واکنش غریب‌آبادی به اظهارات مدیرکل آژانس
۱۰۶۴۲۵۵
۱۱ آذر ۱۳۹۹ - ۰۰:۲۰
۱۹۲۷
کاظم غریب آبادی، سفیر و نماینده دائم کشورمان نزد سازمان های بین المللی در وین، به اظهارات مدیرکل آژانس که هیچکس و از جمله ایران از کاهش یا محدودیت بازرسی ها برنده نمی شود، واکنش نشان داد.

خبرآنلاین: کاظم غریب آبادی، سفیر و نماینده دائم کشورمان نزد سازمان های بین المللی در وین، به اظهارات مدیرکل آژانس که هیچکس و از جمله ایران از کاهش یا محدودیت بازرسی ها برنده نمی شود، واکنش نشان داد.

وی در همین رابطه گفت: از آژانس در وهله اول انتظار می رود که بطور شفاف موضع خود را در ارتباط با اقدام تروریستی اعلام نماید و قویا این عمل را محکوم نماید. نماینده ایران در آژانس بین المللی انرژی اتمی ادامه داد: آژانس در برابر کشور عضوی که پذیرای بیشترین بازرسی های آن است و از طریق اجرای تعهدات مختلف، شفاف ترین برنامه هسته ای را دارد، اما دانشمندان آن در معرض تهدید ترور قرار دارند و یا ترور می شوند، و تاسیسات هسته ای آن نیز در معرض تعرض قرار دارند و یا مورد خرابکاری قرار می گیرند، مسئولیت فوری و اساسی دارد.

لازم به توضیح است که مدیرکل آژانس طی مصاحبه ای با خبرگزاری فرانس پرس گفته بود: ما اضطراب موجود را درک می کنیم، اما همزمان واضح است که هیچکس و خود ایران از کاهش، محدودیت یا انقطاع در کاری که با هم انجام می دهیم، هیچ بردی نخواهد کرد. وی در مورد اقدام تروریستی نیز گفت: ما از خشونت از هر نوع آن اعلام انزجار می کنیم. ما یک سازمان بین المللی برای صلح و امنیت هستیم.

واکنش غریب‌آبادی به اظهارات مدیرکل آژانس

واکنش غریب‌آبادی به اظهارات مدیرکل آژانس

انتشار یافته: 3
در انتظار بررسی:10
Iran, Islamic Republic of
00:42 - 1399/09/11
(ما یک سازمان بین المللی برای صلح و امنیت هستیم.)
طنز جالبی یود
بیش از ۲۰ هزار بمب هسته ای در امریکا و روسیه و چین و فرانسه و انگلیس تولید و انبار شده چسبیدن به کشوری
مثله ایران که شاید تا سالها نتونه یکی بسازه
Iran, Islamic Republic of
00:46 - 1399/09/11
ازبرجام وان پی تی خارج نشوید!
پاسخ ها
عبدالهی
Iran, Islamic Republic of
۰۷:۱۹ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۱
تعهدات یکطرفه نشانه ذلت و بضرر ایران است. کمی تفکر
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج