آداما ترائوره: بله، من روغن بچه می‌زنم!
۱۰۵۱۰۲۱
۰۴ آبان ۱۳۹۹ - ۱۸:۱۴
۱۸۱۶
آداما ترائوره وینگر ملی‌پوش اسپانیایی فاش کرد برای فرار از دست رقبا روغن بچه به دستش می‌مالد.

خبرورزشی: روغن مالیدن آداما ترائوره وینگر تنومند ولورهمپتون برای فرار از دست مدافعان یکی از جالب‌ترین اتفاق‌ها در دنیای فوتبال بود. تاکتیکی که شاید به ذهن کمتر بازیکنی می‌رسید.

ترائوره در این باره به نشریه «دیلی‌میل» می‌گوید: «فصل پیش همه خیلی خوب می‌دانستند چطور باید سد راه من شوند چون فهمیده بودند که از ناحیه شانه مشکل دارم. به همین دلیل بازیکنان حریف بازوهایم را می‌گرفتند تا نتوانم حرکت کنم یا دست روی شانه‌ام می‌گذاشتند و آن را می‌کشیدند.

برای اینکه آنها نتوانند مرا بگیرند به خودم روغن بچه مالیدم و اینطور شد که گرفتن من برای‌شان غیرممکن شد به خصوص وقتی که در حال حرکت باشم. اولین بازی بعد از اینکه بدنم را با روغن بچه چرب کردم، خیلی جالب بود چون بازیکنان زیادی سعی می‌کردند بازویم را بگیرند و نمی‌توانستند مرا نگه دارند.

آنها می‌پرسیدند، چه اتفاقی افتاد؟ من هم می‌گفتم نمی‌دانم! الان دیگر همه فهمیده‌اند که من چه کار می‌کنم اما مهم نیست و فرقی نمی‌کند. همین که بازیکنان برای نگه داشتن من مجبور شوند به سراغ روش دیگری بروند کافی است. من دست و بازویم را با روغن بچه چرب می‌کنم تا بتوانم از دست آنها لیز بخورم و فرار کنم.»

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج