علم‌الهدی: می‌خواهند هویت امام رضا را از مشهد بگیرند
۱۰۴۴۷۱۸
۱۷ مهر ۱۳۹۹ - ۰۰:۰۵
۱۵۸۸
نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی گفت: مسئله گرانی روز افزون و معیشت مردم بسیار مهم است و مردم را با مشکلات فراوانی مواجه کرده است، اعضای فراکسیون محرومیت‌زدایی مجلس باید در میدان مبارزه حضور پیدا کرده و مشکلات را پیگیری و حل کنند، باید راهبردی داشته باشند.

پایگاه اطلاع رسانی آیت‌الله علم‌الهدی: نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی در دیدار با جمعی از اعضای فراکسیون محرومیت‌زدایی مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: مقام معظم رهبری فرمودند، مجلس امید و انتظار یعنی اینکه انتظار ما از مجلس شورای اسلامی این است که مشکلات مردم را حل کند، اگر مجلس این جمله را سرلوحه کارش قرار بدهد، به سمت جلو حرکت می‌کند، مجلس یازدهم مجلس جوان است و خطری که در مجلس یازدهم احساس می‌شود این است که به جای بررسی و تصویب لایحه‌های مهم، سرگرم مسائل حاشیه شوند.

آیت‌الله سید احمد علم‌الهدی ادامه داد: نمایندگان این مجلس باید جسور باشند و برای دفاع از حق و حقوقات مردم بکوشند و نباید بگذارند جریان قدرت و ثروت با بیان مسائل حاشیه، قدرت حرکت را ا آنان بگیرند، مقام معظم رهبری به بنده فرمودند، این انقلاب از ابتدا با مبارزه آغاز شده و تا به انتها هم همینطور است و نباید مبارزه را زمین گذاشت.

علم‌الهدی: معیشت مردم بسیار مهم است

وی تصریح کرد: مجلس شورای اسلامی برای اینکه نشان بدهد توجه اصلی اش رفع مشکلات مردم است باید مبارزه کند و درصدد دفاع از حق باشد، عزیزان این مسئله گرانی روز افزون و معیشت مردم بسیار مهم است و مردم را با مشکلات فراوانی مواجه کرده است. باید در میدان مبارزه حضور پیدا کنید و مشکلات را پیگیری و حل کنید، باید راهبردی داشته باشید.

نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی بیان کرد: شما فراکسیون محرومیت‌زدایی هستید و می‌توانید با مبارزه، محرمیت را از بدنه جامعه پاک کنید، متاسفانه بعضی از مسئولان می‌گویند آخر ریاستشان است و دیگر به فکر حل مشکلات مردم نیستند و این وظیفه شماست که پیگیر مشکلات مردم باشید و مقاومت کنید، اگر مجلس شورای اسلامی درست عمل کند مردم امید پیدا می‌کنند و همراه نظام و انقلاب می‌شوند.

آیت‌الله علم‌الهدی با تاکید بر اهمیت حاشیه شهر، اظهار کرد: طبق دستور مقام معظم رهبری، ما ستاد ساماندهی فرهنگی حاشیه شهر را راه‌اندازی کردیم تا مسائل فرهنگی در حاشیه شهر را قوت ببخشیم و در کنار آن مساجد را نیز بهسازی کردیم تا محلی برای آموزش و عبادت باشد.

وی ادامه داد: الحمدالله توانستیم با وجود طلبه‌های جوان و انقلابی مضامین فرهنگی را در بین مردم حاشیه شهر بیان کنیم و دانش آموزان، فعالان و بسیجیان مساجد شوند که به همین خاطر مشکلات امنیتی حاشیه به واسطه خود جوانان آن منطقه برطرف شد، با کار فرهنگی می‌شود امنیت را برقرار کرد.

نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی بیان کرد: محرومیت‌زدایی مسئله بسیار مهمی است که در مبارزه با جریان قدرت و ثروت ایجاد می‌شود، بعضی از شهرستان‌ها و روستاهای اطراف مشهد منطقه محروم است، جریان قدرت و ثروت زمین‌های مردم را از آنان گرفتند و آنان را روز به روز فقیرتر کردند، محرومیت‌زدایی امکان‌پذیر است، زیرا خدا راه آن را باز کرده و نباید بگذاریم جریان قدرت و ثروت مانع شود.

آیت‌الله علم‌الهدی اضافه کرد: آن چیزی که در محرومیت‌زدایی باید صورت بگیرد مبارزه با جریان قدرت و ثروت است، یک عده سرمایه‌دار به این فکر افتادند که مشهد الرضا محل خوبی برای ایجاد گردشگری ناهنجار است، با این امر می‌خواهند هویت امام رضا (علیه السلام) را از مشهد بگیرند، در صورتی که مشهد فضای زیادی برای کارآفرینی دارد که می‌تواند در صنعت کشاورزی بسیار موفق باشند، اگر شما عزیزان خواستید محرومیت‌زدایی کنید، اول باید با جریان قدرت و ثروت مقابله کنید، زیرا این جریان ریشه محرومیت‌ها است، شما اگر اشتغال ایجاد کردید محرومیت‌زدایی به سرعت صورت می‌گیرد، انشاالله که موفق باشید و مورد نظر حضرت رضا (علیه السلام) باشید.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج