عروس ملکه انگلیس از سقط فرزندش می‌گوید
۱۰۶۲۳۵۴
۰۵ آذر ۱۳۹۹ - ۲۳:۳۹
۲۹۹۱
جزئیات صمیمانه‌ای که از طریق مقاله منتشر و به اشتراک گذاشته شده است با سیاست معمول اعضای خاندان سلطنتی انگلیس در تضاد است.

عصر ایران: "مگان مرکل" همسر شاهزداه "هری" نوه ملکه بریتانیا اعلام کرد که 4 ماه پیش و به شکلی ناخواسته جنینی را سقط کرده است.

به گزارش عصرایران به نقل از نیویورک تایمز مرکل در این باره نوشت: در حالی که فرزند اولم را در آغوش گرفتم، متوجه از دست دادن فرزند دومم شد.

"آرچی" فرزند اول مگان و شاهزاده هری در 6 می سال 2019 به دنیا آمد.

عروس ملکه انگلیس از سقط فرزندش می‌گوید

"مگان مرکل" همسر شاهزاده "هری" نوه ملکه بریتانیا در ماه مارس 2020 در لندن- او در حدود 4 ماه پیش به صورت ناخواسته فرزندش را سقط کرده است/ عکس: رویترز

مگان و هری در سال گذشته از وظایف سلطنتی خود دست کشیده و از بریتانیا به کالیفرنیا آمریکا نقل مکان کردند. آنها با دو لقب سلطنتی "دوک و دوشس" ساسکس در بریتانیا شناخته می‌شدند.

مگان برای نیویورک تایمز نوشت:" درد و از دست دادن، همگان را در سال 2020 به ستوه آورده است".

او افزود: از دست دادن فرزند غم و اندوه غیرقابل تحمل دارد که بسیاری آن را تجربه کرده‌اند و صحبت زیادی از آن نمی‌کنند.

او تشریح کرد که چگونه او و همسرش در بیمارستان برای فرزند از دست رفته خود اشک می‌ریختند.

او گفت: "من و همسرم پس از تجربه دردناک از دست دادن فرزندمان فهمیدیم که در فضایی با حضور 100 زن، 10 تا 20 نفر از آنها از سقط ناگهانی و ناخواسته فرزند (متولد نشده) رنج می‌برند.

او در متن خود نوشته است: با وجود اشتراک این درد گفت‌و‌گو در این باره همچنان تابو باقی مانده و مملو از شرم (غیر قابل توجیه) است و به تداوم چرخه عزاداری انفرادی منجر می‌شود.

عروس خانواده سلطنتی بریتانیا در ادامه نوشت: برخی شجاعانه داستان‌های خود را به اشتراک می‌گذارند و می‌دانند وقتی یک نفر حقیقت را بگوید این مجوز را می‌دهد تا همان کار را دنبال کنیم.

رویترز در این باره نوشت: جزئیات صمیمانه‌ای که از طریق مقاله منتشر و به اشتراک گذاشته شده است با سیاست معمول اعضای خاندان سلطنتی انگلیس در تضاد است و آنها تقریبا هیچ چیزی در باره زندگی شخصی خود را فاش نمی‌کنند.

ملکه الیزابت مادربزرگ هری در طول سلطنت 68 ساله سلطنت خود تقریبا در هیچ مصاحبه، مقاله، یا رسانه‌ای درباره جزئیات و مسائل خانوادگی مانند به دنیا آمدن فرزندانش صحبت نکرده است.

شاهزاده "ویلیام" برادر بزرگتر شاهزاده هری و همسرش "کیت" پس از تولد هر کدام از سه فرزندنش در برابر دوربین خبرنگاران در جایی خارج از بیمارستان ایستاد و پس از تولد آنها را نمایش داد.

با این حال و علی رغم شور و هیجان رسانه‌ای ویلیام و کیت چیزی در مورد اسرار خانه ، زندگی و تولد فرزندان خود فاش نکردند.

 

انتشار یافته: 4
در انتظار بررسی:3
Iran, Islamic Republic of
07:15 - 1399/09/06
روزی خودش وشوهرش وبچه اش
همه باهم بمیرند
پاسخ ها
بی نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۱۵ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۶
چراااااااا
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج