مصاحبه با برانکو درمورد پرسپولیس
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
لایکو_1
سمپاشی امحا_1
سمپاشی امحا_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
لایکو_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
لایکو_4
سمپاشی امحا_4
سمپاشی امحا_2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
لایکو_2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۱۰۶۸۴۱۹
۲۲ آذر ۱۳۹۹ - ۰۳:۵۱
۱۳۵۳
سرمربی پیشین پرسپولیس به خبرورزشی گفت: گل‌محمدی بسیار باهوش است و توانسته در پرسپولیس هم با قدرت و موفقیت مربیگری کند. جالب آنکه پیشرفت یحیی گل‌محمدی در مربیگری کاملاً محسوس است.

خبرورزشی: برنامه «شارع الریاضی» از شبکه «ابوظبی الریاضیه» اعلام کرد برانکو ضمن مذاکره با باشگاه شباب الاهلی به توافقاتی دست یافته است و از ماه ژانویه سرمربی این تیم اماراتی می‌شود! برانکو ایوانکوویچ بعد از کسب سه قهرمانی متوالی در لیگ برتر ایران همراه با پرسپولیس، این تیم را ترک کرد و عازم الاهلی عربستان شد. عمر کاری برانکو در الاهلی بسیار کوتاه بود و این مربی بعد از گذشت چند هفته از سمت خود برکنار شد.

بیکاری برانکو بعد از برکناری از الاهلی زمان زیادی نبرد و او به همراه دستیاران سابق خود در پرسپولیس به پیشنهاد تیم ملی فوتبال عمان پاسخ مثبت داد و هدایت این تیم را بر ‌عهده گرفت. البته به دلیل محدودیت‌های کرونایی و تعطیلی بازی‌های رسمی، برانکو تاکنون نتوانسته عمان را در بازی رسمی هدایت کند. در همین ارتباط دقایقی با برانکو ایوانکوویچ همکلام شدیم‌.

مصاحبه با برانکو درمورد پرسپولیس

در حال حاضر در عمان به سر می‌برید یا کرواسی؟

هم‌اکنون در کشور عمان هستم و ان‌شاءا... (‌تکیه کلام برانکو) ۱۸ دسامبر برای تعطیلات کریسمس به کرواسی می‌روم و بعد از عید ۸ ژانویه دوباره به عمان برمی‌گردم.

مگر از سرمربیگری تیم ملی عمان استعفا ندادید؟

نه! استعفا چرا؟

اخباری منتشر شد که البته شبکه‌های تلویزیونی اماراتی اعلام کردند شما با تیم شباب الاهلی به توافق رسیده و قرار است هدایت این تیم را بر عهده بگیرید؟

این‌طور نیست و من در حال حاضر سرمربی تیم ملی عمان و تحت قرارداد فدراسیون فوتبال این کشور هستم.

خبر مذاکره سران باشگاه شباب الاهلی امارات را تکذیب می‌کنید؟

ببینید من مذاکره یا پیغام باشگاه‌ها را تکذیب نمی‌کنم. من از کشورهای چین، کره‌ جنوبی، قطر و همین امارات پیشنهاد سرمربیگری دارم و کتمان نمی‌کنم اما بدون اجازه فدراسیون فوتبال عمان نمی‌توانم از تیم ملی این کشور جدا شوم.

خودتان همین جواب را به مدیران شباب الاهلی داده‌اید؟

دقیقاً همین‌طور است. پیشنهادی از این تیم اماراتی مثل همه پیشنهادات دیگر به من ارائه شد که گفتم شما باید با فدراسیون فوتبال عمان به عنوان کارفرمای من مذاکره کنید!

جالب شد! ادامه می‌دهید؟

بله، من همان‌طور که بارها گفتم یک مربی حرفه‌ای هستم و به تعهدات خودم پایبند. به دست‌اندرکاران باشگاه شباب الاهلی هم گفتم که اول باید با کارفرمای من یعنی فدراسیون فوتبال عمان مذاکره کنند و اگر با عمانی‌ها به توافق رسیدند بعد تازه باید با من بنشینند و صحبت کنند.

خودتان تمایل به ادامه همکاری دارید یا نه؟

حتماً تمایل دارم که در این شرایط در کشور عمان حضور دارم.

ولی هیچ بازی تدارکاتی مناسبی انجام ندادید و خبری هم فعلاً از بازی‌های رسمی نیست؟

به هر حال شرایط همین است. بحران کرونا جدی است و همه دنیا را درگیر خودش کرده است. این ویروس جهش‌هایی هم داشته و واقعاً نمی‌شود در قاره آسیا بازی دوستانه انجام داد.

قرار بود یک بازی دوستانه هم با تیم ملی ایران برگزار کنید اما آن هم به هم خورد؟

متأسفانه همین‌طور است و به خاطر شرایط ویژه و شیوع ویروس کرونا این بازی به هم خورد. خیلی دوست داشتم سفری به ایران داشته باشم و دوستانم را ببینم اما نشد.

انصافاً هم دل خبرنگاران ایرانی برای شما تنگ شده است. شما رابطه خوبی با رسانه‌ها و خبرنگاران داشتید.

من در ایران اصلاً احساس غربت نمی‌کردم. با شما خبرنگاران، رسانه‌ها و همه مردم ایران رابطه خوبی داشتم و واقعاً دلم تنگ شده است. همواره گفتم ایران وطن دوم من است و دوست دارم هر چه زودتر سفری به ایران داشته باشم.

برای کار؟!

نه، برای دیدن ایران و دوستانم در کشور شما که همیشه خاطرات خوبی از آنها دارم.

تا به حال در دیداری رسمی روی نیمکت عمان ننشسته‌اید. آیا این روزها بازی‌های تدارکاتی خوبی انجام داده‌اید؟

واقعاً ویروس کووید ۱۹ همه را اذیت کرده است. یکسری بازی‌های دوستانه با تیم‌های داخلی یا جوانان عمان داشتیم اما آن دیدار تدارکاتی مناسب مد نظر ما هنوز انجام نشده است.

بازی دوستانه با تیم ملی ایران انجام نشد اما می‌دانیم با دراگان اسکوچیچ در ارتباط هستید!

من با همه مربیان کروات در ارتباط هستم و با دراگان اسکوچیچ نیز ارتباط دارم. او چند سال در فوتبال ایران کار کرد و زحمت ‌کشید و شناخت خوبی از فوتبال کشور شما دارد و تا به حال هم در بازی‌های دوستانه نتایج خوبی گرفته است.

پس بازی‌های دوستانه ایران برابر ازبکستان و بوسنی را دنبال کرده‌اید؟

اینکه به آن شکل دنبال کنم شاید نرسم اما می‌دانم تیم ملی ایران بازی‌های خوبی برابر این دو تیم انجام داد و اسکوچیچ کارش را با برد و پیروزی آغاز کرده است.

مصاحبه با برانکو درمورد پرسپولیس

یک پرسش ویژه داریم و امیدوارم جواب بدهید. آیا شما در خصوص شجاع خلیل‌زاده و دعوت او به تیم ملی ایران به دراگان اسکوچیچ مشورت داده‌اید؟

من اسم بازیکن خاصی را نمی‌آورم و حرفه‌ای هم نیست حرفی بزنم. سرمربی تیم ملی ایران آقای اسکوچیچ نفرات مورد نظرش را انتخاب می‌کند و اگر لازم باشد از خیلی‌ها مشورت می‌گیرد که شاید یکی هم من باشم.

باز هم ما جواب خودمان را نگرفتیم.

گفتم که اگر لازم بوده به دراگان اسکوچیچ مشورت دادم اما در نهایت این خود سرمربی تیم ملی ایران است که تصمیم می‌گیرد.

نمی‌شود با برانکو صحبت کرد و از پرسپولیس نپرسید. قرار است شما تماشاگر بازی فینال لیگ قهرمانان آسیا باشید؟

متأسفانه بعید می‌دانم چنین اتفاقی بیفتد!

چرا؟

اول آنکه شرایط قرنطینه در کشورهای قطر و عمان بسیار سخت است. من اگر بخواهم به قطر بروم باید دو هفته در قرنطینه باشم و در برگشت به عمان یا کرواسی هم همین شرایط حاکم است. خیلی سخت است بخواهم خودم را به قطر برسانم و از نزدیک بازی را ببینم چون پروتکل‌های بهداشتی سختگیرانه‌ای در این کشور حاکم است. دعوتنامه‌ای هم به دست من از طرف باشگاه نرسیده است. البته حتماً بنویسید اگر باشگاه پرسپولیس هم مرا دعوت کند با توضیحاتی که دادم امکان حضور در قطر و تماشای بازی فینال را ندارم.

بازی‌های تیم‌های شرق آسیا در لیگ قهرمانان آسیا را دنبال می‌کنید؟

کمابیش بازی‌های شرق آسیا را نگاه می‌کنم. تیم‌های قدرتمندی در این رقابت‌ها حضور دارند که برای رسیدن به فینال تلاش می‌کنند. تیم‌های قوی از چین، ژاپن و کره ‌جنوبی که سرمایه‌گذاری وسیعی در فوتبال داشته‌اند.

فکر می‌کنید پرسپولیس بتواند حریف قهرمان شرق آسیا در فینال لیگ قهرمانان شود؟

چرا که نه؟ پرسپولیس سرمربی و بازیکنان خوبی دارد که با تمرکز و جنگندگی به فینال آسیا رسیدند و حالا می‌توانند قهرمان هم شوند. من خودم به شخصه شانس زیادی برای قهرمانی پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا قائلم.

چه توصیه‌ای به یحیی گل‌محمدی و شاگردانش دارید؟

یحیی گل‌محمدی مربی بسیار باهوشی است که از تجربه زیادی هم برخوردار است و خودش بهتر از هر کسی می‌داند چه کاری باید انجام دهد. او نیازی به توصیه‌ای ندارد و بازیکنان پرسپولیس هم خیلی حرفه‌ای هستند و برای قهرمانی می‌جنگند.

شما همواره از یحیی گل‌محمدی تعریف و تمجید کرده‌اید. این به خاطر سابقه همکاری شما دو نفر درتیم ملی است؟

یحیی از شاگردان خوب من در تیم ملی بود. همیشه می‌دانستم یحیی و علی دایی مربیان خوبی می‌شوند. شما به عنوان مربی داخل یک تیم چیزهایی را می‌بینید و من هم پیش‌بینی این موضوع را می‌کردم. گل‌محمدی بسیار باهوش است و توانسته است در پرسپولیس هم با قدرت و موفقیت مربیگری کند. جالب آنکه پیشرفت یحیی گل‌محمدی در مربیگری کاملاً محسوس است.

به عنوان آخرین سؤال چه صحبتی در خصوص نتایج کارلوس کی‌روش در تیم ملی کلمبیا دارید؟ خبر دارید تیم ملی کلمبیا با هدایت کارلوس کی‌روش ۶ گل از اکوادور خورد و هواداران تیم ملی این کشور برخورد تندی با این مربی پرتغالی داشتند و...

من هیچ نظری در این رابطه ندارم!

 

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
سفیر بار ساقدوش_1
استخدام_1
شیرآلات زمانی_1
اپیلاسیون نانا 1
استخدام_3
سفیر بار ساقدوش_3
شیرآلات زمانی_3
اپیلاسیون نانا 3
اپیلاسیون نانا 4
شیرآلات زمانی_4
استخدام_4
سفیر بار ساقدوش_4
سفیر بار ساقدوش_2
استخدام_2
شیرآلات زمانی_2
اپیلاسیون نانا 2
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
تدبیرکالا_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
فنی آتل_فوتر موبایل
ایرانیان- فوتر موبایل222
شفا_فوترموبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
ایرانیان-فوتراصلی222
شفا_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
کیان برنا_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
فنی آتل_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
قالیشویی ادیب_فوتر