جزئیات فروش سهام عدالت به روش غیرمستقیم
۱۰۴۷۷۶۴
۲۵ مهر ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۳
۳۲۸۰
سخنگوی شرکت‌های سرمایه‌گذار استانی توضیحاتی درباره نحوه فروش سهام عدالت و دریافت سود آن در روش غیرمستقیم ارائه داد.

خبرگزاری صداوسیما: سخنگوی شرکت‌های سرمایه‌گذار استانی توضیحاتی درباره نحوه فروش سهام عدالت و دریافت سود آن در روش غیرمستقیم ارائه داد.

 آقای اکبر حیدری سخنگوی شرکت‌های سرمایه گذار استانی سهام عدالت درباره فروش ۶۰ درصد از سهام عدالت افرادی که روش غیر مستقیم را انتخاب کرده اند افزود: فروش به روش غیر مستقیم بر خلاف روش مستقیم است به علت اینکه افرادی که روش مستقیم را انتخاب کرده اند برای فروش ۳۰ یا ۶۰ درصد سهام خود باید منتظر باشند تا پس از ثبت سفارش سود حاصل از این فروش سهام عدالت به حسابشان واریز شود، اما افرادی که روش غیر مستقیم را انتخاب کردند پس از اقدام به فروش سهام خود می‌توانند سود را یکجا دریافت کنند.

وی اضافه کرد: افرادی که روش مستقیم را انتخاب کرده اند مجموع سهام ۳۶ شرکت دولتی حاضر در بازار سرمایه در پرتفویشان ثبت شده، اما برای افرادی که روش غیر مستقیم را انتخاب کرده اند فقط سهام شرکت سرمایه گذاری استانی که در آن سکونت دارند به ثبت رسیده به همین علت است که در روش غیر مستقیم، افراد در فروش سهامشان با مشکلات متعدد اعم از دیرکرد واریز مواجه نمی‌شوند.

سخنگوی شرکت‌های سرمایه گذار استانی تصریح کرد: یکی از مزایای فروش سهام عدالت به روش غیر مستقیم این است که اگر فردی از استان گیلان سهام استان خراسان را خریداری کند در اصل سهامی از استان خراسان خارج نشده بلکه آن فرد جز سهامداران استان خراسان می‌شود.

وی گفت: شرکت‌های سرمایه گذار استانی مجموعه‌ای از شرکت‌های سرمایه پذیر هستند، خود شرکت‌های سرمایه پذیر اگر بخواهند در سهامشان تغییر ایجاد کنند، می‌توانند دارایی موجود در پرتفوی خود را بفروشند یا اضافه کنند، در حالی که سهامداران عدالت که روش مدیریت غیر مستقیم را انتخاب کرده اند سهم حاصل از سرمایه گذاریشان در شرکت‌های سرمایه گذاری استانی را به فروش می‌رسانند.

برچسب ها:
انتشار یافته: 7
در انتظار بررسی:25
Finland
13:37 - 1399/07/25
یعنی مردم همیشه در صحنه رو گول زدین نامردای پست
پاسخ ها
ق ج
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۵۳ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۵
بله پیداست نوعی کلاهبرداری چون نمیخوان حق را بدهند هزار بهانه ی نمیشود را سد معبر میکنند
Iran, Islamic Republic of
16:05 - 1399/07/25
آخرش چی الان این سهامی که استانی شده سودی به مردم میرسه یانه یااینهم مثل بقیه اموال هاپو ای میشه
Iran, Islamic Republic of
16:08 - 1399/07/25
تمام این حرفها یک ریال ارزش نداره در واقع سرکار گذاشتن مردم است
Iran, Islamic Republic of
16:37 - 1399/07/25
خدا لعنت کنه بانک ملی را واریز نمیکنه جواب نمیده نمیدانم تکلیف ما چیه سهام را فروختم حالا بالای دو ماهه منتظرم هیچی به هیچی مسولین هم اینقدر حرف های تکراری زدند که دیگه چندش
پاسخ ها
مجتبي سبزي جشمه مهدى
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۳۷ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۸
جرااین 4 ماهه سهام عدالت 30درصددوم فروختم بولو واریزنمیکنن
Iran, Islamic Republic of
17:52 - 1399/07/30
چراچهارماه اس شصت درصد سهام عدالت فروختم پولش بحساب نمیریزن گرفتارم
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج