اولتیماتوم عجیب ذوب‌آهن به رحمان رضایی
۱۰۸۰۱۳۲
۲۴ دی ۱۳۹۹ - ۲۱:۵۰
۱۳۵۱
باشگاه ذوب‌آهن شرایط عجیبی برای ادامه همکاری با سرمربی جوان خود اعلام کرد.

ورزش سه: باشگاه ذوب‌آهن شرایط عجیبی برای ادامه همکاری با سرمربی جوان خود اعلام کرد.

رسول کربکندی، عضو هیأت مدیره و سخنگوی باشگاه ذوب‌آهن درباره ادامه همکاری با رحمان رضایی اظهار کرد: جلسه امروز هیأت مدیره باشگاه پیرو جلسه روز گذشته، جلسه‌ای ۱۰۰ درصد فوتبالی بود که در این نشست یک سری از مصوبات هیأت مدیره به رحمان رضایی ابلاغ شد.

او ادامه داد: در این جلسه شرایط ادامه همکاری باشگاه ذوب‌آهن با سرمربی تیم برای پنج بازی آینده در لیگ برتر به او ابلاغ شد.

سخنگوی باشگاه ذوب‌آهن اضافه کرد: طبق مصوبه هیأت مدیره باشگاه، چنانچه رحمان رضایی در ۵ بازی آینده ۱۵ امتیاز کسب کند، علاوه بر پاداش ویژه، در سمت خود تا پایان فصل تثبیت خواهد شد و چنانچه در این پنج بازی ۱۱ امتیاز کسب کند، بحث تغییر سرمربی فعلاً از دستور کار هیات مدیره خارج می‌شود.

کربکندی در پایان با بیان اینکه اگر رحمان رضایی در پنج بازی آینده نتواند حداقل ۱۱ امتیاز به‌دست بیاورد، با او قطع همکاری خواهیم کرد، گفت: طی بازی‌های مذکور به روال گذشته از هرگونه حمایتی از رحمان رضایی اعم از جذب هر بازیکنی که مد نظر او باشد و به لحاظ قانونی منعی نداشته باشد، دریغ نخواهیم نمود و همه‌ی امکانات لازمه را کما فی السابق در اختیار سرمربی تیم خواهیم گذاشت.

گفتنی است، ذوب‌آهن در پنج بازی آینده خود باید به مصاف تیم‌های سایپا، نفت مسجدسلیمان، نساجی مازندران، سپاهان و مس رفسنجان برود که سه مسابقه‌ی این تیم خارج از خانه خواهد بود و به نوعی گذاشتن چنین شرایطی برای رحمان رضایی که ۱۱ امتیاز از این بازی‌ها به دست بیاورد، دشوار خواهد بود.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج