هادی مقدم‌دوست بازیگر شد
۱۰۳۸۹۱۴
۳۱ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۲
۱۱۸۰
داریوش یاری از آماده شدن مستند «گردان تک نفره» با محوریت شهید عبدالرسول زرین و پخش آن در هفته دفاع مقدس از شبکه یک خبر داد.
خبرگزاری صبا: داریوش یاری از آماده شدن مستند «گردان تک نفره» با محوریت شهید عبدالرسول زرین و پخش آن در هفته دفاع مقدس از شبکه یک خبر داد.
 
هادی مقدم‌دوست بازیگر شد
 
داریوش یاری کارگردان سینما و تلویزیون در گفتگو با  ما با اشاره به اینکه یک مستند را آماده پخش دارد، اظهار کرد: بعد از حدود ۲ سال کار روی مستند ۵۲ دقیقه‌ای با نام «گردان تک نفره» که روایتگر زندگی شهید عبدالرسول زرین تک تیرانداز جنگ است، این مستند آماده پخش شد.
 
وی با اشاره به اینکه در مستندسازی معتقد به بازسازی است، اظهار کرد: هرچند از مصاحبه با نزدیکان شهید نیز در مستند بهره برده‌ام اما در این کار بسیاری از صحنه‌ها را نیز بازسازی کرده‌ام.
 
کارگردان «گردان تک نفره» درباره بازیگر نقش شهید زرین گفت: هادی مقدم دوست نقش شهید زرین و هادی زنجانی نقش شهید خرازی را ایفا کرده‌اند.
 
یاری درباره لوکیشن‌های این مستند مطرح کرد: اصفهان و نجف آباد شهرهایی هستند که در آن فیلمبرداری کار انجام شده است.
 
به گفته وی، «گردان تک نفره» محصول گروه تاریخ و فرهنگ شبکه یک سیماست که در هفته دفاع مقدس روی آنتن می رود.
 
کارگردان «مجلس حیرانی» در پایان خاطرنشان کرد: فیلمنامه سریالی با عنوان «در کنار پروانه» به تازگی پیشنهاد شده است و در صورت موافقت این کار را جلوی دوربین می‌برم. این اثر نوشته صادق خوشحال است و در آن به موضوع‌های مذهبی و اجتماعی پرداخته می‌شود.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج