بازی اصلی استقلال جای دیگری در جریان بود
۱۰۴۲۴۲۶
۱۰ مهر ۱۳۹۹ - ۰۷:۳۳
۱۴۹۲
استقلال نه با ماندن احمد سعادتمند، نه با اخراجش، نه با انتخاب مدیرعامل یا سرپرست موقت بعدی که دست‌کم در شایعات چهره امیدوارکننده‌ای به نظر نمی‌رسد، آن فرصت‌هایی را که در میان آشفتگی‌های اخیر از دست داد هرگز به دست نمی‌آورد. تمام آن فرصت‌ها با بی‌تدبیری‌های عامدانه و بازی‌های عوامفریبانه سوختند.

روزنامه ایران ورزشی: استقلال نه با ماندن احمد سعادتمند، نه با اخراجش، نه با انتخاب مدیرعامل یا سرپرست موقت بعدی که دست‌کم در شایعات چهره امیدوارکننده‌ای به نظر نمی‌رسد، آن فرصت‌هایی را که در میان آشفتگی‌های اخیر از دست داد هرگز به دست نمی‌آورد. تمام آن فرصت‌ها با بی‌تدبیری‌های عامدانه و بازی‌های عوامفریبانه سوختند.

دیروز هیأت مدیره استقلال در بیانیه خود نوشت «سالی به غایت سخت سپری شد و امیدوار بودیم در پایان این سال فوتبالی سخت، حداقل یک جام به شما هدیه دهیم ولی نشد، امیدوار بودیم با نتیجه گرفتن در لیگ قهرمانان آسیا، دل شما را شاد کنیم اما نشد، نشد و حکایت این نشدها حکایت تلخی است.» اما این نشدن‌ها به سادگی نوشتن کلمه نشد در یک بیانیه نیست، بلکه این نشدن‌ها به معنای سوزاندن فرصت‌های موفقیت یک تیم، به معنای از دست دادن فرصت‌های اقتصادی بهتر با ترمیم برند باشگاه و به معنای غلط بودن یک مسیر است که استقلال بخصوص در یک ماه اخیر هرگز نخواست از آن خارج شود.

استقلال فرصت‌های دیگری را نیز از دست داده است که می‌توان منتظر آسیب‌هایش در آینده نشست. استقلال در نقل و انتقالات بدون نظارت‌های فنی وارد بازار شد و مدیرعامل کت و شلوارش را پوشید، به یک هتل رفت و ترکیب فصل آینده را مشخص کرد. این نمایش اما برای استقلال هزینه‌های زیادی خواهد داشت. استقلال برای فصل آینده تیمی را در اختیار دارد که به سلیقه‌ یک ناآشنا با فوتبال ساخته شده و حتی هیأت مدیره باشگاه به ساز و کار قراردادها نیز مشکوک است و در بیانیه‌اش می‌نویسد: «رفتارهای خلاف شأن باشگاه در نقل و انتقالات و حضور سؤال‌برانگیز در یک هتل به جای ساختمان باشگاه، همچنین همراهی شائبه‌برانگیز برخی افراد در اتاق مذاکره که باعث ورود نهادهای نظارتی به موضوع نقل و انتقالات باشگاه استقلال شد.»

اما استقلال حتی از ثبت قرارداد بازیکنان جدیدش عاجز است چون سعادتمند به جای پرداخت مطالبات وینفرد شفر، کاری را کرد که هیأت مدیره اینطور توضیح داده است: «اهمال آقای سعادتمند در پرداخت طلب آقای وینفرد شفر که باعث بسته شدن پنجره نقل و انتقالات و در نتیجه محرومیت تیم از حضور بازیکنان جدید در لیگ قهرمانان آسیا شد.»

فرهاد مجیدی از استقلال رانده شد تا فرصت استقلال برای ساختن تیم فصل آینده بسوزد و احمد سعادتمند بدون هیچ تجربه‌ای در مدیریت یک تیم فوتبال به بزرگی استقلال، به مرد نقل و انتقالات تبدیل شود و هر روز با اخبار قراردادها به عمر مدیریت خود اضافه کند. هیچ‌کس هم نپرسید که سعادتمند با چه دانش و تجربه‌ای برای استقلال بازیکن انتخاب می‌کند. برای استقلال روزها با شایعه حضور آندره‌آ استراماچونی گذشت تا اتفاق اصلی و عجیب را سعادتمند رقم بزند، حضور در بازار نقل و انتقالات و فعالیت‌هایی که هیأت مدیره باشگاه آن را شائبه‌برانگیز می‌داند.

استقلال چند هفته در میان با مشتی خبر زندگی کرد. هر روز شایعه بازگشت استراماچونی و این اواخر شایعه قرارداد با الکس نوری. اما بازی اصلی جای دیگری در جریان بود، در یک هتل و همان رفت و آمدهای شائبه‌برانگیز به تعبیر هیأت مدیره.

انتشار یافته: 21
در انتظار بررسی:29
Iran, Islamic Republic of
07:48 - 1399/07/10
ده ما استقلالیا همین و داریم می گیم اینا مجریان نقشه هایی بابا مسعود هستن مگه میشه اینقدر نادان بود یه روز بل از فینال جام حذفی بری دنبال مربی برای تیمی که رفته فینال جام حذفی اخه مگه میشه این همه اتفاق بدبرای یه تیم بیفته اصلا وزیر لنگی نیست ولی باز هم مسولیت تمام این اتفاقها اونه چون اون ومعاونانش این ادما را اوردن
Iran, Islamic Republic of
07:49 - 1399/07/10
زمان ازدست رفت.مطمئن باشید امسال بدترخواهدشد.
Iran, Islamic Republic of
07:53 - 1399/07/10
بی صحاب استقلال
مظلوم‌ هوادار استقلال
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۱۱ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۰
استقلال فقط چوب اسم قبلیش
و میخوره.
فقط به دست آورد سعادتمند در این
۳،۴ ماه حضورش نگاه کنید ببینید چه
خیانتی کرد.
بیرون راندن مجیدی
بسته شدن پنجره انتقالات
متهم کردن کل مجموعه به لاابالی گری
و قلیان کشی وغیره.
سر کار گذاشتن استرا و هواداران
و استعفا هم نمیده در برابر هیئت مدیره
هم مقاومت میکند.با کدام پشت گرمی و
حمایتی اینقدر قلدر و حق بجانب رفتار
میکنه .بعد از این هم در وزارت خانه
مشغول بکار میشود
Iran, Islamic Republic of
07:54 - 1399/07/10
سطلانی فر چرا 5 ساله پرسپولیس حاشیه نداره. چرا همش استقلال بلوا و هرج و مرجه تو.قع دارید نتیجه هم بگیریم
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۱۸ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۰
چون پرسپولیس حرفه ای یه واستقلال آماتور وکم کاری وبازیکئ سالاری شون رو پشت اسمی بنام وزیر پنهون کردن
H
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۲۸ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۰
پرسپولیس بزرگتر درست حسابی داره مگه مث شماست بی سرصحابه
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۱۲ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۰
بالاخره یک روزی پشت پرده تمام این
اتفاقات مشکوک و برنامه ریزی شده
برملا خواهد شد.
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۲۵ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۰
پرسپولیسی ها یاد گرفتن هی میگن
دشمن فرضی .این دشمنی دیگه علنی و مسلم شده ،حتی خارجیها هم فهمیدند
امثال کیروش و استرا هم می دونند چه خبره.با پر و بال دادن به یک تیم مشخص
و نابود کردن تیمهای دیگه در حساسترین
لحظات،،، قهرمانی ارزش که ندارد هیچی
باعث شرمندگی است
Iran, Islamic Republic of
08:03 - 1399/07/10
اینها همه دست نشانده وزیر است اگر استقلال را به دست استقلالی اداره شود نتیجه این نمیشه فعلا وزیر داره این بلا ها رو سر تیم میاره
پاسخ ها
بی نام
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۲۸ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۰
شماباخت وردبودن خودتون روبه وزیرنسبت ندین پشت این وان پنهان نشین.وزیرمگه گفت بازیکن شماقلیان ببرد وبازیکنهای شماتاصبح درفضای مجازی وتالنگه ظهربخوابند؟؟؟ خیلی بی منطق هستین یکبارهم بگیدخودبازیکنهاهم مقصرند.
بدون نام
United Arab Emirates
۰۸:۳۰ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۰
بخاطر اینه که تیمتون بی صاحابه شماهم بجای سروسامون دادن دنبال خرضوخان هستین
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۱۳ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۰
خوب استقلالیها همین میکنه شخص وزیر ورزش همین می خواست هدفش نابودی استقلال حتی برای فصل آینده بود که شد
حسن ازرشت
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۱۷ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۰
همه ی این بلاهایی که سراستقلال میاد،برنامه ریزی شده است،من ازقبل گفتم سعادتمندو،،،،،،همه اشان ماموربودن،،چرت وپرت های این آقایایون ازپیش مشخص بود،استرا،،نوری،بستن پنجره ،اجازه ندادن داریوش شجاعیان برای بازی،و،،،،،. ، ،بقول رفیق ماهمه اش اززمانی شروع شدوشدت بیشتری پیداکردکه استقلال پرسپولیس راحذف کرد
Iran, Islamic Republic of
08:19 - 1399/07/10
یه استقلالی با تعصب و شخصیت اسم ببرید تا استقلال بدستش بدهند
یه روزی شادی به محله ما هم میاد عشقی SS
Iran, Islamic Republic of
08:30 - 1399/07/10
نمیدونم‌ اینهم سال برای استقلال حاشیه درست به کجا رسیدن آخه اینهم حاشیه برای قهرمان کردن یه تیم
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۰۷ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۰
دوست عزیز شما ای اس دق لالی ها چرا نمیخوایدبپذیرید که تیمتون مشکلش بازیکن سالاریه،مشکلش اینه که هر بازیکنی تو فضای مجازی از دروغ گفت پرسپولیس سپاهان میخوادش چشم بسته رفتید قراداد بستید باهاش،مگه کسی گفته بازیکن شما قلیون ببره قطر احتمالافکرکرده میخواسته بره خونه خاله،مگه توبیای بابامسعودهستش،مگه پاختاکور شمارو نترکوند خودتون که بزرگترندارید بزارید پرسپولیس انتقامتونو بگیره آبروی ایران نره
بدون نام
United Arab Emirates
۱۴:۴۶ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۰
تمام این رفتنها .مثل استرا و شفر و فرهاد و اومدن سعادتمند و قلدر بازی سعادتمند با وزیر لنگی تمام درسهایی بودن که سعادتمند از وزیر لنگی یاد گرفت و خیلی خوب و جسورانه جواب داد و مطمئن باشید که وزیر به او پاداش هم خواهد داد مدیر محترم مردانه نشر بده نه مثل پیامای قبلی بایکوت کنی
Iran, Islamic Republic of
14:50 - 1399/07/10
تمام بدبختیهایی استقلال از وزیر ونوحه هاش است خدا لعنتشان کند که با احساسات چهل میلیون بازی میکنند
Iran, Islamic Republic of
00:38 - 1399/07/11
چون اسطورتون یکی فرنازه یکی هم غلامپور
حالا خودتون با یحیی و فنایی و کریم باقری مقایسه کنید بعد به نتیجه میرسین.
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۳۷ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۱
اسطوره شما لنگیها وزززززیرررره!
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج