عبدولی: برای حضور در تیم ملی انگیزه زیادی دارم
۱۰۴۹۰۵۳
۲۹ مهر ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۶
۷۲۶
دارنده مدال برنز کشتی فرنگی المپیک گفت: برای پوشیدن دوبنده تیم ملی و حضور و کسب مدال در مسابقات جهانی انگیزه زیادی دارم.

خبرگزاری میزان: دارنده مدال برنز کشتی فرنگی المپیک گفت: برای پوشیدن دوبنده تیم ملی و حضور و کسب مدال در مسابقات جهانی انگیزه زیادی دارم.

سعید عبدولی درباره عدم دعوتش به اردوی اول تیم ملی کشتی فرنگی و حواشی ایجاد شده اظهار داشت: برخی دوست دارند حاشیه درست کنند، اما مشکلی نیست و با سرمربی تیم ملی هماهنگ کردم. نمی‌خواستم از صفر شروع کنم و با این شرایط بدنی در اردو حاضر شوم؛ به همین دلیل اجازه گرفتم تا کمی بدنم آماده‌تر شود.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا شرایط لازم را برای انجام تمرینات انفرادی دارد یا خیر تصریح کرد: تمرینات انفرادی که نه؛ با حریفان تمرینی و خیلی هم جدی تمرین می‌کنم و مشکلی از این بابت نیست. به همین دلیل اجازه گرفتم تا در اردوی اول نباشم تا با شرایط بهتری در اردوهای تیم ملی حضور پیدا کنم و زمانی که به آمادگی مطلوب رسیدم به اردو بیایم.

دارنده مدال برنز کشتی فرنگی المپیک در خصوص اینکه با توجه به فاصله کوتاه تا مسابقات جهانی فکر می‌کند به آمادگی لازم برای شرکت در این رقابت‌ها برسد یا خیر، گفت: به غیر از چند کشور مانند روسیه، شرایط برای تمام کشتی‌گیران داخلی و خارجی یکسان است و من هم استثناء نیستم. تمام تلاشم را انجام می‌دهم که اول به آمادگی مطلوب برسم و در صورت صلاحدید کادر فنی برای حضور در مسابقات جهانی برای کسب خوش‌رنگ‌ترین مدال روی تشک خواهم رفت. قطعاً برای پوشیدن دوبنده تیم ملی و حضور و کسب مدال در مسابقات جهانی انگیزه زیادی دارم.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج