پاداش آسیایی هم پیش‌خور شد!
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
دیاکو_موبایل F دومی
ایرانیان - F داخلی موبایل111
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - f تبلت1111
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
فرش مرتضوی_1
دکتر نداف کرمانی 1
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
دکتر نداف کرمانی 3
فرش مرتضوی_3
فرش مرتضوی_ 4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
دکتر نداف کرمانی 4
فرش مرتضوی_2
دکتر نداف کرمانی 2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
دیاکو_F داخلی دومی
ایرانیان - F داخلی1111
۱۰۶۷۷۷۹
۲۰ آذر ۱۳۹۹ - ۰۷:۱۴
۱۳۷۶
پرسپولیسی‌ها هرچه به روز برگزاری فینال لیگ قهرمانان آسیا نزدیک‌تر می‌شوند، سعی بر این دارند که شرایط تیم و باشگاه را نرمال‌تر از همیشه نگه داشته و با دور کردن استرس‌ها و حاشیه‌ها از بازیکنان و اعضای کادر فنی اجازه بدهند که آرامش در تیم حاکم شده و آن‌ها با خیالی راحت به رقابت حساس مقابل نماینده شرق آسیا فکر کنند.

روزنامه فرهیختگان: پرسپولیسی‌ها هرچه به روز برگزاری فینال لیگ قهرمانان آسیا نزدیک‌تر می‌شوند، سعی بر این دارند که شرایط تیم و باشگاه را نرمال‌تر از همیشه نگه داشته و با دور کردن استرس‌ها و حاشیه‌ها از بازیکنان و اعضای کادر فنی اجازه بدهند که آرامش در تیم حاکم شده و آنها با خیالی راحت به رقابت حساس مقابل نماینده شرق آسیا فکر کنند تا بالاخره سرخ‌ها بتوانند پس از سال‌ها این جام را به تهران آورده و جای خالی این افتخار را در ویترین افتخارات خود پر کنند.

در این بین یکی از دغدغه‌های بزرگ مدیران باشگاه پیش از اعزام تیم به دوحه قطر، موضوع بدهی‌های مالی این باشگاه به بازیکنان و اعضای کادرفنی بود و آنها از ابتدای حضورشان در پرسپولیس جلسات و رایزنی‌هایی را آغاز کردند تا بتوانند منابع مالی را به باشگاه تزریق کرده و با پر کردن حساب بازیکنان روحیه آنها را برای حضوری موفق در فینال بالا ببرند. حالا ظاهرا آنها توانسته‌اند در روزهای گذشته بابت فصل قبل رقابت‌های لیگ برتر با بازیکنان و اعضای کادرفنی خود تسویه‌حساب کنند و البته به هیچ‌عنوان اعلام رسمی نشده که این پول از کدام منبع به باشگاه رسیده و در قبال آن قرار است چه خدماتی به فرد واریز‌کننده این پول داده شود.

سمیعی هم مثل رسول‌پناه قرض کرد

در زمان حضور مهدی رسول‌پناه به‌عنوان سرپرست در باشگاه پرسپولیس، این باشگاه مبالغ زیادی را از طرق مختلف قرض کرد و حتی پولی که باید در این ماه توسط کارگزار به حساب سرخ‌ها واریز می‌شد نیز زودتر از موعد دریافت شد تا با این پول‌ها بتوانند پرونده برانکو را در فیفا مختومه و خطر کسر امتیاز و سقوط به دسته پایین‌تر را از سر باشگاه کم کنند، اما در همین دوران رسول‌پناه علاوه‌بر پول آتیه داده‌پرداز مبلغی در حدود 18 میلیارد نیز از جای دیگری قرض شد و او به طلبکار هم این وعده را داد که به‌زودی این پول را به حساب‌شان باز می‌گرداند، اما درنهایت او در باشگاه ماندنی نشد و این بدهی هم به سایر بدهی‌های پرسپولیس اضافه شد.

حالا هم که گفته می‌شود پرسپولیس با بازیکنان و اعضای کادرفنی بابت فصل گذشته تسویه‌حساب کرده است، شنیده می‌شود که جعفر سمیعی نیز بعد از کلی چک و چانه با اسپانسرهای مختلف و البته کارگزار باشگاه متوجه این موضوع شد که نمی‌تواند به این زودی‌ها پولی را به حساب باشگاه تزریق کند، به همین دلیل ناگزیر به همان شیوه مهدی رسول‌پناه روی آورد و برای حل مشکل مالی بازیکنان از یک اسپانسر قدیمی مبلغی را قرض گرفت.

یک وزیر، کار پرسپولیسی‌ها را راه انداخت!

پرسپولیسی‌ها که امیدوار بودند بتوانند پولی را خارج از قرض به حساب باشگاه تزریق کنند بعد از اینکه متوجه شدند نمی‌توانند در این زمینه به توفیقی دست پیدا کنند. درنهایت پرونده اسپانسرهای قدیمی را باز کردند تا شاید بتوانند از این طریق مطالباتی را که دارند وصول کرده و بخشی از مشکلات مالی را برطرف کنند. در این بین آنها به نام یک اسپانسر که چند سال قبل با سرخ‌ها همکاری می‌کرد برخورد کردند که از قضا مبلغی هم به باشگاه بدهکار بود، اما این اسپانسر که در دوران مدیریت انصاری‌فرد و رسول‌پناه در باشگاه هم مبالغ اندکی را به حساب باشگاه واریز کرده بود، زیر بار بدهی خود نرفت و اعتقادش بر این بود که با پرداختی‌های اخیر مبلغی به باشگاه بدهکار نیست.

پرسپولیسی‌ها که این اسپانسر را تیر آخر خود می‌دانستند درنهایت برای اینکه بتوانند این مبلغ را دریافت کنند، دست به دامن یکی از وزرای کابینه دولت شدند تا با توجه به نفوذ این وزیر در میان مدیران آن اسپانسر، او سفارش پرسپولیسی‌ها را بکند تا آنها بتوانند فعلا با تزریق این پول پیش از رقابت فینال لیگ قهرمانان آسیا مشکل خود را برطرف کرده و بعد از این جدال حساس پای میز حساب‌وکتاب بنشینند و تسویه‌حساب نهایی صورت بگیرد. شنیده می‌شود که این وزیر نیز برای اینکه پرسپولیس نماینده کشورمان در لیگ قهرمانان آسیا است و این بازی را یک دیدار ملی قلمداد می‌کند، از اسپانسر قدیمی سرخ‌ها خواسته که این پول را در قالب قرض به حساب باشگاه واریز کند و بعد از جدال آسیایی با آنها پای میز مذاکره بنشیند.

پول آسیایی هم پیش‌خور شد

یکی از بزرگ‌ترین درآمدهایی که مدیران باشگاه روی آن حساب ویژه‌ای باز کرده‌اند و در مواجهه با هر مشکلی وعده زمانی را می‌دهند که این پول به حساب‌شان واریز می‌شود، پاداش آسیاست و همین موضوع باعث شده که باشگاه به‌شدت امیدوار باشد که با قهرمانی در لیگ قهرمانان آسیا مبلغ پاداش آنها بالاتر برود وگرنه با توجه به بدهی‌هایی که این روزها برای باشگاه ایجادشده از پول نایب‌قهرمانی در آسیا چیزی در جیب باشگاه باقی نمی‌ماند. آنها باید در ابتدا 18 میلیارد بدهی را بپردازند که رسول‌پناه روی دست باشگاه گذاشته و با آن پول برانکو را پرداخت کرده و در ادامه نیز به این اسپانسر قدیمی که حاضر شده پول به سرخ‌ها قرض بدهد، وعده داده‌اند هر مبلغی را که بدهی‌شان باشد بعد از دریافت پاداش آسیایی به حساب‌شان باز می‌گردانند.

با این حساب سرخ‌ها حدود 38 میلیارد بابت همین دو فقره قرضی که کرده‌اند، بدهکار می‌شوند و با یک حساب سرانگشتی می‌توان متوجه شد که پاداش نایب قهرمانی دردی را از دردهای مالی باشگاه کم نمی‌کند. خصوصا اینکه در پرونده شکایت کالدرون هم قرمزها روی همین پاداش حساب کرده‌اند!

بازیکنان 10 درصد تخفیف دادند

با وجود اینکه حدود 20 میلیارد به حساب پرسپولیسی‌ها پول واریز شده، اما این پول حتی برای تسویه فصل قبل بازیکنان هم کافی نبود. در این بین جعفر سمیعی با دعوت تک‌تک بازیکنان به محل باشگاه از آنها خواست که در این برهه زمانی حساس که پرسپولیس از لحاظ مالی شرایط خوبی را تجربه نمی‌کند، بخشی از طلب فصل قبل خود را به باشگاه ببخشند تا او بتواند مابقی طلب‌شان را پرداخت کند. در این خصوص شنیده می‌شود که بازیکنان حاضر شده‌اند 10 درصد از پول فصل قبل را به باشگاه ببخشند و درنهایت با این تخفیف سمیعی توانسته که مطالبات فصل گذشته بازیکنان را به‌طور کامل تسویه کرده و با خیالی راحت امور مربوط به فینال لیگ قهرمانان آسیا را در دستور کار قرار دهد.

انتشار یافته: 2
در انتظار بررسی:10
Iran, Islamic Republic of
09:48 - 1399/09/20
بازم خوبه پول برای باشگاه و
بدهی باشگاه خرج میشه اون
دوره که معلوم نشد پول پاداش
چی شد
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۳۸ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۰
یه ال مسعود کم بود شدن سلسله ال مسعودیان
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
فرش تارنگ_1
فرش ریحان 1
اپیلاسیون نانا 1
شیرآلات زمانی_1
فرش تارنگ_3
شیرآلات زمانی_3
اپیلاسیون نانا 3
فرش ریحان 3
اپیلاسیون نانا 4
فرش ریحان 4
فرش تارنگ_4
شیرآلات زمانی_4
فرش ریحان 2
شیرآلات زمانی_2
اپیلاسیون نانا 2
فرش تارنگ_2
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
استیل رگال_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
کالابرد_فوترموبایل
بانک کتاب پایتخت_فوتر موبایل
دیاکو_فوتر موبایل داخلی
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
دکتر قدیمی_فوتر موبایل
فرش تارنگ_فوتر موبایل
بانک کتاب پایتخت_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
دکتر عارفی - فوتر
شفا_فوتر
فنی آتل_فوتر
استیل رگال_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
دیاکو_فوتر داخلی
تدبیرکالا_فوتر
کالابرد_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
موسسه خیریه زهرا_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
فرش تارنگ_فوتر
دکتر قدیمی_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر