پینتو: جانشین کى‌روش نیستم
۱۰۶۴۴۰۵
۱۱ آذر ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۴
۸۱۸
فدراسیون فوتبال امارات از پایان رسمى همکارى با سرمربى کلمبیایى و فسخ دوجانبه قرارداد با خورخه لوییس پینتو خبر داد.

خبرگزاری تسنیم: فدراسیون فوتبال امارات از پایان رسمى همکارى با سرمربى کلمبیایى و فسخ دوجانبه قرارداد با خورخه لوییس پینتو خبر داد.

خورخه لوییس پینتو سرمربى تیم ملى امارات تنها 154 روز هدایت این تیم را بر عهده داشت و با دریافت غرامت 500 هزار دلارى قرارداد این مربى به صورت رسمى فسخ شد.

یوسف حسین نایب رئیس فدراسیون فوتبال امارات با اعلام این موضوع از آغاز مذاکرات با تن کاته مربى با تجربه هلندى و مامیچ مربى صربستانى خبر داد و گفت: ما نمى‌خواهیم زمان را از دست بدهیم و با مربیانى وارد مذاکره شدیم که سابقه فعالیت در فوتبال امارات را داشته و شناخت کافى از بازیکنان ما دارند. رازوویچ سرمربى صرب الوحده نیز گزینه دیگر ماست که البته تنها در صورت موافقت این باشگاه او را به خدمت مى‌گیریم.

پینتو با تشکر از فدراسیون امارات در این نشست گفت: قطع همکارى بهترین تصمیم ممکن بود. من تمام تلاش خودم را کردم اما در نهایت به اهدافى که داشتیم نرسیدم و آن پینتویى که انتظار مى‌رفت، نبودم به همین دلیل ترجیح مى‌دهم کناره‌گیرى کنم و فرصت را به مربى دیگرى بدهم. در خصوص جانشینى کى‌روش در تیم ملى کلمبیا هم باید بگویم این موضوع دلیل جدایى من نیست و پیشنهادى براى هدایت تیم ملى کشورم دریافت نکردم.

گفتنى است پینتو سى و ششمین مربى تاریخ تیم ملى امارات بود که تنها در سه بازى تدارکاتى هدایت این تیم را در دست داشت و در دو بازى مقابل ازبکستان و بحرین شکست خورد و تنها توانست تاجیکستان را مغلوب کند. تا با کسب یک پیروزى در طول 5 ماه از تیم ملى امارات جدا شود.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج