوب بیا اینم مدیر فودبالی
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج