اوباما بازیگر نقش خودش را تایید کرد
۱۰۶۳۵۸۹
۰۹ آذر ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۴
۱۱۹۹
باراک اوباما تایید کرد که تمایل دارد «دریک گراهام» نقش او را در یک فیلم بیوگرافی احتمالی بازی کند.
باشگاه خبرنگاران جوان: باراک اوباما تایید کرد که تمایل دارد «دریک گراهام» نقش او را در یک فیلم بیوگرافی احتمالی بازی کند.
 
اوباما بازیگر نقش خودش را تایید کرد
 
به نقل از ورایتی، باراک اوباما تمایل دارد که «دریک» نقشش را در یک فیلم سینمایی زندگی نامه‌ای بازی کند. اوباما در مصاحبه‌ای جدید مهر تایید خود را روی این رپر برای بازی در نقشش زد.
 
او گفت: من میگویم که به نظر می‌رسد «دریک» می‌تواند هرکاری را که بخواهد انجام دهد. منظورم این است که او برای من یک برادر با استعداد است. پس اگر زمانش برسد او آماده خواهد بود. اوباما می‌گوید نه تنها خودش بلکه دخترش نیز دوست دارد«دریک» نقش پدرش را بازی کند.
 
رئیس جمهور سابق آمریکا ادامه داد: او حتی مهر تایید خانواده من را نیز دارد که مهم‌تر از من است. تصور می‌کنم مالیا و ساشا نیز با این موضوع موافق باشند.
 
«دریک» که حرفه بازیگری اش را در سریال «دگراسی: نسل بعدی» و فیلم سینمایی «چارلی بارلت» آغاز کرد برای اولین بار در مصاحبه اش با پیپر در سال ۲۰۱۰، تمایل خود را برای بازی در نقش باراک اوباما نشان داد. او گفته بود: امیدوارم کسی فیلمی در مورد زندگی باراک اوباما بسازد چرا که من می‌توانم نقش او را ایفا کنم.
 
با این حال که خود باراک اوباما چندین بار در فیلم‌ها و پروژه‌های تلویزیونی حضور داشته است، اما تاکنون یک فیلم بیوگرافی کامل از وضعیت سیاسی او ساخته نشده است. اما اکنون با انتشار کتابی به نام «یک سرزمین موعود» که خاطرات اوباماست، اکنون یک منبع قابل استناد برای نوشتن فیلمنامه احتمالی وجود دارد.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج