قدرت سرایت کرونا افزایش یافته است
۱۰۴۲۳۳۱
۰۹ مهر ۱۳۹۹ - ۲۰:۳۵
۱۹۹۸
معاون درمان وزیر بهداشت:
معاون درمان وزیر بهداشت با بیان اینکه قدرت سرایت کرونا در جامعه افزایش یافته است، گفت: محدودیت های باید برای مقابله با کرونا در تعطیلات پیش رو اندیشیده شود.

خبرگزاری مهر: معاون درمان وزیر بهداشت با بیان اینکه قدرت سرایت کرونا در جامعه افزایش یافته است، گفت: محدودیت های باید برای مقابله با کرونا در تعطیلات پیش رو اندیشیده شود.

قاسم جان بابایی عصر چهارشنبه در ستاد استانی مقابله با کرونا در چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه قدرت سرایت کرونا در جامعه افزایش یافته است، اظهار کرد: طی بررسی‌های انجام شده ویروس کرونا تغییر ساختاری نداشته است.

قدرت سرایت کرونا افزایش یافته است

معاون درمان وزیر بهداشت تاکید کرد: در اوایل شیوع ویروس کرونا مردم همکاری خوبی را با سیستم بهداشتی و درمانی داشتند.

وی با بیان اینکه تعطیلات اخیر نقش مهمی در افزایش تعداد بیماران کرونا در بخش سرپایی و بستری شد، گفت: برخی افراد جامعه نسبت به رعایت پروتکل‌های بهداشتی بی توجهی هستند و همین امر شیوع این بیماری شدت می بخشد.

معاون درمان وزیر بهداشت ادامه داد: هم اکنون تعطیلات پیش رو موجب نگرانی حوزه درمان برای افزایش شیوع این بیماری شده است و باید در این زمینه محدودیت‌های اندیشیده شود و در تصمیم گیری ها قاطع عمل کرد.

وی با اشاره به تمهیدات اندیشیده شده برای مقابله با کرونا، عنوان کرد: استفاده از ماسک، رعایت فاصله اجتماعی و جریمه به عنوان راهکارهای اصلی در راستای مقابله با کرونا است.

معاون درمان وزیر بهداشت با بیان اینکه کاهش مرگ و میر ناشی از کرونا از مهمترین اهداف وزارت بهداشت است، گفت: دستگاه‌های اجرایی باید همکاری لازم را برای مقابله با کرونا با دانشگاه‌های علوم پزشکی داشته باشند.

وی گفت: کودکان مهم‌ترین حلقه انتقال ویروس کرونا هستند و حضور تعداد بالای دانش آموز در مدارس بسیار خطرناک است.

معاون درمان وزیر بهداشت ادامه داد: تعطیلی کسب و کار و واحدهای صنفی جزو آخرین تصمیم‌گیری‌ها برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا در استان‌ها باشد.

برچسب ها:
انتشار یافته: 2
در انتظار بررسی:3
Iran, Islamic Republic of
21:01 - 1399/07/09
بچه ها بیشترشان دارند می گیرند و بزرگترها هم که بیشترین تماس را با بچه ها دارند به این ویروس لعنتی دارند انتشار می دهند
Iran, Islamic Republic of
21:02 - 1399/07/09
اجباری کردن حضور معلمان درمدرسه درست نیست.استفاده اجباری همه معلمان ازسیستم شاد بار اینترنتی شاد را زیاد کرده وشاد مردم ومعلمان راخسته وعصبانی کرده.
منع تدریس معمان درواتساب مشارکت اولیا را گمرنگ میکند.حتی دشمنان واقعی با جمعیت 16میلیونی دانش اموز اینجوری رفتار نمی کند.
باید اختیارات معلمان را درانتخاب. رسانه تدریس ازاد گذاشت نبایدهمه راوادار به استفاده ازشیکه شاد کرد.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج