زالی: تعطیلی چند روزه تهران را خواستار هستیم
۱۰۸۰۰۵۶
۲۴ دی ۱۳۹۹ - ۱۷:۰۱
۱۴۵۵
فرمانده ستاد مقابله با کرونا کانشهر تهران با اشاره به اینکه خواستار تعطیلی چند روزه پایتخت به دلیل آلودگی هوا هستیم گفت: باید مراقبت کرد تا این تعطیلی منجر به خروج از شهر نشود.

خبرگزاری صداوسیما: فرمانده ستاد مقابله با کرونا کانشهر تهران با اشاره به اینکه خواستار تعطیلی چند روزه پایتخت به دلیل آلودگی هوا هستیم گفت: باید مراقبت کرد تا این تعطیلی منجر به خروج از شهر نشود.

 اقای دکتر علیرضا زالی با اشاره به اینکه شانس ابتلاء به کرونا با افزایش آلودگی هوا و داشتن بیماری‌های تنفسی بیشتر خواهد شد اظهار داشت: در این مورد با افزایش مرگ و میر روبرو خواهیم شد.

دکتر زالی با اشاره به اینکه در تهران با وارونگی هوا نیز روبرو هستیم گفت: با توجه به اینکه کرونا ویروسی سنگین است اگر موقعیت تهویه هوا وجود نداشته باشد به مدت بیشتری کرونا زنده خواهد ماند و احتمال ابتلاء نیز افزایش پیدا می‌کند.

فرمانده ستاد عملیات مدیریت بیماری کرونای بیان داشت: طبق عدد شاخص‌ها افراد سالم نیز در معرض خطر آلودگی هوا قرار دارند و افراد دارای بیماری زمینه و کودکانی با مشکلات تنفسی و آلرژی مشکل بیشتری خواهند داشت.

فرمانده ستاد مقابله با کرونا کانشهر تهران با اشاره به اینکه سرما بر میزان آلودگی هوا تأثیر مستقیم داشته است نیز افزود: هم اکنون با بسته‌ای از آلاینده‌ها مواجه هستیم که هر یک ویژگی مضر خاص خود را دارند.

آقای زالی عنوان داشت: تاکید می‌کنیم که بانوان باردار و بیماران سرطانی در این ایام از منزل خارج نشوند و نهادهای اجرایی برای کاهش آلودگی هوا مشارکت داشته باشند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی خواستار تعطیلی چند روزه پایتخت شد و افزود: باید مراقبت کرد تا این تعطیلی منجر به خروج از شهر نشود و مردم بدانند که خود خروج از شهر و سفر به دیگر نقاط که شرایطی مشابه دارند، خطر جدی را برایشان به دنبال دارد.

برچسب ها:
انتشار یافته: 5
در انتظار بررسی:12
Iran (Islamic Republic of)
17:21 - 1399/10/24
تعطیل کنید ولی خروجیها تهران و ورودیهای شمال ببندید والا دوفته بعد امار مرگ کرونا بالای هشتصدنفر میره
Iran (Islamic Republic of)
17:39 - 1399/10/24
هر چی میخوای بگو حسن مخالفه مخالف اسم تعطیلی را نیار حالش بد میشه
Iran (Islamic Republic of)
17:44 - 1399/10/24
این زالی هم مردمو گیر اورده هی اورد ناشتا میده مردم بد بخت کجا نون در بیارن کار کنن بخورن خودش جراح هزار درامد داره ککش نمیگزه
Iran (Islamic Republic of)
17:52 - 1399/10/24
شما از خداتون باشه که مردم بمیرن و شماها پول بیشتری بجیب بزنید
پاسخ ها
برای YOU..
Iran (Islamic Republic of)
۰۷:۲۷ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۵
... مثلا".. اگه تهران را چند روز تعطیل کنید..فردای تعطیلی چی میشود.؟ همان . کار از نو .. روزی ازنو!
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج