عبدی: گل‌گهر بهترین خط حمله لیگ را دارد
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
دکتر ولدخانی_1
اپیلاسیون نانا 1
دکتر استرکی_1
دکتر ولدخانی_3
اپیلاسیون نانا 3
دکتر استرکی_3
دکتر استرکی_4
دکتر ولدخانی_4
اپیلاسیون نانا 4
اپیلاسیون نانا 2
دکتر استرکی_2
دکتر ولدخانی_2
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۱۰۸۰۷۲۲
۲۶ دی ۱۳۹۹ - ۱۸:۲۵
۸۳۰
مربی تیم فوتبال آلومینیوم اراک گفت: تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان از بهترین تیم‌های لیگ برتر از لحاظ مهره و ساختار تیمی است و یکی از بهترین خط حمله‌های لیگ برتر را دارد.

خبرگزاری تسنیم: مربی تیم فوتبال آلومینیوم اراک گفت: تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان از بهترین تیم‌های لیگ برتر از لحاظ مهره و ساختار تیمی است و یکی از بهترین خط حمله‌های لیگ برتر را دارد.

حسین عبدی عصر امروز در نشست خبری پس از تساوی تیمش مقابل گل‌گهر سیرجان در هفته یازدهم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال، اظهار داشت: تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان از بهترین تیم های لیگ برتر از لحاظ مهره‌ و ساختار تیمی است و یکی از بهترین خط حمله‌های لیگ برتر را دارد. با برنامه‌ریزی کادر فنی و صحبت‌های سرمربی موقعیتی در کل بازی به گل گهر ندادیم و بازیکنانمان در نیمه دوم سوار بازی بودند و چند موقعیت خوب برای گلزنی داشتیم.

وی افزود: فکر می‌کنم گل‌گهر بیشتر دنبال به نتیجه رسیدن از روی ضربات ایستگاهی بود ولی بازیکنان ما دستورات و تاکتیک تیمی را رعایت و اجرا کردند و هرچه برای موفقیت تیمی نیاز بود انجام دادند.

مربی تیم فوتبال آلومینیوم اراک عنوان کرد: بازی امروز دو تیم یک بازی خوب و زیبا بود، هرچند می‌توانستیم در این بازی به پیروزی برسیم ولی در نهایت کار به تساوی کشید که البته تساوی در مقابل گل‌گهر هم نتیجه خوبی بود.

عبدی خاطرنشان کرد: با توجه به بازیکنانی که در اختیار داشتیم سیستمی را اجرا کردیم که هدف اصلی ما برد بود. برخی تیم‌ها در لیگ برتر نیازمند بازی هوشمند و دقیق تاکتیکی است و نباید بی‌گدار به آب زد و باید نقاط قوت و ضعف آنها را شناخت و بازی کرد.

وی ادامه داد: همانطور که شما و تماشاگران مشاهده کردید بازی برابری بود که حتی در نیمه دوم در دقایقی تیم ما از رقیب سر بود و امکان به ثمر رساندن گل را داشت.

مربی تیم فوتبال آلومینیوم اراک با اشاره به بازی مجیدی به عنوان بازیکنی دفاعی در خط حمله گفت: پشت هر اقدام تیم یک کار تاکتیکی است. این کار هم یک تصمیم تاکتیکی از سوی سرمربی و کادر فنی بود و تیم گل‌گهر به دنبال استفاده از ضربات ایستگاهی بود. برای آنکه دفاع‌های ما دور نخورند از آریاکیا استفاده کردیم و هم از مجیدی در آن پست استفاده کردیم که بتوانیم در ضربات ایستگاهی و ضربات بلند موفق شویم.

عبدی عنوان کرد: بحث نگه داشتن مدافعان حریف با توجه به داشتن چند بازیکن سرزن مانند منشا، سهرابیان، علیزاده و شاکری که در ضربات ایستگاهی به شدت خطرناک هستند با نظر سرمربی و برای افزایش میانگین قدی از مجیدی استفاده شد که خوب عمل کرد.

وی خاطرنشان کرد: بهتر این بود بازی را با 3 امتیاز به پایان برسانیم اما این نتیجه تساوی صفر بر صفر نتیجه‌ای عادلانه برای هر دو تیم بود.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
سفیر بار ساقدوش_1
استخدام_1
شیرآلات زمانی_1
سفیر بار ساقدوش_3
استخدام_3
شیرآلات زمانی_3
استخدام_4
سفیر بار ساقدوش_4
شیرآلات زمانی_4
سفیر بار ساقدوش_2
استخدام_2
شیرآلات زمانی_2
شاخه نبات_ فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
کلینیک فرشته_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
آیلین_فوتر کاشت ابرو
کیان برنا_فوتر
شفا_فوتر
کلینیک فرشته_فوتر
آیلین_تزریق چربی
موسسه خیریه زهرا_فوتر
شاخه نبات_ فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
دکتر عارفی - فوتر
تدبیرکالا_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
کلینیک النا_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
رستوران باغ بهشت _فوتر
فنی آتل_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر