مظاهری چگونه برخلاف مصاحبه‌اش، راهی استقلال شد؟
۱۰۵۱۴۷۲
۰۶ آبان ۱۳۹۹ - ۰۲:۵۶
۱۴۰۲
معاون حقوقی باشگاه تراکتور به بیانیه اخیر وکیل رشید مظاهری پاسخ داد.

خبرگزاری فارس: پس از صدور اطلاعیه باشگاه تراکتور درباره پرونده رشید مظاهری، وکیل این دروازه‌بان به بیانیه باشگاه تبریزی واکنش نشان داد.

برهمین اساس رضا شاه منصوری، معاون حقوقی باشگاه تراکتور در بیانیه‌ای که در اختیار خبرگزاری فارس قرار داده نسبت به صحبت های وکیل مظاهری مطالبی را عنوان کرد.

متن این بیانیه به شرح ذیر است:

در پاسخ به اظهارات وکیل محترم آقای رشید مظاهری، این آخرین پاسخ کمیته حقوقی باشگاه تراکتور خواهد بود و از این پس درباره این موضوع بحثی نخواهیم داشت.

۱- فارغ از هرگونه نتیجه‌ای که در خصوص دعوای میان باشگاه تراکتور و رشید مظاهری مفتوح رسیدگی است، به عدالت و قضاوت ارکان قضایی فدراسیون فوتبال، شخص آقای نورشرق به عنوان رییس محترم کمیته وضعیت و سایر ارکان قضایی فدراسیون ایمان و اعتماد کامل داشته و هیچگاه در هیچ رسانه دیداری و نوشتاری اساعه ادبی به این مجموعه محترم نشده است. کما اینکه در بیانیه باشگاه تراکتور به هیچ عنوان مطالبی که مبین خدشه بر سلامت و اعتبار کمیته های قضایی فدراسیون فوتبال باشد دیده نمی شود.

۲- اتفاقا از نشانه های تمدن و اعتماد به تشکیلات قضایی فدراسیون است که باشگاه تراکتور اگر مدعی موضوعی می باشد طرح این موضوع را در همین ارکان مفتوح می نماید. بنابراین باشگاه تراکتور حق خود دانسته با طرح دعاوی از مناظر مختلف به انتظار تصمیم مقتضی از ارکان قضایی فدراسیون فوتبال باشد. بنابراین طرح دعوی حق مسلم آحاد مردم می باشد و سوالی که به ذهن متبادر می شود این است چرا وکیل محترم آقای مظاهری از باشگاه تراکتور در خصوص طرح دعاوی مختلف خرده گرفته است؟

۳- درخصوص رابطه قراردادی رشید مظاهری و باشگاه تراکتور همانگونه که پیش از این گفته ایم ارکان قضایی فدراسیون فوتبال و کارشناس رسمی دادگستری درباره بحث جعل و الحاق هیچگاه مدت قرارداد را که همان سه فصل می باشد، مخدوش و جعلی قلمداد نکرده اند. این درحالی است که آقای مظاهری در همان فصل اول و در تاریخ ۲۴ آگوست(۳ شهریور) یعنی پیش از دیدار نیمه نهایی جام حذفی بین تراکتور و نفت مسجد سلیمان، از طریق پیام های ارسالی با مالک باشگاه خداحافظی کرده اند. سوالی که به ذهن متبادر می شود این است مگر نه اینکه ایرادی به فصل اول قرارداد با تراکتور نداشته اند. چرا در آن تاریخ تیم را ترک کرده اند؟

۴- نکته دیگری که باید به آن اشاره کرد این است آقای مظاهری در مصاحبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۹ خود اعلام کرده قرارداد من با باشگاه تراکتور سه ساله است که اهالی محترم رسانه و مخاطبان آنها حتما این مصاحبه را دیده اند. حال سوالی که به ذهن متبادر می شود این است چه فعل و انفعالاتی رخ می دهد که وی به یکباره قرارداد خود را یک ساله دانسته و راهی تیم استقلال می شود؟

۵- ذکر این نکته مهم بسیار الزامی است که نباید فراموش کنیم مدیریت و مالک باشگاه همان افرادی هستند که سال گذشته یکی از دو قهرمانی فصل(جام حذفی) را به دست آوردند و اینگونه به نظر می رسد تراکتور تنها تیمی است که پس از قهرمانی از اقصی نقاط دنیا و اشخاص مهم مراتب تبریک دریافت کرد. هواداران پرشور تبریزی در کنار تیم بوده و حمایت تمام قد خود را از تراکتور داشته و تا امروز هم این حمایت ها را ادامه می دهند. برخورد واجب دانسته از حمایت بی حد و حصر طرفداران میلیونی تراکتور کمال تشکر و قدردانی را داشته باشم و امیدوارم توان جبران و پاسخگویی به مهر و الطاف آنها را داشته باشیم.

۶- درنهایت وکیل محترم آقای مظاهری بایستی بدانند که مدیران باشگاه تراکتور از قدمای جامعه فوتبال می باشند و انتساب الفاظی از قبیل هوچی گر و موارد از این دست در شأن باشگاه تراکتور و متولیان آن نیست. همچنین وی اعلام کرده از باشگاه در ارکان قضایی بین المللی شکایت خواهد کرد. همانطور که گفتم حق هرکسی است که در محاکم ذی مدخل عارض گردد اما بحث اثبات موضوع دیگری است.

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 3
در انتظار بررسی:5
Iran, Islamic Republic of
07:50 - 1399/08/06
این بازیکنان وفا ندارن و فقط هر تیمی بیشتر پول بده عشق فراموش میکنن میرن ی زمان شجاع میگفت پرسپولیس عشقمه الریان ی پیشنهاد خوب داد آقا شجاع عشقش شود الریان هوادار عزیز همه تیم ها این بازیکنان به دوست داشتن تیم بازی نمیکنن به عشق پول بازی میکنن هر تیم پولش بیشتر عشقش بیشتر دروغ میگم خدای همه بازیکنان میگم چون از بازیکنان بقیه تیم ها خبر ندارم آقا شجاع را مثال زدم
Iran, Islamic Republic of
08:33 - 1399/08/06
مردومردونه :شماخلاصه ی جایی کار میکنید
اگرهمین کارو جای دیگرباحقوق دوبرابر
پیشنهادبدهند نمیرید؟فقط راستش را
به خودت بگو!
پاسخ ها
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۴۷ - ۱۳۹۹/۰۸/۰۶
پسر جان من اگه مدیون جایی باشم مطمئن باش جای دیگه 2 برابر هم بده نمیرم چون وقتی هیچی نداشتم اینجا منو پولدار کرده .در ضمن بازیکن فوتبال رو با کارگر مقایسه نکن اون رو با کسی مقایسه کن که برا بابای خودش کار میکنه آیا کسی حاضره بابای خودش رو ول کنه بره پیش غریبه کار کنه
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج