لزوم آرایش جنگی نهاد‌های حاکمیتی برای کرونا
۱۰۵۲۵۶۰
۰۸ آبان ۱۳۹۹ - ۱۵:۲۷
۱۰۱۰
سخنگوی وزارت بهداشت تاکید کرد: همانطور که رهبر معظم انقلاب فرمودند اصل اولویت در تصمیم گیری‌ها باید سلامت مردم باشد و بر همین اساس امیدواریم با اتخاذ تصمیم‌های قاطع حاکمیتی، همکاری جدی‌تر دستگاه‌های اجرایی و همراهی مسئولانه‌تر مردم کشورمان در عمل به توصیه‌های بهداشتی شاهد توقف شیوع گسترده بیماری در کشور باشیم.

خبرگزاری ایسنا: سخنگوی وزارت بهداشت تاکید کرد: همانطور که رهبر معظم انقلاب فرمودند اصل اولویت در تصمیم گیری ها باید سلامت مردم باشد و بر همین اساس امیدواریم با اتخاذ تصمیم های قاطع حاکمیتی، همکاری جدی تر دستگاه های اجرایی و همراهی مسئولانه تر مردم کشورمان در عمل به توصیه های بهداشتی شاهد توقف شیوع گسترده بیماری در کشور باشیم.

دکتر سیما سادات لاری، گفت: شرایط سخت و طاقت فرسای بیماری کووید-۱۹ در کشورمان، به گونه ای اقتضا می کند که کلیه دستگاه های دولتی و نهادهای حاکمیتی در کشور، به یک آرایش کاملا جنگی و با حداکثر توان وارد میدان نبرد با این ویروس شوند.

وی افزود: مسلما در شرایط فعلی کشور، احتمال تعارض جنبه های سلامت با مسائل اقتصادی و... وجود دارد، اما همانطور که رهبر معظم انقلاب فرمودند اصل اولویت در تصمیم گیری ها باید سلامت مردم باشد. امیدواریم با اتخاذ تصمیمات قاطع حاکمیتی، همکاری جدی تر دستگاه های اجرایی و همراهی مسئولانه تر مردم کشورمان در عمل به توصیه های بهداشتی شاهد توقف شیوع گسترده بیماری در کشور باشیم.

لاری تاکید کرد: مطمئنا همکاران ما در نظام سلامت کشور، به عنوان سربازان خط مقدم این نبرد سهمگین علی رغم سختی های فراوانی که متحمل شده اند، در این مسیر ناهموار تا زمان برچیده شدن این مهمان ناخوانده از مرزهای این مرزو بوم در کنار مردم خواهند بود.

برچسب ها:
انتشار یافته: 4
در انتظار بررسی:12
Iran, Islamic Republic of
15:45 - 1399/08/08
شما که با همه چیز در جنگید،
اگر از آغاز با تعقل برخورد میکردید
امروز آرایش جنگی نمیگرفتید
Iran, Islamic Republic of
16:00 - 1399/08/08
مدارس را باز کردن، جشنها و مراسم مذهبی گرفتن، و از دین نان خوردن نتیجه ایجز این ندارد.
Iran, Islamic Republic of
16:25 - 1399/08/08
اینها شعاره چند روز پیش وزیر بهداشت پز می داد که درب حرمها را نبسته است عجب ویروس هوشمندی
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج