آقایان لیگ برتری لطفا غر نزنید!
۱۰۶۲۴۸۷
۰۶ آذر ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۳
۱۰۶۵
در حالی که هنوز نیمی از مسابقات هفته سوم لیگ بیستم باقی مانده، اما سرمربیان و بازیکنان به اندازه ۱۰ هفته مصاحبه علیه داوری انجام دادند.

خبرآنلاین: در حالی که هنوز نیمی از مسابقات هفته سوم لیگ بیستم باقی مانده اما سرمربیان و بازیکنان به اندازه ۱۰ هفته مصاحبه علیه داوری انجام دادند.

رقابت های لیگ برتر فوتبال در فصل بیستم از روز ۱۶ آبان آغاز شد و در حال حاضر نیز چهار بازی از هفته سوم لیگ باقی مانده است. با وجود اینکه هنوز ابتدای مسابقات قرار داریم اما از همان هفته اول اعتراض های شدید به وضعیت داوری آغاز شد و هم چنان ادامه دارد.

برکسی پوشیده نیست که اشتباهات تاثیرگذار داوری در هفته های گذشته رخ داده اما شرایط به گونه ای شده است که با کوچکترین خطا و برخوردی به خصوص در محوطه جریمه، تیم ها توقع اعلام خطا دارند.

به جرات می توان گفت در ۲۰ بازی برگزار شده لیگ بیش از ۱۰ مصاحبه از سرمربیان در انتقاد به داوری منتشر شده و اصلا مشخص نیست که برچه اساسی این انتقادات صورت می گیرد!

قبل از شروع مسابقات همه از لزوم احترام و کمک به داوران صحبت می کنند اما خیلی زود این گفته ها را فراموش می کنند و برای هر شکست یا تساوی دست به دامان اشتباهات داوری می شوند! البته یکی از عجیب ترین اتفاقات نیز این است که سرمربیان تیم های برنده هم این روزها اعتراض می کنند تا مبادا از غافله غُر زدن جا بمانند!

اشتباهات داوری در لیگ ایران گاهی فراتر از تصور است همان گونه که در لیگ انگلیس هم تصمیمات عجیب و غریب گرفته می شود اما مشکل اساسی لیگ ایران این است که تیم ها در حد نازل کیفی قرار دارند اما توقع دارند داورانی در حد جام جهانی برای آن ها سوت بزند. برخی تیم ها نیز با انتشار بیانیه های غیرمنطقی قبل از بازی ها و در زمان اعلام داور مسابقه تلاش می کنند سوت های ۵۰-۵۰ را به نفع خود کنند و هیچ کسی هم برچنین اقدام هایی نظارت ندارد.

شاید اگر سرمریبان روی تاکتیک های خود کار کنند، مهاجمان قدرت بدنی خود را بالا ببرند تا با هرتنه ای بر زمین نیفتند و مدافعان نیز حواسشان به واکنش های لحظه ای در زمین باشد؛ دیگر داوران سیبل نمی شوند و نتایج همان گونه رقم می خورد که آن ها می خواهند.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج