پرطرفدارترین سریال های حال حاضر جهان
۱۰۶۱۰۱
۲۶ آبان ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۷
۱۵۵۷۶۸۰ 
سالانه صد‌ها سریال از شبکه‌های خارجی پخش می‌شود و انصافاً هم باید اعتراف کرد کیفیت بالای محتوای این سریال‌ها مخاطبین زیادی را به دنبال خود می‌کشد. این امر باعث می‌شود پس از موفقیت فصل اول یک سریال شاهد ادامه آن در فصل‌های بعد برای سال‌های آتی باشیم.

برترین ها - ترجمه از محمد کاملان: سالانه صدها سریال از شبکه‌های خارجی پخش می‌شود و انصافاً هم باید اعتراف کرد کیفیت بالای محتوای این سریال‌ها مخاطبین زیادی را به دنبال خود می‌کشد. این امر باعث می‌شود پس از موفقیت فصل اول یک سریال شاهد ادامه آن در فصل‌های بعد برای سال‌های آتی باشیم.

دنبال کردن سریال‌های جذابی که فصل‌های قبلی آن را در سال‌های گذشته دیده‌ایم لذت خاصی دارد اما در هر سال با سریال‌هایی نیز طرف هستیم که فصل اول خود را شروع کرده‌اند و به همین دلیل مخاطبین اطلاعات زیادی از این سریال‌ها ندارند.

از آنجایی که تماشای فصل اول سریال جذابیت بیشتری دارد و با دنیا و حال و هوای تازه‌ای آشنا می‌شویم مخاطبین سعی می‌کنند سریال‌های جدید هر سال را پیدا کرده و دنبال کنند. به این ترتیب با توجه به اینکه پیدا کردن سریال‌های جدیدی که در سال ۲۰۱۸ برای اولین بار پخش شده‌اند در بین موجی از سریال‌های رنگ و وارنگ کار راحتی نیست در ادامه با هم به بهترین سریال‌هایی اشاره خواهیم کرد که برای اولین بار در سال ۲۰۱۸ پخش شده‌اند.

بعضی از این مجموعه‌ها به‌صورت مینی‌سریال تهیه شده‌اند و انتظار تمدید آن‌ها برای فصل جدید را نداریم اما بعضی دیگر نیز به اندازه‌ای در فصل اول خوب عمل کرده‌اند که مخاطبین چشم انتظار فصل بعدی آن‌ها در سال ۲۰۱۹ مانده‌اند.

سریال جک رایان

 IMDB: 8.3

پرطرفدارترین سریال های حال حاضر جهان

اگر اهل رمان‌های پلیسی و تروریستی باشید به احتمال زیاد جک رایان را می‌شناسید، اقتباس‌های سینمایی مختلفی را تاکنون از این مامور باهوش و کاربلد شاهد بودیم اما این بار شبکه اینترنتی آمازون تصمیم گرفت تا سریالی با محوریت جک رایان را پخش کند.

در این سریال جان کرازینسکی، به خوبی از عهده ایفای نقش جک رایان برآمده است و نقش یک آنالیزور باهوش سیا را بر عهده دارد که به لطف تجربه‌های که جک رایان از حضور در نیروهای دریایی بدست آورده با خلافکاران و تروریست‌ها درگیر می‌شود و صحنه‌‌های جذاب و نفس‌گیری را در این سریال شاهد هستیم.

این موارد باعث شد تا سریال جک رایان که فصل اول آن در سال ۲۰۱۸ پخش شد برای فصل دویم نیز تمدید شود و سال آینده هم شاهد هنرنمایی این شخصیت باهوش و بزن‌بهادر باشیم.


سریال بازگشت‌ به خانه (هوم‌کامینگ)

 IMDB: 7.3

پرطرفدارترین سریال های حال حاضر جهان

این سریال خمیرمایه‌ای روان‌شناختی و هیجان‌انگیز دارد و داستان زنی با نام هایدی برگمن را به تصویر می‌کشد که روانشناس یک مؤسسه رمزآلود و مرموز است. این مؤسسه که با نام‌کامینگ شناخته می‌شود در‌واقع وظیفه اصلی این مؤسسه کمک به کهنه‌سربازانی است که در میادین نبرد به لحاظ روحی به مشکلات شدیدی مبتلا شده‌اند.

هایدی برگمن سعی بر آماده کردن این کهنه‌سربازان برای زندگی در دنیای معمولی دارد اما این تنها لایه اولیه و سطحی ماجرای هوم‌کامینگ است و با داستانی چند لایه و رمزآلود طرف هستیم که مخاطبین زیادی را به خود جلب کرده است.

سریال هوم‌کامینگ که هنرپیشه‌های تراز اولی مانند جولیا رابرتز و شیا ویگهام دارد پس از پخش چندین قسمت نقدهای بسیار مثبتی دریافت کرد و داستان این سریال به اندازه‌ای پیچیده و جذاب بود که در ۱۰ قسمت فصل اول خاتمه نیافت و انتظار پخش فصل دوم آن را داریم.


سریال شارپ آبجکت (چیزهای تیز)

 IMDB: 8.2

پرطرفدارترین سریال های حال حاضر جهان

این مینی‌سریال که در سال ۲۰۱۸ شاهد آن بودیم به اندازه‌ای جذاب است که به‌رغم قسمت‌های کم و ادامه نداشتن آن در سال‌های آینده نمی‌توان نادیده‌اش گرفت. سریال شارپ‌ آبجکت همانند بسیاری دیگر از سریال‌های موفق از روی کتابی با همین نام و نویسندگی گیلین فلین ساخته شده است.

شخصیت‌های سریال شارپ آبجکت به‌اندازه‌ای پیچیده و غنی هستند که به‌تصویر کشیدن آن‌ها در یک فیلم سینمایی امکان‌پذیر نبود و به همین دلیل در نهایت سازندگان تصمیم گرفتند به جای فیلم سینمایی، یک مینی‌سریال بسازند. در این سریال شاهد هنرنمایی ایمی آدامز هستیم. وی در نقش کمیل پریکر به عنوان بانوی جوانی که دوران سختی را در کودکی شاهد بوده است حضور پیدا می‌کند. او که از دست دادن خواهرش لطفه‌های زیادی به وی وارد کرده با چیزهای تیز بدن خودش را خراش می‌دهد تا از این طریق دردهایش کاهش پیدا کند.

در این بین کمیل که در زندگی حرفه خبرنگاری را برای خود برگزیده است برای پرده برداشتن از قتل‌های وحشتناکی به شهر زادگاهش باز می‌گردد و با داستان‌های پیچیده و رمزآلودی روبرو می‌شود.


سریال گمشده در فضا

امتیاز IMDB: 7.2

پرطرفدارترین سریال های حال حاضر جهان

اگر از قدیمی‌های سینما و تلویزیون باشید به احتمال زیاد سریال گمشده در فضا که در سال ۱۹۶۵ ساخته شده است را به‌خاطر دارید. این سریال در زمان خود موفقیت‌های زیادی بدست آورد و همین امر باعث شد نت‌فلیکس به فکر پرداخت روایت تازه‌ای از گمشده در فضا در سال ۲۰۱۸ بیافتد.

ماحصل این کار یک سریال ۱۰ قسمتی بود که در سال ۲۰۴۶ رخ می‌دهد که پس از برخورد جرم‌های آسمانی زمین در معرض خطر انقراض قرار می‌گیرد و به همین دلیل خانواده‌های مختلفی را با سفینه‌های فضایی به قسمت‌های متفاوت فضا می‌فرستند تا نسل بشر از انقراض نجات پیدا کند. پس از حضور در فضا نیز شاهد اتفاق‌های عجیب و غریبی هستیم که از سریال‌هایی با تم فضایی انتظار می‌رود.

همان‌گونه که انتظار می‌رفت سریال گمشده در فضا به ریشه‌های خود بازگشته بود و به همین دلیل نیز نظر علاقه‌مندان به سریال‌های فضایی را به خود جلب کند تا ساخت فصل دوم آن تأیید شود.


سریال 1-1-9

 IMDB: 7.5

پرطرفدارترین سریال های حال حاضر جهان

حوادث طبیعی و غیرطبیعی که انسان‌ها در شرایط سخت و دشواری مانند آتش‌سوزی روبرو می‌شوند سوژه اصلی سریال 911 است و با سریالی طرف هستیم که نیروهای امنیتی و امدادرسان را در شرایط سخت و دشواری برای نجات جان انسان‌ها قرار می‌‌دهد.

کاملاً مشخص است چنین ایده‌ای جذابیت زیادی برای مخاطب دارد، از طرف دیگر در سریال 911 شاهد حضور چهره‌های محبوبی مانند آنجلا باست و پیتر کراوس هستیم. این سریال در اوایل سال میلادی جاری در ۱۰ قسمت پخش شد و توانست به خوبی جای خود را در دل هواداران باز کند.

به همین مدت کمی از پایان فصل اول شاهد انتشار فصل دوم نیز بودیم که این فصل نیز به دل هواداران نشست و مخاطبین زیادی را جذب خود کرد. در حال حاضر خبری از سومین فصل این سریال نیست اما با توجه به هوادارانی که دارد ساخت سومین فصل سریال 911 به هیچ‌ وجه دور از ذهن نیست.


سریال The Alienist (روانشناس)

IMDB: 7.8

پرطرفدارترین سریال های حال حاضر جهان

این سریال از روی کتابی نوشته فیلیپ کار اقتباس شده است و بازیگران بزرگی مانند لوک ایوانز، دانیل برول و داکوتا فانینگ در آن حضور دارند. فصل اول سریال The Alienist در ۱۰ قسمت ۶۰ دقیقه‌ای ساخته شده و هر چهار قسمت این سریال نظرات مثبت منتقدین را بدست آورده است.

داستان سریال The Alienist در سال ۱۹۸۶ و در زمانی که قتل‌های مخوفی در نیویورک رخ داده اتفاق می‌افتد و یک کارآگاه زبر و زرنگ به همراه روانپزشکی که سابقه‌ خوبی در دنیای پزشکی دارد با یکدیگر هم‌پیمان می‌شوند تا راز این قتل‌های مخوف را پیدا کنند.

این سریال نیز با توجه به داستان پلیسی و مروزی که داشت سریعاً به یکی از محبوب‌ترین سریال‌های ۲۰۱۸ تبدیل شد و پس از مدتی از پایان فصل اول، سازندگان سریال The Alienist رسما از قصد خود برای تولید فصل دوم این سریال خبر دادند.


سریال The Haunting of Hill House

IMDB: 8.9

پرطرفدارترین سریال های حال حاضر جهان

به همان اندازه که سریال‌های ترسناک محبوبیت دارند به همان اندازه نیز ساختن این سریال‌ها سخت و دشوار است و هر شبکه‌ای به ساخت سریال‌های ترسناک علاقه ندارد، در این بین داستان رسانه نت‌فلیکس فرق می‌کند و این شبکه ثابت کرده که از کار بر روی پروژه‌های جدید و جاه‌طلبانه ابایی ندارد.

سریال The Haunting of Hill House یکی از جدیدترین پروژه‌‌های نت‌فلکیس در ژانر وحشت است و انصافاً هم باید گفت با سریال قرص و محکمی سر و کار داریم که ترس و وحشت را روانه ذهن مخاطب می‌کند.

در این سریال همانند بسیاری دیگر از فیلم‌ها و سریال‌های ترسناک با خانه‌ای متروک در مسیری دورافتاده طرف هستیم که خانواده‌ای پرجمعیت برای زندگی وارد این خانه می‌شوند. اما خانه مذکور تاریخچه سیاه و وحشتناکی دارد و اتاق‌هایی در این خانه پیدا می‌شود که نمی‌توان آن‌ها را با هیچ کلیدی باز کرد. سریال The Haunting of Hill House پس از قسمت دهم کاملاً به پایان می‌رسد و بعید می‌دانیم ادامه‌ای برای آن در فصل بعدی شاهد باشیم اما باز هم چه بسا محبوبیت این سریال باعث ساخت پیش‌درآمدی برای آن در سال‌های آینده شود.


سریال Altered Carbon (کربن تغییر یافته)

 IMDB: 8.2

پرطرفدارترین سریال های حال حاضر جهان

با سریالی جذاب طرف هستیم که تماشای آن برای علاقه‌مندان به سبک‌های علمی و تخیلی حتماً توصیه می‌شود. فصل اول این سریال در ۱۰ قسمت ۶۰ دقیقه‌ای پخش شد و توانست نظرهای مثبت منتقدین را جلب کند.

جالب است بدانید سریال Altered Carbon به اندازه‌ای موفق عمل کرد که بعضی از منتقدین آن را با بازی‌های تاج و تخت مقایسه کرده‌اند. این سریال اقتباسی از یکی از معروف‌ترین رمان‌های سبک سایبرپانک است و داستان آن در سال ۲۳۸۴ میلادی رخ می‌دهد.

در آن سال‌ها بشر به اندازه‌ای پیشرفت کرده که به راحتی می‌تواند اندام مختلف خود را تغییر دهد، همین ویژگی باعث روایت داستان جالبی در سریال کربن تغییر یافته می‌شود و فردی ثروت‌مند که به قتل رسیده است دوباره در قالب سربازی که در درگیری کشته شده است حضور پیدا میکند تا پرده از راز قتل خودش بردارد.

از آنجایی که کاملاً مشخص است نت‌فلیکس برنامه‌های زیادی برای این سریال در سر دارد بدون شک شاهد ساخت فصل دوم آن نیز خواهیم بود.


سریال کسل راک (Castle Rock)

IMDB: 7.9

پرطرفدارترین سریال های حال حاضر جهان

با سریالی طرف هستیم که نام‌های بزرگی در آن حضور دارند و در این زمینه می‌توان به جی‌جی آبرامز به‌ عنوان تهیه‌کننده آن اشاره کرد. اگر با رمان‌‌های استفان کینگ آشنایی داشته باشید حتماً نام کسل راک به گوش شما خورده است.

کسل راک نام شهری خیالی است که توسط ذهن خلاق استفان کینگ ایجاد شده است و با داستانی پرتعلیق و وحشتناک طرف هستیم که ساعت‌ها ذهن مخاطب را مشغول نگه می‌دارد. داستان کسل راک از آنجا شروع می‌شود که رئیس زندان به طرزی وحشتناک خودکشی می‌کند و پس از مرگ رازی به جای می‌گذارد.

این راز مشخص می‌کند که آقای رئیس در قسمتی دور افتاده از زندان یک سلول انفرادی را برای نگهداری یک زندانی خاص درست کرده است. این فرد خاص جوانی با ظاهر و رفتاری‌های عجیب است که به نیروهای مافوق‌طبیعی نیز دسترسی دارد.

داستان پرکشش و بازی‌های چشمگیر هنرپیشه‌های این سریال باعث شد تا شبکه هولو، ساخت قسمت دوم آن را نیز تأیید کند.


سریال سایرن (Siren)

 IMDB: 7.1

پرطرفدارترین سریال های حال حاضر جهان

اگر به داستان‌های دزدان دریایی علاقه داشته باشید بدون شک شما هم قصه پری‌های دریایی که نیمه‌شب سر از آب بیرون می‌آورند و با سر و روی زیبا ملوانان را اغوا می‌کنند را شنیده‌اید. سریال سایرن نیز از همین داستان الهام گرفته است و با روایتی از موجودی مانند پری دریایی طرف هستیم که در زندگی مدرن امروزی به تصویر کشیده است.

داستان اصلی سریال سایرن به این ترتیب است که در شبی توفانی یک کشتی ماهیگیری موجودی مانند پری دریایی را صید می‌کند. این موجود که ظاهری عجیب و غریب دارد توسط ارتش برده می‌شود و مدتی بعد خواهرش برای نجات او آستین بالا می‌زند و شاهد روایت مدرنی از پری‌های دریایی و انسان‌ها هستیم.

فصل اول سریال سایرن که محصول شبکه ای‌.‌بی.‌سی است در ۱۰ قسمت پخش شد و خبرهایی از عزم سازندگان برای ساخت دومین فصل از این سریال محبوب به گوش می‌رسد.


سریال The Crossing

 IMDB: 7.3

پرطرفدارترین سریال های حال حاضر جهان

با یکی از مهجورترین سریال‌هایی که در سال ۲۰۱۸ برای اولین بار پخش شده‌اند طرف هستیم. این سریال داستان بسیار خوب و قوی داشت و امیدهای زیادی به آن می‌رفت اما از قرار معلوم شبکه ای‌.‌بی‌.‌سی دل خوشی از آمار مخاطبین سریال The Crossing ندارد و قرار نیست فصل دوم آن تولید شود.

داستان این سریال در آینده‌ای دور حدود ۱۸۰ سال بعد رخ می‌دهد و روایت آوارگانی را شاهد هستیم که قصد دارند در شهری پناه بگیرند. از قرار معلوم یکی از این آوارگان دارای قدرت‌های فوق‌بشری است و همین امر باعث ایجاد داستان‌هایی پیچیده و جذاب در سریال The Crossing می‌شود.


سریال The Terror

 IMDB: 8.1

پرطرفدارترین سریال های حال حاضر جهان

این سریال به رغم آنکه کسی حتی فکرش را نمی‌کرد به یکی از برترین سریال‌های ۲۰۱۸ تبدیل شد و شبکه ای‌.‌ام‌.‌سی پس از موفقیت سریال The Terror وعده‌ای برای ساخت فصل دوم آن نداده است اما با سریالی طرف هستیم که احتمال ساخت دومین فصل آن به‌هیچ‌وجه دور از ذهن نیست.

سریال The Terror از روی رمانی با همین نام نوشته دن سیمونز اقتباس شده و دستان آن در سال‌های ۱۸۴۵ میلادی در قطب شمال رخ می‌دهد. در آن زمان دو کشتی بسیار مجهز و پیشرفته به همراه خدمه‌ای کار کشته و متخصص از انگلستان راهی قطب شمال می‌شوند و اتفاق‌هایی غیر منتظره و رازآلود پیش‌روی آن‌ها قرار می‌گیرد که ترس و وحشت را در ذهن مخاطب القاء می‌کند.


سریال Philip K. Di-ck's Electric Dreams

 IMDB: 7.3

پرطرفدارترین سریال های حال حاضر جهان

فناوری‌های جدید نویدبخش زندگی خوب و راحتی برای نسل بشر است اما این سکه روی دیگری نیز دارد و بسیاری بر این باور هستند که پیشرفت فناوری در آینده کار دست انسان‌ها می‌دهد و روزگار تیره و تاری را پیش‌بینی می‌کنند. این روزگار دقیقاً چیزی است که در سریال رؤیاهای الکتریکی به تصویر کشیده شده است.

نویسنده این سریال فیلیپ. ک. دیک یکی از نویسندگان معروف کتاب‌های علمی تخیلی است که فیلم‌های پرفروشی مانند گزارش اقلیت و بلید رانر بر اساس داستان‌های او به تصویر کشیده شده‌اند.

این سریال ۱۰ قسمتی بر اساس داستان‌هایی کوتاه از همین نویسنده ساخته شده و بازیگران مطرحی مانند جونو تمپل، جانیل مونا و مل رودریگز در آن حضور دارند. سریال رؤیاهای الکتریکی به طرفداران سریال Black Mirror نیز توصیه می‌شود.


سریال Impulse

 IMDB: 7.6

پرطرفدارترین سریال های حال حاضر جهان

این سریال محصول سرویس جدید YouTube Ted است و یوتیوب قصد دارد با تولید سریال‌هایی از این دست در بین رسانه‌های تلویزیونی مانند نت‌فلیکس و هولو قرار بگیرد. سریال Impulse از کتابی با همین نام الهام گرفته و داستان دختر جوانی را روایت می‌کند و مجبور است دائم اسباب و اثاثیه‌اش را از مکانی به مکان دیگر منتقل کرده و در آنجا زندگی کند. تغییر مکان این دختر جوان که هنریتا نام دارد به دلیل شغل مادرش است و در یکی از مکان‌های جدیدی که برای زندگی اختیار کرده با فردی آشنا می‌شود و این آشنایی مسیر زندگی او را تغییر می‌دهد.

هنریتا دارای قدرت‌های مافوق بشری است و به همین دلیل در کنار داستان جذاب، در سریال Impulse شاهد صحنه‌های اکشن و پرهیجانی نیز هستیم. این سریال به جوانب اجتماعی زندگی بشر نیز اشاره می‌کند و موفقیت فصل اول آن باعث شد تا تمدید سریال Impulse برای یک فصل دیگر تأیید شود.


سریال Maniac

 IMDB: 8.0

پرطرفدارترین سریال های حال حاضر جهان

این مینی‌سریال که در ایران با نام مجنون نیز شناخته می‌شود از روی مجموعه تلویزیونی نروژی با همین نام ساخته شده و اما استون بازیگر برنده جایزه اسکار در آن حضور دارد. در سریال مجنون که خمیر‌مایه‌ای از کمدی سیاه در آن مشاهده می‌شود شاهد روایت زندگی مرد و زن جوانی هستیم که در آزمایشگاهی عجیب و مرموز حضور دارند.

این دو نفر رازهای پیچیده و سربه‌مهر زیادی دارند که رفته‌رفته با جلو رفتن داستان از آن‌ها پرده برداشته می‌شود و روایتی عجیب و جذاب طرف هستیم که بازخورد مثبت منتقدان را به دنبال داشته است.

سریال مجنون در قالب یک مجموعه ۱۰ قسمتی و مستقل اراه شد و قرار نیست ادامه آن ساخته شود اما اگر به مینی‌سریال‌ها علاقه دارید این مجموعه جدید و زیبا را هرگز از دست ندهید.


سریال Me, Myself & I

 IMDB: 6.3

پرطرفدارترین سریال های حال حاضر جهان

در میان سریال‌هایی که فصل اول آن‌ها در سال ۲۰۱۸ شروع شد، سریال Me, Myself & I به‌عنوان یک سریال کمدی که داستان جذاب و مخاطب‌پسندی دارد توانست اسم و رسم خوبی دست و پا کند.

سوژه اصلی این سریال حول محور یک نفر در بازه‌های زمانی مختلف می‌گذرد و با داستان خنده‌دار و جالب زندگی مردی طرف هستیم که در سن ۱۴، ۴۰ و ۶۵ سالگی قسمت‌هایی از زندگی او روایت می‌کند. این سریال شروع بسیار موفقی داشت و انصافاً باید گفت امتیازهای خوبی هم کسب کرد اما در میانه راه نتوانست آهنگ جذاب خود را حفظ کند و از چشم منتقدین افتاد. در نتیجه بعید به نظر می‌رسد سال بعد شاهد ساخت فصل جدید آن باشیم.


سریال پاتریک ملروز (Patrick Melrose)

 IMDB: 8.2

پرطرفدارترین سریال های حال حاضر جهان

این مینی‌سریال ۵ قسمتی از روی رمانی با همین نام اقتباس شده و زندگی جوان ثروتمندی را به تصویر می‌کشد که به موادمخدر اعتیاد دارد. نقش این جوان را بندیکت کامبریچ ایفا می‌کند و واقعاً باید گفت سریال پاتریک ملروز قسمت اصلی موفقیت خود را مدیون هنرنمایی کامبریچ است.

پاتریک ملروز پدر و مادر ثروتمندی داشته است اما پدرش وی مورد سو رفتار جنسی قرار می‌داده و همین امر باعث شد تا پاتریک در بزرگسالی به موادمخدر گرایش پیدا کند و شخصیت بسیار آسیب‌پذیری داشته باشد. در کنار بندیکت کامبریچ، هنرپیشه‌های بزرگ دیگری مانند جنیفر جیسن لی و هوگو ویوینگ نیز حضور دارند و با مینی‌سریال کوتاه و جذابی طرف هستیم که به شما اطمینان می‌دهیم از دیدن آن درس‌های زیادی خواهید گرفت.


سریال موزاییک (Mosaic)

 IMDB: 6.4

پرطرفدارترین سریال های حال حاضر جهان

با یکی از سریال‌های خوش ساخت ۲۰۱۸ سر و کار داریم که حرف‌های زیادی برای گفتن دارد. شبکه معروف HBO وظیفه تولید این سریال را بر عهده دارد و استیون سودربرگ سازنده آن است. سریال موزاییک جنایی و رمزآلود است و بازیگران بزرگی مانند شارون‌ استون، گرت هدلند و جنیفر فرین در این سریال نقش‌آفرینی کرده‌اند.

فصل اول سریال موزاییک شامل ۶ قسمت ۶۰ دقیقه‌ای است و تمامی این قسمت‌ها بازخوردهای بسیار مثبتی از منتقدین و تماشاگران بدست آوردند. اتفاق‌های این سریال در فصل اول خاتمه پیدا کرد اما هنوز هم سوال‌های زیادی در ذهن مخاطبین باقی‌مانده است که احتمال ساخت فصل دوم سریال موازییک را قوت می‌بخشد.

در این قسمت به پایان فهرست بهترین‌ سریال‌هایی رسیدیم که اولین فصل آن‌ها در سال ۲۰۱۸ پخش شده است، در پایان پیشنهاد می‌کنیم اگر شما هم اهل فیلم و سریال هستید و نبض سریال‌های روز دنیا را در دست دارید، در قسمت نظرات نام و توضیحات سریال‌های مورد علاقه خود را که در سال ۲۰۱۸ به تماشای آن‌ها نشسته‌اید را با ما و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

انتشار یافته: 305
در انتظار بررسی:47
Iran, Islamic Republic of
16:44 - 1396/02/10
بعضیا توهم دارن به خدا نمیدونم اورجینالو ومپایرو ارو شد فیلم؟؟؟؟فقط کشش میدن الکی داستای چرند
سریال فقط بازی تاجو تخت هر فصلش قشنگ تر از فصل قبل سریال کمدیم بروکلین ناین ناین در عین مسخرگی از خنده میپاشین
پاسخ ها
mahdi
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۲۰ - ۱۳۹۶/۱۲/۱۲
من تموم این سریالایی رو که بهترین رتبه رو توی amdb ااورده رو دیدم‌و همشون عالی بودن ول سریاب 100 رو به هیچ‌عنوان از دست ندین
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۴۴ - ۱۳۹۷/۰۵/۲۱
سلیقه ها متفاوته دوست من
هما
Netherlands
۲۱:۵۷ - ۱۳۹۷/۰۷/۱۵
بهترین سریال عمرم ومپایر بود البته بیشتر به عشف دیمن فبول دارم یه جاهاییش رو کش میدادن ولی وافعا هیجان انگیز بود
امیر تهرانی
Canada
۱۶:۴۴ - ۱۳۹۷/۰۷/۲۵
بهترین سریال ها از نظر من که ارزش دیدین داره

بانشی5 باردیدمش

دکستر3 باردیدمش

برکینگ بد

پاور

واکینگ دد

فرار از زندان تا حالا 20 بار دیدم

گیف اف ترون هم چرت بیش نیست
Sami
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۱۷ - ۱۳۹۷/۰۸/۲۶
big bang theory با ریت 8.2 به فصل 12 رسیده؟!!
چرا تو لیست نیست؟؟!!
masih
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۱۳ - ۱۳۹۷/۱۰/۰۸
این لیست از نظر منتقدین وصاحب نظرهایی که اونجا حق رای دارن گرفته میشه.وگرنه هرکس یه سریال به نظرش خوبه.اما بالکل سریالهای got--breaking bad--banshee-viking--band of brothers--westworld--shamlesesهمه فوق العاده هستن میشه گفت همه بالای9 امتیاز میگیرن...سریالهای فرار از زندان ولاست و13 راه برای اخرین پادشاهی اررو.100 مردگان متحرک هم جزء سریالهای خوب هستن که بین 7 تا 8 امتیاز میگیرن
محسن حسینزاده
United States
۱۹:۰۸ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۴
سریالهای خوب مثل بانشی بسیار جذاب بود
Iran, Islamic Republic of
13:32 - 1396/02/17
دوستان اونایی که سریال BANSHEE رو ندیدن حتما ببینند قشنگترین سریالیه که دیدم جالب اینجاس که اسمی از این سریال نیست زیاد ولی عالیه واقعا
پاسخ ها
محسن
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۱۳ - ۱۳۹۷/۰۳/۰۱
بینظیره-سریال پاور هم توصیه میکنم ببینید حتما تو همین مایه هاست
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۲۰ - ۱۳۹۷/۰۳/۱۶
آره واقعا معرکه س در کل این سریال های که لیست میکنم خیلی خوبن :
Game of Thrones,Banshee,Black sails,vikings,the last kingdom,hell on wheels,peaky Blinders,Breaking Bad,13 reason why,the 100,westworld,walking dead,taboo
Esafrez
Sweden
۲۳:۴۷ - ۱۳۹۷/۰۸/۲۷
عشق سریال فرار از زندان. واقعا سریال خارق العاده یست
مهدی
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۲۴ - ۱۳۹۷/۰۹/۲۸
دوستان من باید بگم به زیبایی بان شه تا حالا ندیدم کسانی که دیدن سریال رو سریال مشابه م یتونید پیشنهاد کنید ممنون میشم
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۳۷ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۵
واقعا جالبه چرا peaky blinders نیست
Iran, Islamic Republic of
02:09 - 1396/02/21
ببینید دوستان نمیشه گفت کدوم بهتره
هر سریال بیننده و درک خاص خودشو نیاز داره
مثلا طرفی که 40 سالشه مشخصه هیچ وقت ومپایر یا تین ولف و نمیپسنده
اما از نظر بنده که الان تقریبا 8 سال میشه من فیلم و سریالای خودمو دنبال میکنم بازی تاج و تخت واقعا یکی از بهتریناس هم قشر جوون نگاش میکنن هم سن ال کلا فرقی نداره به نظر من از دستش ندین
پاسخ ها
mahsa
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۰۷ - ۱۳۹۷/۰۷/۱۸
منم دیدم خیلی خووبه
safaneh
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۴۵ - ۱۳۹۷/۱۲/۰۸
والله من چهل سالمه ولی عاشق این دوتا سریال بودم:)))
United States
09:55 - 1396/02/26
من تموم سریال که نام بردن ونظر دادن بچه ها به اضافه ده تایی که سایت گذاشته دیدم نظر نمیدم کدوم بهتره چون هرکدوم ویژگی خودشونو دارن یک سریال معرفی می کنم به کسایی که ندیدن ودنبال سریال تاریخی همانند gotهستند last of king حتما تماشا کنین
پاسخ ها
hasan
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۲۱ - ۱۳۹۷/۰۴/۲۷
بیشتر اگه میدونید برام بهترین سریال های ماجراجویی و تاریخی مث گیم اوف ترنس بگید تا نگا کنم ممنون
Iran, Islamic Republic of
11:33 - 1396/02/28
بهترین سریال هایی که واقعا ارزش دیدن داره:
Walking Dead
Game Of Theron
Vikings
The Last Kingdom
The Original
Ray Donovan
Power
Taboo
پاسخ ها
حسن
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۳۰ - ۱۳۹۷/۰۱/۲۲
ری داناوان و پاور رو دارم میبینم الان خوبن...پاور که عالیه
..
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۴۳ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۰
100 عالییه
بدون نام
Netherlands
۲۰:۲۹ - ۱۳۹۷/۰۵/۲۱
همشو دیدم ری داناوان وپاور رو ندیدم فقط ۱۰۰ رو هم دیدم
Iran, Islamic Republic of
22:33 - 1396/03/01
از مطلبی که در مورد فیلم ومپایر نوشته بودین خوشم نیومد...یه جوری توضیح دادین که هرکیم ندیده باشه نمیره سمت این فیلم...باید بگم که واقعا فیلم باحال و جذابیه...دوستان توصیه میکنم اگه دنبال فیلم هستین یه نگاهی به فیلم TEEN WOLFبندازین.عالیه.من که منتظرم زود تر نیم فصل دوم فصل 6بیاد...
پاسخ ها
امیر حسین
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۰۹ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۴
نه بابا گرگینه انقد قاطی پاتیه که آدم حوصلهش سر میره به جاش اسپارتاکوس رو ببینید می ارزه.البته نا گفته نماند که سلیقه ها هم فرق میکنه
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۲۲ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۹
پیکی بلایندرز هم عالبه
بهرام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۵۲ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۱
از میون سریالهای که بنده دیدم اسپارتاکوس و وایکینگها فراراززندان وخشن و سریع بهترینها هستند. واز این چندفیلم وایکینگها زیباتر است
-
12:42 - 1396/03/02
سریال بنشی فوق العاده اس

اگه کسی سریال قشنگ دیده معرفی کنه

ممنونم
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۳۷ - ۱۳۹۶/۱۱/۲۶
لیست سیاه عالیه
Ali
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۲۲ - ۱۳۹۶/۱۲/۱۶
فقط چهار تا سریال عالی هستن
اول game of thrones
دوم the 100
سوم the shannara
چهارم super girl
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۴۲ - ۱۳۹۶/۱۲/۱۷
just west world
...
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۴۴ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۰
100 عالیه
Iran, Islamic Republic of
01:53 - 1396/03/06
سلام دوستان هرسریالی طرفدار خاص خودش رو دیواره...تا اونجا ک من دیدم کسی از اسپارتاکوس چیزی نگفته...بنظرم بهترین سریاله...عالیه....بیست......
پاسخ ها
سعید
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۳۷ - ۱۳۹۷/۰۱/۲۳
سریال اسبار تاکوس عالیه ولی سوبر نچرال حرف نداره 12 فصله
محمد
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۴۲ - ۱۳۹۷/۰۵/۳۰
از سریال‌های طولانی خوشم نمیاد
Iran, Islamic Republic of
07:25 - 1396/03/08
هیچ کس حق نداره خودشو با بریکینگ بد مقایسه کنه...و اینکه لاست و 24 کو؟؟؟؟
پاسخ ها
سعید
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۴۴ - ۱۳۹۷/۰۲/۲۹
برکینگ بد واقعا عالیه ولی از اخرش اصلا خوشم نیومد حیف این فیلم ک اینجوری تموم شد
mjk
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۴۴ - ۱۳۹۷/۱۱/۲۷
بریکینگ بد صد در صد جزو بهترین سریالهاست آخرش هم فوق العادست کسی که از این فیلم خوشش نیاد باید بره سریال های تینیجری ببینه
-
15:29 - 1396/03/09
بهترین سریال هایی که توی عمرم دیدم که واسه خودشون یه دنیان از بهترین سریال شروع میکنم با شماره.
1 : خاطرات یه خوناشام (the vampire diaries)
2 : اصیل ها ( البته اول باید خاطرات خوناشام رو ببینید برا دیدن این سریال) (the originals)
3 : روزی روزگاری ( once upon a time )
4 : مردگان متحرک (the walking dead)
5 : صد نفر (the 100)
6 : فرار از زندان (prison break)
7 : بازی تاج و تخت (the game of thrones)
و تو سریال های ترکیه
1 : جذرو مد (medcezir)
2 : نفوزی (icerde)
3 : دوست دانشتن رو یادم بده (bana sevmeyi anlat)
4 : پول سیاه و عشق (kara para ask)
5 : عشق اجاره ای (kiralik ask)
6 : عشق از روی لجبازی (inadina ask)
7 : هرگز تسلیم نمیشوم (asla vaz gecmem)
8 : عشق بی پایان (kara sevda)
9 : شماره 309 (no : 309)
پاسخ ها
مجتبی
Iran, Islamic Republic of
۰۳:۳۶ - ۱۳۹۷/۰۳/۰۹
از علایقت به سریال های ترکیه‌ای معلومه چه سلیقه‌ای داری...!!!!
محمد امین
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۵۸ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۸
اینا سریال هایی هستنید که تو عمرت دیدی میگی بهترینن ؟!
اینا رو ببین کف میکنی
(گوزل)
(اکیا)
(عشق حرف حالیش نمیشه)
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۲۶ - ۱۳۹۷/۱۰/۰۷
کسخل سریال های احمق ترکیه ای نگاه میکنی فسیلی تو
علی پورسل
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۳۶ - ۱۳۹۷/۱۲/۱۴
روزی روزگاری عالیه اگه سریالی شبیهش هست بگین تازه اسپین افم داره و
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۵۲ - ۱۳۹۸/۰۱/۰۷
لطفا سلیقه شخصیت رو به همه تعمیم نده...کسی که سریال ترکیه ای نگاه کنه اصلا ثلاحیت صحبت کردن در مورد هالیوود نداره
به دوستان چند پیشنهاد میکنم که نظر شخصی خودمه و اگه هرکدوم از سریال هایی که گفتم ندیدین رو با ضمانت من برین ببینین
ترتیبش خیلی مهم نیست .
بازی تاج و تخت
مردگان متحرک
برکینگ بد
لاست
فرار از زندان
پیکی بلاندرز
هوم لند
تابو
بهتره با ساول تماس بگیری که یک اسپین آف واسه برکینگ بد هست و عالیه
فریندز عالیه عالی
آشنایی با مادر عالیه
معمولی ترش میشه فرینج بانشی نیکیتا
راستش با ۱۰۰ ارتباط نگرفتم از خاطرات خون آشام خوشم نیومد وایکینگ ها هم چون آمریکایی نیست و مثل تاج و تخت پرخرج و پر لوکیشن نیست نگاه نکردم
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۰۰ - ۱۳۹۸/۰۱/۰۷
نمی دونم دکستر و بیست و چهار و نارکوس رو چرا یادم رفت البته بازم سلیقه اس ولی اینا رو ضمانت میدم حالا باز چیزی یادم اومد میگم
-
02:28 - 1396/03/14
من خیلی سریال دیدم سریال فراراززندان سریالgreemسریالtinwolfسریال بانشی سریال اروو ازهمه زیباترن سریال هایی مثل والکینگ دد داستان یکنواخت تکراری دارند
پاسخ ها
alisharifi
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۲۰ - ۱۳۹۷/۰۴/۲۲
سریال فقط این سه تا گیم اف ترونز وست ورلد برکینگ بد
مهم نیست
United Arab Emirates
۰۶:۲۰ - ۱۳۹۸/۰۳/۱۰
سریال مردگان متحرک اصلا تکراری نیست و کم کم به هدف اصلی فیلم نزدیکت میکنه که همین جالبه
Iran, Islamic Republic of
15:37 - 1396/03/15
سلام
به نظرم سریال هایی که ارزش گذاشتن وقت دارن که البته به سلیقه و سن هم بستگی داره :
1-Game Of Thrones
2-Lost
3-Friends
4-Prison Break
5-True Detective
6-Dexter
7-The Walking Dead
پاسخ ها
نسیم
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۴۶ - ۱۳۹۷/۰۸/۲۶
کاملا موافقم. منم میخواستم همینا رو بنویسم!!!
فقط
BREAKING BAD
هم اضافه بشه لیست بهترین ها تکمیل میشه
محمد
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۱۷ - ۱۳۹۷/۱۲/۱۹
علاوه بر سریالهایی که شما گفتین سریالهای زیر هم ارزش دیدن داره:
Twin Peaks
Mindhunter
Stranger things
death note
big little lies
Black Mirror
13 reasons why
Banshee
viking
Taboo
The Terror
Ozark
Fringe
Iran, Islamic Republic of
16:48 - 1396/03/21
به نظر من سریال سوپرنچرال وگریم از همه بهتره خاطرات خوناشام فصل های اولش خیلی خوب بود بعد دیگه خرابش کردند
Iran, Islamic Republic of
04:45 - 1396/03/25
نظر همه دوستان قابل احترامه.من خودم نصف این سریال ها رو دیدم...با اینکه هر سریال با سلیقه ها فرق داره...خاطرات یک خون آشام واقعا کشش دادن و جالبیش ب اصیل زاده ها بود ک من دیگه دنبال نکردم سریال و...مردگان متحرک...arrow...تخیلی و بیشتر از چند قسمت ندیدم.نیکیتا ...24...فرار از زندان ...فوق االعاده و همیشه جذابیت داشت هر قسمتش و زیاد کش ندادن سریال و ک خسته بشی.خیلی سریال های دیگه رو هم دیدم ولی به زیبایی این سریال ها نمیرسه.سریال باید ذهنت و درگیر کنه نه صحنه زیاد داشته باشه و نه تخیلی و نه چیزهایی ک تو دنیا وجود نداره مانند ماورالطبیعه...اکشن باشه..عاشقانه زیاد نباشه...سیاسی باشه مثل 24 ...خلاصه سریالی ک به واقعیت بیشتر نزدیک باشه تا خیال و سریال های رد سنی نوجوانان هم نباشه
Iran, Islamic Republic of
22:19 - 1396/03/27
سریال vikingsبسیار زیباست.حتما تماشا کنید.
Iran, Islamic Republic of
13:16 - 1396/08/27
strange things
ریک اند مورتی
out lander
west world
هم قشنگه ببینید
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۰۶ - ۱۳۹۷/۰۸/۲۶
من عاااااااااااشق ریک مورتی ام
Iran, Islamic Republic of
14:39 - 1396/08/27
بچه ها ببخشید اگه میشه یکی جوابمو بده
سریال stranger things یا چیز های عجیب خوبه ارزش دیدن داره؟؟؟
پاسخ ها
امیرمحمد
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۳۹ - ۱۳۹۷/۰۱/۲۲
فوققق العادس نبینی عمرت به فناست
Stranger Things
بدون نام
Luxembourg
۱۴:۵۴ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۵
واقعا عالیه من که خیلی خوشم اومد بخصوص از شخصیت 11
چی
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۲۹ - ۱۳۹۷/۰۹/۲۳
حیف نیست وقتتو بزاری برای اینجور چیزا؟
مهدی
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۳۶ - ۱۳۹۷/۰۹/۲۸
دوستان سریال نیکیتا تو چه مایه های یه
Iran, Islamic Republic of
17:23 - 1396/08/28
استرنج تینگز خیلی خوبه, و کاملا میتونی با خانواده نگاه کنی با خیال راحت داستان هم خیلی قوی و خوبه
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۵۲ - ۱۳۹۷/۰۶/۰۷
سريالى که بشينى تنهانگاه کنى کدوم هلاس
Iran, Islamic Republic of
21:57 - 1396/08/29
سریال فراراززندان.عاشقشم.بارها ببینی بازهم ارزش دیدن داره
Iran, Islamic Republic of
11:31 - 1396/09/06
به نظر من فک نکنم اصلاً هیچکدام ارزش نداره جز وقت تلف کردن چیز دیگر نبود
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۵۲ - ۱۳۹۶/۱۲/۱۴
بعضی از فیلم ها آره فقط وقت تلف میکنه ولی بعضی از سریال ها هستند که واقا ارزش دیدن دارن و حتی حاضر نیستی از پای اون فیلم بلند شی و ولش کنی
آرمین
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۱۸ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۷
عزیز من شما حتما فیلم ندیدی داری نظر میدی برو یه لاستی یه فلشی یه واکینگ ددی چیزی نگا کن بیا زارت نظر بده
Iran, Islamic Republic of
22:33 - 1396/09/13
اگ دنبال سریال معرکه هستن برکینگ بد و دکستر و اسپارتاکوس
Iran, Islamic Republic of
14:05 - 1396/09/18
جالبه هیچ کس از سریال زیبای بلک لیست حرفی نزده یا سریال خوب و نمیدونین چیه یا سلیقه هاتون خرابه
سریالهای خوب زیادن ولی توصیه میکنم برکینگ بد،فرار از زندان،بازی تاج و تخت،۲۴،اسپارتاکوس،لیست سیاه رو از دست ندید.
بخصوص لیست سیاه که فصل پنجمش در حال پخش هست از شبکه ان بی سی
موفق باشید
پاسخ ها
نادر
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۲۸ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۳
نظرت قابله احترامه ها،ینی تو لیست سیاه با گیم اف برکینگ بد،وایکینگ اینا مقایسه میکنی،؟میخوام دلیلتو بدونم بر چ دلایلی میگی لیست سیاه بهترینه ،ینی دوستم سریال اورد بخدا تا قسمت پنج دیه بیشتر نتوستم تحمل کنم،اصن داستان خاصی نداره ک ذهن بینندرو ب خودش جلب کنه اون وخت تو میگی بهترینه خخخخخخ یا خدا خود رحم کن
شهاب
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۵۳ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۵
سلام بیشتر سریال های واقع گرایانه نگاه میکنم اخه مگه میشه ۵ فصل طرف همه جای دنیا یه خلافکار اشنا داره بعد زیرابشون رو میزنه اینا تو سازمان خودشونم اصلا نمیفهمن کی لوشون داده من دوقسمت به زور رفیقم تحملش کردمخب سلیقه اس دیگه ایینه سیاه رو من دوست داشتم رفیقم نپسندید
Iran, Islamic Republic of
22:08 - 1396/09/21
سریال پیکی بلایندرز معرکس
پاسخ ها
Arash
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۴۵ - ۱۳۹۷/۰۴/۰۱
بیشتر سریالایی که گفتین رو دیدم ولی هیچ کدوم اندازه پیکی بلایندرز حال نداده بهم حتما ببینین وقتتون رو با سریالای دیگه هدر ندین.
Iran, Islamic Republic of
07:52 - 1396/09/27
سريال فقط sopranos / narcos
United States
02:41 - 1396/09/30
بابا سريال فقط پيكي بلايندرز كه ساخت انگليس هستش و cilian murphy و تام هاردي بازي ميكنن توش در مورد يگ گروه گنگستري مافيايي تاريخيه كه از همه اين سريالايه گفته شده كه گفتين و ديدم و عاليم هستن اين باحالتره و ٢٠ بار ديدمش ....
Iran, Islamic Republic of
10:46 - 1396/10/10
پیشنهاد میکنم حتما سریال واکینگ ها رو ببیند خیلی خوبه الیته تا فصل پنچ بیشتر نیومده
Iran, Islamic Republic of
23:44 - 1396/10/17
بهترین سریال هایی که واقعا ارزش داره وقت باارزشتون براش بزارید .گیم آف ترانز.وایکینگ ها.فرار از زندان...واقعا فراتر از فکرماها ساختن .امتیاز گیم اف ترانز هم ۹.۵
Iran, Islamic Republic of
10:51 - 1396/10/20
بهترین سریال های خارجی 1 دکستر 2 بازی تاج و تخت 3 برکینگ بد بقیه بعد از یک یا دو فصل خراب میشن مثل لاست که بعد از چند فصل اولش مسخره شد
پاسخ ها
سعید
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۳۳ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۳
لاست همه ی فصل هاش زیبا بودن به نظر من بهترین سریال دنیا strain هستش
Iran, Islamic Republic of
23:46 - 1396/10/20
دوستان سلام من هرشب چندتا فیلم میبینم سه تا از بهترین فیلم هایی ک دیدم فرار اززندان اسپارتاکوس پانیشر ک معرکش حتما ببینید...
پاسخ ها
مش ممد
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۳۳ - ۱۳۹۷/۰۵/۰۶
حاجی هنوز فصل اولش تموم نشده چطوری تایید میکنی آخی
Iran, Islamic Republic of
22:31 - 1396/10/22
سلام ب دوستان ...هرکی از هر ژانری خوشش بیاد همونو دوست داره مثلا من خودم سریال های خون اشامی ک ژآنر ترسناک عاشقانه اجتماعی داشته باشه میبینم مثل ومپایر اورجینال و تین ولف سریال های زیبا ی دیگم ک من دیدم گیم اف ترونز و ارو و رولیشن هست
Germany
12:00 - 1396/10/26
اگه بخوام سريال بگم به جز got و breaking bad كه شكي توشون نيست واسه ديدن حتما حتما ميني سريال the night of رو بهتون پيشنهاد ميكنم عاليه پيمان معادي هم يكي از نقشاي اصليشو داره امتيازشم 8.6عه. بعد اون هم the punisher كه اينم فوق العادس
پاسخ ها
هیمن
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۲۲ - ۱۳۹۷/۱۱/۲۰
سلام من تقریبا تمام سریال هارو دیدم ولی فقط یک سریال رو به شما معرفی میکنم که واقعا عالی باشه.سریال دارک
Iran, Islamic Republic of
18:46 - 1396/10/26
سریال های pretty little liars
Revenge
Scandal
The100
ارزش دیدن دارن من خیلی دوسشون دارم
پاسخ ها
سارا
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۵۸ - ۱۳۹۷/۰۵/۲۰
ممنون میشم اگه فیلم مشابه pretty little liars
بهم معرفی کنید
که همینطور جمع دوستانه باشه و عاشقانه و معمایی
Iran, Islamic Republic of
20:13 - 1396/10/28
یعنی هیچ کس سریال بیگ بنگ رو دنبال نکرده؟ م بدون اغراق تا حالا بیش از 5 بار تا اینجایی که اومده رو دیدم. اصلا خسته کننده نیست. طنز واقعی یعنی بیگ بنگ این رو من میگم که سریال های طنز دیگه رو هم دیده بودم و حتی سریال های جدی مثل بازی تاج و تخت یا فرار از زندان و یا 24 و ...
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۵۲ - ۱۳۹۷/۰۶/۳۱
من دو فصل اول بیگ بنگ رو دیدم و اصلا خوشم نیومد. فکر کردم باید درحد ملاقات با مادر یا دوستان باشه.
mahsa
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۲۲ - ۱۳۹۷/۰۷/۱۹
سریال 100 اوایلش عالیه رفته رفته تبدیل به چرت ترین فیلم میشه بخصوص از فصل 3 ببعد
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۱۳ - ۱۳۹۸/۰۱/۰۷
بیخیال بیگ بنگ کاملا یک لول پایینتر از فریندز و آشنایی با مادر هستش من الان دارم میبینم ولی واقعا سطحش به فریندز و آشنایی با مادر نمی رسه
Iran, Islamic Republic of
23:17 - 1396/11/06
دوستان متن رو با دقت بخونید بعد انتقاد کنید ک چرا فلان سریال تو لیست نیست...
در ابتدای متن نوشته لیست سریال هایی ک در سال 2017 پخشش آغاز شده...پس مثلا سریال هایی مثله لاست و بریکینگ بد و واکینگ دد و ... تو این لیست قرار نمی گیره چون این شروع پخش این سریال ها مربوط سال های گذشته میشه...
با سپاس
Seychelles
01:01 - 1396/11/12
بهترین سریالها
1. گیم اف ترونز
2. برکینگ بد
3. لیست سیاه
4. وایکینگ ها
5. 13 دلیل برای اینکه
6. 24
7.گریم
8.ایزل سریال ترکی خوبیه
پاسخ ها
Ali
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۱۳ - ۱۳۹۷/۱۰/۳۰
داداش ٱشین یادت رفت
Iran, Islamic Republic of
19:13 - 1396/11/14
سلام دوستان آرشيو 2 ترابايتي گلچين بهترين سريال ها و فيلم ها رو دارم کسي خواست تلگرام در خدمتم
1 ترابايت فيلم و انيميشن و مستند حدود 900 عنوان همه با کيفيت 1080بلوری (Ganool.Yify.MkvCage.ShAaNiG.انکودر)
1 ترابايت برترين سريال هاي خارجي حدود 30 عنوان همه با کيفيت 1080 blurey
سريال ها همه از يک منبع گرد آوري شده و داراي بالاترين کيفيت موجود در کل سايت ها ميباشند
فيلم و سريال ها و مستند ها همه داراي زيرنويس فارسي و انيميشن ها دوبله فارسي ميباشند
سريال ها داراي آخرين آپديت هستند
درخواست فيلم يا سريال مورد نظرتون هم پذيرفته ميشود

قيمت کل 2 ترابايت آرشيو 100 تومان هزينه ارسال و دريافت آرشيو رايگان تلگرام (اميد) 09372023976

ليست سريال ها

American Horror Story

Black Mirror

Breaking Bad

Dexter

Fargo

Friends

House of Cards

Narcos

Peaky Blinders

Seinfeld

Shameless US

Sherlock

Stranger Things

Taboo

The Decalogue

The Exorcist

The Grand Tour

The Marvelous Mrs. Maisel

The Sopranos

The Walking Dead

The Wire

This Is Us

True Detective

Twin Peaks

Westworld
Iran, Islamic Republic of
02:58 - 1396/11/15
بهترين سريال از نظر من فرندز گيم اف ترونز و بركينگ بد كسايي هم كه دنبال سريال تين ايجر خوبن استرنجر ثينگ پيشنهاد ميكنم
پاسخ ها
reza
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۰۳ - ۱۳۹۶/۱۲/۱۳
دوستان چندين ساله سريال ميبينم و واقعا نميشه گفت كدام بهترينن منتهي چندين مورد برتر از بقيه هستن
١بازي تاج و تخت
٢وايكينگها
٣_٢٤
٤فرار از زندان
٥الفا
٦بانشي
٧نيكيتا
٨نقطه كور
٩بركينگ بد
١٠پاور
١١هاوايي فايو
١٢تك تيرانداز
Iran, Islamic Republic of
10:08 - 1396/11/16
بیگ بنگ تئنوری و دوستان طنز عالیه
گات
سوپرنچرال
بلک لیست
۱۳دلیل
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۱۰ - ۱۳۹۷/۰۸/۲۶
سلیقه ات رو میپسندم
Iran, Islamic Republic of
21:06 - 1396/11/16
بنظر من
سوپرنچرال
فلش
ارو
سوپرگرل
گلی
شرلوک
تین وولف
Iran, Islamic Republic of
22:04 - 1396/11/18
من سریالای زیادی تا حالا دیدم ولی بهتریناش به ترتیب اینان
1.game of thrones بازی تاج و تخت
2.handmaid's taleسرگذشت ندیمه
3.orange is the new black نارنجی مد جدیده
پاسخ ها
آرمین
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۴۵ - ۱۳۹۸/۰۱/۲۱
ندیمه بی نظیره سریالش. واقعا بی نظیره.
Iran, Islamic Republic of
23:33 - 1396/11/21
این سریالو خیلی ها ندیدن ولی به نظر من بهترین سریال که دیدم Da Vinci's Demons
Iran, Islamic Republic of
04:39 - 1396/11/22
سلام دوستان.من gotو دیدم الان وایکینگ ها میبینم عااااالیه،ببینین حتما
Iran, Islamic Republic of
15:55 - 1396/11/24
سلام دوستان از نظر من بهترین سریاله عقاب سرخ حتمی ببینید محصول اسپانیا خیلی زیباست ماجراجویی. اکشن. تاریخی. دوبله شده
United Arab Emirates
23:48 - 1396/11/24
دراینکه هر سریالی مخاطبای سنی خاص خودشو داره شکی نیس ولی خوب بازم در بین مجموعه سریالا تفاوت کیفیت و محتوی کاملا مشهوده. مثلا سریال vampire diaries خیلی خوب شروع کرد سال ۲۰۰۹ ولی فقط سه فصل اول رو بر اساس رمان ساختن و بقیش هییچ گونه هدفی نداره و فقط بخاطره پیشنهاد های مالی ای که بهشون شد خواستن طولانیش کنن. اما سریالایی مثل برکینگ بد و گیم آف ترونز حداقل داستان هدف دار و جذابی دارن. اما اگر خیلی به سریالای ژانر teen علاقه دارین سریال reign و اگر عاشقانه دوس دارین outlander رو پیشنهاد میکنم.
Iran, Islamic Republic of
19:00 - 1396/11/26
سلام
سریال فقط برکینگ بد(braking bad) و دکستر(dexter) ،
برکینگ بد یه معلم شیمی اما مواد فروش(مافیای شیشه)
دکستر یه خون شناس پلیس اما قاتل سریالی
از اون سریالهای هستن که اصلا دوست نداری تموم بشن.
مثل این دو سریال کسی سراغ داره معرفی کنه،
ممنون میشم. خواهشا
پاسخ ها
amir
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۴۲ - ۱۳۹۷/۰۱/۲۲
سریال 13 دلیل برای اینکه و چیزهای عجیب رو از دست نده..فوق العادن
Iran, Islamic Republic of
20:04 - 1396/11/28
ب نظر من بهترین سریال به ترتیب 1_والکینگ دد 2_گیم اف ترونز 3_فرار از زندان 4_لاست 5_دروغ های کوچک بزرگ 6_خاطرات یک خون اشام 7_برکینگ بد 8_24 9_خون حقیقی 10_اسپارتاکوس
Iran, Islamic Republic of
21:07 - 1396/12/03
سلام دوستان خواهشا لیست سریال هایی که تموم شدن و ارزش دیدن دارن میتونید بگید؟
Iran, Islamic Republic of
00:02 - 1396/12/05
بنظرم شما باید به ببیند طرف مقابل از چه سریالی خوشش میاد
من بیشتر تخیلی میبینم مثال فلش...ولی
سریال هایی مثل اروو فراراززندان گیم اف ترونز مخاطب هاش رو جذب خودش میکنه
فلیم 100 هم جالبه ببینید
Iran, Islamic Republic of
11:37 - 1396/12/05
سلام دوستان سریال واقعا جالبی که کسی دربارش حرف نزد راببینین واقعا عالیه سریال تاریخی افسانه جستجوگر یاLegent of the seeker..چهار فصل وهر فصل دوازده قسمته.شک نکنین از زیبایی...
بعدش سریال مرلینMERLINو دیگربانشی BANSHEEو بادبان های سیاه هم فوف العادس
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۲۰ - ۱۳۹۷/۰۳/۱۳
بانشی و بادبانهای سیاه عااااااااااااااااالی هستن
Iran, Islamic Republic of
23:49 - 1396/12/10
سلام سریالی به سبک فرار از زندان می خوام
Iran, Islamic Republic of
18:47 - 1396/12/13
سلام
لطفا یه سریال کمدی معرفی کنید
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۴۶ - ۱۳۹۶/۱۲/۱۷
big bang theory
friends
Iran, Islamic Republic of
17:56 - 1396/12/14
من به همه کسانی که دنبال فیلم کره ای هستند من فیلم هایی که درباره ی گذشته های خیلی دور مثل جنگ ها و پادشاهی من بهشون افسانه جومونگ را پیشنهاد میکنم
پاسخ ها
مجتبی
Iran, Islamic Republic of
۰۳:۴۵ - ۱۳۹۷/۰۳/۰۹
خسته نباشی برادر
Iran, Islamic Republic of
00:04 - 1396/12/19
دوستان تقریبا نظرات شما رو دیدم.
ولی هیچ کس اسم (هل ان ولزو ) نیاورده.
حدود 20 تایی سریال خارجی دیدم. تقریبا همه سریال های ذکر شده فوق
اگه وارد فصل 2 هل ان ولز بشی کم کم که جلو میری با گیم اف ترونز مقایسه می کنی.
فقط این تقریبا تخیلی نیست ولی گیم تخیلی
Iran, Islamic Republic of
00:50 - 1396/12/20
به نظر من لاست خیلی عالیه چون توش همه چی به اندازه بود هر رمز و رازیش وهم صحنه های عاشقانش
فیلمی مثل خاطرات یک خون اشام فصل اولش خوب بود بعد داستانو خیلی عاشقانش کردن
گیم اف ترونز هم جز بهترین فیلم هایی هس که دیدم
پاسخ ها
آرمین
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۲۲ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۷
آره واقعا لاست نظیر و همتایی نداره هر چی سریال دیدم اندازه لاست نچسبید به خدا دارم راست میگم
واکینگ دد فلش ارو سوپر نچرال گیم آف ترونز
هیچکدوم به زیبایی لاست نبود شاید سلیقه من اینجوری باشه
Iran, Islamic Republic of
13:28 - 1396/12/28
بهترینها ازنظر من
گیم اف ترونز
برکینگ بد
ارجینال
کاراگاه حقیقی
هانیبال
شکارچی ذهن
Iran, Islamic Republic of
19:10 - 1397/01/07
دوستان سریال بانشی رو بهتون پیشنهاد میکنم واقعا زیباست و ارزش چند بار دیدن رو داره.
پاسخ ها
شیرین
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۱۹ - ۱۳۹۷/۰۳/۱۳
جذاب و عالی
مریم
Iran, Islamic Republic of
۰۷:۵۵ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۹
سریال جالبی هست..فصلهای اولش جالب تره...
Iran, Islamic Republic of
00:45 - 1397/01/24
البته سلیقه ها متفاوتن اما من خیلی سریالها رادیدم .دوستانی که واقع گرا هستن سریالهایی مانند کاراگاهان حقیقی فصل اول .سریال تاریخی روم .وسریال اسپارتاکوس.فرار از زندانم که همه میدونن .
Iran, Islamic Republic of
15:45 - 1397/01/26
سلام دوستان هرکی سریال بانشی روندیده پیشنهادمیکنم حتماببینه خیلی جالبه
پاسخ ها
شیرین
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۱۹ - ۱۳۹۷/۰۳/۱۳
عالیست
Iran, Islamic Republic of
20:54 - 1397/01/28
دوستان سریال باز. ی کمکی میخوام
اگه سریال بانشی رو دیدین
ی سریال مثه همین میخوام
اکشن باشه و عاشقانه
ممنون میشم کمکم کنین
پاسخ ها
شیرین
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۱۹ - ۱۳۹۷/۰۳/۱۳
fringe رو ببینید اگه ندیدی
Iran, Islamic Republic of
03:38 - 1397/02/02
به نطر من وایگینگ دد /برگینگ بد/گیم اف ترونز/وایگینگ و .... ولی وایگینگ دد خیلی تاثیر گزار بود مخصوصا فصل ۸ که حرفی واسع گفتن نداشت و بی صبرانه منتظر فصل ۹ هستم. سریال fear the walking dead هم ببینید شاید تو ۳ فصل قبل موفق نبود ولی فصل چهار که مورگان اومده داخلش جرف نداره
Iran, Islamic Republic of
20:53 - 1397/02/11
لطفا یه سریال که مثل والکینگ دد باشه معرفی منین
پاسخ ها
حسین
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۰۶ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۱
Fear the walking dead
Iran, Islamic Republic of
18:23 - 1397/02/14
سه تا از بهترین سریال هایی که دیده ام به ترتیب :
1. بریکینگ بد ( هیچ سریالی رو تا به حال به زیبایی و جذابیت اون ندیده ام.بازی زیبای برایان کراستون)
2. وایکینگ ها
3.بازی پادشاهان( game of thrones)
سریال های بانشی و مردگان متحرک هم بد نیستند اما مردگان متحرک فراز و فرود داره و در بعضی فصل ها الکی داستان رو کش میدن و دیدن پیوسته زامبی ها اون هیجان اولیه رو از بین می بره.
Iran, Islamic Republic of
22:46 - 1397/02/16
من نمیدونم شماها به چی میگین سریال
کسی که سریال فرینج (frienge)رو ندیده باشه نصف عمرش بر فناست
لازم به ذکره کارگردان سریال لاست فرینج رو ساخته
پاسخ ها
استاد بزرگ
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۵۶ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۸
کااااااملا موافقم
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۲۷ - ۱۳۹۷/۰۸/۲۶
آفرین، به نظرم شخصیت والتر این سریال به جورابی شبیه والتر بریکینگ بد هست.
Iran, Islamic Republic of
19:03 - 1397/02/21
سریال های banshee.breaking badفوق العاده ان.از دست ندید
Iran, Islamic Republic of
19:03 - 1397/02/21
سریال های banshee.breaking badفوق العاده ان.از دست ندید
Iran, Islamic Republic of
21:22 - 1397/02/25
سریالی دیدنی تر از game of thrones ندیدم
بنظر من همه سریال دوستان باید ببینن این سریالو بدووووون شک
Iran, Islamic Republic of
16:58 - 1397/02/27
من همه ي فيلما و سريالارو ديدم و دارم....اينايي كه ميگم ريتشونم بالا بوده و فوق العاده سريال هاي زيبا و قشنگي بودن...
١...black list
٢...home land
٣.marco polo
٤..bathes motel
٥..peaky belinders
بقيه ام قشنگن مثل لاست و فرار اززندان و بازي تاج و تخت و غيره...همرو ديدم همه سريالاشون قشنگن ولي اونارو كه گفتم ببينيد حتما حتما حتما
Iran, Islamic Republic of
21:30 - 1397/02/28
سریال ۱۳ Reasons Why واقا تاثیرگذاره و ادمو درگیر خودش میکنه
پاسخ ها
رضا
United States
۱۹:۱۷ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۳
عالیه
Iran, Islamic Republic of
05:04 - 1397/03/01
من از بین فیلمایی که دیدم و باتوجه به سلیقم این فیلمهارو میپسندم
صدنفر
خاطرات یک خون اشام
اصیل ها
روزی روزگاری
گریم
تین ولف
رودوست داشتم
ترو بلاد رو یک فصلشو دیدم خوشم نیومد.سریال اررو رو دیدم تا دوفصل اول خوب بود بعد خیلی تکراری شد دیگه بقیشو ندیدم الان دارم گیم اف ترونز رو میبینم فصل اولشو دیدم واقعا خسته کننده بود وهمش ازار جنسی و برده داری توش بود نمیدونم حالا نسبت به تعریفایی که ازش شنیدم درفصلهای بعد خوب میشه یانه.موندم بقیشو ببینم یانه
پاسخ ها
mori
United Arab Emirates
۱۲:۵۲ - ۱۳۹۷/۰۳/۰۳
مطمین باش فرق میکنه میتونم بگم فصل های بعدی میتونی با هر قسمتش یه اپیلاسیون رایگان انجام بدی
بهزاد
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۲۲ - ۱۳۹۷/۰۳/۰۳
بریتانارو امتحان کن
Iran, Islamic Republic of
19:20 - 1397/03/03
سلام .فقط یک بار سریال بریتانیارو نگا کنید تا دیگه دنبال سریالی نرید .
Iran, Islamic Republic of
16:31 - 1397/03/04
از نظر من سریال سوپرنچرال و فرار از زندان سریال های بسیار جذابی هستند
بقیه سریال ها رو هم مثل بریکینگ بد و والکینگ دد رو هم دوست داشتم
United Kingdom
23:40 - 1397/03/07
من تازه ray donavan رو تموم کردم .got .و ۲۴ و ... خوبن ولی اگه یه سریال بعد از این سریالهای زیبا اگه ارزش دیدن داشته باشه ری داناوان هست
پیشنهاد میکنم که ببینید
Iran, Islamic Republic of
03:39 - 1397/03/10
بنظر من سریال فقط گیم اف تروز __ واکینگ دد__ فلش__ صدنفر__ نیکیتا
United Kingdom
07:52 - 1397/03/14
Son's of anarchy رو حتما ببینید... معتادش میشید
پاسخ ها
changiz
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۰۳ - ۱۳۹۷/۰۸/۲۷
با تاتوهاشون دنیایی داشتیم
Iran, Islamic Republic of
18:18 - 1397/03/15
من گیم او ترونز و بریکینگ بد و بنشی و ۱۰۰ و دیدم خوب بودن ولی برینکینگ بد تنها سریالی بود که هنوزم بهش فکر میکنم چرا اخه اخرش انجوری بود
Germany
04:03 - 1397/03/16
سریال riverdale چطوره؟ ببینم بنظرتون؟
تو کانال خیلی ازش تعریف میشه
پاسخ ها
زهرا
Iran, Islamic Republic of
۰۳:۳۲ - ۱۳۹۷/۰۵/۰۴
اصلا قشنگ نیست
ولی برای تقویت زبان عالیه
Iran, Islamic Republic of
01:18 - 1397/03/18
کللللی کامنت خوندم حتی یک نفر هم راجع به سریال سوپرنچرال حرفی نزده بودید. فهمیدم هیچکدومتون هیچی از سریال سرتون نمیشه و بحث با شما بی فایدس.
پاسخ ها
مریم
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۰۷ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۹
چون سریال سوپر نچرال فصل اول دومش خیلی یکنواخت
بود و فصلهای بعدش هم بشدت غیرعادی و نچسب...واقعا زیادی کش دادن و خیلی تین ایجی شده...سریال بشدت مزخرف و سطح پایینی بود..اگر دیدی امتیازش بیشتر از حقشه صرفا بخاطر مخالفتش با دین و ابهت اون دنیاست...حیف از وقتم که پای نه فصلش گذاشتم
احمد
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۵۵ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۹
اولا صحبت شده شاید شما برخورد نکردید ولی ضمناً گرچه سریال خوبی بود ولی قابل مقایسه با سریال های
بازی تخت و تاج، west world و the 100
نیست. خود سریال سوپرنچرال داشت سریال بازی تخت و تاج را تبلیغ می کرد.
Iran, Islamic Republic of
02:36 - 1397/03/23
سلام من یه سریال می خوام به سبک سریال مظنون یا همون پرسون اف اینترستن
با بازی مایکل امرسون و جیمزکاویزل
لطفا بهم بدید ممنون
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۴۰ - ۱۳۹۷/۰۷/۲۰
blacklist, blind spot
Iran, Islamic Republic of
02:43 - 1397/03/29
به نظرمن بریگینگ بد عالیه با فرنت
Iran, Islamic Republic of
02:43 - 1397/03/29
به نظرمن بریگینگ بد عالیه با فرنت
Iran, Islamic Republic of
01:50 - 1397/03/30
دوستان سریال اسپارتاکوس واقعا دیدنیه.اگه کسی بین خود وخداوند صحنه هاش رو نگاه نمیکنه.این فیلم رو ببینه.آهنگسازی عالی.داستان حملسی و دراماتیک و اکشن.روند داستانی.جلوه های ویژه بصری و البته جنگ های این فیلم بینظیره.تنهابدی فیلم صحنه های زیادشه.درضمن منکه صحنه هاش رو ندیدم خیلی فیلم چسبید بهم.
Iran, Islamic Republic of
14:35 - 1397/03/30
سریال گیم اف ترونز فوق العاده کیریه.کیریییییه!!!!
پاسخ ها
زهرا
Iran, Islamic Republic of
۰۳:۳۴ - ۱۳۹۷/۰۵/۰۴
فک میکردم فقط من خوشم نیومده
قاسم
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۴۲ - ۱۳۹۷/۱۱/۰۳
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۵۵ - ۱۳۹۷/۱۱/۰۹
شایدم سلیقه شما ...
اشکان
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۳۳ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۷
خخخخخ نظر لطفته
شاید تو از اون دسته ها باشی که تا فصل 2 دیدن هیچی نفمیدن ولش کردن بابا سریال از فصل 4 شروع میشه جذاب میشه طوری که به هیچ چی جز سریال نمیشه فکر کرد واقعا فوق العاده است
سریال لاست هم فراموش شده واقعا اون هم در نوبه خودش بسیار زیبا بود
Iran, Islamic Republic of
21:36 - 1397/04/05
سلام من چندتا سریال زبان اصلی با لهجه آمریکایی میخوام ولی اصلا نمیدونم باید بخرم یا دانلود کنم؟ و کلا از کجا گیر بیارم..؟؟ میشه راهنماییم کنید؟
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۵۶ - ۱۳۹۷/۰۶/۳۱
قطعا دانلود
United Kingdom
19:02 - 1397/04/08
خاک تو سر همتون فقط جومونگ
خخخخخخخخخخخ
پاسخ ها
آرمین
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۳۹ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۷
خخخخخخ
جایی نگی جومونگ نگا کردما غیر از ایرانیان عزیز فکر میکنم هیچ جای دنیا پخش نشده شاید خود چینیا هم به اندازه ایرانیا نگاه نکردن
Iran, Islamic Republic of
03:35 - 1397/04/12
خب تقریبا همه سریالای خوب گفتین .منم به نظرم سریا گیم اف ترونز .بریکینگ بد.تابو.بلک لیست .لاست.24.دکستر .وایکینگ ها.اخرین پادشاه.داوینچی. البته خیلی سریال هست ولی اینا رو همه میپسندن
Iran, Islamic Republic of
17:14 - 1397/04/25
میگم خواهشا سریال مظنون رو هم اضافه کنید چون واقعا قشنگه. من شخصا دیدم و 5 فصلش واقعا قشنگه. ولی حیف آخرش روت و جان و ادوارد میمیرن. تو قسمت آخر فصل آخرش اشک آدم در میاد.
Iran, Islamic Republic of
16:52 - 1397/05/02
بزارید بهتون بگم این حرف منو یادتون نره والکینگ دد رو هرکی نگاه کنه نظرش درباره بقیه سریالا عوض میشه بهتون قول میدم:|
Iran, Islamic Republic of
03:11 - 1397/05/04
اقا اینا همش الکیه سریال فقط گیم اف ترونز
Iran, Islamic Republic of
01:56 - 1397/05/05
سلام یه سریالی که ندیدم کسی بهش اشاره کنه ولی واقعا جذاب بود (اتفاقات عجیب غریبه) که اگه دنبال یه سریال پر هیجان و علمی تخیلی و یه مقدار ترسناک میگردین این خودشه
Iran, Islamic Republic of
05:29 - 1397/05/07
سه سریال عالی. به سلیقه من 1 تین وولف 2صد نفر 3 بریکینگ بد این نظر منه این 3 شاید سریال های بهتر باشن ولی من اینارو بیشتر پسندیدمشون
Iran, Islamic Republic of
02:43 - 1397/05/20
بنظر من که جوونم گیم اف ترونز و بانشی و درسرزمینهای بد زیباترین سریالهای حال حاضر دنیان فوق العادن
Iran, Islamic Republic of
20:41 - 1397/05/29
دنبال یه سریال جذاب هستم دوبله
Iran, Islamic Republic of
03:11 - 1397/06/05
سلام لطفا چند تا سریال اکشن بهم معرفی کنید.ممنون
United Arab Emirates
03:19 - 1397/06/05
من سريال هاي زيادي ديدم اعم از ١٣ دليل براي اينكه، فرندز، وست وورد، واكينگ دد ، گيم آف ترونز ، بريكينگ بد ،گاتهام ، اِفِيْرْ ، وان هاندرد ، در حال حاضر هم سوپر نچرال..ولي هيچ سريالي براي من جذابيت فرار از زندان رو نداشت،واقعاً هر لحظش پر از اتفاقات غافلگير كننده بود...
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۴۵ - ۱۳۹۷/۰۸/۲۲
سوپر نچرال خیلی خوبهههههههههههه
سپهر
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۲۵ - ۱۳۹۸/۰۳/۱۴
فرار از زندان فصول اولیش خوب بود دیگه جالب نیست
Iran, Islamic Republic of
15:58 - 1397/06/10
توصیه میکنم سریال سرگذشت ندیمه رو ببیند
Iran, Islamic Republic of
11:46 - 1397/06/14
فصل اول کاراگاه حقیقی،وایکینگها از قسمت سی به بعد،برکینگ بد هم از سی به بعد با اینا حال کردم،با صد و لاست و والکینگ دد حال نکردم،با توجه به سلیقه شخصی من چه سریالی توصیه میکنین ببینم؟؟
Iran, Islamic Republic of
23:14 - 1397/06/19
بدترین سریالی که دیدم لاست بوده وقت تلف کردنه بجاش سریال بانشی هر قسمتش مثه یه فیلم سینماییه و دوس نداری تموم بشه..سریال بازی تاج و تخت و مردگان متحرک .وایکینگ ها..هم عالین سریال ترس از مردگان متحرک هم چرته..سریال صد هم خوبه..اسپارتاکوس هم اگه صحنه نداشت خوب بود
Iran, Islamic Republic of
13:30 - 1397/06/24
به نظر من فرار از زندان و اسپارتاکوس برکینگ بد بهترین هستن چون به واقعیت نزدیکترن صد رو هم میشه باور کرد که همچین چیزی میتونه بشه بقیه سریال ها بچه بازین.البته سلیقه ها هم فرق میکنه ولی کسایی که واقع بین هستن اینا بدردشون میخره
پاسخ ها
مهدي
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۱۳ - ۱۳۹۷/۰۷/۱۰
اگر دنبال سريال خوبي هوم لندو ببين
Iran, Islamic Republic of
22:53 - 1397/06/24
دوستان سریال با قیمت مناسب کجا میشه تهیه کرد در تهران؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
17:41 - 1397/07/01
دوستان سریال شبیه بانشی.جان پناه معرفی کنید.ممنون
Iran, Islamic Republic of
19:41 - 1397/07/01
سریال جستجوگر خیلی عالی
حتما ببینید
Iran, Islamic Republic of
09:56 - 1397/07/05
بهترین سریالی که توی عمرم دیدم فرار از زندان بود واقعا عالی و هیجان انگیز. ولی فصل پنجش زیاد خوب نبود.. مردگان متحرک هم عاااالی بود دو فصل اولش عاااالی بود..اما بعد از اون چرتش کردن..فصل سه و چهارشم خوب بود نسبتا اما فصل پنج و بعدش.... و از وقتی نیگان اومد دیگه واقعا چرت شده.... سریال لاست چرت بود بریکینگ بد رو نگم اصلا واقعا چرت افسردگی گرفتم جلو مانیتور...سریال گیم اف ترونز بد نبود...نیکیتا و 24 هم دو سه قسمت اول رو دیدم چرت بود دیگه نگاه نکردم .. یکی از افتضاح ترین سریالا هم وست وورلد بود دو قسمت اول رو دیدم دیگه نگاه نکردم... سریال خاطرات خون آشام هم تا فصل سه خوب بود یعنی اونجایی که الینا یه بدل داشت واقعا جذاب بود و بعدش اورجینالا اومدن خوب بود... گرگینه ها هم اومدن خوب بود اما بعدش که انزو اومد و اونجایی که فصل چهار سفر میکردن به بدن هم دیگه و هرکی میمرد زنده میشد واقعا چرت شد..الانم دارن کشش میدن. دیگه نگاش نکردم.... سریال بیتس متل هم خیلی خوب بود....وایکینگ هارو دیدم عاااااالی بودم عالی شاهکار بود ..اصلا بازی تاج و تخت به پاش نمیرسه....سریال 100 هم خوب بود... ولی فرار از زندان از همشون بهتر بود......سریال اوریجینال رو هم یه قسمت اولشو دیدم دیگه نگاه نکردم... بانشی و سوپرنچرالو ندیدم ..ترو دیتکتیو هم دو قسمت اول رو دیدم زیاد خوب نبود....با بریکینگ بد آدم افسردگی میگیره....
پاسخ ها
روح الله
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۳۶ - ۱۳۹۷/۰۷/۰۷
خسته نباشی
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۴۳ - ۱۳۹۷/۰۸/۲۲
سوپرنچرالو ببین . حداقل تا فصل 5 اش خیلی خوبههه!!!!!!
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۴۴ - ۱۳۹۷/۰۸/۲۲
از اونجایی که گفتی با بریکینگ بد آدم افسردگی میگیره گفتم شاید سلیقه هامون شبیه باشه. منم حالم بد میشد دیگه ندیدم
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۳۲ - ۱۳۹۷/۰۸/۲۹
اصن از سریال چیزی میفهمی تو؟! هه من ک فک نکنم
فواد
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۰۴ - ۱۳۹۷/۱۱/۰۹
بریکینگ بد عالی بود هم هیجان داشت هم داستانی داشت که واقعا از نظر من جذاب بود و مثل سایر سریال ها تکراری نبود. مثلا سریال بنشی درسته سریال خوبی بود ولی داستان هر قسمتش تکراری بود به نوعی بود که اول فیلم میشد حدس زد آخرش چی میشه ولی بریکینگ بد رو واقعا نیمشد حدس زد و از نظر من بدم تموم نشد اونجور که باید تموم میشد تموم شد.
آرمین
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۴۱ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۷
همش که چرت بود خخخخخ
Iran, Islamic Republic of
12:50 - 1397/07/12
نظر همتون محترم ولی نظر من بعد از ۱۴ سال سریال دنبال کردن وشغل کلوب داری به ترتیب ‍سریال تاریخی 1 بازی تاج و تخت 2 وایکینگ 3 آخرین قلمرو پادشاهی 4 داوینچی 5 مارکو پولو سریال آخر زمانی 1راه رفت مردگان 2 100 3 ترس از مردگان متحرک 4 انقلاب سریال هایه دیگه هم 1 تابو 2دکستر 3 فرار از زندا
Iran, Islamic Republic of
07:39 - 1397/07/19
فقط سوپرنچرال و فرار از زندان والکینگ دد هم دو فصلش خوب بود بقیه رو ندیدم
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۴۱ - ۱۳۹۷/۰۸/۲۲
سوپر نچرال فصل های اولش خیلییی خوب بود.
Iran, Islamic Republic of
01:39 - 1397/07/26
ینی این همه فیلم باشه جادوگران و لوسیفر و دفندرز نباشه ذیگه جمع کنین دیگه
Iran, Islamic Republic of
00:32 - 1397/07/29
به نظر سریال فرار از زندان بهترین سریالیه که تا حالا دیدم و بدترینش مردگان متحرک که فقط چن قسمتشو نگاه کردم
France
11:18 - 1397/07/30
بابا چقدر شما بد سلیقه و بد سریال بینین
سریال فقط کیییییییمیییییا
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۲۸ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۴
واقعا راست گفتی
آرمین
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۴۴ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۷
حالم بهم خورد واقعا
لا اقل میگفتی مختاری یوسفی چیزی
کیمیا واقعا ؟؟؟
سریال قحطی بود؟؟
Iran, Islamic Republic of
21:46 - 1397/08/05
سلام من خیلی فیلم وسریال می بینم وفیلم هایی روکه دیدم واقعاقشنگ بوده مثلاومپایر . ارو.مرلین. اخرین پادشاهی .وایکینگ دد. بازی تاج وتخت .فراراززندان.ونوم .اورجینالز. ماریچی .سایمدانگ. روزی روزگاری. دروغ های کوچک زیبا. این هابهترین سریال هایی هست که من توعمرم دیدم
Iran, Islamic Republic of
22:11 - 1397/08/05
دوستان شکارچی سایه هاوتن ولف وخون واقعی ومروارید سیاه خیلی قشنگن پیشنهاد می کنم اینهازوببینید ولی این ها سبک عاشقانه ماجراجویی هستن
Iran, Islamic Republic of
19:51 - 1397/08/19
یعنی واقعا person of interest رو کسی ندیده؟
قشنگ تر هم مگه هست
Iran, Islamic Republic of
13:35 - 1397/08/26
اونایی که خودشون کسب و کار دارن و مزه شکست رو خوب میفهمن، سریال silicon valley پیشنهاد میشه!
Iran, Islamic Republic of
16:26 - 1397/08/26
دوستان کسي از سريال ليست سياه خبر داره؟؟چند فصل توليد شده؟؟
France
16:53 - 1397/08/26
با عرض معذرت از دوستانی که اسم سریال‌های ترکیه ای رو آوردن، آخه اون سریال‌ها کجا این سریال‌های مزخرف ترک کجا، چه جوری میشه اینها رو با هم مقایسه کرد آخه، هر کسی یه مقدار سریال بین باشه هيچوقت وقتشو صرف سریال‌های ترک نمیکنه
پاسخ ها
بردیا
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۰۰ - ۱۳۹۷/۰۹/۱۶
اخه ترک دنبال دزدیه هویته چجور انتظار داری بخاد تو هر چیزی حرفی واسه گفتن داشته باشه
نا شناس
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۱۸ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۵
من خیلی از فیلم های و سریالهای ترکیه و خارجی رو دیدم سریالهایی مثله اشکیا و کارادایی و کورتلار وادیسی خیلی خوبن همه می دونن به پای فیلمهای خارجی نمی رسن اما سطحشون خیلی خوبه شمایی که ندیدین نظر ندین بعد هم بردیا جان نظر نژادپرستانه نده
Iran, Islamic Republic of
17:38 - 1397/08/26
سریال فقط پسران هرج و مرج با روح و روانتون بازی میکنه
Iran, Islamic Republic of
23:25 - 1397/08/26
عجیبه فقط دو نفر سرگذشت ندیمه رو گفته بودند بنظرم این سریال واقعا جذابه و برنده چندین جایزه امی شده
Iran, Islamic Republic of
23:51 - 1397/08/26
ناموسا همیشه از این خبرا بزار...
Iran, Islamic Republic of
05:56 - 1397/08/27
24 و فرار از زندان فقط تونست منو قانع کنه ب وقت گذاشتن ب پاش الانم دارم خانه پوشالیو میبینم ک اینم خوبه
Iran, Islamic Republic of
06:09 - 1397/08/27
سلام میشه یه سریال اکشن معرفی کنید که تموم شده باشه ممنون میشم
پاسخ ها
رضا
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۲۸ - ۱۳۹۷/۱۰/۰۵
دوست عزیز بانشی را ببین
Iran, Islamic Republic of
09:15 - 1397/08/27
سرگذشت ندیمه هم خیلی قشنگه
Iran, Islamic Republic of
14:20 - 1397/09/01
من دارم دکسترو نگاه میکنم ولی هنوزم بهترین سریالی که دیدم گیم آف ترونزه انگار چند تا سریالو با هم داری میبینی
Iran, Islamic Republic of
21:08 - 1397/09/01
بهترین سریال ها game of thrones braking bad vikings the walkin dead daredevil the perison break
Iran, Islamic Republic of
10:54 - 1397/09/04
واقعا بهترین سریال تو عمرم 12 monkeys هست اگه به سریال های ماجراجویی و سفر در زمان و ویروس....علاقه دارید بی شک این بهترینه
Iran, Islamic Republic of
20:39 - 1397/09/11
سلام میتونید چندتا سریال که قسمتاش زیاد نباشه معرفی کنید مرسی
پاسخ ها
keyvon che
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۴۶ - ۱۳۹۷/۰۹/۱۳
بانشی هم اکشن هم کوتاه
Iran, Islamic Republic of
22:19 - 1397/09/12
برترین سریال جهان game of thronsشاید اولش گیج کننده باشه اما داره شخصیت چند قلمرو رو بازگویی میکنه،خیلی سریال جذابی هر کی تا فصل آخر نگا کرده.بی شک منتظر فصل آخرش که8هست
Iran, Islamic Republic of
14:08 - 1397/09/13
سریال ۲۴ خوبه
Iran, Islamic Republic of
15:31 - 1397/09/13
سلام . سلیقه ها متقاوته ولی سریالهایی که اگه کسی ندیده نمیتونه ادعا کنه که اهل سریال دیدم.
walking dead vikings vampire diaries teen wolf the 100
the originals true detective lucifer gotham supernatural grimm Game of thrones
Iran, Islamic Republic of
11:02 - 1397/09/16
سلام دوستان به نظرمن بهترین سریالها اینها هستند ... گات .. واکینگ دد.. بریکینگ بد.. جک رایان.. فرار از زندان...از نظر طنز هم بینگ بنگ تئوری .والسلام باقیشو نگاه هم نکنین .
Germany
16:23 - 1397/09/19
*game of thronse
*breaking bad
*banshee
*walking dead
*power
*blacklist
*100
Iran, Islamic Republic of
13:10 - 1397/09/22
سریال فقط lacasa de papel فوق العاده هیجانی به شکلی که نمیتونی واسه قسمت بعدی صبر کنی .
Iran, Islamic Republic of
10:48 - 1397/09/24
چرا حرز امام جواد اینقدر مهم است و دفع کننده ی چه چیزهایی میباشد ؟
Iran, Islamic Republic of
23:29 - 1397/09/24
همه اینا خوبه فقط کسی سریال جادوگری دوس داره سریال مرلینو توصیه میکنم عالیهههههه
United Arab Emirates
20:51 - 1397/09/26
سلام .
خواهشا از این مقاله ها بیشتر کار کنید .( بیشتر در مورد سریالها گزارش بزارید .)
ممنون
Iran, Islamic Republic of
01:40 - 1397/09/27
دوستان ی سریال مثل سبک پاور بهم معرفی میکنید
Iran, Islamic Republic of
10:07 - 1397/10/01
بیخیال ؛ از وختی لیست سیاه رو دیدم بقیه فیلما برام مسخره شدن :(
Iran, Islamic Republic of
10:37 - 1397/10/02
واقعا کسی که وایکینگ ها رو ندیده نصف عمرش در فناست
Iran, Islamic Republic of
22:25 - 1397/10/02
بابا اینا چیه هرکی دنبال سریال توپ فق اینا البته به نظر من 1Stranger.Things -Safe - Sense8- fargo 2-Mindhunter-westworld-twin.peaks-The_Sinner
Iran, Islamic Republic of
18:12 - 1397/10/05
سلام ممنون بابت این گزارش.
خواهشا سریالهای بیشتری رو مورد برسی قرار بدید.
Iran, Islamic Republic of
18:24 - 1397/10/05
اون بد بختایی که گیم اف ترونز رو گیم اف ترون مینویسن بعد واس ما اظهار نظر می کنن میگن چرته
قطعا یا سریالو ندیدن
یا درکشون از فیلم و سریال در حد سریال کیمیاست (:
فقط گیم اف ترونز و بریکینگ بد
حالا سریالای زیادی هس که ندیدم ولی این دوتا از نظر من از همه سریالا سرن
Iran, Islamic Republic of
18:12 - 1397/10/07
سریال سرگذشت یک ندیمه که دو فصلش دراومده و فصل سومش هم ۲۰۱۹ پخش میشه.خیلی خاص و بی نظیره.فقط دو قسمت نگاه کنین عاشقش میشین.
Iran, Islamic Republic of
22:19 - 1397/10/07
از نظر رتبه بندی قطعا Game of throbs بهترینه از هر نظر چه از نظر داستان، موسیقی متن،جلوه های ویژه
جذابیت آدمو معتاد خودش میکنه.
بقیه هم از نظر رتبه ننوشتم
*lost فوق العاده و به شدت اعتیاد اور
*true detective مجذوب کننده وزیبا
*breaking bad یکی از بهترین سریال ها
*13 reason for why جدیده و خیلی قشنگ
*the flash و arrow وقت تلفی
*fargo خیلی قشنگ
Iran, Islamic Republic of
00:37 - 1397/10/08
وایکینگها،فرار از زندان،لاست،چیزهای عجیب
Iran, Islamic Republic of
02:20 - 1397/10/08
دوستان من به شدت ب سریال های سبک تاریخی و درام رمانتیکعلاقه مندم
میتونم بگم اعتیاد دارم outlander,the withe qeen,poldark,the handmadetale
لطفااگه کسی بازم تو این سبک سریال میشناسهبگه لطفا تشکر
Iran, Islamic Republic of
20:27 - 1397/10/10
سلام
خواهشا بروز رسانی کنید.
(سریالهایی مثل :
Homeland
Power
The 100
و .......)
مورد برسی قرار بدید.
ممنون
Iran, Islamic Republic of
00:21 - 1397/10/13
اگه طرفدار سریال های سفر در زمان هستین یکی که چه عرض کنم بهترین سریال 12 monkeys هست که واقعا قشنگه و انقدر شما را مجذوبش میکنه که بعد از دیدن ۴ فصل سریال علاقه شدیدی به بازیگران و داستان زیبای فیلم پیدا میکنی که دوست داری دوباره ببینی
Iran, Islamic Republic of
11:18 - 1397/10/13
بعضیا ی میگن این فیلم خوبه یا بهترینه مثلا سوپر گیرل بخدا اصن حتی واسه سرگرمی بچه هم توصیه نمیکنم،ینی واقعا ک،بهترین سریالهای ک دیدم ۱۰۰،وایکینک،برکینگ بد،بانشی،فرار از زندان اینا همه خوبن ولی واقعا میگم uotlander و بازی تاج تخت بهترینهای قرنن با اختلاف
Iran, Islamic Republic of
23:07 - 1397/10/14
بهترین سریال عمرم فرار از زندانه
Iran, Islamic Republic of
12:54 - 1397/10/19
کسی into the badlandرو ندیده واقعا سریال محشریه توصیه میکنم حتما ببینید
Iran, Islamic Republic of
14:46 - 1397/10/19
سلام. دوستان بی زحمت سریالی مثل سریال game of thronseو وایکینگ ها اگه سراغ دارین بهم معرفی کنید ممنون
پاسخ ها
سنتی
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۵۱ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۱
breaking bad
ddddddd
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۵۱ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۱
بریکینگ بد
Arsen
United States
۰۳:۳۳ - ۱۳۹۸/۰۲/۲۱
the last kingdom رو هم حتما بعد از وایکینگ ها ببین
Iran, Islamic Republic of
14:47 - 1397/10/19
سلام. دوستان بی زحمت سریالی مثل سریال game of thronseو وایکینگ ها اگه سراغ دارین بهم معرفی کنید ممنون
United Arab Emirates
16:33 - 1397/10/22
بهترین فیلم ها بانشی -دکستر -برکینگ بد-وایکینگ دد-ولی بانشی رو دست همه رو زده ناموسا
Iran, Islamic Republic of
17:56 - 1397/10/24
لطفا سریالی معرفی کنید ک مثل والکینگ دد وایکینگها و گیم اف ترونز و لاست باشه.
درام معمایی رمزالود
سپاس
Iran, Islamic Republic of
17:56 - 1397/10/24
لطفا سریالی معرفی کنید ک مثل والکینگ دد وایکینگها و گیم اف ترونز و لاست باشه.
درام معمایی رمزالود
سپاس
پاسخ ها
حسین
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۰۷ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۲
سریال dark نگاه کن فصل اولش اومده .راز الود گذاشته تو جیبش
Iran, Islamic Republic of
17:15 - 1397/11/03
من خودم تو این سریال این که دیدم peaky blinders رو خیلی دوست داشتم پیشنهاد میکنم ببینید.
Iran, Islamic Republic of
01:08 - 1397/11/12
بدون شک فرندز یه سر و گردن از بقیه سریالا بالاتره ،در رده بعدی گیم و بریکینگ ، و ....
Iran, Islamic Republic of
02:52 - 1397/11/12
سلام ممنون از همه بابت نظرات و مشخصه هرکس سلیقه خاص خودشو داره اما اگه واقعا یک سریال فوق العاده و هیجانی که دوسدارین همش ببینین قسمت بعد چی میشه رو ببینین بدون شک و بدون معطلی سریال اصیل ها یا همون اوریجینال رو به شما معرفی میکنم وااااااااقعا عالین بازیگراش و موضوع و داستانش
Iran, Islamic Republic of
13:57 - 1397/11/12
من بیشتر سریالهایی که گفتین رو دیدم ولی چرا کسی از لوسیفر چیزی نمیگه
France
20:36 - 1397/11/12
گیم اف وایکینگ عالین این دوتارو دیدم سریالای دیگه برام جذاب نیسن
Iran, Islamic Republic of
13:08 - 1397/11/13
من عاشق فیلم های تاریخی مخصوصا اگر موضوعش تاریخ روم باشه پنج شش قسمت از اسپارتاکوس رو دیدم حالمو بهم زد هر هفت هشت دقیقه ای یه بار صحنه های جنسی داره و فکر می کنم به خاطر صحنه های جنسیشه که طرفدار داره من که بدم اومد دیگه نگاه نکردم
پاسخ ها
النا
United States
۲۱:۲۶ - ۱۳۹۷/۱۱/۲۱
دوست عزیز،سریال تیودرها رو ببین،یا فیلم دختر دیگر .بولین.....صحنه های جنسی اولی خیلی کمه،دومی هم شاید چهار.پنج تا در طول 2ساعت
Iran, Islamic Republic of
08:41 - 1397/11/14
واس
یه سریال طنز فک کنم مال انگلیس بود. خانواده ای رو روایت میکرد که پدر الکلی و همیشه مست بود. یه پسر و فک کنم دوتا دختر داشت. سریال حدود 2000 تا 2007 فک کنم. کلا آخر خنده بود. یه جاشم پدره داره حموم میکنه که دوسدختر پسرش میاد با عشوه پیشش و پدره که همیشه مسته باهاش میریزه بهم. دختره فیلم میگیره و به پسره نشون میده اونم با ماشین پدرشو دنبال میکنه و بعدها که پدرش واسه عذرخواهی میاد میشاشه روش... خیلی آخر خنده بود. اسم سریاله اگه گفتی مدعیا؟؟؟
پاسخ ها
keyvon che
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۴۶ - ۱۳۹۷/۱۲/۲۰
سریال بی حیا
Iran, Islamic Republic of
02:54 - 1397/11/17
فقط جومونگ و یوسف پیامبر و
از خارجی ها فقط تین ولف و بازی تاج تخت و لاست و 13 دلیل و شرلوک هلمز
United States
21:19 - 1397/11/21
وای خدای من،هیچکدوم از بینندگان دوسطر از کل متن هارو نخوندن،نویسنده تو معرفی هرسریال اشاره میکنه این سریال ها برای 2018 هستند،اونوقت این همه کاربر نوشتن سریال prison break,banshee , peaky blinders,breaking bad ,band of brothersیا the night of چی پس؟اونوقت ده ها نفرهم تایید میکنن،یا تعجب میکنن چرا اینا نیستن
پاسخ ها
آرمین
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۴۸ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۷
خخخخخخ جالب بود
Iran, Islamic Republic of
06:42 - 1397/11/23
سریال گیم اف ترونزو باید از بقیه سریالا جدا کرد. هیچ سریالی قابل مقایسه با این سریال نیست. بهترین سریالی که ساخته شده نه از نظر من از نظر مردم و همه فیلم شناسان. اگه از نظر من باشه بریکینگ بد بهترین سریاله ولی باید قبول کرد گیم اف ترونز بهترین سریالی هست که ساخته شده چه من خوشم بیاد چه نه
Iran, Islamic Republic of
12:29 - 1397/11/23
سلام سریال مشابه 100 The سراغ دارین بهم معرفی کنین؟
پاسخ ها
علیرضا
Germany
۰۲:۵۰ - ۱۳۹۸/۰۱/۰۱
لاست.دیسکاوری استار ترک
آرمین
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۵۰ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۷
لاست حتما ببینش
خیلی بهتر از صد هست در همون سبک هست
Iran, Islamic Republic of
22:40 - 1397/12/12
نظرات دوستانو خوندم گفتم بازهم چند فیلم خوب معرفی کنم اول اینکه سریال داوینچی دیمنز ببینید هرکی خوشش نیومد مارو دعا نکنه اگه هم اینو دید حتما سریال Salvation رو ببینید که مث داوینچیه ولی به اون نمیرسه بقیشونم که دیگه گفتن نداره واکینگ دد تا چند فصل اول و مسترروبات و وایکینگ و برکینگ بد.. اگه کسی سریالی مثل سریال لاست سراغ داره معرفی کنه یا فیلم ؟!؟
Iran, Islamic Republic of
11:26 - 1397/12/14
بریکینگ بد بهترینه برای کسایی که میخوان یه سریال واقعی و ساده ببینن
تبدیل شدن یه شیمی دان به بزرگترین تولید کننده مواد مخدر با یه داستان باورکردنی و بدون خالی بندی
Iran, Islamic Republic of
20:53 - 1397/12/19
سریالهایی که تا حالا دیدم و به نظرم ارزش دیدن رو دارن(نظرات بسته به سلیقه افراد متفاوته به ترتیب علایقم سریال ها رو گذاشتم )
1.GOT
2.Dexture
3.Lost
4.Twin Peaks
5.Friends
6.True Detective
7.walking dead
8.mindhunter
9.stranger things
10.Death Note
10.Big Little Lies
11.Black Mirror
12.Prison Break
13.13 reasons why
14.Banshee
15.Hannibal
15.viking
16.ozark
ادامه دارد...
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۱۰ - ۱۳۹۸/۰۲/۲۷
لایک داری
Iran, Islamic Republic of
09:45 - 1397/12/20
هر کی پاتریک ملروز و ندیده نصف عمرش بر فناست..... یه مینی سریال محشر با بازی شاهکار بندیکت. خدایی هیچ کدوم از این سریال ها به پای این نمیرسید. شاید بشه گفت بندیکت نقش قوی تری نسبت به شرلوک توی این فیلم ایفا کرد.
پاسخ ها
مهدی
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۵۹ - ۱۳۹۷/۱۲/۲۶
تایید میکنم . سریال قشنگیه
Iran, Islamic Republic of
22:44 - 1398/01/11
بهترین سریال قطعا کیمیاست خخخخخخخخ!
اگر سریال کمدی هیجانی می خواین سریال leverage
Iran, Islamic Republic of
11:25 - 1398/01/18
یه سریال توووووپ معرفی کنید خواهشن بانشی. وایکینگ. تاج تخت. مردگان متحرک. 100 .بدلنز. میهن. اینا رو دیدم
France
00:05 - 1398/01/22
GOT و Breaking bad و True Detective( فقط فصل یِِکِش )
بهترینن
Iran, Islamic Republic of
10:20 - 1398/02/01
سریال فقط
1-گیم آف
2-وایکینگ
3-واکینگ دد
4-تابو
5-پانشر
6-هوم لند
Iran, Islamic Republic of
01:00 - 1398/02/03
برید فصل هشتم سریال Game Of Thrones رو ببینید می فهمید سریال چیه .
این چرت و پرتارو نبینید .
پاسخ ها
بدون نام
France
۰۱:۲۳ - ۱۳۹۸/۰۳/۱۷
اژدها داره عمو جون؟ بخاطر اون میگی؟ هرکی میخواد عمرشو تلف کنه بره سمت این سریال... ضعیف نیس ولی خرابش کردن دو فصل اخرش توهین به شعور مخاطب بود واقعا
Iran, Islamic Republic of
22:52 - 1398/02/11
یعنی همه سریالا چرت و پرتن فقط گیم آف ترونز خوبه؟! خخخخخ فصل اول گیم آف ترونز دیدم حالم بهم خورد
Iran, Islamic Republic of
00:59 - 1398/02/14
تو مایه های هیل ان ولز اگه دیدید یکی معرفی کنید سپاس.
Iran, Islamic Republic of
15:25 - 1398/03/03
ففط سریال black list
خیلی محشره و بسیار راز الود
Iran, Islamic Republic of
12:23 - 1398/03/14
دیگه از game of thrones که معروف تر نیست چرا تو لیست نبود؟
Iran, Islamic Republic of
02:42 - 1398/03/17
مسخره ترین سریال تاریخ ارو هست هرکی اسمشو میاره یا ندیدتش یا اولین سریالیه که دیده یه سریال بی سر و ته که جز توهین به شعور مخاطب هیچ چیزی نداره پوچ پوچه یه افتضاح به تمام معنا...
کلا به هیچ وجه سمت سریال هایی که ریت گوگلشون زیر 90 باشه یا imdb زیر 7.8 دارن نرین یا حتی بالای 8 هارو اول ببینین که تعدادشون کم نیس اما اگه همه ی اون سریال هارو دیدین و دنبال جدید میگردین
به نظرم سریال sex education خوب باشه... دارای imdb 8.4
Iran, Islamic Republic of
19:37 - 1398/03/29
عاشق گات بودم .... به دو فصل آخرش از اون موقع روانی شدم.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج