تمرین «گرگاس‌ها» متوقف شده است
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
دیاکو_موبایل F دومی
ایرانیان - F داخلی موبایل111
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - f تبلت1111
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
دکتر نداف کرمانی 1
فرش مرتضوی_1
فرش مرتضوی_3
دکتر نداف کرمانی 3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
دکتر نداف کرمانی 4
فرش مرتضوی_ 4
دکتر نداف کرمانی 2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
فرش مرتضوی_2
دیاکو_F داخلی دومی
ایرانیان - F داخلی1111
۱۰۷۴۸۱۸
۰۹ دی ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۸
۸۹۵
حمیدرضا نعیمی که قصد داشت از اول دی ماه سال جاری نمایش «گرگاس‌ها» را در سالن اصلی مجموعه تئاتر شهر روی صحنه ببرد اعلام کرد تمرین‌های این نمایش حدود ۲ هفته متوقف شده است.
خبرگزاری مهر: حمیدرضا نعیمی که قصد داشت از اول دی ماه سال جاری نمایش «گرگاس‌ها» را در سالن اصلی مجموعه تئاتر شهر روی صحنه ببرد اعلام کرد تمرین‌های این نمایش حدود ۲ هفته متوقف شده است.
 
تمرین «گرگاس‌ها» متوقف شده است
 
حمیدرضا نعیمی نمایشنامه‌نویس و کارگردان تئاتر که قصد دارد در جدیدترین تجربه اجرایی خود نمایش «گرگاس‌ها» را در سالن اصلی مجموعه تئاتر شهر روی صحنه ببرد و به همین منظور تمرین‌های نمایش را شروع کرده بود، درباره وضعیت تمرین‌ها و اجرای این اثر نمایشی به خبرنگار مهر گفت: اجرای شورای ارزشیابی و نظارت اداره کل هنرهای نمایشی نمایش «گرگاس‌ها» را انجام دادیم و نمایش مجوز اجرا را گرفت. تمرین‌های نمایش نیز در حال انجام بود که حدود ۲ هفته است به دلایل و تعاملاتی که بین مجموعه تئاتر شهر و وزارت بهداشت وجود دارد و من از آنها مطلع نیستم، تمرین‌ها متوقف شده است.
 
وی اظهار کرد: کمک هزینه‌ای از سوی انجمن هنرهای نمایشی برای نمایش «گرگاس‌ها» در نظر گرفته شده که فقط جوابگوی هزینه ساخت و ساز دکور است و من به زودی ساخت دکور نمایش را آغاز می‌کنم.
 
نعیمی در ادامه سخنان خود درباره مشخص شدن زمان اجرای نمایش «گرگاس‌ها»، یادآور شد: تا این لحظه مجموعه تئاتر شهر و اداره کل هنرهای نمایشی هیچ تاریخ و برنامه‌ای روشن مبنی بر اینکه آیا موفق خواهیم شد در ماه‌های باقیمانده سال ۹۹ نمایش را روی صحنه ببریم یا در سال ۱۴۰۰ اجرا خواهیم کرد، به ما اعلام نکرده است.
 
کارگردان نمایش «گرگاس‌ها» با بیان اینکه گمان می‌کردیم بعد از بازگشایی تئاتر و مجدداً تعطیلی ۲ هفته‌ای به دلیل شرایط خطرناک، فعالیت‌های تئاتری از سر گرفته می‌شود و ما نیز از اول دی نمایش را روی صحنه خواهیم برد، ادامه داد: ولی تمدید تعطیلی‌ها باعث شد تا روزهایی که می‌توانستیم نمایش را تمرین کنیم و در حال حاضر نیز ۲ هفته تمرین‌ها متوقف شده است.
 
وی با اشاره به اینکه در همین هفته ساخت و ساز دکور و دوخت و دوز لباس را شروع می‌کنیم، تأکید کرد: کار ما آماده است و هر لحظه‌ای که بازگشایی اتفاق بیفتد و مطمئن باشیم که به شکل سالمی اجرا خواهیم کرد نه اینکه یک هفته اجرا برویم و ۲ هفته تعطیل شویم، نمایش را روی صحنه خواهیم برد و خوشحال می‌شویم اولین اجرای نمایشی بعد از یک سال در سالن اصلی مجموعه تئاتر شهر باشیم. اگر تعطیلی‌ها ۵ تا ۶ ماه نیز طول بکشد، ما اجرا خواهیم رفت زیرا کاری است که برای سالن اصلی تئاتر شهر تولید شده و دکور و لباس آن نیز در حال آماده سازی است.
 
نعیمی در پایان سخنان خود با اشاره به مشخص نبودن زمان اجرای نمایش «گرگاس‌ها»، تصریح کرد: نمایش «گرگاس‌ها» اثری کمدی است و قطعاً به دلیل فضای کمدی آن در برخی مناسبت‌ها و عزاداری‌ها امکان اجرا نخواهد داشت. در حال حاضر هیچ چشم‌انداز روشنی نداریم و تا این لحظه زمان و برنامه روشنی نیز درباره اجرا به ما داده نشده است.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
اپیلاسیون نانا 1
شیرآلات زمانی_1
فرش ریحان 1
فرش تارنگ_1
اپیلاسیون نانا 3
فرش ریحان 3
فرش تارنگ_3
شیرآلات زمانی_3
فرش ریحان 4
شیرآلات زمانی_4
اپیلاسیون نانا 4
فرش تارنگ_4
اپیلاسیون نانا 2
فرش تارنگ_2
فرش ریحان 2
شیرآلات زمانی_2
بانک کتاب پایتخت_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
فرش تارنگ_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
سفیر بار ساقدوش_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
استیل رگال_فوتر موبایل
کالابرد_فوترموبایل
دیاکو_فوتر موبایل داخلی
دکتر عارفی - موبایل فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
ایرانیان- فوتر موبایل222
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
تدبیرکالا_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
دکتر قدیمی_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
دکتر عارفی - فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
شفا_فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222
کالابرد_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
فرش تارنگ_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
استیل رگال_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
دکتر قدیمی_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
دیاکو_فوتر داخلی
قالیشویی نوین_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
فنی آتل_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
سفیر بار ساقدوش_فوتر
بانک کتاب پایتخت_فوتر