فرانسوی‌ها به سرعت در حال مسلمان شدن هستند
۱۰۵۲۹۰۰
۰۹ آبان ۱۳۹۹ - ۲۱:۳۳
۴۵۳۱
آیت‌الله عابدینی:
نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه شهر قزوین گفت:مردم کشور فرانسه به سرعت در حال روی آوردن به اسلام هستند و همین موضوع موجب خشم و عصبانیت سرمداران آنها شده است.

خبرگزاری ایرنا: نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه شهر قزوین گفت:مردم کشور فرانسه به سرعت در حال روی آوردن به اسلام هستند و همین موضوع موجب خشم و عصبانیت سرمداران آنها شده است.

 آیت‌الله عبدالکریم عابدینی روز جمعه با اشاره به توهین صورت گرفته به ساحت مقدس پیامبر گرامی اسلام در کشور فرانسه، اضافه کرد: اینکه رییس جمهور فرانسه وارد این مهلکه و معرکه شد نشان می‌دهد که باطن، فهم و درک این فرد مرده است؛ این شخص حتی خودش آزادی بیان ندارد و دستور و دیکته ترامپ و صهیونیست‌ها را اجرا می‌کند.

امام جمعه قزوین افزود: اگر رییس جمهور فرانسه دارای آزادی بیان بود خطاب به هم پیمانان خود می‌گفت، این توهین برای پیشینه و کشور من خسارت بار است و وارد این مساله نمی‌شد اما وی دچار بردگی شده است.

وی اضافه کرد: هم اکنون حدود ۱۰ درصد جمعیت کشور فرانسه مسلمان هستند، درصورتی که قبلا اینطور نبود و به سرعت مردم این کشور درحال روی آوردن به اسلام هستند، البته در کل کشورهای اروپایی شاهد مسلمان شدن مسیحیان و یهودیان هستیم که این موضوع عامل عصبانیت دشمنان اسلام شده است.

نماینده ولی فقیه در استان قزوین گفت: مومنان واقعی به دین مسیحیت و کلیسایی‌های معتقد به انجیل حضرت مسیح(ع)، باید از این گرایش مردم به اسلام خوشحال شوند چون براساس آیات قرآن ناجوانمردترین دشمنان اسلام، یهودیت و مشرکانی هستند که با صهیونیست همراهی می‌کنند و بهترین دوستانِ مسلمانان، مسیحیان هستند.

وی گفت: آنچه باعث شده رییس جمهور فرانسه عصبانی شود گرایش روزافزون مردم فرانسه به اسلام است، زیرا این فرد گرایش به صهیونیست دارد بنابراین از این توهین حمایت می‌کند.

امام جمعه قزوین اضافه کرد: معماری آینده جهان روی نقشه کربلایی‌ها و عاشورایی‌هاست و انقلاب ما نیز براساس همین نقشه شکل گرفت و همه اقشار در هر سنی برای برپاکردن علم انقلاب تلاش کردند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با تبریک میلاد پیامبر اکرم(ص) و امام صادق(ع)، اظهار داشت:پیامبر رحمت واسطه‌ای شده که جامعه ما از اختلاف، کینه و نامهربانی و چنددستگی به دور باشد.

خطیب جمعه قزوین گفت: پیامبر ما خاتم الانبیاست، یعنی پس از ایشان پیامبر و رسول و واسطه وحی وجود ندارد و هرچه پیامبران گذشته آورده اند تمام این آورده‌ها توسط پیامبر اسلام به نتیجه نهایی می‌رسد و ختم می‌شود، به عبارت دیگر خاتم پیامبران منشور الهی را به پایان رساند.

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج